Autor Tema: Досегнути Звезде...  (Pročitano 20141 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Grucho

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1200
    • Pogledaj profil
Re: Досегнути Звезде...
« Odgovor #30 poslato: 13. maj 2012, 12:46:05 »
Samo cepaj burazeru! :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Miodrag999

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1529
    • Pogledaj profil
Odg: Досегнути Звезде...
« Odgovor #31 poslato: 13. maj 2012, 12:47:21 »
Svaka cast,samo napred :)
И НА МАРСУ АКО ТРЕБА!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Досегнути Звезде...
« Odgovor #32 poslato: 13. maj 2012, 13:06:45 »
Хвала момци :thumbup1:
 

DjoletheKing

  • Đoko
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 990
    • Pogledaj profil
Re: Досегнути Звезде...
« Odgovor #33 poslato: 13. maj 2012, 13:17:27 »
Napred Zvezda leeeeee!!! :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Досегнути Звезде...
« Odgovor #34 poslato: 13. maj 2012, 13:24:32 »
Citat: Supernemecek;990921
Napred Zvezda leeeeee!!! :D

;) Ето да кажем и теби хвала што сте и даљи верни и расни фенови :mrgreen:
 

Džoni™

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 920
    • Pogledaj profil
Odg: Досегнути Звезде...
« Odgovor #35 poslato: 13. maj 2012, 13:42:42 »
Samo napred brate, gazi! ;)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Досегнути Звезде...
« Odgovor #36 poslato: 13. maj 2012, 14:00:23 »
Citat: Džoni™;990940
Samo napred brate, gazi! ;)

Хвала брате :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Džoni™

DjoletheKing

  • Đoko
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 990
    • Pogledaj profil
Re: Досегнути Звезде...
« Odgovor #37 poslato: 13. maj 2012, 14:00:34 »
Normalno, kad si legenda! Zvezdas do groba, kao i ja! :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Досегнути Звезде...
« Odgovor #38 poslato: 13. maj 2012, 14:04:50 »
Citat: Supernemecek;990950
Normalno, kad si legenda! Zvezdas do groba, kao i ja! :D

Тако кажу :mrgreen:
 

DjoletheKing

  • Đoko
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 990
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: Досегнути Звезде...
« Odgovor #39 poslato: 13. maj 2012, 14:10:01 »
Citat: Ivan94;990951
Тако кажу :mrgreen:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Досегнути Звезде...
« Odgovor #40 poslato: 15. maj 2012, 15:04:34 »

ЗВЕЗДА РУТИНСКИ ПРОТИВ РАДА-0:2,МЛАДЕНОВИЋ ДВОСТРУКИ СТРЕЛАЦ НА ДЕБИЈУ! :thumbup1:



Фудбалери Звезде победили су екипу Рада резултатом 0:2 у 1.колу Јелен Супер лиге 2012/2013. Оба гола за црвено-беле постигао је новајлија у дресу екипе са "Маракане",Иван Младеновић.17-годишњи центарфор и новопечени српски репрезентативац свој вансеријски таленат и потенцијал потврдио је већ на првој утакмици у дресу најтрофејнијег српског клуба. Константно је био претња по гол Даниловића. Први гол постигао је главом након центаршута који је упутио Мендеш Каду,а други је постигао са беле тачке. Каду је као и код првог гола,упослио Младеновића овај финтом преварио Марка Станојевића,ушао у шеснаестерац али га је са леђа срушио Никола Лековић и судија Горан Милетић показао је на белу тачку. Младеновић је успешно реализовао најстрожу казну. Могао је млади центарфор и до хет-трика,али му је у две ситуације нестало концентрације у завршници акције па је голман "грађевинара" спасио свој гол. После утакмице,изјаву за медије дали су Роберт Просинечки и Иван Младеновић:


Просинечки:"Заслужена победа"


"Радује ме што смо успели да остваримо победу на старту и тиме смо успели да прекинемо лошу традицију која нас је прогонила задњих 12 година,а то је да или одиграмо нерешено или изгубимо у првој утакмици у сезони.Тркачки смо надмудрили противника,импресиониран сам колико моји момци имају снаге и мислим да би без проблема могли играти и 3 сата без да се уморе. Што се новајлија тиче,свако од њих је одиграо одличан меч,а посебно бих похвалио Младеновића. Момак је заиста одличан играч,будућа светска звезда. Много ми је драго што смо га довели. Видим да нисам погрешио када сам тражио да га клуб доведе."-рекао је тренер црвено-белих.


