Autor Tema: Повратак отписаног - Данијел Алексић  (Pročitano 4106 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

nemanjabakic

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 299
    • Pogledaj profil
Најмлађи дебитант у ЈСЛ, најмлађи стрелац у ЈСЛ, једини играч који је наступио за 4 селекције репрезентације Србије у једној календарској години... Тиме се не могу хвалити многе фудбалске звезде. Али може Данијел Алексић. Момак, рођен 1991. године у Пули први пут наступио је са 16 година и 5 дана за први тим Војводине против Црвене Звезде. Први гол у првенству постигао је са непуних 17 година против Хајдука из Куле. О играчу који је био на мети Реал Мадрида, Атлетико Мадрида, Виљареала, Арсенала данас нема много вести. Већина га се ни не сећа. Након потписивања за Ђенову 2010. године, за коју је одиграо само 1 меч, био је на позајмици у Греутер Фурту где је на 16 мечева постигао 2 гола, што и није задовољило Италијане, зато већ дуже време са трибина посматра мечеве са трибина...


Алексић на мечу против Звезде...


Алексић као капитен Србије...
« Poslednja izmena: 21. februar 2012, 00:18:35 od strane nemanjabakic »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Piksi012, Mad

lesinar 1987

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 113
    • Pogledaj profil
Odg: Повратак отписаног - Данијел Алексић
« Odgovor #1 poslato: 21. februar 2012, 00:13:38 »
opasno.. srecno u nastavku !!
 

Piksi012

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 740
    • Pogledaj profil
Re: Повратак отписаног - Данијел Алексић
« Odgovor #2 poslato: 21. februar 2012, 00:20:07 »
Добро је ово, креативни смо. . Шоми са БСК Београдом, ти са Алексићем. Није интересантно да сви пишемо по шаблону који је Иван94 максимално разрадио :ziveli:
Тај осећај наш, кад погодак даш !
 

nemanjabakic

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 299
    • Pogledaj profil
Re: Повратак отписаног - Данијел Алексић
« Odgovor #3 poslato: 21. februar 2012, 00:57:06 »
Citat: lesinar 1987;953349
opasno.. srecno u nastavku !!
Hvala hvala :)

Citat: Piksi012;953351
Добро је ово, креативни смо. . Шоми са БСК Београдом, ти са Алексићем. Није интересантно да сви пишемо по шаблону који је Иван94 максимално разрадио :ziveli:

I ti sa Slobodom :) I ja se slazem, smorio me je svuda gledam isti sablon :)

iLija

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 680
    • Pogledaj profil
Odg: Повратак отписаног - Данијел Алексић
« Odgovor #4 poslato: 21. februar 2012, 21:05:04 »
Nije na meni da se mešam,ali mislim da je momak mislio da svi koji pišu uzimaju tvoj šablon :D ako razumeš?  Inače,lepa priča :)
I\'m gonna make him an offer he can\'t refuse
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Повратак отписаног - Данијел Алексић
« Odgovor #5 poslato: 21. februar 2012, 21:09:29 »
Citat: ilija8888;953730
Nije na meni da se mešam,ali mislim da je momak mislio da svi koji pišu uzimaju tvoj šablon :D ako razumeš?  Inače,lepa priča :)

Ако је тако онда се извињавам :)
 

nemanjabakic

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 299
    • Pogledaj profil
Re: Повратак отписаног - Данијел Алексић
« Odgovor #6 poslato: 22. februar 2012, 00:36:51 »

ALEKSIC DEFINITIVNO NAPUSTA ITALIJU

Danijel Aleksic, vunderkid koji se nije najbolje snasao u inostranstvu, sigurno ce ovo leto napustiti Apeninsko poluostrvo. Naime, 20-godisnji napadac vec duze vreme nije u planovima trenera. Nezadovoljan statusom, vec duze vreme je u potrazi za novim klubom, a u redu kandidata su Anzi iz Rusije, Keln iz Nemacke, kao i 'domaca trojka' : Vojvodina, Partizan, Zvezda... Kako ruski mediji pisu, Aleksic je prosle zime odbio ponudu od Anzija, zato ne treba ocekivati da ce ovaj put pristati na njihove uslove.



Nismo uspeli da dobijemo Alekisca, niti njegovog menadzera, ali smo saznali da Aleksic planira da se vrati u domovinu, gde je pozeljan. Djenova je odbila ponudu od milion evra za njega, koju je poslao Nant, sto je naljutilo Aleksica, pa se ocekuje da ostale ponude budu prihvacene.



Sta vi mislite, u koji klub da predjem? :D

Piksi012

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 740
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Повратак отписаног - Данијел Алексић
« Odgovor #7 poslato: 22. februar 2012, 01:06:55 »
Citat: Ivan94;953735
Ако је тако онда се извињавам :)

Tako je sigurno, ne uzbuđavaj se ;) Pogrešno se izrazio baki. . . :balloon:

ON: Idi u Francusku, pogledaj tabelu kako stoje, pa odi u ekipu koja je 2-3-4. na tabeli, i osvoji sa njima ligu. . Ako ne, čuo sam da Bubušinac traži špica :clapping:
Тај осећај наш, кад погодак даш !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Предраг_96

  • Gost
Re: Повратак отписаног - Данијел Алексић
« Odgovor #8 poslato: 22. februar 2012, 17:15:35 »
Ја бих у Италију ако имаш ту могућност,чекирај у десиред клабс ако желиш тамо.
 

nemanjabakic

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 299
    • Pogledaj profil
Re: Повратак отписаног - Данијел Алексић
« Odgovor #9 poslato: 22. februar 2012, 17:57:35 »
АЛЕКСИЋ СЕ КОНАЧНО СКРАСИО



После разних спекулација где ће каријеру наставити Данијел Алексић, теленовела је, коначно завршена. Млади репрезентативац Србије ће у наредних годину дана носити дрес Војводине из Новог Сада, где је и започео професионалну каријеру. Војводина је желела да доведе Данијела Алексића прошли прелазни рок, али без успеха. Алексић је прво појачање у овом прелазном року.

- Алексић је одличан играч, што је и доказао, јер сигурно треба квалитет да са 18 година оде у Серију А. Жао ми је што није успео да се снађе у иностранству, али сам сигуран да ће се у ЈСЛ одлично снаћи. Реализација није била на нивоу прошле сезоне, и зато нам треба нови нападач. Билбија је већ дуже време ван строја, док Антви не пружа задовољавајуће партије рекао је Бутуровић на представљању.



- Драго ми је што сам се након 2 године вратио у Нови Сад. Као што знате, у Италији се нисам наиграо. Жељан сам утакмица и голова, и даћу 120% себе да оправдам поверење тренера и навијача. Не могу да дочекам прву утакмицу рекао је Алексић на конференцији.

Алексић је имао понуде од Црвене Звезде и Партизана, али се одлучио за Војводину. Задужио је дрес са бројем 11.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94