Autor Tema: Master League Online  (Pročitano 100192 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

tuksamas

  • Pes rulz
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 471
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #1050 poslato: 15. april 2013, 14:10:07 »
Pa mozes da vidis u ovoj kategoriji imas classic lige, principa da u svakoj classic ligi se uzimaju timovi, birani po draftu, imas 2-3 classic lige i prva 3-4 prelaze u visi rang kad se zavrsi natjecanje. Imas i Ligu 4 koja ide po principu 4 lige iz Europe : Francuska, Engleska, Španjolska i Talijanska, po završetku 2 kluba imaju Ligu Šampiona a druga 2 Europsku Ligu..
I ako voliš da sastavljaš svoj tim, prvo odigraš malo classic lige, prijaviš se za manager pa dobiješ svoj tim/ ili budes trener jednu-dvije sezone prije dobijanja i sastavljaš ekipu kakvu hoćeš, kupuješ talente itd, naravno bez izlaženja kao u MLO koji je nas većina davno to batalila i prešla na ovo, sto je po mom iskustvu 10 puta bolje ;)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CakAPES

Cepa33

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 707
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #1051 poslato: 15. april 2013, 14:29:08 »
Slazem se Tuskom sad je krenula liga,odigraj par prijateljskih i prijavi se za sledecu sezonu dodji na cet i budi aktivan :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CakAPES

CakAPES

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 46
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #1052 poslato: 15. april 2013, 14:38:21 »
Citat: tuksamas;1148259
Pa mozes da vidis u ovoj kategoriji imas classic lige, principa da u svakoj classic ligi se uzimaju timovi, birani po draftu, imas 2-3 classic lige i prva 3-4 prelaze u visi rang kad se zavrsi natjecanje. Imas i Ligu 4 koja ide po principu 4 lige iz Europe : Francuska, Engleska, Španjolska i Talijanska, po završetku 2 kluba imaju Ligu Šampiona a druga 2 Europsku Ligu..
I ako voliš da sastavljaš svoj tim, prvo odigraš malo classic lige, prijaviš se za manager pa dobiješ svoj tim/ ili budes trener jednu-dvije sezone prije dobijanja i sastavljaš ekipu kakvu hoćeš, kupuješ talente itd, naravno bez izlaženja kao u MLO koji je nas većina davno to batalila i prešla na ovo, sto je po mom iskustvu 10 puta bolje ;)

Igrao sam sa drugarima samo Match Lobby i ostalo gde moze online...mozda sam glup i neinformisan ali gde da igram te classic lige i to da se prijavim za manager, jel ima neki server ili sta?!:helpsmilie:
 

real022

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 827
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #1053 poslato: 19. april 2013, 10:39:58 »
Ja sam u 300 utakmica naleteo samo na možda 5 -6 čitera. Imam tim oko 840 i rejting 380..

Igram na 2 crte PA, moguće je da me server uparuje sa igračima koji imaju sličan pass assistance (iako nije uključen filter, uključio sam samo za similar rejting)..

U prevodu što manji pass assistance - manje čitera...
 

operativac

  • tatko na online
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2744
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #1054 poslato: 19. april 2013, 10:47:40 »
molim te ne pricaj svasta, molim te.

ja sam u prvih 500 utakmica naleteo bar na 300 cheatera. Zato sam i prestao posle mesecipo dana da igram MLO.
PSNID> operativac
 

real022

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 827
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #1055 poslato: 19. april 2013, 13:33:43 »
Citat: operativac;1149477
molim te ne pricaj svasta, molim te.

ja sam u prvih 500 utakmica naleteo bar na 300 cheatera. Zato sam i prestao posle mesecipo dana da igram MLO.

Bukvalno je tako kako sam rekao. (Sad, u prilog tome, naravno ide i da sam izgubio čak 200, a dobio oko 110 i nerešeno odigrao oko 70) ...znači 5-6 čitera u oko 170 utakmica :001_huh:

Sigurno je i do rejtinga, jer ako je neko čiter, verovatno uspeva da pređe 500 rejting, a ja retko dobijam nekog sa preko 500.