Младеновић:"Пресрећан сам због дебија,голови су плод тимског рада"


"Драго ми је што сам коначно дебитовао за Звезду. Повредио сам се на летњим припремама и нисам имао прилике да дебитујем све до данас. Коначно ми се испунио сан да дебитујем у дресу Звезде. Сматрам да сам одиграо јако добру утакмицу,а два гола које сам постигао су плод тимског рада. Верујем да ће их бити још много у дресу Звезде. Ово је само један корак ка титули,остала су још 33 крупна корака али верујем да ће Звезда на крају сезоне вратити титулу на "Маракану". "-рекао је центарфор Звезде.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DjoletheKing

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Досегнути Звезде...
« Odgovor #41 poslato: 21. maj 2012, 17:27:08 »

"ОРЛОВИ" ПОСЛЕ ПРЕОКРЕТА ПОБЕДИЛИ ТОГО-3:1,МЛАДЕНОВИЋ СТРЕЛАЦ НА ДЕБИЈУ ЗА "А" ТИМ! :ziveli:


Фудбалска репрезентација Србије савладала је на Маракани,после преокрете репрезентацију Тогоа резултатом 3:1. Повели су фудбалери Тогоа преко Адебајора,али су "орлови" преко дебитанта Младеновића,на крају Лазовића и Томића успели да преокрену и да донесу победу новом селектору Синиши Михајловићу. Врло добар утисак оставио је 17-годишњи центарфор Звезде Иван Младеновић који је постигао изједначујући гол за наш национални тим али и имао пар добрих прилика. Све у свему,добра утакмица и на овом мечу нови селектор увидео је на кога може да рачуна пошто је у плану подмлађивање репрезентације. Иначе,асистент Младеновићу код изједначујућег поготка био је Дарко Лазовић. :


Младеновић:"Пресрећан сам због дебија за "А" тим"


"Радује ме што сам добио позив селектора Михајловића и што сам дебитовао за "А" тим са само 17 година. Велика је ствар за младог играча када добије позив за први тим своје земље. То је назнака да га чека успешна каријера али и да је он можда и будућа легенда своје репрезентације. Дакле,ја се осећам изузетно задовољно поготово што сам већ на првој утакмици показао шта знам,постигао сам гол и дао допринос победи против Тогоа. А да ли ћу играти и у квалификацијама за СП то још увек не знам."-рекао је центарфор "орлова".


Михајловић:"Млади одиграли сјајно,задовољан сам игром"


"Радује ме што сам победом почео период који ћу провести као селектор националног тима. Да ли ће то бити до краја квалификација не знам,али оставимо то за после. Задовољан сам како су млади играчи одиграли данас поготово Александар Катаи и Иван Младеновић. Они су будућност српског фудбала и верујем нападачки дуо који ће нас одвести у Бразил"-рекао је легендарни ас.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DjoletheKing

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Досегнути Звезде...
« Odgovor #42 poslato: 31. maj 2012, 00:01:24 »

ИНТЕРВЈУ-ИВАН МЛАДЕНОВИЋ О ПРВОЈ СЕЗОНИ У ЗВЕЗДИ,РЕПРЕЗЕНТАЦИЈИ,ЦИЉЕВИМА И ПЛАНОВИМА...



У следећем тексту можете прочитати интервју који је 17-годишњи центарфор Звезде и српски репрезентативац Иван Младеновић дао за наш сајт. Дакле,да почнемо....


МОНДО:Иване,хвала што се одазвао нашем позиву.

Младеновић:Нема на чему,задовољство ми је што ћу урадити интервју за МОНДО. Одувек ценим ваш сајт као и све што радите,јер су ваше информације увек праве и истините. И на томе свака част.

МОНДО:Хвала на лепим речима. Реци нам,за почетак сигурно си свестан да си за 99% испитаника највећи таленат нашег фудбала. Таленат си почео да показујеш још у пионирима а у Хајдуку из Куле почео си професионалну каријеру и ту си био годину дана. Како гледаш на тај период?



Младеновић:Годину дана колико сам провео за Хајдук? Па то је заиста био леп период. Први клуб у мојој професионалној каријери,прво представљање навијачима у Србији. Циљ ми је да постанем познат и признат као играч у својој земљи,па тек онда да направим велико играчко име играјући за стране клубове.

МОНДО:За Хајдук си одиграо 39 утакмица и постигао 29 голова рачунајући сва такмичења(ЈСЛ и Куп Србије).Био си најзаслужнији што је Хајдук изборио историјски пласман у Лигу Европе а и што је играо финале Купа Србије. Заиста си оставио велики траг у Кули иако си био само 12 месеци у том клубу.

Младеновић:У контакту сам са бившим саиграчима. Чујемо се на свака три дана и наставићу дружење са њима. Отићи ћу ускоро у Кулу да се видим са момцима. Сигурно је да ће ми пријати сусрет са њима.Наравно,желим да поздравим и све навијаче Хајдука и да им поручим да ће ми Хајдук и они заувек остати у лепом сећању. Зашто да не,можда једног дана се вратим у Хајдук и као тренер. Никада се не зна где ће те животни пут навести.


МОНДО:У другој полусезони добио си позив за А репрезентацију Србије и одиграо си две утакмице али позив за ЕУРО ниси добио. Да ли ти је било жао због тога?



