Autor Tema: Master League - Opšta diskusija  (Pročitano 62709 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

uploader

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 568
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Opšta diskusija
« Odgovor #75 poslato: 11. avgust 2014, 22:51:32 »
@ Anton: Problem sa ocjenama se ne moze rijesiti, to je jednostavno tako....
@ Gigatron: ...sto se tice poziva u reprezentaciju da li mislis kao izbornika ili kao igraca?


Ja sam odigrao preko 20 sezona Masterlige i to sa 5-6 razlicitih kluboba i reprezentacija....

mislim da nema vise nepoznanica....mozete me slobodno pitati za savjet....

Citao sam jos na ovoj temi da imate problema sa dovodjenjem igraca....sto se tice toga morate obratiti pozornost na postotak "Chances to sign player" ako je taj postotak 0(nula) onda ga je jako tesko dovesti, ali nije nemoguce....
jednom sam uspio dovesti Cristiana Ronalda nakon mirovine sa 19 godina, ali sam mu svaki transfer window nudio da prijedje kod mene i tek nakon 3 sezone sam ga uspio dovesti..

i jos jedan savjet kako ce te lakse dovesti igrace da se ne mucite....odete na advanced search kada je vrijeme transfera i podesite da vam trazi npr igrace stare izmedju 15 i 23 godine i da ima ocjenu npr najmanje 85.....i onda kad odete na search i kad vam izbaci listu igraca....sortirate igrace po najnizoj opciji koju vam nudi tj. "chances to sign" i one igrace koje imate na vrhu recimo prvih 10 sigurno ce vam doci ako im ponudite....
« Poslednja izmena: 12. avgust 2014, 11:09:53 od strane uploader »
 

ZakNik

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 19
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Opšta diskusija
« Odgovor #76 poslato: 4. oktobar 2014, 03:11:07 »
evo kako ubica trpa prva sezona arsenal vodim Daestra,icardia,gervinha

ugl icardi zabio 6 golova u 3 tekme neće mi sliku postaviti ne znam zašto.
« Poslednja izmena: 4. oktobar 2014, 03:14:40 od strane ZakNik »