Autor Tema: ON LINE Kladjenje  (Pročitano 2515 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Stevan

  • Stevan
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2634
    • Pogledaj profil
ON LINE Kladjenje
« poslato: 29. januar 2012, 23:01:17 »
Kladi li se neko on-line od vas,vidim da je sada neka prica za bet at home pa me zanima da li je to najbolja on line kladionica

jel ima neka da su isplate odmah,tj mozes da podignes pare kada hoces sa racuna ili kako vec,jel ima neko iskustva sa ovim i koju su saveti,tj izbor on line kladionice,nemoj lokujete temu samo malo dok se prodiskutuje pliz

veze si nemam sa on line kladjenjem pa zato pitam
Vod Kanockers
 

Жиле

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 516
    • Pogledaj profil
Odg: ON LINE Kladjenje
« Odgovor #1 poslato: 29. januar 2012, 23:17:28 »
ај кад је већ отворено има ли негде смс клађење, циљам на моцарт
 

Dane Znik

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 791
    • Pogledaj profil
Re: ON LINE Kladjenje
« Odgovor #2 poslato: 29. januar 2012, 23:59:00 »
Brt najbolje ti je moccart mozes da podignes kad hoces samo odes do najblizeg lokala. Ako ti treba vise informacija cimni me na pm.
Jer dusa i telo sve je crno belo!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Stevan

Konfucije

  • إيسيل
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1751
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: ON LINE Kladjenje
« Odgovor #3 poslato: 30. januar 2012, 11:08:38 »
ja se kladin na bwin.com, ide bez problema uplata, ponuda je neverovatno bolja od bilo kojih domacih kladionica, a sto se tice isplate to ne znam jos nisam nista podizao :rulet:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан, Stevan, Коле, Petko15, Strale VNC, Шоми

Stevan

  • Stevan
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2634
    • Pogledaj profil
Odg: ON LINE Kladjenje
« Odgovor #4 poslato: 30. januar 2012, 13:18:33 »
ok,evo sada sam malo procesljao i razmisljam se za bwin ,preko moneybookers,sto se tice min uplata vidim da je bwin jedan od najpovoljnijih
Vod Kanockers
 

Stevan

  • Stevan
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2634
    • Pogledaj profil
Odg: ON LINE Kladjenje
« Odgovor #5 poslato: 30. januar 2012, 16:38:39 »
lkjudi,jel ima jos neko da se kladi na bwin,ako zna kako funcionise oko isplate i koji metod placanja je najbolji
Vod Kanockers
 

d.Cleo^^

  • Gost
Odg: ON LINE Kladjenje
« Odgovor #6 poslato: 30. januar 2012, 19:48:20 »
Citat: Stevan;940326
lkjudi,jel ima jos neko da se kladi na bwin,ako zna kako funcionise oko isplate i koji metod placanja je najbolji

Zar nije lakse da se kladis online u Mozzartu, nacin isplate je taj da odes do prve Mozzart kladionice i podignes pare, oni su najbolji. :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Stevan

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: ON LINE Kladjenje
« Odgovor #7 poslato: 30. januar 2012, 20:03:41 »
Evo ovako,kladim se na bet-at-home i zanima ma ako je neko vec podizao pare preko bet-at-home da mi pojasni proceduru. :)
 

d.Cleo^^

  • Gost
Odg: Re: ON LINE Kladjenje
« Odgovor #8 poslato: 31. januar 2012, 00:51:31 »
Citat: Шоми;940442
Evo ovako,kladim se na bet-at-home i zanima ma ako je neko vec podizao pare preko bet-at-home da mi pojasni proceduru. :)

Prvo uplatis neki kes da bih mogao da se kladis, e sad' ako osvojis pare mozes podici putem :
 
Kreditne kartice : Visa , Master Card

Skrilla : Moneybookers

Neteller-a

Webmoney

Bankovne transakcije (Isplata na bankovni racun)

EDIT: Po meni najbolje ti je ovo putem Moneybookers-a i putem banke, jer je to ustvari najsigurnije.

EDIT2: Svaki novi igrac na bet-at-home-u dobija kes, neki cisto da bi mogao da krene, tjst. neki bonus, to je meni stiglo u postu danas, a sad' kako da ga podignem nisam provalio jos uvek.
« Poslednja izmena: 31. januar 2012, 01:16:53 od strane d.Cleo^^ »
 

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: ON LINE Kladjenje
« Odgovor #9 poslato: 31. januar 2012, 15:09:02 »
Ma kapiram ja to preko cega mora da se podigne,ali ne ide to tako.Tu treba i kopija licne karte i kopija kartice...
Moracu da zovem onaj njihov call centar da se raspitam.
Inace,svaki bonus(vaucer) koji se dobije mora da se utrostruci da bi mogao da se podigne.
 

MiksaT

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 728
    • Pogledaj profil
Re: ON LINE Kladjenje
« Odgovor #10 poslato: 20. novembar 2012, 11:40:09 »
Jel postoji mozda neki sajt za free kladjenje,msm ono bez uloga i dobitka,samo radi zezanja?Posto ne zelim da idem u kladionicu(tj,da dajem pare),a i ne mogu imam 13 godina.Samo neki sajt ako ima da se zezam da vidim kakva mi je prognoza utakmica.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: RamaPFC, Era997

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: ON LINE Kladjenje
« Odgovor #11 poslato: 20. novembar 2012, 12:34:57 »
Citat: Miksa 99;1083167
Jel postoji mozda neki sajt za free kladjenje,msm ono bez uloga i dobitka,samo radi zezanja?Posto ne zelim da idem u kladionicu(tj,da dajem pare),a i ne mogu imam 13 godina.Samo neki sajt ako ima da se zezam da vidim kakva mi je prognoza utakmica.


http://www.pes-serbia.net/forums/78-Virtuelna-kladionica
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

MiksaT

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 728
    • Pogledaj profil
Re: ON LINE Kladjenje
« Odgovor #12 poslato: 20. novembar 2012, 12:50:48 »
Znam za to ali su zavrsene prijave,ja cim postavim nesto neko mi izbrise post posto nisam prijavljen za tu ligu,takmicenje nznm kako to da nazovem.
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: ON LINE Kladjenje
« Odgovor #13 poslato: 20. novembar 2012, 12:53:17 »
pa otvori notepad i pisi tamo tipove svoje,kad se zavrsi utakmica onda proveri sta si uradio.
I et,videces kakva ti je prognoza utakmica.
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: RamaPFC, MiksaT

MiksaT

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 728
    • Pogledaj profil
Re: ON LINE Kladjenje
« Odgovor #14 poslato: 20. novembar 2012, 13:14:36 »
e pa moze i tako :D,hvala