Autor Tema: Досегнути Звезде...  (Pročitano 20178 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Досегнути Звезде...
« poslato: 13. april 2012, 00:46:42 »


Са 7 година начинио сам своје прве фудбалске кораке.Било је то на стадиону "Селтрес" у Младеновцу.Отац ме је уписао у Омладинску школу ОФК Младеновца.Од првог дана рођења мој отац је причао својим друговима како ћу ја једног дана постати легенда српског фудбала и ас светског формата.Прва играчка коју ми је купио била је лопта.Од друге године свога живота учио ме је како да шутирам и брзо сам то и заволео.Дете ко дете,воли све па тако сам ја брзо и заволео фудбал.Свакодневно ме је тата,како сам све више растао подучавао и учио да што боље шутирам.Као да је њему био циљ да од мене направи будућу фудбалску легенду.Са 6 добио сам свој први албум са сличицама светских звезда и обожавао сам да скупљам па чак и кад сам довршио један албум,купио сам други па после и њега завршио.И онда је дошао тај дан који ћу заувек памтити.Тата ме је позвао да изађем напоље,каже има нешто важно да ми каже:
"Сине,реци твом тати јел волиш ти фудбал?"
-"Наравно да волим и хоћу да постанем велики фудбалер"
"Е па онда,хајде да те упишемо у омладинску школу ОФК Младеновца"
-"Супер!Хајдемо"

И након што смо отишли тамо,рекли су ми хајде мали да видимо колико знаш фудбал.И тако сам се поигравао са лоптом,трчкарао по терену са осмехом на лицу али оно што је највише одушевило мог оца и најодговорније људе из ОФК Младеновца био је мој голгетерски таленат.Рекли су ми да имам осећаја за гол,да се увек створим на правом месту у право време.То је било довољно и уписао сам се у омладинску школу.


Са 16 година....


Тренутно се налазим у кадетском тиму ОФК Младеновца.За ових 9 година колико тренирам фудбал стекао сам доста пријатеља,познаника,упозна о сам неколико легендарних стручњака пре свих Славољуба Муслина и Салета Јанковића.Био сам најбољи стрелац клуба у Пионирима,пре годину дана сам прешао у кадете и одлично сам се снашао.Освојили смо титулу првака у кадетској лиги,био сам један од најбољих играча а награда за најбољег стрелца измакла ми је за гол.Освојио ју је Радетић,нападач Јагодине.Заиста се осећам одлично у Младеновцу и много ми је драго што сам део ове веселе дружине......

-17.рођендан -

16.јул-мој рођендан.Данас сам напунио 17 година и прославио велики јубилеј,10 година бављења фудбалом.Иако сам још кадет волео бих да ускоро дебитујем за први тим Младеновца.Међутим,иако сам то желео након што се моја рођенданска журка завршила моји планови потпуно су се променили. У том тренутку,зазвонио ми је телефон. Нормално,јавио сам се. Очекивао сам да ће ме још неко од родбине назвати и честитати. Ипак,то није био никакв рођак већ председник Хајдука из Куле! Нисам могао да верујем:

*Господине Младеновићу,од срца вам честитам 17.рођендан.Пред вама је велика каријера,а ја вам нудим нешто што,сигуран сам,нећете одбити.
-Хвала вам на лепим жељама.А шта то ви нудите мени?
*Па рецимо,нудим вам да потпишете 2-годишњи професионални уговор са Хајдуком!Шта кажете на то?
-Тренутно не знам шта могу да вам кажем.Али можемо се договорити за почетак да се сутра састанем са вама и да ми ви детаљно обрасложите шта ви то мени нудите,какве услове,колику плату јер сам ја још увек малолетан и морам вам признати,не могу а да се не консултујем прво са својим родитељима,наравно пре свега са својим оцем јер ће он бринути о мојој каријери. Од такве одлуке нећу да одступим.
*У реду.Доћи ћу сутра у Младеновац и поразговараћу са вама и вашим оцем. Сигуран сам да ћете бити задовољни условима које вам нудим.
-То ћемо сутра видети. Хвала вам што сте звали. Пријатно ме је изненадио ваш позив.Видимо се сутра.


