Autor Tema: Успон ка врху - Немања Бакић  (Pročitano 5998 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

nemanjabakic

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 299
    • Pogledaj profil
Успон ка врху - Немања Бакић
« poslato: 10. februar 2012, 18:46:28 »

БАКИЋ ПОТПИСАО ЗА ЈАГОДИНУ!


Немања Бакић прво је појачање Јагодине у летњем прелазном року. Млади репрезентативац Србије доведен је као слободан играч из руског Зенита, јер Руси нису хтели да потпишу професионалан уговор са њим. Бакић је задужио дрес са бројем 10.


"Драго ми је што сам се након 3 године проведене у Русији вратио у домовину. Конкуренција је велика, али даћу све од себе да се наметнем тренеру. Не могу да дочекам први тренинг са саиграчима" изјавио је Бакић на конференцији.


"Бакић је играч кога краси одличан шут, и пре свега жеља за игром. Драго нам је што смо га довели, иако је имао понуде из Француске коју је одбио због домовине. Конкуренција јесте велика, али на почетку припрема свако има времена да се докаже" закључио је Симо Крунић.

Немања Бакић је рођен у Београду 04.05. 1994 године. Фудбал је почео да тренира врло рано, у Црвеној Звезди. Са 14 година напустио је Београд, и преселио се у Русију где је играо у млађим селекцијама Зенита где је био капитен и остварио сјајне резултате. Редовно је играо у младој репрезентацији Србије.
« Poslednja izmena: 11. februar 2012, 16:32:34 od strane nemanjabakic »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: МилошЦЗБГ, Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Успон ка врху - Немања Бакић
« Odgovor #1 poslato: 10. februar 2012, 19:42:48 »
Само напред брате све најбоље.Направи одличну каријеру ко ја у 11-ици :mrgreen:
 

Evandro10

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 104
    • Pogledaj profil
Odg: Успон ка врху - Немања Бакић
« Odgovor #2 poslato: 10. februar 2012, 19:49:17 »
Srecno :)
 

nemanjabakic

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 299
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Успон ка врху - Немања Бакић
« Odgovor #3 poslato: 10. februar 2012, 22:34:57 »
Citat: Ivan94;946812
Само напред брате све најбоље.Направи одличну каријеру ко ја у 11-ици :mrgreen:
Hvala druze :D hehe, pokusacu :)
Citat: Evandro10;946822
Srecno :)

Hvala, i jbt, kako promasi onaj penal danas??

nemanjabakic

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 299
    • Pogledaj profil
Re: Успон ка врху - Немања Бакић
« Odgovor #4 poslato: 10. februar 2012, 23:20:25 »

БАКИЋ СРУШИО ЗВЕЗДУ !!!




Фудбалери Јагодине су после много година стартовали првенство победом, и то каквом победом ! Први пут у историји клуба су однели сва 3 бода са Маракане. Пред око 26.000 гледалаца, Јагодинци су славили минималном победом. Меч није био занимљив за гледање, без много прилика са обе стране. Једини гол за "ћуране" постигао је новајлија Немања Бакић, који је у игру ушао у 67. минуту и одмах се нашао у 100% шанси.

"Није ми било лако да истрчим на терен Маракане после пар година. Емоције су ме савладале када сам угледао трибине, али сам се сабрао и искористио своју прилику. Драго ми је што сам дебитовао против Звезде и донео победу мом тиму. Ова победа нам даје самопоуздање пред наставак сезоне, и уверен сам да можемо да се изборимо за место које води у Европу" прокоментарисао је млади Бакић.
« Poslednja izmena: 11. februar 2012, 01:10:46 od strane nemanjabakic »
 

TheBernandinho

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 890
    • Pogledaj profil
    • http://www.youtube.com/user/TheBernandinho?feature=mhee
Re: Успон ка врху - Немања Бакић
« Odgovor #5 poslato: 10. februar 2012, 23:58:31 »
Svaka čast,možda te snime iz Zvezde. :)
Када би Брус Ли играо за Звезду, Маракана била би у змајевом гнезду, а ти, а ти, обуци дрес Брус Ли..
Не дозволи ником да пређе половину, преполови голмана, пречку и стативу, а ти, а ти, обуци дрес Брус Ли...
 

