Autor Tema: PES 2013 Online igre - Utisci  (Pročitano 28622 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

zuke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 835
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #90 poslato: 26. oktobar 2012, 00:18:37 »
Ne igram MLO upravo iz straha zbog cestog bezanja protivnika,ali zato cesto igram ranging meceve i tu nema toliko problema sa tim(mozda mi se desilo da 2 put  izadju od mnogo meceva) . Ali tu se desava drugi poznati problem,onaj sa biranjem reala i barse.Mislim ne znam cemu je svrha,sad ima ona fora sa otkljucanim timovima u comm pa te na neki nacin privlaci da biras razne klubove.Namerno stanem i pokazujem da cu da biram slabije timove ,ali likovi ,cak i oni sa preko 600 poena stalno biraju narocito real.Bilo bi dobro kad bi se u sledecem pesu nekako odvojilo.Tj. nadjes online opciju gde mogu da ucestvuju samo timovi slabiji od timova prve klase,i onda ih tu nema .Oni koji hoce da igraju sa njima ,nek izaberu drugu opciju i nek igraju sa sebi slicnima "strucnjacima".
CILJ NE OPRAVDAVA SREDSTVA!!!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: 011Djordjevic, Commandos, cercil

cercil

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1043
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #91 poslato: 26. oktobar 2012, 09:23:28 »
u pravu si zuke tebra i ja igram ranking mečeve jer me master liga tolko ne privlači, dovoljne su mi naše menager lige a ne još tu da gubim vrijeme a što se tiče reala i barse to je nevjerovatno,milije mi je uzet klub slabiji 10 puta i izgubit muški nego uzet te mrtvake od timova...a na fifu ima ta opcija da namjestiš ako oces timove sa 5 zvjezdica da ti dodju ili sa 4 ipo i tako do 1 zvjezdice..mnogo je bolji online sistem od fife nego od pesa...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: zuke

Bishop

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 263
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #92 poslato: 12. novembar 2012, 14:27:08 »
Sujeta je čudo, a čini mi se da su ove godine sujetniji igrači nego prethodne.

Kako mi deluje popravljen je servis pa bolje prepoznaje ko je izašao iz igre, pa mi se jako retko dešava da protivnik napusti igru, a i kad se desi piše da sam ja pobedio, jer je on napustio igru. Ali šta se sad dešava, sve je OK dok im ne zavučem treći gol, onda obavezno ostave igru i ne igraju više, makar to bio i 30-ti minut. To mi se do sada desilo barem 20 puta, katastrofa...

Ja ne znam šta im je draž u tome, ja i kad gubim 5:0 idem dalje, napadam, ako ubodem makar 1 dobro je.
Victoria Concordia Crescit
 

dino80

  • Regular
  • **
  • Poruke: 61
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #93 poslato: 12. novembar 2012, 15:19:53 »
Ovo igranje On-Line je pravo mucenje. Upravo sam igrao sa nekim mankijem, lik ima rejting 992 (pomislih znalac), izabere kralj prvo Mancester Siti, i saceka da ja izaberem tim. Ja izabrao Totenhem, kad on kralj odmah prebaci na Barsu. Pomislih, ma nema veze, verovatno ubija... kad ono neki slepac. Vodio sam 2:0 do zadnjih pola sata i smrad mi ucacka 2 gola iz 3 pokusaja poslednjih pola sata, pomislih, jbg nemam srece, stigao me. Kad on jos veci kreten nego sto sam mislio, opteretio konekciju u 88 minutu i server nas izbacio i svakom po krompir. JBMT igru, prosle godine i ove sam kupio original i verovatno nikad vise. Ovo nema drazi uopste.
« Poslednja izmena: 12. novembar 2012, 15:22:47 od strane dino80 »
 

vojislav perunovic

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #94 poslato: 27. decembar 2012, 22:38:32 »
ja jos nisam dobio igru cekam da mi postar donese a da li u toj igri kada dodas loptu kompjuter sam prebaci kontrole ili moras i ti da prebacis kontrole
 

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #95 poslato: 27. decembar 2012, 22:49:19 »
Moze i jedno i drugo, to sam podesis u podesavanjima, kako ti vise odgovara
:slap:
 

toni90

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 193
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #96 poslato: 14. septembar 2014, 18:46:23 »
Kako se preopterecuje konekcija?