Autor Tema: Greške i Predlozi za UEFA EURO 2012 Poland & Ukraine Patch by pes-serbia.net  (Pročitano 46589 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zemun u srcu!

  • Regular
  • **
  • Poruke: 58
    • Pogledaj profil
Pec je previse povrsan, kad se igra euro irao sam na bernabeu O.o da nepricam o srbiji koja ima 1 CF i o tome da se euro pocinje sa nekim levim grupama i bez i jedne jake reprezentacije , sve u sveku beda !
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Citat: Zemun u srcu!;1012260
Pec je previse povrsan, kad se igra euro irao sam na bernabeu O.o da nepricam o srbiji koja ima 1 CF i o tome da se euro pocinje sa nekim levim grupama i bez i jedne jake reprezentacije , sve u sveku beda !

Prvo nauči da pišeš pošto je očigledno da si nepismen.Ne može da se podesi na kojim stadionima će se igrati Euro tako je Konami uradio i mi tu ne možemo ništa.Euro se počinje sa nekim levim grupama isto ne može da se podesi da budu prave grupe ko na Euro 2012 tako da smo u bonus folder ubacili Team Switcher gde imaš da odabereš da u igri budu samo reprezentacije sa Eura bez nacionalnih ekipa sa kvalifikacijama.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: zokigunner, Dimce PFC

milosmilan

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2108
    • Pogledaj profil
    • http://www.pesoholichari.net
Svako ima pravo da kaze sta misli, ali morate biti zahvalni i na tome sto imamo.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26479
    • Pogledaj profil
Citat: Zemun u srcu!;1012260
Pec je previse povrsan, kad se igra euro irao sam na bernabeu O.o da nepricam o srbiji koja ima 1 CF i o tome da se euro pocinje sa nekim levim grupama i bez i jedne jake reprezentacije , sve u sveku beda !
Očekujem bolje od tebe, neki koji ima neku živinu, neko trajanje.
Unapred zahvalan.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан, NikolaJgd

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Citat: milosmilan;1012308
Svako ima pravo da kaze sta misli, ali morate biti zahvalni i na tome sto imamo.

Slažem se naravno svaka ima pravo da kaže šta misli ali ne sviđa mi se što nam to prebacuje kao grešku a nije do nas to jednostavno nije moguće podesiti što je on naveo.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: milosmilan

Zemun u srcu!

  • Regular
  • **
  • Poruke: 58
    • Pogledaj profil
Matori lose sam pisao zato sto am na brzinu pisao ali ralno secam se svetskog 2010 za pes sam igrao i sve je bilo do jaja i u naj boljem redu, i jos 1 pitanje jel radi sa jenkijevim dodacima za gameplay?
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26479
    • Pogledaj profil
Sledeći put kad neko bude sr*o po tuđem radu ide na hlađenje, bilo to od našeg edit tima ili ovih momaka koji tek počinju da rade svoje pečeve.
Ako nemate argumente zbog kojih se neki patch pljuje nemojte ni da pišete gluposti.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Dane94

  • Gost
Citat: Darcoolio;1018647
Sledeći put kad neko bude sr*o po tuđem radu ide na hlađenje, bilo to od našeg edit tima ili ovih momaka koji tek počinju da rade svoje pečeve.
Ako nemate argumente zbog kojih se neki patch pljuje nemojte ni da pišete gluposti.


Mislim da bi ekipa trebala da preispita svoje postupke i odbrambeni mehanizam...S obzirom na to, da kada god neko ne da pohvalu za patch vec kaze da mu se ne svidja, kao sto je to naveo clan Zemun u srcu! , neko od vas se javi i prvo ga popljuje na recimo temu nepismenosti, da bi zatim usledilo citav niz ke*anja bez razmisljanja da li je doticni clan informisan toliko o funkcionalnosti uopste same igre.

Naravno, ocekuje se standardna reakcija Darcolia u vidu bana od 56 dana zbog manjka postovanja jel tako?

Treba da vi jos da se ucite mnogo.
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Citat: Dane94;1018685
Mislim da bi ekipa trebala da preispita svoje postupke i odbrambeni mehanizam...S obzirom na to, da kada god neko ne da pohvalu za patch vec kaze da mu se ne svidja, kao sto je to naveo clan Zemun u srcu! , neko od vas se javi i prvo ga popljuje na recimo temu nepismenosti, da bi zatim usledilo citav niz ke*anja bez razmisljanja da li je doticni clan informisan toliko o funkcionalnosti uopste same igre.

Naravno, ocekuje se standardna reakcija Darcolia u vidu bana od 56 dana zbog manjka postovanja jel tako?

Treba da vi jos da se ucite mnogo.

Vratio sam tvoj post koji je obrisan zato što želim da ti odgovorim. Ako se nekome ne sviđa peč to je u redu i ja poštujem ne moraju svi da igraju pečeve koje ovaj tim izradi.Što se tiče člana Zemun u srcu! gotovo je sigurno utvrđeno da mu pismenost nije jača strana a znam i sam da si i ti što se tiče pismenosti problematičan sam si pokazao to u temama Master Lige gde si opominjao članove na njihovu pismenost.Što se tiče njegovih "greška" ako neko nije upućen valjda se prvo pita "Zašto nije" "Jel moguće" a ne odmah da se pljuje po našem radu.Što se tiče tvoj odnosa sa moderatorom Darcoolio to je već vaša stvar u to se neću mešati čisto sam hteo da ti odgovorim na tvoje primedbe.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: milosmilan