Autor Tema: PES 2013 Online igre - Utisci  (Pročitano 28794 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Milos011

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 502
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #75 poslato: 8. oktobar 2012, 09:31:05 »
Brzina PES online je 0.

Ja sam počeo protiv barse&reala da uzimam neke totalno anonimne ekipe.... tipa reprezentacije Jordana ili Iraka. Ali ne mogu da izdržim celu tekmu.... držim nerešeno, ili čak povedem, ali mi riknu igrači oko 70. minuta i tada je dovoljno da svemogući messi ili ronaldo uzmu loptu i odvoze slalom do mog gola. U suštini.... i realno je da barsa&real budu odlično odrađeni, jer i jesu odlične ekipe.... ali me izluđuje to da su neki od liliputanaca iz ove dve ekipe fizički jači i u duelu izguraju nekog fizikalca goniča robova.

A juče biram timove sa nekim likom... i ja mu pokazujem da ću da uzmem neku od B evropskih timova, a on bira neku slabiju špansku ekipu... i ja konačno prihvatam.... a on u sekundi promeni i bira barsu.... smrad.

Mnogo smradova ima online definitivno. Opasni kompleksi izgleda.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: blackwhite, Darcoolio, 011Djordjevic

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26482
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #76 poslato: 9. oktobar 2012, 16:01:46 »
Vidim da postoji fora da ti protivnik laguje igru kad je frka?
Ne može niko da me ubedi da je do mog neta obzirom da ovo nije jedina online igra koju imam na kompu i rade bez trunke laga.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

salto_mortale

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 133
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #77 poslato: 9. oktobar 2012, 16:12:04 »
Lag je frustrirajući! 90% mečeva koje sam izgubio, bilo je zbog laga. Ne vredi ti kad si bolji igrač ako ima laga, gradiš precizno igru, a protivnik samo nasrće na trougao, i dok te retardirani regular nivo ne natera da promašiš jendu loptu i onda ćao. Još kad je onaj lag pred kidanje veze, tad moraš da budeš vidovit da igraš i napad i odbranu. A ne mogu sebi da dopustim da primitivizujem igru i forsiram taj trough pass bez rezona. Igrao sam deset dana online, i juče mi dođe drug, upalimo exibition i ja se oduševim koliko bolji fudbal. Smotani Konami!
« Poslednja izmena: 9. oktobar 2012, 16:42:51 od strane salto_mortale »
 

zuke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 835
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #78 poslato: 9. oktobar 2012, 17:02:56 »
Odigrah prve online meceve na 13-tici,I prvi utisak je da moraju vratiti kako znaju I umeju stari online meni.Sada bukvalno ni nema menija.Tako deluje nekako siromasnije.Offline igra sa drugovima mi nekako deluje drugacija, verovatno zbog laga povremenog I regular nivoa na online.Ovako kad igram online ne primecujem toliku razliku izmedju ovog I prethodnih pes-ova,kao sto mi to deluje kad igram offline.I da verovatno je to neko i pominjo,ali sada bukvalno ne smes da dodas loptu golmanom kad je prekid,jer su protivnicki igraci odmah iza.To moraju popravit,zajedno sa regular nivoom ,sudijama(olako daju kartone) i slobodnim udarcima.Kad te stvari isprave bice odlican.
CILJ NE OPRAVDAVA SREDSTVA!!!
 

Dane84

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 12
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #79 poslato: 14. oktobar 2012, 22:58:19 »
ljudi da li je neko igrao online da li vam se cini da je sve presporo??
zna li neko kako ubrzati igru preko online???
 

nenad006

  • Regular
  • **
  • Poruke: 67
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #80 poslato: 15. oktobar 2012, 14:23:34 »
Citat: Dane84;1063350
ljudi da li je neko igrao online da li vam se cini da je sve presporo??
zna li neko kako ubrzati igru preko online???

Ne moze se ubrzati online..
 

nenad006

  • Regular
  • **
  • Poruke: 67
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #81 poslato: 15. oktobar 2012, 14:24:49 »
Citat: zuke;1059823
Odigrah prve online meceve na 13-tici,I prvi utisak je da moraju vratiti kako znaju I umeju stari online meni.Sada bukvalno ni nema menija.Tako deluje nekako siromasnije.Offline igra sa drugovima mi nekako deluje drugacija, verovatno zbog laga povremenog I regular nivoa na online.Ovako kad igram online ne primecujem toliku razliku izmedju ovog I prethodnih pes-ova,kao sto mi to deluje kad igram offline.I da verovatno je to neko i pominjo,ali sada bukvalno ne smes da dodas loptu golmanom kad je prekid,jer su protivnicki igraci odmah iza.To moraju popravit,zajedno sa regular nivoom ,sudijama(olako daju kartone) i slobodnim udarcima.Kad te stvari isprave bice odlican.

Tu su sv opcije kao i prosle godine.Meninje ovaj meni lepsi a tu ti je i gadget novi..
 

nenad006

  • Regular
  • **
  • Poruke: 67
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #82 poslato: 15. oktobar 2012, 14:25:22 »
Citat: Darcoolio;1059793
Vidim da postoji fora da ti protivnik laguje igru kad je frka?
Ne može niko da me ubedi da je do mog neta obzirom da ovo nije jedina online igra koju imam na kompu i rade bez trunke laga.

