Autor Tema: Full control  (Pročitano 6144 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

zexsim

  • OTAC na službenom putu
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 668
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Full control
« poslato: 14. oktobar 2012, 12:54:13 »
 Igrate li full control? Vežbate li? Da li se trudite da isključite sve pomoći? Igra dobija potpuno lice simulacije, čim prodjete dečije bolesti pasa i šuta. Treba vežbe i truda, ali je osećaj je sjajan i zadovoljstvo potpune kontrole daje igri sasvim novu dimenziju. Trebaće i vremena, ali sam ubedjen da će se PES zajednica podeliti na full control igrače i one druge. Biće to dva nivoa igranja, i dva pristupa istoj.
 Ne želim da utičem na vaš izbor, samo vam iz svog iskustva, stečenog kroz više od decenije bavljenja PESom, kotakata sa brojnim ljudim a iz Srbije i inostranstva govorim da je ovo prekretnica.
[ATTACH=CONFIG]19082[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]19084[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]19085[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]19086[/ATTACH]
PES 2013 JE SA FULL CONTROL-om JEDINA PRAVA SIMULACIJA FUDBALA!
Ako to ne shvatite u ovom izdanju, u sledećih nekoliko sigurno hoćete, jer će se broj igrača koji igraju bez pomoći stalno povećavati. podelićemo se na amatere i profesionalce. na dunstere i majstore, ukratko, na one koji igraju i ONE KOJI ZNAJU!!!



                                                                                                                                                                                    otac na službenom putu
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: stefboy202, nesa24 the end, Darcoolio, taliban, Maxim_Tsigalko, Misko, Жиле, Avenger, ЦЗВ, _djomla_, Sekularac

nesa24 the end

  • nesa24
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 9657
    • Pogledaj profil
Re: Full control
« Odgovor #1 poslato: 14. oktobar 2012, 13:09:32 »
Oni koji su zivcani neka spreme novac za nove gamepadove!
Ova metoda je odlicna ali treba imati strpljenja i umece.
Nakon 4-5 odigrana meca ili 2 sata provedena na treningu nece biti problema.
All men dream: but not equally. This I did.
 

Konfucije

  • إيسيل
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1751
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Full control
« Odgovor #2 poslato: 14. oktobar 2012, 13:12:13 »
U tome je fora. Ili znaš ili ne znaš. Lako je igrati kada ti kompjuter sam dodaje loptu ili šutira, kada igraš bez svih tih pomagala jasno se vidi da li jesi ili nisi.
 

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: Full control
« Odgovor #3 poslato: 14. oktobar 2012, 13:53:35 »
i ako vec igras na full kontrol onda bar iskljuci tu strelicu da protivnik ne zna gde ces da dodas ili sutnes. Lako je postaviti igraca ili prebaciti na golmana pa trcati u stranu gde strelica pokazuje :)
Strikers win games, defenders win titles !
 

zexsim

  • OTAC na službenom putu
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 668
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Full control
« Odgovor #4 poslato: 14. oktobar 2012, 14:11:38 »
Citat: LeSHiNa85;1062924
i ako vec igras na full kontrol onda bar iskljuci tu strelicu da protivnik ne zna gde ces da dodas ili sutnes. Lako je postaviti igraca ili prebaciti na golmana pa trcati u stranu gde strelica pokazuje :)

Ti ocigledno ne igras full control, jer bi znao da se strelica okrece i da u poslednjem trenutiku mozes da promenis pravac suta ili dodavanja dok ti se skala puni, tako da protivnika koji ti prati strelicu lako saljes po burek. Inace ja je koristim samo ponekad za korekciju, kada nisam siguran za pravac suta ili dugackog pasa. A sto se tice prebacivanja na golmana i trcanja u pravcu strelice, voleo bi da nam pojasnis malo... Takav nacin odbrane mi nije poznat.
U svakom slucaju, hvala na savetu, ali su Japanici mislili i na to. Iskljuci sve pomoci. Prikljuci se full control igranju. Naucices i otkrices pravi uzitak simulacije.

A posto vidim da si iz Sr. Mitrovice, Nebojsa i Misko dolaze kod mene da treniramo i igramo. Mogao bi nam se pridruziti da nam pokazes kako lako seces manual pasove. Mozda nesto i naucimo. Malo cete putovati, ali ako je zbog PESa ..... onda :)
 

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: Full control
« Odgovor #5 poslato: 14. oktobar 2012, 14:30:33 »
igram vec 10ak dana na full control. U pocetku sam ukljucivao strelice dok nisam stekao osecaj za analog posto sam do sad koristio krstic, i desni analog za driblinge naravno. Na golmana prebacujes selektor sa L1 + R3, kao sto znas naravno. Ponekad, kad igram protiv zivih ljudi, kad ti protivnik istrci sam ispred golmana prebacim selektor na golmana, ostavim mu malo vise prostora u jednom uglu i kad vidim da krece da puni ja trcim i zatvaram tu stranu sa golmanom. Ne kazem da je to fora i da stalno uspeva ali mozes da zbunis protivnika. Korisno je. Narocito u situacijama kad si 1 na 1 i kad je skoro svaki sut u suprotan ugao sa R2 gol.  E sad ako ti znas da cu ja uvek da prebacujem selektor na golmana naravno da ces da zalamas ili sutiras u blizi ugao. Isto vazi i za pasove.  A i  ruzno je sa strelicama po terenu realno :).
Strikers win games, defenders win titles !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Moskri63

