Autor Tema: Петар Јовановић - Пут до звезда !  (Pročitano 4361 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

PeraOfficial

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 22
    • Pogledaj profil
Петар Јовановић - Пут до звезда !
« poslato: 8. jun 2012, 18:36:28 »
Ову тему , причу о фудбалском животу радим по угледу на Иван94 , надам се да му неће сметати ако копирам нешто од њега ( начин на који пишем и то :) )...

Па да почнемо !


Као мали , волео сам фудбал , гледао како старији играју и сањао да будем фудбалска звезда... :yes:
Често када са родитељима идем у град , гледам излоге са копачкама , тада није постојао Најк Меркуријал СуперФлај и то :) Било је то време када су копачке биле обичне , црне са белим крампонима...Када сам имао 10 година , добио сам прве копачке...Фарбао сам те копачке , писао своје име на њима , на тренингу су ме сви увек питали , Петре јел можеш и мени тако да офарбаш копе ? Свима сам увек радио по жељи , и старијима који су ме увек поштовали :)......... Е , када сам напунио четрнаесту годину добио сам позив из градског клуба , БСК-Београд Спорт Клуб...Остао сам ту до своје 16 године...Сада када имам 20 почела је моја професионална фудбалска каријера...

Потписао сам уговор са СЦ Олханензе(SC Olhanense) и мој Агент разговара са Војводином из новог сада , ускоро ћу потписати тај уговор , надам се.

То је то од мене , више о мојој каријери и мени сазнајаћете објављивањем чланака у новинама...Одох ја сад на утакмицу :)




Табла са обавештењима :
  • Када изађе печ за УЕФА ЕУРО 2012 можда направим и причу о Србији до освајања.
« Poslednja izmena: 9. jun 2012, 17:58:22 od strane PeraOfficial »
 

PeraOfficial

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 22
    • Pogledaj profil
Re: Петар Јовановић - Пут до звезда !
« Odgovor #1 poslato: 8. jun 2012, 19:11:55 »


Пера - нова бомба у фудбалу !

Решили смо коначно да посветимо један мали чланак новом фудбалском играчу (новом за јавност) Петру Јовановићу !

Како сазнајемо , игра за СЦ Олханензе , на другој утакмици постигао је 3 гола , против Олимпијакоса...То је била тренинг утакмица на којој у Олимпијакосу није била прва постава већ све замене...
Јовановићу се како његов Агент каже , приближава уговор са Војводином !
То је то о њему ! Срећно , Јовановићу , жели ти Спортски Журнал !

 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Петар Јовановић - Пут до звезда !
« Odgovor #2 poslato: 8. jun 2012, 19:23:31 »
Не видим што бих се бунио. Срећно брате :)
 

PeraOfficial

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 22
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Петар Јовановић - Пут до звезда !
« Odgovor #3 poslato: 8. jun 2012, 20:12:08 »
Citat: Ivan94;1001101
Не видим што бих се бунио. Срећно брате :)
Хвала , да дочекам тај тренутак да ми ти пожелиш срећу :) Велика је то ствар , наставићу са пуним радом :)

За све који читају : Док не падне распуст нећу често постављати , можда само за викенд :)
 

PeraOfficial

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 22
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Петар Јовановић - Пут до звезда !
« Odgovor #4 poslato: 8. jun 2012, 20:21:41 »

Војводина - Металац
4 - 1


Војводина је са новом поставом ушла у дуел са Металцем.
Нови играч Јовановић који је био најављен за улазак у Војводину ове сезоне постигао је 2 гола !

Нова постава :

Јовановић од сада у првој постави Војводине...Супић као и увек остаје на голу јер се добро показао !

Тренер Војводине веома задовољан игром Јовановића и целог тима !

Јовановић је за Спортски Журнал изјавио : Једва сам чекао да одиграм прву утакмицу за Војводину , велика је част играти са овим играчима , радити са оваквим тимом људи , са оваквим тренером...Знате , по мени , није све у копачкама и у фризури !

Прилог(слике)

Јовановић са конференције за штампу
 

PeraOfficial

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 22
    • Pogledaj profil
Re: Петар Јовановић - Пут до звезда !
« Odgovor #5 poslato: 8. jun 2012, 23:15:02 »
Ако примећујете , ставио сам висину на максимум , 220цм...И ја сам луд :)


Како Блиц Спорт сазнаје , Петар Јовановић (Центарфор ФК Војводина) се интересује за улазак у Црвену Звезду !

