Autor Tema: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01  (Pročitano 22317 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01
« Odgovor #75 poslato: 18. januar 2013, 01:41:48 »
Citat: EL SeLe;1114360
И код мене Металист има дресове Клуб Бружеа, али само кад игра у гостима. Мислим играо сам против њих у лиги шампиона, у мојој МЛ. Ја сам мислио да је до мене, али сам реинсталирао пар пута, и у ГДБ-у буду њихови дресови, али 'вамо буду Бруже-ови.

Juce sam igrao protiv njih, imaju svoje dresove!!  Nesto ste pobrkali momci ;)
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01
« Odgovor #76 poslato: 18. januar 2013, 01:44:41 »
Do vas je ali ne mogu da provalim šta.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

EL SeLe

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 392
    • Pogledaj profil
Odg: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01
« Odgovor #77 poslato: 18. januar 2013, 02:43:14 »
Немам појма, баш сам се зачудио. И ја после обрисао нешто печ, односно цео пес, и опет иснталирао и баш да погледам, кад они у китсерверу имају нормалне, а кад дођу на Маракану имају од Бружеа. Можда се боје да им Делије не покидају дресове.. :rofl:

И да, имам једно питање. Кад играм МЛ, ја не могу да нађем Евандра и Клеа и тако те. А желео бих да играм са њима, у чему је проблем?
Факуц ЦЗБГ
 

Dzony87

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 20
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01
« Odgovor #78 poslato: 18. januar 2013, 21:08:47 »
necu da vrijedjam ali tema je prijava gresaka i sugestije a ovde ko god navede  neku gresku odgovoreno mu je sa "To necemo radit " , "To je do tebe "  , za prevelike budzete govore ti sam smanji , vama svaka cast na ovome pecu koji dugo godina radite ali ako vec pravite pec onda sami sredite greske u update-ima a ne sredite kako vam odgovara mi da ocemo mi da sredjujemo pravili bi sami sebe patch-eve ,moja zamjerka je sto ste u 1.01 verziji JSL-a  ste sredili preko 1000 faca za strane igrace to jeste tako ste napisali u opisu update-a bolje da ste sredili 1000 faca za nase igrace jer od stranih mnogi imaju konamijeve a i nisu tolko bitno kao ove :D
 

NikolaJgd

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 5933
    • Pogledaj profil
Odg: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01
« Odgovor #79 poslato: 18. januar 2013, 21:11:19 »
A gde misliš da nađeš dobre slike za naše igrače? + misliš da je lako odraditi jednu facu za koju treba verovatno jedan ceo dan...
Da, pišemo da je ''do tebe'' jer pola ljudi ne ume da instalira peč na pravu lokaciju i pored uputstva, mogu da potpišem to. Ono što ne planiramo da radimo nećemo raditi i to je to.
Za budžete da si čitao video bi da ćemo srediti u nekim od narednih verzija.
« Poslednja izmena: 18. januar 2013, 21:20:53 od strane NikolaJgd »
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01
« Odgovor #80 poslato: 19. januar 2013, 02:53:26 »
Citat: EL SeLe;1114381
И да, имам једно питање. Кад играм МЛ, ја не могу да нађем Евандра и Клеа и тако те. А желео бих да играм са њима, у чему је проблем?

Oni su u Slobodnim igracima, moras ih ubaciti u svoj tim pre nego sto pocnes ML
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

tihi1204

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 347
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01
« Odgovor #81 poslato: 19. januar 2013, 17:21:38 »
Citat: EL SeLe;1114360
И код мене Металист има дресове Клуб Бружеа, али само кад игра у гостима. Мислим играо сам против њих у лиги шампиона, у мојој МЛ. Ја сам мислио да је до мене, али сам реинсталирао пар пута, и у ГДБ-у буду њихови дресови, али 'вамо буду Бруже-ови.


Ista stvar, u exhibition mi imaju normalne dresove, a npr. kad udjem u LŠ imaju dresove Briža, kao i Classic Partizan, u LŠ od Zenita, a u exhibition normalne. :blink:
When a man is faced with his own death, he finds the impossible less of a barrier.
 

Elnino9

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 207
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01
« Odgovor #82 poslato: 19. januar 2013, 18:09:14 »
Sve pohvale edit-team,mogu da kazem da ste jedan od najboljih edit-timova na SVETU,pec je fenomenalno odradjen,jos me nije izbacilo evo vec igram od 10h i trenutno sam 18 kolo jsl,ako primetim neke greske javicu vam,Vi ste -THE BEST-
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Deroko