Tek sada kada sam sastavio solidan tim, počeo sam da više pobeđujem, nego da gubim, pa ćemo videti kada se popnem malo...

Ali generalno, MLO budi ono najgore u ljudima.

Mogu da zamislim kako se npr osećao lik koji me gazi svo vreme i maši prazan gol sa metar i po, barem četiri puta... + ja dobijem crveni, pa ima i igrača više.
Od samog starta moji igrači jednostavno ne rade. Ne smem pas da napravim, jer izgleda nemoguće.
I onda radim kurvanjsku stvar da jednostavno izaberem CF-a i šetam okolo, i pazim da se slučajno ne promeni na nekog igrača iz odbrane. Samo ako imam čistu loptu, koju na "kocku" odmah ispucam, jer nema nikakve šanse da stignem da "napunim" krug ili ne daj bože trougao..Znači moji su zombiji. Ako mi se slučajno promeni na odbrambenog, a da je uz njegovog napadača, to je gol 100%...

I onda, oko 70 min, odjednom se sve vraća u normalu, počinjem da vezem najopuštenije i spakujem mu dva komada kao da ga nema..


Inače - ja po defaultu mrzim u MLO:

- Npr čim vidim Van der Mircha ili Martinsa u timu (makar i u rezervama)..
- Debilnu formaciju
- Agbonlahora kao CF-a
- Raširenu all out defence formaciju, koja čudom svuda stiže sa po dva igrača, kao da je presing na 26 i ni jedan ne ispada, nikako..(al ajde ovo je nekako znanje)
- Golove u 45 ili 90 minutu, nisam sretan čak ni kad ih dam, jer nije zasluženo uopšte.
- Super timove
- Celu Barselonu, njenu igru i formaciju sa celim timom sabijenim na sredini terena.
- Čak počinjem da ne varim i igrače za koje nemam razloga - Hulka, Cavanija, Eto-a...
« Poslednja izmena: 19. april 2013, 13:35:50 od strane real022 »
 

xX8Lampard8Xx

  • Nemi Posmatrac
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1205
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #1056 poslato: 19. april 2013, 19:05:00 »
Citat: real022;1149512
Bukvalno je tako kako sam rekao. (Sad, u prilog tome, naravno ide i da sam izgubio čak 200, a dobio oko 110 i nerešeno odigrao oko 70) ...znači 5-6 čitera u oko 170 utakmica :001_huh:

Sigurno je i do rejtinga, jer ako je neko čiter, verovatno uspeva da pređe 500 rejting, a ja retko dobijam nekog sa preko 500.

Tek sada kada sam sastavio solidan tim, počeo sam da više pobeđujem, nego da gubim, pa ćemo videti kada se popnem malo...

Ali generalno, MLO budi ono najgore u ljudima.

Mogu da zamislim kako se npr osećao lik koji me gazi svo vreme i maši prazan gol sa metar i po, barem četiri puta... + ja dobijem crveni, pa ima i igrača više.
Od samog starta moji igrači jednostavno ne rade. Ne smem pas da napravim, jer izgleda nemoguće.
I onda radim kurvanjsku stvar da jednostavno izaberem CF-a i šetam okolo, i pazim da se slučajno ne promeni na nekog igrača iz odbrane. Samo ako imam čistu loptu, koju na "kocku" odmah ispucam, jer nema nikakve šanse da stignem da "napunim" krug ili ne daj bože trougao..Znači moji su zombiji. Ako mi se slučajno promeni na odbrambenog, a da je uz njegovog napadača, to je gol 100%...

I onda, oko 70 min, odjednom se sve vraća u normalu, počinjem da vezem najopuštenije i spakujem mu dva komada kao da ga nema..