Da,rade namerno to..
 

circulation

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1362
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #83 poslato: 15. oktobar 2012, 15:22:34 »
Citat: Darcoolio;1059793
Vidim da postoji fora da ti protivnik laguje igru kad je frka?
Ne može niko da me ubedi da je do mog neta obzirom da ovo nije jedina online igra koju imam na kompu i rade bez trunke laga.

da, baš juče, pošto je prošlo vreme, naravno uvek najopasniji poslednji napad konačno da pripadne meni, kad ono, ne može da se doda više nikome. ma fak, njima na čast, sve su to mali bubuljičavi turci-grci-italijani. krivo mi je što ljudi ne umeju da podnesu poraz, a moj drug je predložio nek se ukine bilo kakva vrsta rankinga i ostaće samo igrači koji vole fudbal.
it sounds good, it looks good, it feels good - it is good!
 OFICIJALNI SAJT NAŠA KRILA
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: operativac

majdej

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 19
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #84 poslato: 15. oktobar 2012, 17:48:44 »
POMOC LJUDI...!!!

Imama original i adsl connection ( telekom ) 4 mb/s i windows 7 ultimate, do sada mi je svaki pes online radio sam OVOG!! PES 2013
Sta da radim hvala, imam oba patcha i 1.01 i 2.0
I NERADI ,HVALA.
 

Maxim_Tsigalko

  • sasakajzer
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 683
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #85 poslato: 17. oktobar 2012, 00:02:42 »
ne mogu da verujem kakvih pacijenata i bolesnih likova ima! tip ima rejting 976 B ja 382 B vodim sa 2-0 do 66 min kad odjednom izadje iz igre i niti je izgubio niti ja dobio poene. ima "samo" 14 poraza 5 remija i 123 pobeda. bas me je zanimalo kako je to izveo a sad sam se i uverio. sigurno je ovako ocepio i ostetio jos stotinak ljudi da bi imao ovaj rezultat. jebao ga rezultat!!!!
 

Dane84

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 12
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #86 poslato: 22. oktobar 2012, 23:57:06 »
ljudi sto vise igram online sve vise i vise mi se ne svidja>>>>>igraci su toliko okretni i brzi da bih lakse okrenuo fap kamion nego promrnio pravac kretanja kada dodajem ili sutam loptu prodje oko 2sec, od moje komande sve je presporo i kilavo  protiv koga god da igram igrci su sporiji i tromi, kako se odredjuje przina meca na online kada mec pocinje pokazuju mi se neke crtice u uglu i od 4 crtice jedna je puna cemu to sluzi??a da i to uvek kada pocinje mec pali mi se kamera zasto?? molim za pojasnjenje hvala
 

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #87 poslato: 23. oktobar 2012, 00:02:07 »
Te cetiri crtice predstavljaju stabilnost konekcije, ako se pali bilo koja crta, znaci dolazi do prekida veze i laga... veza je najstabilnija kada nema tih crtica.
A ovo drugo, ne razumem o kakvoj kameri govoris.

Da bi izbegao to lagovanje, kasnjenje komandi i ostalo, mani se igranja protiv uzbekistanaca, egipcana, turcina i ostalih, dodji kod nas na chat, sa ljudima iz Srbije i okoline imaces najstabilniju konekciju, kao i fer ple j igru
:slap:
 

Dane84

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 12
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #88 poslato: 23. oktobar 2012, 10:00:37 »
hvala druze na odgovoru a sto se tice kamere da pojasnim. uvek kada preko onlajn nadje protivnika i kada se poveze web kamera se sama ukljuci neznam zasto ? reci mi kako mogu da igram sa nasim ljudima kako da se povezemo kako to ide?   hvala
 

zokigunner

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 488
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/portal/
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #89 poslato: 25. oktobar 2012, 22:10:33 »
Dve veceri za redom ne mogu da zavrsim utakmicu u MLO. 6 utakmica, 5 puta su mi izasli pri mom vodjstvu i jednom pri neresenom rezultatu (decko je imao mnogo jacu ekipu pa mu X nije odgovarao). Posle ovih izlazaka nisam imao vise volje da igram. Polovinu meceva na kojima sam vodio su mi prekinuli u MLO. Iz dana u dan sve je vise citera. Nema vise nikakve drazi igrati online.
Vrhunac svega je sto izlaze i u friendly mecevima. :krsti
Najgori online sistem igranja ubedljivo, bruka i sramota.
Od prijavljivanja citera nema nista, cisto gubljenje vremena.

Kontaktirao sam Konami i dobio manje vise ocekivan odgovor.
"Izvinjavamo se zbog neprijatnosti koju ste imali. Vredno radimo na resavanju problema. U svakom trenutnku mozete prijaviti citere/prevarante..."

Dok ne budu uradili nesto konkretno povodom ovoga ne pada mi na pamet da igram online. Ovaj problem se vuce godinama, u prethodnim delovima nije bila bas ovakva situacija ali ovo sada je nepodnosljivo. Ne znam da li su svesni da ce izgubiti mnogo igraca (onih koji kupuju originale) ako se ovako nastavi.

Stoji da postoje lige, turniri na forumu ali to je relativno malo, nekoliko meceva nedeljno. Cemu original kad ne mozes da odigras koji online mec i da se lepo zabavis i opustis.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: xX8Lampard8Xx