Autor Tema: Sta sve treba da se igra pes 2013 online?  (Pročitano 13610 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

bobanchelsea

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 18
    • Pogledaj profil
Sta sve treba da se igra pes 2013 online?
« poslato: 17. maj 2013, 19:35:14 »
Instalirao sam Pes 2013 (original naravno), nadogradio ga (pokrenuo igru pa u informatio - data pack), ali vidim da treba neki konami id, gde to da nadjem? Da li je to registracioni kod koji se nalazi na kraju one knjizice? Ako moze neko detaljno da mi kaze sta sve trebam da radim, prvi put instaliram original pa ne znam. Unapred se zahvaljujem.
 

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Re: Sta sve treba da se igra pes 2013 online?
« Odgovor #1 poslato: 17. maj 2013, 19:57:23 »
Imas temu gde je sve lepo objasnjeno: http://www.pes-serbia.net/threads/25502-Kupio-sam-PES-2013-original-%EF%BF%BD-ta-sad
E sad, ako si uzeo pes original od nekog ko je vec koristio, taj neko ce ti morati dati njegov konami id, jer jedan id moze na jedan registracioni kod.
Ako si kupio igru koju niko nikad nije koristio (novu), onda pratis postupak registracije, sa onog linka.
Poz
:slap:
 

bobanchelsea

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 18
    • Pogledaj profil
Re: Sta sve treba da se igra pes 2013 online?
« Odgovor #2 poslato: 17. maj 2013, 20:06:16 »
Ok, hvala ti puno. Uzeo sam od ortaka, pa cu da mu trazim ID. Hvala jos jednom. Pozz
 

MilosCZV

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Re: Sta sve treba da se igra pes 2013 online?
« Odgovor #3 poslato: 2. jul 2014, 17:11:13 »
Cao svima ,pre neki dan sam dobio Pes 2013 Original iz Grcke ima i Registration Code,instaliro sam ga .Tesko je citati sve imam na grckom jeziku .Ne znam kako da igram online dobio sam uputstvo al i to je na grckom...
Dal bi trebao da se registrujem na KONAMI i dali ce me to nesto kostati?