Autor Tema: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01  (Pročitano 22316 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Alcatraz1

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 220
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01
« Odgovor #30 poslato: 11. januar 2013, 15:20:42 »
Momci moze pomoc, sad sam trebao da odigram protiv cagliari calcia u bal modu i izadje iz igrice i pise pes 13 has stopped working.. ?
EDIT: nije cagliari nego calcio catania, samo sam promenio njihov domaci teren i sada je dobro, izgleda da onaj stadion ima bag, evo sad igram nadam se da nece da izadje..
« Poslednja izmena: 11. januar 2013, 15:34:04 od strane Alcatraz1 »
 

jadan ja

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 28
    • Pogledaj profil
Re: Odg: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01
« Odgovor #31 poslato: 11. januar 2013, 15:48:20 »
Citat: NikolaJgd;1109933
Pročitaj prethodne postove i vidi šta je pisano i kako su ljudi rešili problem.
Napisano je minimum 5x.

 procitao sam sve,ne vidim nigde resenje
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01
« Odgovor #32 poslato: 11. januar 2013, 17:18:47 »
Citat: jadan ja;1111500
procitao sam sve,ne vidim nigde resenje

Jel nigde nevidis da se stadion za Napredak i Banjica trebaju izbaciti da nebi krasovalo???? Pise barem 5X samo na ovoj stranici!

nemozes to sam da povezes sa tvojim pitanjem??

poz:
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

petar vs dejan

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 14
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01
« Odgovor #33 poslato: 11. januar 2013, 18:05:19 »
Ronalo i jos nekoliko igraca Reala ima 21 godinu :) .To i nije neka greska al nek se zna :D .
 

NikolaJgd

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 5933
    • Pogledaj profil
Odg: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01
« Odgovor #34 poslato: 11. januar 2013, 18:10:37 »
Nemaju, nego ti još uvek care koristiš 1.0 verziju.
 

nemanja271294

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 29
    • Pogledaj profil
Problem
« Odgovor #35 poslato: 11. januar 2013, 18:52:25 »
Jel zna neko zbog ceka mi izbacuje ovo inace to se desava kad igram ML sa zvezdom?
 

SombrerosTifoza

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 20
    • Pogledaj profil
Odg: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01
« Odgovor #36 poslato: 11. januar 2013, 19:58:52 »
Imam par predloga.. nisam skidao ovu dodatnu verziju.. neda mi se, ali generalno patch je dobar, samo imam par sugestija.. :)

- Klasični Partizan i zvezda: ovo je super, ali samo kada se nebi mešali sa ostalim igračima.. glupo mi je da mogu da kupim igrače te ili da oni igraju za reprezentaciju Srbije.. Možda je bolje klasična Srbija (ne Jugoslavija, Srbija - igrali smo kao Juga tada ali su samo srpski igrači igrali 1930 god..)..
- Ocene.. po meni glavni problem.. naša liga mora za svim ostalim da bude u debelom zaostatku.. retko koji igrač koji nije iz Partizana, zvezde il Vojvodine bi smeo da imao preko 60 OVRL.. a i u Partizanu naprimer većina ne preko 70.. samo par pojedinaca nekih svega 15-tak igrača u ova tri tima bi smeli da imaju 75. najviše.. a u ostalim klubovima sve ukupno svega par njih 70.. u PLS retko ko do 60 OVRL.. :) Mislim da bi trebalo da se što realnije radi.. za primer ću uzeti fifin peč (nije još izašao.. ali recimo ovrl Partizan i zvezda čini mi se da će imati oko 68 ovrl ekipe ukupno)..
- Možda umesto klasičnih Partizana i zvezde napraviti Slaviju (Istočno Sarajevo) i Radnik (Bijeljina)..
- Sada od stadiona pored JNA, zvezdinog, Čika Dače imaju i Banjica te Napredak? Možda još Karađorđe, Karaburma i Jagodina.. :)