Након разговора са председником Хајдука,одлучио сам да се консултујем са својим оцем,претходно да му наравно кажем о чему се ради:

*Морам да разговарам са тобом. Ради се о нечем веома битном.
-Кажи сине.Звучиш врло озбиљно.
*Данас кад се завршила журка,добио сам један позив. Звао ме је председник кулског Хајдука,нуди ми да потпишем 2-годишњи професионални уговор са Хајдуком.Рекао сам му да морам прво с тобом да се консултујем,али договорио сам се да ћемо се видети сутра,тако ми је бар он рекао да жели лично да дође како би ме убедио да прихватим понуду. Шта ти мислиш?
-Драго ми је што си ми реко наравно. Ја пошто ћу бринути о твојој каријери,могу само да ти кажем да пазиш наравно шта радиш,не знамо ни какве услове ни колику плату ти нуди човек. Мораш на све да мислиш,ипак си на ивици да почнеш професионалну каријеру. Ако су услови добри,слободно прихвати понуду ако ти се допадне.Јер боље сада домаћа лига,него одмах да запалиш "преко баре". Углавном,иди се наспавај па ћемо се видети сутра са тим човеком и ствари ће након разговора с њим бити јасне.
*У реду тата. Одох...


*Сутрадан.....


Нисам могао да спавам целу ноћ.Стално сам размишљао о понуди да заиграм за Хајдук.Добар је клуб,Џомба више није у њему да јесте никада не бих ни размишљао да прихватим понуду.А овако,стално ми је у глави разговор са председником клуба и његове речи да ми нуди да потпишем уговор са Хајдуком и тиме отпочнем своје "фудбалско путешествије" односно своју професионалну каријеру.....

 

 Након што сам доручковао,изашао сам испред зграде. Чекао ме је отац. Поздравио сам се с њим и отишли смо у оближњи кафић да бисмо сачекали председника Хајдука. Време је пролазило,а ја сам постајао све нервознији и губио сам стрпљење. После 2-3 сата појавио се господин Зоран Осмајић. Представио се:


*Добар дан,ја сам господин Зоран Осмајић,председник Хајдука из Куле.Ево,први пут сам овде у Младеновцу.Градић је леп,сигуран сам да је добро место за живот.Но,да се манемо тога већ да пређемо на оно што нас све интересује,а то је уговор који ја нудим теби Иване. Но,сада ћу вам представити своје услове и како изгледа овај уговор.

Тако је и било. Сат времена нам је причао све о клубу,омладинској школи,навијачима,првенствено уговору који је мени понуђен. Мој отац је био задовољан условима,остало је само да и ја погледам уговор. Погледао сам,и наравно са осмехом на лицу рекао сам Осмајићу да пристајем и да ћу потписати уговор са Хајдуком:

*Одлично Иване,браво! Прави си потез направио. Хајдук је одличан клуб који у фудбалску орбиту лансира младе и веома талентоване играче,а таквог талента као што си ти без проблема ћемо за коју годину продати неком већем клубу. Видимо се за 7 дана,организоваћу званичну промоцију и све што треба. Поздрав и честитам ти.

-Хвала председниче.


                  И ТАКО,ПРИХВАТИО САМ ПОНУДУ ХАЈДУКА. ЗА 7 ДАНА ПОЧЕЋУ СВОЈУ ПРОФЕСИОНАЛНУ КАРИЈЕРУ......

