Autor Tema: Пут до снова-Ђорђе Ђукић  (Pročitano 9879 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

DjoletheKing

  • Đoko
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 990
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Пут до снова-Ђорђе Ђукић
« Odgovor #15 poslato: 19. april 2012, 16:44:06 »
Citat: ilija8888;981485
Naravno da si prihvatio :D Šalim se,lepa priča :ave:
Ахахахахаха па нормално, хвала!
 

DjoletheKing

  • Đoko
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 990
    • Pogledaj profil
Re: Пут до снова-Ђорђе Ђукић
« Odgovor #16 poslato: 20. april 2012, 13:37:17 »

ЂУКИЋ И ЗВАНИЧНО ПРЕДСТАВЉЕН У ЦРВЕНО-БЕЛОМ ДРЕСУ

Некадашњи члан португалског прволигаша, Феиренсе-а, Ђорђе Ђукић је јуче око 16 часова званично представљен Црвеној Звезди. Он је потписао једногодишњи уговор вредан 100 хиљада евра по години! Скаути Звезде су га пратили већ по почетку сезоне, а с' обзиром да Звезда није узела првенствену титулу и да није ушла у неко Европско такмичење, Ђукић ће им добро доћи. Он је најавио да ће покуђати да прекине доминацију Партизана и сигурно учешће у неком европском такмичењу, а он ће се трудити да то буде најелитнија Лига Шампиона!

Тренер црвено-белих, Роберт Просинечки, рекао је да ће им Ђукић добро доћи и да је ово за њега јако добра одскочна даска за даљи пут у иностранство! Још каже да би по свему судећи Ђорђе Ђукић требао да се уклопиу тренинг већ у Понедељак.

Ђукић:Испуњен дечачки сан!


Ђукић је био пресрећан потписивањем уговора са Звездо, јер је, како он каже, још од малена гледао утакмице Црвене Звезде и да је морао једном заиграти за најтрофејнији клуб! И рекао је:
БИЋЕШ ОПЕТ ОНА СТАРА ЗВЕЗДА КАО НЕКАД ПРЕ!!!
« Poslednja izmena: 20. april 2012, 13:39:54 od strane DjoletheKing »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Džoni™

DjoletheKing

  • Đoko
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 990
    • Pogledaj profil
Re: Пут до снова-Ђорђе Ђукић
« Odgovor #17 poslato: 21. april 2012, 16:36:04 »

ЂУКИЋЕВ ДЕБИ ИЗ СНОВА:2 ГОЛА, 2 АСИСТЕНЦИЈЕ.ЗВЕЗДА ДЕКЛАСИРАЛА БОРАЦ 0:6!
 
У јучерашњем дуелу између чачанског Борца и Црвене Звезде се видео прави квалитет најтрофејнијег српскопг клуб. резултат је био 0:7, борац је био немоћан. Ова утакмица је била посеба, јер је на њој дебитовао млади српски ас, Ђорђе Ђукић, тренер црвено-белих, Роберт Просинечки, убацио га је у првих 11 за овај меч, јер је жељан доказивања. Он је овде дошао после годину дана и мора да свим критичарима запуши уста, а да Газпрому докаже да 700 хиљада није бачено у воду. Звезда је ушла као фаворит, а то је доказала, када је у 12. минуту појачање из Металца из Суботице, Марко Мирић затресао мрежу на асистенцију Ђукића!

Други пут се чула мрежа у 24. минуту, када је Каду лепо прошао по страни, лопту наменио Ђукићу, овај је другарски пропостио за 1,93 високог Мирића, који ово није могао промашити. Дакле 0:2

И коначно први гол за младог Ђорђа Ђукић, сјајан пас Миливојевића за момка који овакве ситуације ретко може да промаши:0-3

Гооооооооооооооооооооооооооол, 0-4, сјајан пас Каду-а према Ђукић који је осетио простор и дао школски гол!

Пуче петарда, 0-5, Петар Ђуричковић, сјајно је прошао одбрану за 0:5!!!

И 0:6, поново Ђуричковић, одбила се лопта од голмана чачанског Борца, а то Петар није могао промашити!

И на крају утакмице резултат је остао не промењен. После утакмице, у свлачионици, Ђорђа Ђукића је похвалио капитен Црвене Звезде, Никола Микић, који му је рекао да је сада у успону форме и да овако настави да игра, јер у овој сезони Звезда граби ка титули у лиги!

А песма са Севера је наравно чула, а по изласку са терена Делије Север су скандирале:"Један је Ђукић Ђоле, један је Ђукић Ђоле, један је Ђукииииииић Ђооооооооле, један је Ђукииић Ђоооле!!!"
 

