Autor Tema: Premier League  (Pročitano 293292 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pustolov

  • I\'ll be back
  • Professional
  • ***
  • Poruke: 188
    • Pogledaj profil
Re: Premier League
« Odgovor #15 poslato: 7. decembar 2006, 03:18:57 »
Стивен Џерар.
 

Bobi

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Re: Premier League
« Odgovor #16 poslato: 7. decembar 2006, 09:47:29 »
Ja razumem kako neko kaze da je Henry najbolji,on ima sve fenomenalan je,kao i Lampard.Ali Rooney jos nema sanse da bude najbolji,nikad ga nema kad je najpotrebnije,ima srce to ne mogu da poreknem,ali nema 2 grama pameti i mastovitosti sto je stvarno steta jer ima sjajne predispozicije.Ronaldo je sjajan igrac,ali ima jednu manu,noge su mu mnogo brze od mozga,i naravno previse folira.
 

tarantula

  • Kuća Slavnih
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 383
    • Pogledaj profil
    • http://www.arsenal-serbia.com
Re: Premier League
« Odgovor #17 poslato: 7. decembar 2006, 10:11:01 »
Citat: Bobi
Ja razumem kako neko kaze da je Henry najbolji,on ima sve fenomenalan je,kao i Lampard.Ali Rooney jos nema sanse da bude najbolji,nikad ga nema kad je najpotrebnije,ima srce to ne mogu da poreknem,ali nema 2 grama pameti i mastovitosti sto je stvarno steta jer ima sjajne predispozicije.Ronaldo je sjajan igrac,ali ima jednu manu,noge su mu mnogo brze od mozga,i naravno previse folira.

 :clap:
 

roxton

  • Gost
Re: Premier League
« Odgovor #18 poslato: 7. decembar 2006, 19:08:01 »
Najbolji je Henry
 

TrueBlue

  • Super Moderator
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 400
    • Pogledaj profil
Re: Premier League
« Odgovor #19 poslato: 8. decembar 2006, 20:19:43 »
(GK) Cech
(CB) Terry
(CB) KIng
(LB) A.Cole
(RB) Carrager
(DM) Essien
(RM) Jenas
(LM) J.Cole
(CM) Lampard
(ST) Henry
(ST) Drogba




These thoughts will carry me...through the darkest nights...while your eyes rest in mine!
 

crnobeli

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2815
    • Pogledaj profil
Re: Premier League
« Odgovor #20 poslato: 8. decembar 2006, 20:22:57 »
Citat: TrueBlue
(GK) Cech
(CB) Terry
(CB) KIng
(LB) A.Cole
(RB) Carrager
(DM) Essien
(RM) Jenas
(LM) J.Cole
(CM) Lampard
(ST) Henry
(ST) Drogba





Ovo je dokaz koliko decko woli 'Chelsea' :clap:
 

KsEnOn

  • Regular
  • **
  • Poruke: 89
    • Pogledaj profil
Re: Premier League
« Odgovor #21 poslato: 9. decembar 2006, 01:05:43 »
najbolji je anri,a drogba je odmah do njega
 

imported_REFU-G

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 26
    • Pogledaj profil
Re: Premier League
« Odgovor #22 poslato: 9. decembar 2006, 07:11:40 »
Bobi ja razumem kad neko kaze da je Anri najbolji jer je mag uprkos tome sto ga muda izdaju kad je najpotrebnije ali to reci za Lamparda je glupost...Lampard je jedan prosecan igrac samo mu svaka cast sto je uvek 1000% spreman...kazu ima dobar sut ali kolko covek puta opuca na utkamici pa to se nevidja ni na malom fudbalu stvarno smejura nije ni cudo sto mu po koja udje sve ostalo suvi prosek najjace kad ga porede sa Dzerardom koji je za njega izmislio fudbal...a Runi jos nije 100% spreman kad je spreman nema mu ravnog stvarno frik deluje za klasu mocnije od ostalih...Ronaldo jos uvek uci i ima mnogo da nauci...a mislim da Robben moze postati najbolji igrac Premier lige a i sire samo da prestane da se baca po terenu i shkrtari dobro za shkrtarenje manje vise coveku muka posto Chelzi igra sah a ne fudbal...
 

