Autor Tema: Master League Online  (Pročitano 100265 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

CHUPO93

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2034
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #15 poslato: 21. septembar 2012, 01:04:33 »
3 partije - 1-2-0 , dobra igra za sad :) tako da doveo sam Kone ,Doumbia , Derdiyok,  :)
САША ИЛИЋ #22 :batman:
[/I][/B][/FONT]
 

javicuse

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1877
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #16 poslato: 21. septembar 2012, 11:08:14 »
Odigrao sam 20ak utakmica, - 7-8 regularno, a ostalo stavio Coach Mode u takmičenju. Smaralo me da igram sa većinom debila, pa kako kome istekne ugovor otpustim ga i uzmem jačeg igrača.

Sviđa mi se što su ukinuli onu glupost sa formom od prosle godine, i vratili se na stari sistem gde se forma određuje pred svaku utakmicu na osnovu ocene forme igrača. Ne morate da uđete u meč da biste videli formu, pokazuje formu svakog igrača pred sledeću utakmicu, tako da ako se dvoumite između nekoliko igrača koje želite da dovedete u tom trenutku - dovedite onoga koji će vam pokriti poziciju na kojoj je igrač neraspoložen.

Neki saveti od prošle godine ostaju - igrajte sa default igračima dok god im ne istekne ugovor, tako gubite njamanje novca.
Pogledajte ocene igračima. Iako im je Overall uzasan, pojedine ocene su odlične (krilo sa brzinom 90, CF sa accuracy 87 i slično) pa igrajte na ono sto ti igrači mogu da urade.
Golmani sa slabijim ocenama su uzas. Ako vec morate da otpustite nekoga pre isteka ugovora, otpustite golmana i dovedite boljeg.

Kartoni se lakse dobijaju (ako ste navikli da stiskate X non stop), drzanje X super zatvara igrača, usporava, ali nije kao na PES 2012 gde igrač juri protivnika kad stiskate X.

Match level online se izgleda ne moze menjati (?). Neka podesavanja od prosle godine nedostaju (Team Type, chat opcija, MyPes...) a moze se diskutovati o tome koliko su i potrebne.

Ugovori igračima traju 10, 20, 50 utakmica, a pošto sad ocena za formu ima uticaja, najbolje je produziti ugovore na 50 utakmica za igrače za koje ste sigurni da će vam igrati dugo. Biranje igrača sa formom 7 i 8 je najbolji izbor.

Ja se igram sa igračima koje imam u Manager timu FC Baltazar, pa sam doveo Biabianya, Luisa Fabiana, Narsingha, Lincolna, M. Taylora, a sledi i ostatak. Nije najbolja odluka za MLOnline, ali mi se sa ovim igračima igra :D

Jedan protivnik mi je do sada izasao, čekao sam malo na odluku o rezultatu, i utakmice je presuđena u moju korist. Valjda su i ovo rešili :)
Iz ničega nešto, to nije mala stvar, već Božiji dar biti Baltazar :)
HoopoeQuotes
 

circulation

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1362
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #17 poslato: 21. septembar 2012, 13:26:09 »
znači izlazi se još uvek? bez veze.
ako nama ono A pada na B zato što ti drugi izlaze...
it sounds good, it looks good, it feels good - it is good!
 OFICIJALNI SAJT NAŠA KRILA
 

javicuse

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1877
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #18 poslato: 21. septembar 2012, 13:48:47 »
Ne znam, još uvek malo iskustva sa izlaženjem da bih mogao da donesem sud :)
Iz ničega nešto, to nije mala stvar, već Božiji dar biti Baltazar :)
HoopoeQuotes
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10159
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: Master League Online
« Odgovor #19 poslato: 21. septembar 2012, 15:04:07 »
E sad može da se užliva u MLO! Ubacio dresove i facu legendi Džejsonu Robertsu! :w00t:



 

operativac

  • tatko na online
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2744
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #20 poslato: 21. septembar 2012, 16:25:42 »
Nasli foru da cheatuju, povedem 1-0, iskljuce mu napadaca, dam jos koji gol, mali pusti joy.
na poluvremenu prekid meca, nikom nista.
PSNID> operativac
 

