Autor Tema: Koje to proograme kriste čiteri za lag veze?  (Pročitano 5019 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

zvijuk

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 102
    • Pogledaj profil
Koje to proograme kriste čiteri za lag veze?
« poslato: 23. septembar 2012, 02:41:14 »
Ljudi ako ko zna kako da izlagujem vezu kad igram sa "čiterom" prije nego li počne meč.Imam spisak od 30 igrača koji su me izbacili kada sam vodio rezultatom.Tako da bih ja njih izbacivao kad dodjem u situaciju da igram protiv njih.Koji su to programi koje koriste?


Poludjeh!!!!!!!!
 

Macan

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1553
    • Pogledaj profil
Re: Koje to proograme kriste čiteri za lag veze?
« Odgovor #1 poslato: 23. septembar 2012, 11:52:02 »
Isti problem imam: cim povedem covek ukljuci neki program i laguje 5 sekundi pa se prekine veza i nikom nista.
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: Koje to proograme kriste čiteri za lag veze?
« Odgovor #2 poslato: 23. septembar 2012, 12:10:01 »
Citat: zvijuk;1048728
Ljudi ako ko zna kako da izlagujem vezu kad igram sa "čiterom" prije nego li počne meč.Imam spisak od 30 igrača koji su me izbacili kada sam vodio rezultatom.Tako da bih ja njih izbacivao kad dodjem u situaciju da igram protiv njih.Koji su to programi koje koriste?


Poludjeh!!!!!!!!
Kako ti da znaš ko je čiter, kad skapiraš onda je kasno.
Jedino ako si mu zapamtio nick, pa opet naletiš na njega... ili ti to hoćeš malo da čituješ :tt2:
 

Stević

  • G.O.A.T.
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5780
    • Pogledaj profil
Re: Koje to proograme kriste čiteri za lag veze?
« Odgovor #3 poslato: 23. septembar 2012, 16:50:12 »
vidiš da je napisao da ima spisak xD
 

zvijuk

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 102
    • Pogledaj profil
Re: Koje to proograme kriste čiteri za lag veze?
« Odgovor #4 poslato: 23. septembar 2012, 20:00:22 »
Da, imam spisak svih onih protiv kojih sam igrao i vodio a odjedom veza uspori i utakmica se prekine i nikom nista.Najvise me polude situacije kao sinoc.Igram kup sa klubovima i dolazi  d1 igrac i povedem dva nula i on napravi lag i nikom nista.Onda mi se desava da mi opet dodje d1 igrac i vodim do 87 minuta pocinje lagiranje veze i trt,treci put lik opet iz d1 ali nismo ni poceli utakmicu izasao je na isti nacin.I umjesto da se opustim uz pess meni dodje da polomim racunar,ruter,dzojstik...:)) Ako me razumijete.Nasao sam "Laggsta" aplikaciju koja pravi lag,ali nije dobra toliko uspori veza da me diskonektuje sa servera a onda protivnik dobija utakmicu sluzbenim 3-0.Necu to,hocu samo da kad mi se pojavi neko od likova sa spiska da prekinem utakmicu prije nego li pocne.Nije mi jasno da konami nije nasao resenje za ovo.Iskreno sad mi se vise i ne kupuje pess,preci cu na fifu samo zbog ovoga.
 

circulation

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1362
    • Pogledaj profil
Re: Koje to proograme kriste čiteri za lag veze?
« Odgovor #5 poslato: 27. septembar 2012, 00:50:55 »
pa pređi. niko ti ovde neće dati savet kako da cheatuješ jer su ovde uglavnom fair play igrači.
it sounds good, it looks good, it feels good - it is good!
 OFICIJALNI SAJT NAŠA KRILA
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: javicuse

javicuse

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1877
    • Pogledaj profil
Re: Koje to proograme kriste čiteri za lag veze?
« Odgovor #6 poslato: 5. oktobar 2012, 10:23:29 »
Meni online skor nije bitan. Kada naletim na igrača koji ima slabiji tim trudim se da prilagodim ekipu tom igraču, koliko je moguće (ne igram sa Ronaldom protiv default igrača, customiZera i slično :D ). Kada mi neko izađe iz igre, to je njegova beda. Ako ja njemu izađem iz igre to me neće napraviti boljim čovekom.

A kad izađe iz igre, on je svaki puta malo manje čovek. I meni je dovoljno što to znam. Zašto bih svoje živce gubio zbog neke budale i toga što ovaj put zbog njega nisam prošao dalje na ML Open :D

Cheatera će uvek biti, a meni se čini da ih ove godine ima 2% manje :D
Iz ničega nešto, to nije mala stvar, već Božiji dar biti Baltazar :)
HoopoeQuotes
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Macan