Inače - ja po defaultu mrzim u MLO:

- Npr čim vidim Van der Mircha ili Martinsa u timu (makar i u rezervama)..
- Debilnu formaciju
- Agbonlahora kao CF-a
- Raširenu all out defence formaciju, koja čudom svuda stiže sa po dva igrača, kao da je presing na 26 i ni jedan ne ispada, nikako..(al ajde ovo je nekako znanje)
- Golove u 45 ili 90 minutu, nisam sretan čak ni kad ih dam, jer nije zasluženo uopšte.
- Super timove
- Celu Barselonu, njenu igru i formaciju sa celim timom sabijenim na sredini terena.
- Čak počinjem da ne varim i igrače za koje nemam razloga - Hulka, Cavanija, Eto-a...

a mozes li postaviti sliku svog tima ?
 

doogy

  • Regular
  • **
  • Poruke: 54
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #1057 poslato: 19. april 2013, 19:58:22 »
Citat: real022;1149512
Bukvalno je tako kako sam rekao. (Sad, u prilog tome, naravno ide i da sam izgubio čak 200, a dobio oko 110 i nerešeno odigrao oko 70) ...znači 5-6 čitera u oko 170 utakmica :001_huh:

Sigurno je i do rejtinga, jer ako je neko čiter, verovatno uspeva da pređe 500 rejting, a ja retko dobijam nekog sa preko 500.

Tek sada kada sam sastavio solidan tim, počeo sam da više pobeđujem, nego da gubim, pa ćemo videti kada se popnem malo...

Ali generalno, MLO budi ono najgore u ljudima.

Mogu da zamislim kako se npr osećao lik koji me gazi svo vreme i maši prazan gol sa metar i po, barem četiri puta... + ja dobijem crveni, pa ima i igrača više.
Od samog starta moji igrači jednostavno ne rade. Ne smem pas da napravim, jer izgleda nemoguće.
I onda radim kurvanjsku stvar da jednostavno izaberem CF-a i šetam okolo, i pazim da se slučajno ne promeni na nekog igrača iz odbrane. Samo ako imam čistu loptu, koju na "kocku" odmah ispucam, jer nema nikakve šanse da stignem da "napunim" krug ili ne daj bože trougao..Znači moji su zombiji. Ako mi se slučajno promeni na odbrambenog, a da je uz njegovog napadača, to je gol 100%...

I onda, oko 70 min, odjednom se sve vraća u normalu, počinjem da vezem najopuštenije i spakujem mu dva komada kao da ga nema..


Inače - ja po defaultu mrzim u MLO:

- Npr čim vidim Van der Mircha ili Martinsa u timu (makar i u rezervama)..
- Debilnu formaciju
- Agbonlahora kao CF-a
- Raširenu all out defence formaciju, koja čudom svuda stiže sa po dva igrača, kao da je presing na 26 i ni jedan ne ispada, nikako..(al ajde ovo je nekako znanje)
- Golove u 45 ili 90 minutu, nisam sretan čak ni kad ih dam, jer nije zasluženo uopšte.
- Super timove
- Celu Barselonu, njenu igru i formaciju sa celim timom sabijenim na sredini terena.
- Čak počinjem da ne varim i igrače za koje nemam razloga - Hulka, Cavanija, Eto-a...
e ista scena.sem citera,ili kako vecnisam mogao u 300 tekmi da podignem rejting zbog citera.obozavam mlo.ali....sad sam uzeo pes,i to je to.
 

real022

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 827
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #1058 poslato: 19. april 2013, 20:29:19 »
Evo ga..



Tu je još i Arbeloa, ali se ne vidi.

Najskuplji igrač kojeg sam imao je Tevez. Zamenio sam ga za Ozila, jer jednostavno nije hteo da mi "radi". Samo je radio "tracking back", što mi nije ni trebalo jer mi je igrao SS-a, a svaka odbrana ga je stavljala u džep.

