Autor Tema: Master League Online  (Pročitano 99628 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

zokigunner

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 488
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/portal/
Re: Master League Online
« Odgovor #30 poslato: 22. septembar 2012, 04:58:37 »
Prodaj nekoliko igrača i kupi nekog solidnog golmana.
 

tuksamas

  • Pes rulz
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 471
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #31 poslato: 22. septembar 2012, 08:44:38 »
Evo ja sam počeo igrati i nisam zapazio puno leavera kao prošle godine.. Izašao mi je jedan ali ta utakmica je bila dosuđena u moju korist.Imam otprilike dobar skor, izgubim jedino kad neko baš ima nadmoćniju ekipu od moje.. Kupio sam jučer navečer Villu i čovjek kida, drzim ga do 20te minute, utrpam dva gola i vadim vani, tako da mi onaj ugovor od 10 utakmica sigurno može potrajati i do 15,20 :). Sad se skupljaju pare za De Geu, pa ću onda Doumbiu [ Nisu velike pare a covjek kida ]
I moja preporuka vam je da igrate s default igračima sve dok im ne istekne ugovor, i tek onda ga prodajte :)
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: Master League Online
« Odgovor #32 poslato: 22. septembar 2012, 10:38:09 »
Bem ti peč i net, od juče do danas mi PES pukao 5 puta zbog glupog peča(sad sam ga izbacio), a danas još jednom zbog neta i sve što sada radim je da skupim pare da platim ugovore igračima koji su istekli, više od pola pocrkalo, stamina na izdisaju, katastrofa.
 

foneTag

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1377
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #33 poslato: 22. septembar 2012, 10:42:18 »
Ja kada sam video kakvi su retosi, prvo sam golmana doveo :D 79 over nije nesto ali brani te budjave stvari :D
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: Master League Online
« Odgovor #34 poslato: 22. septembar 2012, 10:47:40 »
IVYGHASEK http://pesdb.net/pes2013/player.php?id=55244
Ovom retosu treba ruke odseći, tih prvih par tekmi što mi branio upropastio me.
Prvih 5 tekmi 1 nerešena i 4 poraza i onda me igra baci na 200 rejting. Juče dogurao do 300, ali opet sam pao zbog ovog pucanja igre. Znači nikad nisam imao rejting manji od 450 u predhodnim pesovima i uvek se pitao koji su to retosi sa rejtingom 200 :D
 

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #35 poslato: 22. septembar 2012, 10:52:34 »
Ja u prvih 5 tekmi sam imao 1 pobedu, 1 neresenu i 3 poraza i stavio me na rejting 300 pa sam pao na nekih 280 pa se sad izvukao. Najzasluzniji za tako nesto Remy, covek je gol masina a i Lassana Traore nije los.

The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 

Mihael

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1859
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #36 poslato: 22. septembar 2012, 12:12:16 »
Citat: foneTag;1047161
videcemo, svidja mi se na ML sto su ukinuli raspolozenja za ceo dan, i da povecavas speed i ta *****a...vec su normalni igraci... Ima dosta gresaka igra ali sigurno ce da bude manje nego prethodna :)
jedna od mnogo glupih stvari koja ce nama menagerima da smeta, povlacenje za dres dobija se zuti karton, ne stalno, ali primeticete to :)


Da, to ce izgleda biti problem... Ja nazalost nisam stigao da odigram mnogo utakmica MLO, samo jednu i tu sam izgubio sa 3-1 od lika sa vec nabudzenim timom.

Ono sto meni pocinje da ide na zivce a sto sam primetio igrajuci sa drustvim jeste konstantno podizanje ruku defanzivnih igraca jer smatraju da je ofsajd, u
pocetku mi je to bilo zanimljivo, ali sad vec smara jer skoro kod svakog napada oni dizu ruku zbog nepostojeceg ofsajda.
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: Master League Online
« Odgovor #37 poslato: 22. septembar 2012, 15:30:47 »
Upravo sam igrao protiv nekog marka, znači ubi me presingom i igrom ali nekako sam ga pobedio. Rešio da odigram meč posle 60ak utakmica koje sam vrteo na coach mode i dobi. Ubacio sivog Soldada i on dade gol :ave: Do tog gola sam imao samo jedan šut na gol i to iz slobodnog :red_indian:



P.S.
Branio sam se ko Čelsi u Ligi šampiona hehe
 

boleee

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 267
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #38 poslato: 22. septembar 2012, 16:39:59 »
Ono sto meni pocinje da ide na zivce a sto sam primetio igrajuci sa drustvim jeste konstantno podizanje ruku defanzivnih igraca jer smatraju da je ofsajd, u
pocetku mi je to bilo zanimljivo, ali sad vec smara jer skoro kod svakog napada oni dizu ruku zbog nepostojeceg ofsajda.[/QUOTE]

da, to i mene nervira, jer su prosle sezone dizali ruku samo kad je ofsajd, tako da ja sada uvek zastanem, jer mi je obicno zvuk dosta smanjen, pa i ne cujem sudiju:sly:
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: Master League Online
« Odgovor #39 poslato: 22. septembar 2012, 18:03:03 »
Ovo govno ne da ne funkcioniše nego ne znam što su koji moj ubacivali, iako želim da igram sa nekim ko igra na 0 ili 1 za pass support igra me spoji sa nekim ko igra na više. Smuči mi se meč kad vidim kako on samo stiska pas i lopta ide od noge do noge, dok ja sa druge strane ne mogu da povežem 2 brza pasa, nego moram da stanem na loptu i sve polako...



Isto tako rejting u MLO mi je nešto manje od 300 i spoji me sa likom koji ima preko 650 :confused1: To je lepo kad ga pobedim i uzmem oko 15 rejting bodova, ali ja sam stavio da me ne spaja sa takvim likovima...


Ova igra offline i online je dva različita sveta, gameplay je totalno drugačiji, a najviše mi se smuči ako igram sa nekim dalje pa mi igra onako malo usporena, sve se vuče do zla boga.

Znači ufff...... nemam komentar za pasove i koliko me nerviraju, definitivno jedan od najvećih fejlova u istoriji Konamija je kad su uveli ovu pomoć kod paseva! PES 2011 pasovi su za ove bili zakon.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Mihajlodc, Digibot

blackwhite

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3562
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #40 poslato: 22. septembar 2012, 18:26:49 »
Jbg brate,i meni je to najveca glupost sto su uveli! DEFINITIVNO igra nije ista sad za sve!
Pravili su za siroke narodne mase,to su bukvalno oni likovi sto igraju sa Barsom! A takvih ima najvise!
**** se njima za nas u manjini..
« Poslednja izmena: 22. septembar 2012, 18:30:01 od strane blackwhite »
PSN ID : blackwhite985
 

javicuse

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1877
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #41 poslato: 22. septembar 2012, 19:41:16 »
Ispadoh sad u polufinalu ML Opena - lik me dobio sa jednim sutem na gol :D Ali skoro 10m na računu se neće baciti :)

Luis Fabiano trpa! Morao sam da ga isprobam da vidim kako ce mi igrati u PS Manager Ligi, i skroz sam zadovoljan - 25 utakmica odigrao, 40 golova dao :)

Schurrle i S. Camara su odlične kupovine - jeftini a odlično zatvaraju sve pozicije.
Iz ničega nešto, to nije mala stvar, već Božiji dar biti Baltazar :)
HoopoeQuotes
 

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #42 poslato: 22. septembar 2012, 19:44:53 »
Jos dva iduotluka.

1. Dozvoliti da ekipa pocne mec sa manje od 11 igraca
2. Ako su vec namestili onu strelic kod manual sutiranja i dodavanja, mogli su barem da je uklone da je protivnik ne vidi, gde planiras da posaljes loptu.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Groksan, javicuse

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #43 poslato: 22. septembar 2012, 20:42:18 »
Jbt, pao mi jedan lik kojem je neki Zouma bio na golu, 25 overall. Celo ****no poluvreme nisam mogao da dam gol, sve skidao kao da je Buffon...u drugom sam mu vec dao 4 komada, ali opet, igrac da onako brani..

@miha
Sto se tice manual dodavanja, isto sam igrao sa nekim likom koji stalno to ukljucuje, ali ne da bi dobacio manualno, nego da te zbunjuje. Stalno ga ukljucuje, a ne koristi ga uopste. Debilizam.
 

customiZer

  • Madridista
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2504
    • Pogledaj profil
    • http://www.customiZer-portfolio.com
Re: Master League Online
« Odgovor #44 poslato: 22. septembar 2012, 23:16:33 »
Citat: javicuse;1048452
Ispadoh sad u polufinalu ML Opena - lik me dobio sa jednim sutem na gol :D Ali skoro 10m na računu se neće baciti :)

Kad igras te kupove, je l' se dobijaju bonus pare kako prolazis dalje ili dobijas pare kao bilo koja utakmica?