Играч који је пре 6 месеци започео фудбалску каријеру у СЦ Олханензе , након месец дана ушао је у Војводину у којој се сада налази и интересује се за Звезду !
Навијачи на то кажу :
    Било би згодно појачање !!!
48%
Сине да није мало много ? 2%
Па неможе и јаре и паре ! 10%
Може , само да се разигра мало ! 40%
[/LIST]


Писао : Милош Марковић
 

PeraOfficial

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 22
    • Pogledaj profil
Re: Петар Јовановић - Пут до звезда !
« Odgovor #6 poslato: 9. jun 2012, 10:39:27 »


Јовановић ново појачање у Звезди ?

RedStarBelgrade сазнаје да на лето можда долази нови фудбалски ас Петар Јовановић...
Не желимо да пренагљујемо али у току су разговори ! Да ли ће он бити нови Касалица , Борха или Каду ?
Како сазнајемо веће је интересовање Звезде него Јовановића...Али он је од малена верни Делија и сигурно ће играти срцем ако буде заиграо за Звезду !

Интервјуи са играчима Ц.Звезде

Шта мислите о доласку Петра Јовановића ?

Филип Касалица : Гледао сам како Јовановић игра , активан је на терену и уме да користи знање и своју висину !
Лука Милуновић : Ако Јовановић дође , биће то једно велико пријатељство између њега и нас :)
 

PeraOfficial

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 22
    • Pogledaj profil
Re: Петар Јовановић - Пут до звезда !
« Odgovor #7 poslato: 9. jun 2012, 13:52:15 »

Јовановић у Звезди !
"Ускоро не планирам одлазак у други клуб, навијам за Звезду још од малена.Планирам да од себе направим одличног фудбалера са најбољим тренером у најбољем клубу."

Роберт Просинечки : Јовановић је у овој сезони најбоље појачање , очекујемо да се добро покаже на следећој утакмици.

Играчи Црвене Звезде су се упознали са Јовановићем , оставио је одличан утисак као дружељубив младић.

Јовановић је добио дрес са бројем 16 , не жели да га мења...Сазнајемо да ће на следећем вечитом дербију Јовановић играти целу утакмицу,није то мало за новог играча.



[/hr]

[/hr]

Били смо у праву , Јовановић у Звезди.
Играчи су одушевљени њим :)
 

DjoletheKing

  • Đoko
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 990
    • Pogledaj profil
Re: Петар Јовановић - Пут до звезда !
« Odgovor #8 poslato: 9. jun 2012, 15:17:36 »
Pero, sve najboljei to kad si stavio visinu an 220 cm, sto nisi jos malo nabudzio bar do 110!!! salim se sve u superlativu... :D
 

PeraOfficial

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 22
    • Pogledaj profil
Re: Петар Јовановић - Пут до звезда !
« Odgovor #9 poslato: 9. jun 2012, 17:57:46 »
Citat: Supernemecek;1001435
Pero, sve najboljei to kad si stavio visinu an 220 cm, sto nisi jos malo nabudzio bar do 110!!! salim se sve u superlativu... :D
Haha :D Hvala brt :D
 

PeraOfficial

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 22
    • Pogledaj profil
Re: Петар Јовановић - Пут до звезда !
« Odgovor #10 poslato: 11. jun 2012, 21:00:05 »

Репрезентација са новим , нама непознатим центарфором !

Петар Јовановић (Центарфор ФК Црвена Звезда , Репрезентација Србија) је скоро одиграо прву утакмицу за репрезентацију , постигао је први гол и једини од стране Србије.Србија је изгубила против Бразила са резултатом 1 : 2
Јовановић се показао у најбољем светлу на овој утакмици , обећана му је цела следећа утакмица.

Чули смо да Јовановић по завршетку уговора у Звезди иде у страни клуб, вероватно у Шпанију или Немачку...О томе ћете бити даље обавештени ако је ишта од тога истина мада верујемо у то 90%...




При завршетку утакмице , у осамдесетом минуту , Јовановић је изашао из игре...

Имате право да знате све !



Ево малог чланка за најаву интервјуа...
Ускоро ћемо поразговарати са Јовановићем о целом путу ка Звезди , Репрезентацији и о његовом животу...