Sturridge mi je prvi jači igrač kojeg sam doveo i neverovatno je koristan kao SS ili CF..šutira brutalno i fino istrčava..(skoro kao VDM :whistling: , ali je bar stvaran lik)

Trenutno sam zadovoljan napadačkim kadrom, gledaću da ih sve ostavim a da kasnije dovedem Runija i više mi ništa i ne treba. (sam sebe lažem).

U stvari rekoh da mrzim "super timove", ali na kraju ću 99%, i ja sastaviti tako nešto..tuđe mrzim, svoje volim...D. Luiz, Cielini, Ibrahimovic, Ronaldo i Pirlo su mi u favourites, pa kad skupim pare.

E da, još Ronaldinho i Lihtenstajner, eventualno Abate i to je to i više ne diram. :D  Onda sam obrnuo MLO.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: xX8Lampard8Xx

xX8Lampard8Xx

  • Nemi Posmatrac
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1205
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #1059 poslato: 20. april 2013, 10:50:19 »
A kako ces bez tijaga silve :crazy:
Pa ovaj tim je isto prejak :saddam: ... i jos ti treba ibrahimovic i ronaldo :hang:
« Poslednja izmena: 20. april 2013, 10:55:24 od strane xX8Lampard8Xx »
 

real022

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 827
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #1060 poslato: 20. april 2013, 12:36:22 »
Citat: Nemi Posmatrac;1149819
A kako ces bez tijaga silve :crazy:
Pa ovaj tim je isto prejak :saddam: ... i jos ti treba ibrahimovic i ronaldo :hang:


Lol..Tijaga nešto i ne varim..Tim mi je od igrača koji su mi nekako ok..

Znači nema šanse da mi igra niko iz Barse, Ribery, Hulk ili Eto npr.

Ovo Ibra, Ronaldo, Pirlo je kao Drim tim..nije baš da su mi neophodni. Ali stvarno mi fali neki Cielini ili D. Luiz.

Do sada sam odigrao samo dva puta Competition...Ali to je baš ono što ne volim u pesu...Samo šemčuga, Ronaldo kao CF..sve ubrzano.
Ne treba da kažem da se nisam kvalifikovao u top 16..Dve minimalne pobede i nerešeno nije ni blizu dovoljno...
 

gorantz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1053
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #1061 poslato: 27. april 2013, 19:56:38 »
poceo sam prije par dana da igram MLO, primijetio sam da kada hocu da se rijesim nekog igraca izbaci mi poruku da je jos pod ugovorom i da necu dobiti odstetu u slucaju njegovo odlaska iz kluba, dok sam neke igrace uspio da prodam za odstetu. Gdje mogu pogledati kada ga mogu prodati za odstetu ? uglavnom zelim da rasprodam ove igrace koji su dosli uz klub ima ih 10tak, isto toliko sam uspio prodati
 

doogy

  • Regular
  • **
  • Poruke: 54
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #1062 poslato: 11. maj 2013, 21:06:11 »
jee znaci neverujem sta mi se stalno desava,skoro svaku 3-4 tu utakmicu mi protivnicki igrac uklize sa ledja kad izbijem 1 na 1 sa golmanom.i nikad skoro nedobije crveni,nego zuti.i sto je jos interensantnije ja isfrustriran tim potezima.uzvratim isto i desi mi se da sam 3 puta tako uklizao i dobijem 3 crvena.pisao sam vec i pre o ovome,ali moram opet.dali mogu da kontaktiram konami nekako u vezi ovoga.
 

CakAPES

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 46
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online
« Odgovor #1063 poslato: 18. januar 2015, 01:59:09 »
Citat: KELOVAC;1086551
Ne, to je ukupno para koliko si zaradio


Kelovac! Stara citercina i varalica!!! Ne znam kako ti ide ali znam da sam te redovno na 13-tici drao , a ti normalno u 90.min lagovao i citovao....