                         



П.С. Од сутра настављам са писањем....
« Poslednja izmena: 13. april 2012, 00:48:47 od strane Ivan94 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: МилошЦЗБГ, Džoni™, Biby Locky

Džoni™

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 920
    • Pogledaj profil
Odg: Досегнути Звезде...
« Odgovor #1 poslato: 13. april 2012, 00:57:16 »
Srecno legendo! :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Досегнути Звезде...
« Odgovor #2 poslato: 13. april 2012, 00:58:09 »
Citat: Dzoni CZBG;978631
Srecno legendo! :D

хвала брате мој :triprsta:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Džoni™

Biby Locky

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 383
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/54975-Biby-Locky
Odg: Досегнути Звезде...
« Odgovor #3 poslato: 13. april 2012, 01:24:42 »
Vratiooooooooooooo Se IVKE  :) :) !!!!!!!!!!!!!!
NEK TI JE SA SRECOM I DA ODES U LIVERPUL I DA UZMES LIGU SAMPIONA :).
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Досегнути Звезде...
« Odgovor #4 poslato: 13. april 2012, 01:37:42 »
Citat: Biby Locky;978643
Vratiooooooooooooo Se IVKE  :) :) !!!!!!!!!!!!!!
NEK TI JE SA SRECOM I DA ODES U LIVERPUL I DA UZMES LIGU SAMPIONA :).

Хвала на лепим жељама. Али ова каријера ће бити нешто другачија,покушаћу да је учиним што реалнијом уосталом видећете и сами ко буде пратио моје писање. Наравно,ту је ваљда иста она екипа :mrgreen:

Oд данас ћу почети и нову МЛ. Успео сам да нађем времена и за писање. ПЕС сам играо,али нисам могао писати све до данас. Тако да, I'm back baby :cool2:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Biby Locky

Dzoni 123

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1111
    • Pogledaj profil
Odg: Досегнути Звезде...
« Odgovor #5 poslato: 13. april 2012, 10:05:16 »
Samo napred brate
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

DjoletheKing

  • Đoko
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 990
    • Pogledaj profil
Re: Досегнути Звезде...
« Odgovor #6 poslato: 13. april 2012, 11:18:40 »
Sve najbolje u novoj karijeri! :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Досегнути Звезде...
« Odgovor #7 poslato: 13. april 2012, 12:17:54 »
Хвала свима :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DjoletheKing

Павле

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 774
    • Pogledaj profil
Odg: Досегнути Звезде...
« Odgovor #8 poslato: 13. april 2012, 12:28:17 »
Napred Delijo :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Досегнути Звезде...
« Odgovor #9 poslato: 13. april 2012, 12:58:50 »

ХАЈДУК ПРОМОВИСАО НАЈВЕЋУ НАДУ СРПСКОГ ФУДБАЛА!


Фудбалски клуб Хајдук из Куле данас је на званичној конференцији за штампу,представио своје последње појачање у летњем прелазном року за сезону 2011/2012. У питању је 17-годишњи центарфор Иван Младеновић,који важи за највећег талента који се појавио у српском фудбалу у задњих 20 и кусур година. Иван је потпистао 2-годишњи уговор са "куљанима". О свом новом појачању похвално се изразио председник клуба Зоран Осмајић:



"Пре свега,да вас поздравим и да вам се захвалим што сте дошли у овако великом броју. Велико ми је задовољство што могу да вам представим наше ново појачање,момка који је највећи таленат српског фудбала и коме предвиђају светлу будућност. У питању је Иван Младеновић. Ивкету је ово први професионални уговор,тако да је он од данас и званично постао професионалац. Морам вам признати,јако ми је драго што сам ишао у Младеновац лично како бих се договорио са њим и са његовим оцем,који је уједно и његов менаџер. Одликују га велика брзина,јак шут и одличан је дриблер,а и доста је издржљив у дуелу што је велики плус за сваког играча. Углавном,да вас више не гњавим(смех),реч препуштам нашем новом играчу. Ивке изволи:



"Хвала господине председниче. Као што сви знате,многи ми говоре да сам највећи таленат нашег фудбала. И то звање ми прија,нећу да будем лажно скроман као што неки имају обичај,већ ћу отворено рећи да је сада на мени,да у дресу Хајдука покажем шта знам и оправдам похвале бројних тренера,селектора,скаута. Фудбал је мој омиљени спорт,тренирам од своје 7 године и морам вам признати да сам једва чекао дан када ћу потписати први професионални уговор у својој каријери. И ето,то ми се данас и остварило. Узео сам број 14,упознао сам се са саиграчима и једва чекам да дебитујем. Надам се да ће то бити ускоро"-рекао је нови центарфор "куљана".
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Досегнути Звезде...
« Odgovor #10 poslato: 13. april 2012, 23:33:44 »

ХАЈДУК БОЉИ ОД РАДНИЧКОГ НА СТАРТУ ЈСЛ(1:2),МЛАДЕНОВИЋ ДВОСТРУКИ СТРЕЛАЦ!


Фудбалери Хајдука победили су крагујевачки Раднички на старту Јелен супер лиге 2011/2012. За екипу из Куле,по први пут у званичној утакмици наступио је 17-годишњи центарфор Иван Младеновић. Млади нападач одлично је играо против "ђавола". Постигао је 2 гола,имао је још неколико шанси али није успео да свој голгетерски учинак на овој утакмици побољша и тако упише можда и хет-трик.Ипак,видело се по његовој данашњој игри,да је екипа Хајдука добила велико појачање у виду младог центарфора коме се смеши светла будућност.Ево шта су изјавили Младеновић и тренер "куљана" Томислав Сивић после победе над екипом Радничког:


Сивић:"Младеновић је фантастичан,биће нам од велике помоћи"


"По мом мишљењу,одиграли смо фантастичну утакмицу. Наметнули смо свој стил игре,видело се да ћемо добити ову утакмицу по томе како смо одиграли прво полувреме.Наравно,морам похвалити и фантастичног Младеновића.Иван је одиграо за 10-ку,био је стална претња по гол Чанчаревића,а постигао је и 2 гола захваљујући којима смо остварили победу на старту нове првенствене сезоне"-изјавио је тренер Хајдука.


Младеновић:"Пресрећан сам због голова"


"Данас сам дебитовао за Хајдук у званичној утакмици. Пре 7 дана сам дебитовао против Селтика одиграо сам добро али нажалост није ми се дало да будем стрелац на дебију за свој тим,али данас ми се све вратило.Постигао сам 2 гола,одиграо сам одлично и допринео сам победи свог тима против фаворизованог противника.Надам се да ћу бити бољи из утакмице у утакмицу"-рекао је млади нападач.
« Poslednja izmena: 17. april 2012, 21:47:26 od strane Ivan94 »
 

PESEX

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 180
    • Pogledaj profil
Odg: Досегнути Звезде...
« Odgovor #11 poslato: 14. april 2012, 01:16:13 »
Идемо тебра.. Покидај бре и да освојиш што више титула са ЗВЕЗДОМ :pesoholichari: и са Ливерпулом
ИВКОВИЋ МАРКО - НЕКА ТИ ЈЕ ВЕЧНА СЛАВА!
[/COLOR][/B]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Досегнути Звезде...
« Odgovor #12 poslato: 14. april 2012, 03:06:46 »
Citat: PESEX;979122
Идемо тебра.. Покидај бре и да освојиш што више титула са ЗВЕЗДОМ :pesoholichari: и са Ливерпулом

Хвала тебра :gunsmilie:
 

Nikola1808

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Re: Досегнути Звезде...
« Odgovor #13 poslato: 15. april 2012, 00:29:42 »
kakav liverpul bre da sa zvezdom osvojis svet !Srecno :)
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Досегнути Звезде...
« Odgovor #14 poslato: 15. april 2012, 11:04:58 »
Citat: Nikola1808;979563
kakav liverpul bre da sa zvezdom osvojis svet !Srecno :)


Хвала брате. Наравно,било би у фулу кад бих са Звездом освојио али чак је у БАЛ то нереално