KDejan

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Re: Premier League
« Odgovor #23 poslato: 9. decembar 2006, 13:59:02 »
Po meni je u najboljoj formi C.Ronaldo,ali mi je najbolji Henry
 

TrueBlue

  • Super Moderator
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 400
    • Pogledaj profil
Re: Premier League
« Odgovor #24 poslato: 9. decembar 2006, 17:57:50 »
Citat: REFU-G
Bobi ja razumem kad neko kaze da je Anri najbolji jer je mag uprkos tome sto ga muda izdaju kad je najpotrebnije ali to reci za Lamparda je glupost...Lampard je jedan prosecan igrac samo mu svaka cast sto je uvek 1000% spreman...kazu ima dobar sut ali kolko covek puta opuca na utkamici pa to se nevidja ni na malom fudbalu stvarno smejura nije ni cudo sto mu po koja udje sve ostalo suvi prosek najjace kad ga porede sa Dzerardom koji je za njega izmislio fudbal...a Runi jos nije 100% spreman kad je spreman nema mu ravnog stvarno frik deluje za klasu mocnije od ostalih...Ronaldo jos uvek uci i ima mnogo da nauci...a mislim da Robben moze postati najbolji igrac Premier lige a i sire samo da prestane da se baca po terenu i shkrtari dobro za shkrtarenje manje vise coveku muka posto Chelzi igra sah a ne fudbal...

Lampard prosjecan igrac.....ovo je najgluplja stvar koju sam u zivotu cuo...pa i osobe koje mrze Chelsea vise od svega u zivotu i osobe koje se barem malo razumiju u nogomet su svjesni da je jedan od najboljih igraca u Premiershipu a i u svijetu.
These thoughts will carry me...through the darkest nights...while your eyes rest in mine!
 

Arsenalboy

  • Gost
Re: Premier League
« Odgovor #25 poslato: 9. decembar 2006, 19:43:23 »
Citat: TrueBlue
Citat: REFU-G
Bobi ja razumem kad neko kaze da je Anri najbolji jer je mag uprkos tome sto ga muda izdaju kad je najpotrebnije ali to reci za Lamparda je glupost...Lampard je jedan prosecan igrac samo mu svaka cast sto je uvek 1000% spreman...kazu ima dobar sut ali kolko covek puta opuca na utkamici pa to se nevidja ni na malom fudbalu stvarno smejura nije ni cudo sto mu po koja udje sve ostalo suvi prosek najjace kad ga porede sa Dzerardom koji je za njega izmislio fudbal...a Runi jos nije 100% spreman kad je spreman nema mu ravnog stvarno frik deluje za klasu mocnije od ostalih...Ronaldo jos uvek uci i ima mnogo da nauci...a mislim da Robben moze postati najbolji igrac Premier lige a i sire samo da prestane da se baca po terenu i shkrtari dobro za shkrtarenje manje vise coveku muka posto Chelzi igra sah a ne fudbal...

Lampard prosjecan igrac.....ovo je najgluplja stvar koju sam u zivotu cuo...pa i osobe koje mrze Chelsea vise od svega u zivotu i osobe koje se barem malo razumiju u nogomet su svjesni da je jedan od najboljih igraca u Premiershipu a i u svijetu.

U pravu si izgleda da neki slabo prate fudbal
 

evil_geko

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
Re: Premier League
« Odgovor #26 poslato: 9. decembar 2006, 19:51:30 »
Lampard prosečan igrač nije, ali najbolji na svetu je već previše...
 

TrueBlue

  • Super Moderator
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 400
    • Pogledaj profil
Re: Premier League
« Odgovor #27 poslato: 9. decembar 2006, 20:18:02 »
Citat: evil_geko
Lampard prosečan igrač nije, ali najbolji na svetu je već previše...

Jedan od najboljih,ne najbolji
These thoughts will carry me...through the darkest nights...while your eyes rest in mine!
 

MLADEN

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 568
    • Pogledaj profil
Re: Premier League
« Odgovor #28 poslato: 9. decembar 2006, 21:44:25 »
Lampard prosecan igrac???
LOL bre :ptdr: :ptdr: :ptdr: :ptdr: :ptdr:
 

tarantula

  • Kuća Slavnih
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 383
    • Pogledaj profil
    • http://www.arsenal-serbia.com
Re: Premier League
« Odgovor #29 poslato: 9. decembar 2006, 22:12:26 »
Lampard nije prosecan igrac, ali nije ni blizu recimo Dzerardu, Anriju, ili Ronaldinju.