Autor Tema: UEFA EURO 2012 Poland & Ukraine Patch by pes-serbia.net - FAQ  (Pročitano 7673 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net


UEFA Euro 2012 Poland & Ukraine Patch  - Pro Evolution Soccer 2012
/ [url]www.pes-serbia.net[/URL] /


Pri pokretanju instalacije izbacuje mi pločicu "The setup files are corrupted,please obtain a new copy of the program".
Prilikom downloada patcha došlo je do greške da bi sve bilo kako treba potrebno je ponovo pokrenuti download Peča.

Da li se EURO 2012 Peč može instalirati zajedno sa drugim pečevima?
Naravno EURO 2012 Peč je potpuno zaseban od drugih pečeva tako da bez problema možete igrati EURO 2012 i neki drugi peč.

Kada pokrenem setup izbacuje mi pločicu "The Filename,Directory name,or volume label Syntax is incorrect".
Prebacite instalaciju na desktop i odatle pokrenite i instalirajte.

Pokrenuo sam EURO 2012 Peč i izašla mi je greška "This aplication has failed to start because d3dx9_xx.dll was not found.Re instaling the aplication may fix this problem."
Potrebno je da instalirate najnoviju verziju DirectX-a kako bi otklonili ovu grešku.

Dok sam instalirao peč antivirus mi je prijavio da fajl "eur.dll" ima virus ?
Uzbuna je lažna stavite fajl na listu izuzetaka neki antivirusi poput "Avire,NOD ili AVG" prijavljuju virus zato što je fajl modifikovan kako bi igra mogla da radi.

Kako da izbacim stadione ne dopadaju mi se više volim da igram na KONAMI Stadionima ?
Potrebno je instalirati EURO 2012 Stadium Removal koji će biti uskoro dostupan za download.

Gde mogu da nađem nalepnice za EURO 2012 Peč za omot diska ?
Omot možete naći u bonus folderu koji se nalazi u euro2012 folderu (kitserver) ili ga možete downloadovati klikom na sliku omota.

Kolko zauzima EURO 2012 Peč kada se instalira ?
EURO 2012 Peč kad se instalira zauzima oko 1.7GB prostora na hard disku.

Da li se EURO 2012 Peč može igrati Online ?
Ne, za sada to nije moguće

Izlazi mi pločica "The program can't start because DfEngine.dll is missing from your computer.Try reinstalling the program to fix this problem."
Prvo proverite da li ste dobro instalirali patch fajlovi od peča vam se moraju nalaziti pored pes2012.exe ako je sve dobro onda downloadujte fajl DfEngine i ubacite u folder od pes-a DOWNLOAD
« Poslednja izmena: 11. jun 2012, 09:45:06 od strane Горан »
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola 92