Autor Tema: PES 2013 Online igre - Utisci  (Pročitano 28787 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Maxim_Tsigalko

  • sasakajzer
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 683
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #60 poslato: 30. septembar 2012, 11:58:17 »
novi sam sa online peso igrom pa ako hoce neko da mi pojasni nesto. sta se desava kada neko izadje iz igre dok vodis ili je nereseno bez obzira da vodis ,gubis ili je nereseno? sta se desava sa tom utakmicom i kako se registruje?
i jos jedno pitanje kad se igra online 1 na 1 igras sa zivim protivnikom, sta je onda to regular tezina? da li je to kretanje golmana i odbarane ili sta konkretno? zasto tezina regular ne moze da se zameno super star tezinom?
 

boleee

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 267
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #61 poslato: 30. septembar 2012, 12:31:23 »
Citat: sasakajzer;1053691
novi sam sa online peso igrom pa ako hoce neko da mi pojasni nesto. sta se desava kada neko izadje iz igre dok vodis ili je nereseno bez obzira da vodis ,gubis ili je nereseno? sta se desava sa tom utakmicom i kako se registruje?
i jos jedno pitanje kad se igra online 1 na 1 igras sa zivim protivnikom, sta je onda to regular tezina? da li je to kretanje golmana i odbarane ili sta konkretno? zasto tezina regular ne moze da se zameno super star tezinom?


ako protivnik ZNA da izadje bice registrovano 0-0 i nikome bodovi, nikome pare(MLO). a ako mu slucajno pukne veza ili ne zna da izadje, bice 3-0 za tebe. to regular nije tezina igranja, vec tvoj nivo, tj tvoja jacina, kad budes malo pobedjivao bices profesional, pa top player, i onda super star
 

operativac

  • tatko na online
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2744
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #62 poslato: 30. septembar 2012, 14:30:15 »
moze da se desi da pukne veza protivniku, ili tebi, onom kome pukne veza ce biti upisan poraz od 3 0 i svi igraci se umaraju za sledecu utakmicu, pise im se odigrana utakmica i ne dobijaju se pare
moze da se desi da dodje do greske u komunikaciji (data missend), prekida se mec i ne registruje se odigrana utakmica. desava se sa protivnicima koji imaju los net i ping.
moze da se desi da protivnik cheatuje i prekida mec a da se ne pise nikakav rezultat i da se ne registruje utakmica kao odigrana.

a sto se tice levela, tu se konami *****ao, boleee nije razumeo na sta mislis.
za sada je namesteno na regular, i zato na svakom mecu ima po 5, 6 golova. valjda ce se naci neko u konamiju koji razume da je *****e igrati ovako i dici nivo igre bar na top player.
PSNID> operativac
 

Maxim_Tsigalko

  • sasakajzer
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 683
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #63 poslato: 30. septembar 2012, 15:55:48 »
ok sta je onda na regular, AI igraca kojima ti tog trenutka ne upravljas ili sta? zar nije glupo da vodis npr sa 2-0 i da lik napusti igru i ti ne dobijes nikakve poene. znaci postoji caka za napustanje meca kako bi se izbegao poraz?
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: circulation

Stojkovic_Slobodan

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 512
    • Pogledaj profil
    • http://www.partizan.rs
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #64 poslato: 30. septembar 2012, 16:01:26 »
Postoji,a to je do konamija,najbolje bi bilo da svako napustanje meca iz bilo kog razloga bude poraz i caopoz svi zadovoljni...Ali oni to tako nisu napravili :S
Godine prolaze,postajem sve stariji,ljubav se ne gasi vec zreliji su stavovi!
 

Maxim_Tsigalko

  • sasakajzer
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 683
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #65 poslato: 30. septembar 2012, 16:02:54 »
a kako je bilo u orethodnom pes-u 12? jesu li sredili da se mec gubi ukoliko se napusti mec?
 

savic86

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 142
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #66 poslato: 30. septembar 2012, 17:24:50 »
Mene suspendovali na Ranking Match zbog ebenog neta, desavalo mi se da u toku utakmice dikskonektuje mi se net i ne mogu da igram protiv protivnike sa rejtingom C posto i ja sam C, samo mogu da igram sa slabijim protivnicima rejtingom A i B.Jel imao neko iskustvo sa ovim,recimo dokle traje taj tako reci ban ili jel moguce da se izbrise taj rejting sto imam i da pocnem sve iz pocetka,a evo i slika sta mi tacno pise   http://postimage.org/image/96jofmje3/
 

Iwander

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 102
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #67 poslato: 1. oktobar 2012, 15:09:21 »
Najbolje do sad u online igranju. Igrao sam sa bratom dva vs dva ranking meceve, malo teze nadje protivnike ali je vrh, mnogo je interesantnije, i ako su igraci regular bangavi lakse se braniti jer ih vise pomeras sam a napad je opet zanimljivije igrati, igrali jednu 1-1 drugu dobili 7-0! Preporucujem svima koji imaju sa nekim da igraju neka probaju dva na dva!
 