nemanjabakic

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 299
    • Pogledaj profil
Re: Успон ка врху - Немања Бакић
« Odgovor #6 poslato: 11. februar 2012, 01:08:43 »
Citat: TheBernandinho;946978
Svaka čast,možda te snime iz Zvezde. :)
Nadam se :)

nemanjabakic

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 299
    • Pogledaj profil
Re: Успон ка врху - Немања Бакић
« Odgovor #7 poslato: 11. februar 2012, 18:03:31 »

ЈАГОДИНА ПРЕКИНУЛА ПОСТ, БАКИЋ БРИЉИРАО !


Јагодинци су прекинули низ од 3 утакмице без победе у Кули, савладавши Хајдук са 2-0. Симо Крунић није могао да рачуна на повређеног Ђенића, па је млади Бакић почео утакмицу и оправдао његово поверење! "Ћурани" су од почетка меча играли офанзивно и заслужено су однели сва 3 бода из Куле. За најбољег играча утакмице проглашен је Немања Бакић, двоструки стрелац из 46. и 67. минута.

Симо Крунић "Играли смо како смо се договорили, Бакић сјајан"

"Цео меч смо играли на завидном нивоу и волео бих да остатак сезоне одиграмо на оваквом нивоу. Амбиције су нам велике, тражимо место у Европи. У Купу смо завршили такмичење, чиме смо разочарали навијаче, зато у првенству морамо да бриљирамо до краја. Драго ми је због Бакића, дечко има потенцијала и пред њим је сјајна каријера" закључио је Симо Крунић.


"Играли смо под великим притиском, испали смо из Купа и навијачи очекују резултате. Драго ми је што сам донео победу тиму, и надам се да ћу наставити са оваквим партијама до краја сезоне" кратак је био Бакић.

cupakabra

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 27
    • Pogledaj profil
Re: Успон ка врху - Немања Бакић
« Odgovor #8 poslato: 11. februar 2012, 20:30:39 »
Samo napred brate ... ;)
 

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: Успон ка врху - Немања Бакић
« Odgovor #9 poslato: 11. februar 2012, 20:34:36 »
Ne znam za ostale,al' ja ništa od slova ne vidim,samo neke kvadrate.
 

nemanjabakic

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 299
    • Pogledaj profil
Re: Успон ка врху - Немања Бакић
« Odgovor #10 poslato: 12. februar 2012, 23:54:15 »
Citat: cupakabra;947539
Samo napred brate ... ;)
Hvala brate :))

Citat: Шоми;947541
Ne znam za ostale,al' ja ništa od slova ne vidim,samo neke kvadrate.
I meni ponekada zabaguje tako, al vrati se u normalu kasnije :)

TheBernandinho

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 890
    • Pogledaj profil
    • http://www.youtube.com/user/TheBernandinho?feature=mhee
Re: Успон ка врху - Немања Бакић
« Odgovor #11 poslato: 12. februar 2012, 23:56:18 »
Citat: Шоми;947541
Ne znam za ostale,al' ja ništa od slova ne vidim,samo neke kvadrate.
I meni se ponekad dešava,al sam mislio da je do mene...
A ti Bakiću samo cepaj,pa piši i na kineskom ako oćeš :)
Када би Брус Ли играо за Звезду, Маракана била би у змајевом гнезду, а ти, а ти, обуци дрес Брус Ли..
Не дозволи ником да пређе половину, преполови голмана, пречку и стативу, а ти, а ти, обуци дрес Брус Ли...
 

nemanjabakic

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 299
    • Pogledaj profil
Re: Успон ка врху - Немања Бакић
« Odgovor #12 poslato: 13. februar 2012, 00:24:51 »

ЈАГОДИНЦИМА ПРИЈА ЧАЧАК!