I ako se setim još nečega dodaću.. uglavnom ovo za ocene mi baš bode oči.. kad vidim Volkov ili neko takav da ima 80+ .. :D Inače za čitav peč.. pogotovo grafički sve pohvale.. :)
Imam ljubav, imam PARTIZAN !
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Re: Odg: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01
« Odgovor #37 poslato: 11. januar 2013, 20:12:48 »
Citat
- Klasični Partizan i zvezda: ovo je super, ali samo kada se nebi mešali  sa ostalim igračima.. glupo mi je da mogu da kupim igrače te ili da oni  igraju za reprezentaciju Srbije.. Možda je bolje klasična Srbija (ne  Jugoslavija, Srbija - igrali smo kao Juga tada ali su samo srpski igrači  igrali 1930 god..)..
Radi se na tome.
Citat
- Ocene.. po meni glavni problem.. naša liga mora za svim ostalim da  bude u debelom zaostatku.. retko koji igrač koji nije iz Partizana,  zvezde il Vojvodine bi smeo da imao preko 60 OVRL.. a i u Partizanu  naprimer većina ne preko 70.. samo par pojedinaca nekih svega 15-tak  igrača u ova tri tima bi smeli da imaju 75. najviše.. a u ostalim  klubovima sve ukupno svega par njih 70.. u PLS retko ko do 60 OVRL.. :)  Mislim da bi trebalo da se što realnije radi.. za primer ću uzeti fifin  peč (nije još izašao.. ali recimo ovrl Partizan i zvezda čini mi se da  će imati oko 68 ovrl ekipe ukupno)..
Sa tim overalom ne bi mogao sa petlićima da izađeš na kraj.
Uostalom radimo PSD ocene.
Citat
- Možda umesto klasičnih Partizana i zvezde napraviti Slaviju (Istočno Sarajevo) i Radnik (Bijeljina)..
Neće da može.
Citat
- Sada od stadiona pored JNA, zvezdinog, Čika Dače imaju i Banjica te Napredak? Možda još Karađorđe, Karaburma i Jagodina..
Ne verujem da će biti za sledeći update.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SombrerosTifoza

Srdan

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Re: Odg: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01
« Odgovor #38 poslato: 12. januar 2013, 10:16:19 »
Nakon sto sam instalirao update vecina igraca Zvezde i svi Partizana su celavi i imaju iste face. Ima li neko slican problem? :D
 

Miki Silbas

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 453
    • Pogledaj profil
Re: Odg: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01
« Odgovor #39 poslato: 12. januar 2013, 12:18:31 »
Citat: Srdan;1111844
Nakon sto sam instalirao update vecina igraca Zvezde i svi Partizana su celavi i imaju iste face. Ima li neko slican problem? :D
Nesto ti se u mapu pojebalo... Ja sam tako naisao u Borcu iz BL na iste 3 face,i samo u mapu promenio nesto i to je to :)
 

igoor996

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01
« Odgovor #40 poslato: 12. januar 2013, 12:32:00 »
igram drugu polovinu become a legend-a u ofk beogradu i stigo sam do druge utakmice i kad hocu da pokrenem utakmicu izadje mi iz igrice sta da radim ?
 

jadan ja

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 28
    • Pogledaj profil
Citat: nataeos;1111580
Jel nigde nevidis da se stadion za Napredak i Banjica trebaju izbaciti da nebi krasovalo???? Pise barem 5X samo na ovoj stranici!

nemozes to sam da povezes sa tvojim pitanjem??

poz:
meni banjica radi normalno a napredak sam izbacio to znam i sam ali ne vidim resenje za ovo sto mi crashuje igra u bal-u
 

stevo_bn

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01
« Odgovor #42 poslato: 13. januar 2013, 16:04:27 »
Zasto mi u ruskoj ligi ima FK Šahtar Donjeck i Dinamo Kiev ?
 

NikolaJgd

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 5933
    • Pogledaj profil
Odg: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01
« Odgovor #43 poslato: 13. januar 2013, 16:06:33 »
Tako mora već sam rekao par puta.
 

nenad77

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01
« Odgovor #44 poslato: 13. januar 2013, 18:55:50 »
Ćao svima.Ja bih da prijavim greške kod novog update 1.01,a možda sam ja glup pa ne znam.Danas sam ga instalirao i nestali su grbovi od svih timova plus nema komentatora kada igram football life.U čemu je problem?