Maxim_Tsigalko

  • sasakajzer
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 683
    • Pogledaj profil
Re: Full control
« Odgovor #6 poslato: 14. oktobar 2012, 14:31:50 »
najbolji nacin igranja ubedljivo!!! vec dve godine igram full kontrol i sve opcije na manual. bilo bi dobro da se uvede i to da igranje online bude povezano na taj nacin koliko pomoc i koristis, jer nije isto manual protiv lika koji je uzeo real i nabio  4 crte za pas. ja se trudim da igram fudbal a on igra fliper (iks iks iks trougao kocka)!!! sto je jos smesnije takvi "manijaci" se time ponose!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Misko

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: Full control
« Odgovor #7 poslato: 14. oktobar 2012, 14:43:37 »
Kako treba šta da se podesi, i kako se uključuje strelica, imam analogni džojstik.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

milancedr

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1295
    • Pogledaj profil
Re: Full control
« Odgovor #8 poslato: 14. oktobar 2012, 14:47:50 »
kako da stavim na full control moze neki screen
О Партизане, о шампионе, уз тебе увек смо ми зато победи, песме се оре и бакље горе јер ми смо твоји ГРОБАРИ!
 

Misko

  • PES 2017
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3337
    • Pogledaj profil
Re: Full control
« Odgovor #9 poslato: 14. oktobar 2012, 14:55:11 »
Pass na 0 onih plocica, manual shot i strelica on, ostalo off
 

zexsim

  • OTAC na službenom putu
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 668
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Full control
« Odgovor #10 poslato: 14. oktobar 2012, 14:56:42 »
Citat: sasakajzer;1062971
najbolji nacin igranja ubedljivo!!! vec dve godine igram full kontrol i sve opcije na manual. bilo bi dobro da se uvede i to da igranje online bude povezano na taj nacin koliko pomoc i koristis, jer nije isto manual protiv lika koji je uzeo real i nabio  4 crte za pas. ja se trudim da igram fudbal a on igra fliper (iks iks iks trougao kocka)!!! sto je jos smesnije takvi "manijaci" se time ponose!

Na online zaboravi. Level je regular. Ne moze super star. A sto se "manijaka" tice, i njih zaboravi. To je drugi svet. Drugi nacin razmisljanja, Nema kreatvnosti. Pocetnici. Jako mlade osobe itd...
Samo nastavi sa Full control igrom. Pravicemo mi turnire sa full control postavkama u okviru ALL MANUAL kampanje. Bice extra nagrade. I konacno cemo dobiti pravog sampiona.

Uzivaj u igri i treniraj.
pozz
 

zexsim

  • OTAC na službenom putu
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 668
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Full control
« Odgovor #11 poslato: 14. oktobar 2012, 15:01:05 »
Citat: LeSHiNa85;1062969
igram vec 10ak dana na full control. U pocetku sam ukljucivao strelice dok nisam stekao osecaj za analog posto sam do sad koristio krstic, i desni analog za driblinge naravno. Na golmana prebacujes selektor sa L1 + R3, kao sto znas naravno. Ponekad, kad igram protiv zivih ljudi, kad ti protivnik istrci sam ispred golmana prebacim selektor na golmana, ostavim mu malo vise prostora u jednom uglu i kad vidim da krece da puni ja trcim i zatvaram tu stranu sa golmanom. Ne kazem da je to fora i da stalno uspeva ali mozes da zbunis protivnika. Korisno je. Narocito u situacijama kad si 1 na 1 i kad je skoro svaki sut u suprotan ugao sa R2 gol.  E sad ako ti znas da cu ja uvek da prebacujem selektor na golmana naravno da ces da zalamas ili sutiras u blizi ugao. Isto vazi i za pasove.  A i  ruzno je sa strelicama po terenu realno :).

Sada sam razumeo. Ok. I ja to radim. Samo nastavi da vezbas i uzivaj u simulaciji. Postuj sto vise o ovome. Bitno je da ljudi skapiraju i podignemo nivo igre u nasoj PES zajednici.
Pozdravljam te. :yes:
 

AxeparadoX

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1313
    • Pogledaj profil
Odg: Full control
« Odgovor #12 poslato: 14. oktobar 2012, 17:07:45 »
Pre neki dan mi je stigao PS3 gamepad i sad sam počeo da igram i ja na full control. Sa onim kineskim gamepad-om je pravo mučenje, sad je već druga priča. :yes:
:pesoholichari: :rockon:
 

Konfucije

  • إيسيل
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1751
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Full control
« Odgovor #13 poslato: 14. oktobar 2012, 17:09:12 »
Momci, diskusiju možemo nastaviti na ovom podforumu:
http://www.pes-serbia.net/forums/304-ALL-Manual-Kampanja