DjoletheKing

  • Đoko
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 990
    • Pogledaj profil
Re: Пут до снова-Ђорђе Ђукић
« Odgovor #18 poslato: 26. april 2012, 14:03:31 »

ЂУКИЋ ОбАВИО ИНТЕРВЈУ СА СПОРТАЛОМ

У уторак ујутуру срели смо Ђорђа ЂУкића испред свог стана у Београда, упили смо га да ли би био вољан да одради са нама један кратак интерју! Он је одговорио да би радо дао интервју, али може тек у четвртак, сачекали смо га, а он је по договору дошао да одради интервју:
-Ђорђе, добродошао у наш студио.
-Боље вас нашао...
-МИ бисмо одмах да кренемо са питањима
-Само изволите:
-Сада си у Црвеној Звезди, како си се уклопио у друштво, ново окружење?
-Јако лепо са мсе уклопио, прихватилис су ме одлично, као да сам са њима неколико година.
-А са твојим тренером?
-Роби је сјајан човек, изузетно га ценим, због тога шта је све урадио у својој играчкој каријери, па и у тренерској!
-Твој настпу на гостовању у Чачку је стварно један од бољеих дебија тебе!
-Да, био сам разложен на тој утакмици, отварао сам се, додавао, правио вишка простора...
-Може сада Блиц питања да нам одговараш по питању интересовања, може?
-Како да не...
-Барса-Реал
-Реал наравно, њега готивим од малена...
-Јунајтед-Сити
-Јунајтед.
-Португал-Шпанија
-Португал.
-Пеле-Марадона
-Марадона!
 

DjoletheKing

  • Đoko
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 990
    • Pogledaj profil
Re: Пут до снова-Ђорђе Ђукић
« Odgovor #19 poslato: 29. april 2012, 19:56:05 »

ЂУКИЋ СА ДВА ГОЛА ДОНЕО ЗВЕЗДИ БОДОВЕ НА БАЊИЦИ

Црвена Звезда је у суботу однела важне бодове на Карабурми, пошто су победили ОФК Београд са 0-2, Ђорђе Ђукић је заблистао на ово мечу са два гола, један може се рећи срећан јер је Каду оборен у шенсајтерцу домаћих, а други из повољне шутерске позиције показао своје шутерске спосопности. Одмах на почетку меча Звезда је показала да је дошла да освоји сва три бода, што је доказао Каду који је предриблао 3 играча ОФК-а, и таман да шутне клизе старт, а то је судија из Суботице окарактерисао ка настрожу казну, шут са једанаест метара. Лопту је наместио Ђукић, а он из таквих поѕиција тешко промашује, тако да је прво гол на мечу па са беле тачке у 13. минуту!


У наставку првог дела игре није било још неких превеликих узбиђења, Звезда је водила утакмицу и није имала намеру да одустане да напада, без обзира на резултат, наставила је оштрим темпом и на одмор се отишло са једним голом предности за Црвену Звезду. У другом полувремену је постојао мали отпор играча ОФК-а, али је све наде за бодом угасио поново Ђорђе Ђукић у 60. минуту, када је сјајно примио лопту и одмах је упутио ка голу где је голман био немоћан!    
Таман кад је Ђукић помислио да може до хет-трика, Борха га је заменуо!

Роберт Просинечки: Ђукић је једноставно фантастичан!

Ђорђе Ђукић: Вечити ће одлучити питање шампиона!

Табела Јелен Супер Лиге:
 

Slypire

  • Regular
  • **
  • Poruke: 80
    • Pogledaj profil
Re: Пут до снова-Ђорђе Ђукић
« Odgovor #20 poslato: 29. april 2012, 20:13:51 »
Lepa prica....
Srecno ti bilo :)

 

DjoletheKing

  • Đoko
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 990
    • Pogledaj profil
Re: Пут до снова-Ђорђе Ђукић
« Odgovor #21 poslato: 29. april 2012, 21:00:12 »
Citat: Slypire;985933
Lepa prica....
Srecno ti bilo :)
Hvala brate! :D
 

DjoletheKing

  • Đoko
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 990
    • Pogledaj profil
Re: Пут до снова-Ђорђе Ђукић
« Odgovor #22 poslato: 2. maj 2012, 13:59:27 »
22.02.2012. Налазим се на Калемегдану, сасвим обичан дан, са мојим пријатељима се шетам и уживам у лепоти Београдске тврђаве, одмарам се овог викенда за наставак првенствене трке са Партизаном за 1. место. Шетао сам се 30-ак минута кад, звони ми мобилни, питам се које сад када сви знају да одмарам и да ме пусте. Кад оно мој агент Алберто!

