Autor Tema: problem sad sa online  (Pročitano 4738 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Maxim_Tsigalko

  • sasakajzer
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 683
    • Pogledaj profil
problem sad sa online
« poslato: 13. oktobar 2012, 00:47:34 »
nece online da mi radi od juce oko sest sati

kad udjem u opciju online izadje informacija "Choose your online settings" a potom
"Your version of Pro Evolution soccer 2013 is out of date. Please update your game to the latest version then reconnect."

1.01 sam skinuo potom pokusao dlc da skinem ali iako napuni 100% nista nije menjao ni kopacke ni transfere pa sam ubacio pes.edit i tu dobio dlc tako kad pokrenem igricu jasno se vidi da pise 2.0.
 moze li da mi pomogne, znas li u cemu je problem?
 

011Djordjevic

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 144
    • Pogledaj profil
Re: problem sad sa online
« Odgovor #1 poslato: 13. oktobar 2012, 00:51:09 »
Citat: sasakajzer;1061878
nece online da mi radi od juce oko sest sati

kad udjem u opciju online izadje informacija "Choose your online settings" a potom
"Your version of Pro Evolution soccer 2013 is out of date. Please update your game to the latest version then reconnect."

1.01 sam skinuo potom pokusao dlc da skinem ali iako napuni 100% nista nije menjao ni kopacke ni transfere pa sam ubacio pes.edit i tu dobio dlc tako kad pokrenem igricu jasno se vidi da pise 2.0.
 moze li da mi pomogne, znas li u cemu je problem?

ja savetujem da sve reinstaliras, pa da na cist pes ubacis patch, pa onda dlc... pa probaj... bugovi se desavaju...
 

kopitaneskita

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 376
    • Pogledaj profil
Re: problem sad sa online
« Odgovor #2 poslato: 13. oktobar 2012, 00:55:19 »
da bi sve radilo, izbrišite iz "my documents" edit.bin i ponovo uđite u igru i svi transferi će biti ok.

a što se njih tiče, ako ste obratili pažnju, videli bi ste da su jedan običan copy/paste fifa 13 rostera. skoro identične formacije i prvih 11 u obe igre.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Digibot

Maxim_Tsigalko

  • sasakajzer
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 683
    • Pogledaj profil
Re: problem sad sa online
« Odgovor #3 poslato: 13. oktobar 2012, 00:55:41 »
ma reinstalirao sam vec! nece ni da cuje probao sam da skinem dlc skine napuni 100% ali nista od promena sto dlc donosi. kad sam instalirao pes edit 2.0 sve se sredilo ali ni pre ni posle nece da radi online i izlaze ove informacije jos od juce oko sest sati.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26482
    • Pogledaj profil
Re: problem sad sa online
« Odgovor #4 poslato: 13. oktobar 2012, 01:00:09 »


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.