Пред око 3.000 навијача на Стадиону крај Мораве, Јагодинци су савладали Борац из Чачка резултатом 2-0. Симо Крунић је извео најјачи састав, и победа је била неопходна Јагодини ако жели да настави трку за Европом. У 14. колу ЈСЛ, Борац је доминирао у првом полувремену, али није успео да убаци лопту у мрежу ћурана. У другом полувремену, Јагодина је преузела иницијативу, и за 6 минута решила меч. Оба гола за Јагодинце постигао је Немања Бакић, коме је то 6 гол у првенству, чиме се изједначио на листи стрелаца са Лазаром Марковићем, вршњаком из Партизана.

"Срећан сам што сам наставио голгетерски низ у првенству, и надам се да ће и екипа наставити тако да игра. Прво полувреме смо очајно одиграли, али смо у другом полувремену бриљирали" прокоментарисао је "десетка" Јагодине.

nemanjabakic

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 299
    • Pogledaj profil
Re: Успон ка врху - Немања Бакић
« Odgovor #13 poslato: 14. februar 2012, 21:31:36 »

БАКИЋ "БАУК" ЗА КУЉАНЕ !


Јагодина је у 27. колу ЈСЛ савладала Хајдук више него убедљиво. Резултат након 90 минута био је 4-0 за Јагодину, што је највећа победа "ћурана" у последње 4 године !! Све голове постигао је Немања Бакић, коме је ово 6 гол против Хајдука ! Пред око 4.000 гледалаца на стадиону Јагодине, Јагодина се приближила Партизану на 3. месту, и сада има 2 бода заостатка у односу на црно-беле.

Бакић - "Најбоља утакмица у каријери !"

Млади центарфор није крио задовољство након меча. "Цела екипа је одиграла одлично, и заслужено смо победили. Од старта смо имали контру по десној страни, што је на крају било кобно за Куљане. Пресрећан сам, јер сам прив пут постигао 4 гола на једној утакмици" кратак је био 17-годишњи центарфор од кога се много очекује у наставку каријере.

nemanjabakic

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 299
    • Pogledaj profil
Re: Успон ка врху - Немања Бакић
« Odgovor #14 poslato: 14. februar 2012, 21:53:06 »

ЗВЕЗДА ЈЕ ПРВАК ДРЖАВЕ !

Црвена Звезда је нови шампион државе. Након 4 године доминације Партизана, титула се вратила у Љутице Богдана. Тим Роберта Просинечког дизао је форму током првенства и заслужено освојио првенство. Друго место припало је Партизану, који је имао 7 бодова заостатка. 3 место је заузео Рад, док је Јагодина заслужено на 4. позицији.


Најбољи играч Јагодинаца у овој сезони, Немања Бакић, уједно је и најбољи стрелац ЈСЛ. Са 18 голова, 7 више од другопласираног Лазара Марковића из Партизана. Бакић је такође усврстан у најбољих 11 минулог првенства.


Бакић - "Значи ми ово признање, драго ми је због Звезде"


"Ово признање ми много значи пред наставак каријере, али морам се захвалити и саиграчима без којих ово не би било могуће. Целу сезону смо одиграли на високом нивоу, и заслужено смо обезбедили Лигу Европе следеће сезоне. Драго ми је што је Звезда освојила титулу после 4 године" изјавио је млади центарфор.


БАКИЋ У ЕНГЛЕСКОЈ?

Немања Бакић, најбољи стрелац Јелен Супер Лиге, дефинитивно ће напустити Јагодину ове сезоне. Питање је у који ће клуб отићи. Како наводе медији са острва, Стоке Сити је заинтересован за довођење младог центарфора у своје редове. Према писању "Сун-а" Стоке је већ послао понуду од 500.000 евра и питање је дана када ће Бакић потписати уговор. Међутим, из клуба су нам негирали такву понуду уз речи да је Бакић играч Јагодине, али да постоји интересовање клубова из Француске и Србије.


"Читам по новинама да се неки страни клубови интересују за мене, али за сада сам још увек играч Јагодине. Волео бих да каријеру наставим у Црвеној Звезди, али још која сезона у Јагодини ми не би сметала. Овде се осећам одлично, атмосфера у тиму је сјајна, и град је веома леп. Има 2 месеца прелазног рока, све је могуће" изјавио је Бакић за Журнал.