Хало, ко је то?
-Ја сам Ђоле, Алберто, како си?
    Ооооооо де си брате мој напаћени, па ево ништа иде некако, него што ме сада зовеш, човече 3 је поподне?
-Ма ништа реко да питам како си.
    Шта мислиш (:tongue_smilie:) како сам, одмарам се данас, данас ништа не радим, нема тренинга, разумеш, нема!
-Будући репрезентативац не би требало да се тако понаша!
    Алберто, брате данас нисам разположен за твоје шале...
-Еј, стварно ти кажем.
    Брате, реци да *****аваш...
-Стварно ти кажем дођи одмах до клуба, тамо ћу ти све објаснити!


Одмах палим макину и идем до Маракане, журио сам као да ми је последња вожња у животу, стижем кад тамо Алберто ме чека. Одмах долазим до њега и питам га да ли се он то данас *****авам са мном. Прилази ми и даје ми неки папир,то је уствари био позив за репрезентацију, гледао сам га 1000 пута, да не бих видео да су фалсификовали, и папир је био прави, репрезентациеј ме је позвала на пријатељске мечеве у којима ћу морати да се докажем и те прилике наравно нећу пропустити, хоћу да докажем себи, мом клубу, држави да сам перспективан и добар фудбалер!

СРБИЈО, БИЋЕШ ФУДБАЛСКА СИЛА!!!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Slypire

Slypire

  • Regular
  • **
  • Poruke: 80
    • Pogledaj profil
Re: Пут до снова-Ђорђе Ђукић
« Odgovor #23 poslato: 2. maj 2012, 14:10:04 »
Extra prica :)
Nastavi tako!

 

DjoletheKing

  • Đoko
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 990
    • Pogledaj profil
Re: Пут до снова-Ђорђе Ђукић
« Odgovor #24 poslato: 2. maj 2012, 14:16:39 »
Citat: Slypire;986615
Extra prica :)
Nastavi tako!
Hvala! :D
 

DjoletheKing

  • Đoko
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 990
    • Pogledaj profil
Re: Пут до снова-Ђорђе Ђукић
« Odgovor #25 poslato: 23. maj 2012, 14:47:32 »

ЗВЕЗДА НОВИ ПРВАК ЈСЛ-Е, СЛЕДЕЋЕ СЕЗОНЕ ЛИГА ШАМПИОНА

Фудбалери Црвене Звезед победом у Горњем Милановцу, 3-2, освојили су своју 26. лигашку круну, као и обезбеђену групну фазу такмичења Лиге Шампиона, невероватни Ђорђе Ђукић је заблистао у овој полусезони са 17. голова у дресу црвено-белих, он је после завршене сезоне рекао да је јако срећан што је његов клуб освојио Јелен Супер Лигу, као и то што ће заиграти у новом такмичењу, Лиги Шампиона, он још додаје да овај успех не би био могућ да није било његових другова из екипе, као и стручног штаба, који је Ђукићу давао подршку онда када је то било најпотребније. Најперспективнији српски ас нам је додао и то да ће на летовање са својом девојком. А летња туристичка тачка би по речима Ђукића требала да буде у Португалу!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: LeadeR

DjoletheKing

  • Đoko
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 990
    • Pogledaj profil
Re: Пут до снова-Ђорђе Ђукић
« Odgovor #26 poslato: 15. jul 2012, 22:43:14 »
Људи, настављам да пишем, али кад ми комп дође са поправке пошто ми је цркла графичка... Кажу морају и нови систем, па ћу им рећи да ми сејв не обришу! После Звезде сам отишао у Евертон, лоше сам се уклопио и играо сам само 1 и по сезону, дао 30 голова и 4 пута био асистент, после сам прешао у Атлетик Билбао, који се до тада борио за Примеру, куп краља и ЛШ, али смо испали од Барсе у полуфиналу на пенале... Следећа утакмица ми је полу фунале ЛШ против Манчестер Ситија... :ziveli:
 

Kika-Volim-Je

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 133
    • Pogledaj profil
Re: Пут до снова-Ђорђе Ђукић
« Odgovor #27 poslato: 16. jul 2012, 01:20:21 »
E brate koji pec koristis?
 

DjoletheKing

  • Đoko
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 990
    • Pogledaj profil
Re: Пут до снова-Ђорђе Ђукић
« Odgovor #28 poslato: 16. jul 2012, 21:54:36 »
Јсл печ верзија 4!