Младеновић:Није. Јер то су биле само пријатељске утакмице а и Миха ми је рекао да не морам да бринем ништа. Рекао ми је да нећу ићи на ЕУРО али да најозбиљније рачуна на мене и да ћу ја играти за репрезентацију на многим великим такмичењима. И сигуран сам да ће тако и бити.

МОНДО:У овој сезони си се усталио у репрезентацији. Постигао си неколико врло лепих голова али си се показао и као одличан асистент. Како гледаш на све то?

Младеновић:Сасвим нормално. Ја сам тим-играч. Увек ми је тим,у овом случају репрезентација на првом месту а пошто сам већ постао познат по борбености коју показујем из утакмице у утакмицу то није ништа чудно. Волим и да асистирам само док мој тим побеђује.

МОНДО:Прва сезона у Звезди,не рачунајући сјајан голгетерски учинак прошла је неславно. Партизан је освојио дуплу круну а Звезда је некако била превише слаба. На појединим утакмицама твоји голови донели су важне бодове,али ти сам ниси могао да клубу донесеш титулу.



Младеновић:Ову прву сезону у Звезди желим да оставим иза себе. Нико од нас није играо добро,имао сам и ја више падова него што сам био у доброј форми али ипак постигао сам важне голове али опет нисам могао сам да донесем толико жељену титулу. Двомеч финала купа против Партизана нисам играо због повреде,а на ЈНА сам успео да обезбедим реми голом у последњим минутима утакмице(1:1).

МОНДО:Имаш уговор на још годину дана. Да ли ћеш отићи ако Звезда и следеће сезоне не освоји титулу?

Младеновић:Поставили сте неизбежно питање. Очекивао сам да ћете ме питати то. Овако стоје ствари. Рекао сам да желим да освајам трофеје са Звездом трофеје и да учинимо нешто значајно у Европи. Међутим,овај тим није квалитетан. Имам уговор још годину дана и ако се нешто битно не промени растанак ће бити неминован. Ипак,ја се надам да ћемо успети да вратимо титулу на Маракану и да ћу продужити уговор са Звездом.

МОНДО:Да ли си положио вожњу?


Mладеновић:Хехехех,нисам још. Излазим 18-ог јуна на вожњу и надам се да ћу успети да положим. Много волим аутомобиле и велики сам заљубљеник у њих. Као мали сам знао сваку марку аутомобила,буквално све ме је занимало. Тај дан када будем добио дозволу биће сигурно један од најважнијих и најлепших дана у мом животу.

МОНДО:Прича се да највише волиш Пежо?



Младеновић:Па волео бих да то буде неки Пежо,рецимо 206-ица. Јако ми се свиђа тај аутомобил и сада када сам професионални фудбалер имам плату да себи обезбедим добар ауто.

МОНДО:Где би волео да наставиш каријеру после Звезде?

Младеновић:Волео бих да то буде премијер лига. За мене се ту игра најбољи фудбал на свету и увек је лига неизвесна. Увек се четири до пет клубова боре за титулу,док у Шпанији Реал и Барселона газдују и лига није толико интересантна. Исто је као овде у Србији јер се за све питају Звезда и Партизан.

МОНДО:Да ли би хтео да одмах заиграш за неки велики клуб у премијер лиги?

Младеновић:Ја не желим нигде да журим. Једноставно и кад буде време за одлазак у иностранство нећу одмах журити у неки велики клуб. Био бих сасвим задовољан када бих каријеру наставио у премијер лиги у клубовима попут Њукасла,Свонсија,Сандерленда. А онда нека после дође понуда неког великог клуба. Тако размишљам и тако ћу и урадити кад буде дошло време за одлазак "преко баре".

МОНДО:Да ли имаш страни клуб за који навијаш?

Младеновић:Имам. Од страних клубова навијам за Ливерпул. То је за мене један од највећих клубова свих времена. Навијам за њих и пратим њихове утакмице од малена и играчи попут Дирка Кајта,Стивена Џерарда,Самија Хипије су моји идоли. Волео бих да једног дана обучем дрес Ливерпула.

МОНДО:Хвала ти на овом интервјуу и пуно среће и успеха у наставку каријере.

Младеновић:Хвала и вама. Задовољство је било гостовати у вашој редакцији. Видимо се ускоро.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми, МилошЦЗБГ

DjoletheKing

  • Đoko
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 990
    • Pogledaj profil
Re: Досегнути Звезде...
« Odgovor #43 poslato: 31. maj 2012, 12:06:26 »
Odlicno smisljeno, nego ti volis Liverpul... i njih sam pre voleo, ali kad je doslo ono strasilo(Suarez) poceo sad da ih ne volim! Ali svaka cast!!! :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Досегнути Звезде...
« Odgovor #44 poslato: 31. maj 2012, 14:07:38 »
Citat: Supernemecek;997962
Odlicno smisljeno, nego ti volis Liverpul... i njih sam pre voleo, ali kad je doslo ono strasilo(Suarez) poceo sad da ih ne volim! Ali svaka cast!!! :D

Хвала :)