CHUPO93

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2034
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #21 poslato: 21. septembar 2012, 16:58:12 »
Isti fazon , a ja izgubio 11-2 zasluzeno i sto coveku da izlazim kad je se namucio  msm stvarno
САША ИЛИЋ #22 :batman:
[/I][/B][/FONT]
 

T3mplar

  • flexy
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1073
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #22 poslato: 21. septembar 2012, 21:01:23 »
Citat: operativac;1047532
Nasli foru da cheatuju, povedem 1-0, iskljuce mu napadaca, dam jos koji gol, mali pusti joy.
na poluvremenu prekid meca, nikom nista.


Nije to cheat to je nova opcija koju je konami uveo.

LINK

011Djordjevic

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 144
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #23 poslato: 22. septembar 2012, 01:23:15 »
Pozdrav ljudi, jedno pitanje: dok se igra MLO, pa se umesto quick mathc udje u takmicenja, zaboravio sam kako se zovu mrsko mi da proveravam sad, ali onaj Novice cup i valjda Master liga ili kako god skapirali ste valjda... u 2012 je bilo i onih d1, d2, d3, d4, d5 kupova... je l' ima jos nesto tako i sad ili ima samo 2 takmicenja... ??? je l' se dobija novo kad se poveca rang ili ? Hvala unapred.
 

customiZer

  • Madridista
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2504
    • Pogledaj profil
    • http://www.customiZer-portfolio.com
Re: Master League Online
« Odgovor #24 poslato: 22. septembar 2012, 02:42:05 »
Kada dovodim igrace, koje pare smijem da trosim, samo ono Team Funds ili citav onaj kapital?
Ima neko neki savjet u vezi dovodjenja igraca?

p.s. Muka mi je vise od timova sa Barseloninim dresovima s:
 

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #25 poslato: 22. septembar 2012, 02:58:39 »
Uzmi Remy-a za pocetak, kod mene kida. Na 10 utakmica postigao preko 20 golova. Dosta je jeftin, a ocene odlicne.
Honda je isto zver, ali on je malo skuplji.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: customiZer

CHUPO93

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2034
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #26 poslato: 22. septembar 2012, 03:01:42 »
Uzmi Derdiyoka neces zazaliti on kosta oko 2.500.000 $
САША ИЛИЋ #22 :batman:
[/I][/B][/FONT]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: customiZer

customiZer

  • Madridista
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2504
    • Pogledaj profil
    • http://www.customiZer-portfolio.com
Re: Master League Online
« Odgovor #27 poslato: 22. septembar 2012, 03:14:02 »
Kontam da igram sa igracima iz Manager Lige, ali ako budem pravio izuzetke poslusacu vas :) (pod savjet sam msilio kad sta da radim, citao sam nesto sto je javicuse pisao o otpustanju i slicno :daa)
Elem, sta bi za pare? Sta smijem da trosim i do koliko i kada smijem biti u minusu?
 

CHUPO93

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2034
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #28 poslato: 22. septembar 2012, 03:15:20 »
Nema minusa , ne mozes da odes , ne dozvoljava tako da trosis kolko imas , posle svake tekme dobija pare za pobedu/nereseno/poraz ;)
САША ИЛИЋ #22 :batman:
[/I][/B][/FONT]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: customiZer

customiZer

  • Madridista
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2504
    • Pogledaj profil
    • http://www.customiZer-portfolio.com
Re: Master League Online
« Odgovor #29 poslato: 22. septembar 2012, 04:23:15 »
Sta je u pitanju sa golmana,aaaa! Molim vas recite mi da je to zato sto imam default golmana i da kad kupim normalno nece biti tako ocajan. Pozicioniranje ocajno, zalijepi se za stativu (i kada lopta nije na krilu) i ostavlja citav gol prazan, primio sam u jednoj 9 golova a u jednoj utakmici 7. Ne kazem da znam igrati, ali je nemoguce da ne znam da toliko primim, ono je stvarno ocajno.