operativac

  • tatko na online
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2744
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #68 poslato: 1. oktobar 2012, 15:42:18 »
Citat: sasakajzer;1053854
a kako je bilo u orethodnom pes-u 12? jesu li sredili da se mec gubi ukoliko se napusti mec?

ne

Citat: savic86;1053910
Mene suspendovali na Ranking Match zbog ebenog neta, desavalo mi se da u toku utakmice dikskonektuje mi se net i ne mogu da igram protiv protivnike sa rejtingom C posto i ja sam C, samo mogu da igram sa slabijim protivnicima rejtingom A i B.Jel imao neko iskustvo sa ovim,recimo dokle traje taj tako reci ban ili jel moguce da se izbrise taj rejting sto imam i da pocnem sve iz pocetka,a evo i slika sta mi tacno pise   http://postimage.org/image/96jofmje3/

promeni provajdera.

Citat: Iwander;1054539
Najbolje do sad u online igranju. Igrao sam sa bratom dva vs dva ranking meceve, malo teze nadje protivnike ali je vrh, mnogo je interesantnije, i ako su igraci regular bangavi lakse se braniti jer ih vise pomeras sam a napad je opet zanimljivije igrati, igrali jednu 1-1 drugu dobili 7-0! Preporucujem svima koji imaju sa nekim da igraju neka probaju dva na dva!

bice i turniri 2v2 na pesserbia, kao predhodnih godina
PSNID> operativac
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Iwander

savic86

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 142
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #69 poslato: 2. oktobar 2012, 13:15:11 »
operativac sto se tice provajdera sve sam sredio nemam vise problema sa netom ali kasno je sada kad i dalje mi stoji ono da ne mogu da igram sa protivnike rejtingom C,cak ni one turnire ne mogu da igram zbog toga ne znam sta da radim ili mi nista ne preostaje nego da kupim novi cd-key kako bi se ulogovao sa novim profilom..................:(
 

Iwander

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 102
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #70 poslato: 3. oktobar 2012, 12:30:06 »
Odem u ranking match, i lik uzme Atletiko i ja da ne uzmem jednu od najjacih krenem ka totenhemu i pre nego sto sam stisnuo x on prebaci na barsu, popizdeo sam ali sam ga dobio uz 6 golova Defoa i sa igracem manje od 29. minuta :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: salto_mortale

Александар

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 680
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #71 poslato: 3. oktobar 2012, 12:32:08 »
Citat: operativac;1054575
promeni provajdera.

Meni je na primer rejting bio A, net mi je 6mb, i posle 1 sata igre i kada sam izasao da bi se opet ulogova ne mogu, i to traje od sinoc.Imas resenje?
 

Klang

  • nyonyo
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 307
    • Pogledaj profil
PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #72 poslato: 6. oktobar 2012, 08:47:05 »
Gledao sam sinoc ortaka kako igra online. Mislim da su ljudi iz godine u godine sve brzi i brzi u biranje barselone i reala. Pa to je brze od zvuka i svetlosti a prilikom stiskanja dugmeta za odabir, dozivljavaju višestruke orgazme. Ortak uzme loptu i drzi je do pred kraj tekme a zatim zavuce 3 autogola da bi mucenici bili sretni jer su pobedili.
Kako su jadni, reci nemam.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: circulation

customiZer

  • Madridista
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2504
    • Pogledaj profil
    • http://www.customiZer-portfolio.com
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #73 poslato: 6. oktobar 2012, 11:17:38 »
Citat: Klang;1057835
Gledao sam sinoc ortaka kako igra online. Mislim da su ljudi iz godine u godine sve brzi i brzi u biranje barselone i reala. Pa to je brze od zvuka i svetlosti a prilikom stiskanja dugmeta za odabir, dozivljavaju višestruke orgazme. Ortak uzme loptu i drzi je do pred kraj tekme a zatim zavuce 3 autogola da bi mucenici bili sretni jer su pobedili.
Kako su jadni, reci nemam.

takvi mi likovi ogade Online
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: operativac, circulation

Maxim_Tsigalko

  • sasakajzer
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 683
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online igre - Utisci
« Odgovor #74 poslato: 6. oktobar 2012, 11:35:05 »
od 10 odigranih utakmica, osam sam igrao protiv barse ili reala!? kako neko moze da bude toliki kompleksas i da bira ta dva tima to je bolest. konami bi trebao da hitno resi klauzolom da u toku dana mozes samo dve utakmice da odigras istim timom ili da rangira timove u nekoliko grupa tako ako igras sa ovim volovima mozes da dobijes samo jedan bod makar dobio i sa 10-0. sto je najgore ti jadnici misle da su dobri igraci pes-a.
na kojoj brzini se igra pes online?
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: 011Djordjevic