Autor Tema: Пут до Звезда-Иван Младеновић  (Pročitano 32733 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #210 poslato: 6. mart 2012, 13:48:19 »

СРБИЈА РАЗБИЛА КИНУ-4:0,ЕВРОГОЛ МЛАДЕНОВИЋА! :punk:


Фудбалска репрезентација Србије одличном игром дошла је до убедљиве победе против Кине:Чак 4:0 на Маракани. Стрелци за "орлове" били су Дарко Лазовић у 7,Сулејмани у 23,Љајић у 56 и Иван Младеновић у 77.минуту утакмице.22-годишњи ас Милана и вођа навале наше репрезентације проглашен је за играча утакмице али његов гол њему па и многима остаће у лепом сећању.Наиме,у 77.минуту при вођству Србије од 3:0 Љајић је започео акцију на средини терена,повукао лопту напред затим прецизним пасом пронашао Младеновића, ас Милана упутио је разоран шут са неких 25 метара од гола Кине и поставио коначних 4:0!Фантастичан гол који је постигао Младеновић.Ево шта је нападач Милана имао да каже за наш лист након ове утакмице:


Младеновић:"Ово ми је најдражи гол до сада"


22-годишњи центарфор Милана и српски репрезентативац Иван Младеновић био је презадовољан због евро гола који је постигао али и својим издањем на данашњој пријатељској утакмици против репрезентације Кине:"Задовољан сам наравно голом али и својим издањем на данашњој утакмици.Проглашен сам за играча утакмице,што довољно говори колико сам се трудио и да сам оставио срце на терену.А овај гол је само мала награда за моју посвећеност репрезентацији и дресу Србије"-рекао је ас Милана.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми

DjoletheKing

  • Đoko
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 990
    • Pogledaj profil
Re: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #211 poslato: 6. mart 2012, 19:14:47 »
убио си паука и сву његову родбину! :d
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #212 poslato: 6. mart 2012, 20:29:09 »
Citat: Supernemecek;960184
убио си паука и сву његову родбину! :d

Имао сам одличног тутора,Пантелу голгетера расног :mrgreen:
 

Dzoni 123

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1111
    • Pogledaj profil
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #213 poslato: 6. mart 2012, 21:42:45 »
naci kakav sut tipa rasno vrste neodbranjivo
gosa nevera Kumara ponos
« Poslednja izmena: 6. mart 2012, 21:45:17 od strane Dzoni 123 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #214 poslato: 6. mart 2012, 22:23:38 »
Citat: Dzoni 123;960258
naci kakav sut tipa rasno vrste neodbranjivo
gosa nevera Kumara ponos

Начи какав расни коментар врсте омиљени!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Dzoni 123

DjoletheKing

  • Đoko
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 990
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #215 poslato: 7. mart 2012, 11:15:36 »
Citat: Dzoni 123;960258
naci kakav sut tipa rasno vrste neodbranjivo
gosa nevera Kumara ponos
Ахахахах, јак је Пантела!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Dzoni 123, Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #216 poslato: 7. mart 2012, 14:03:29 »
Citat: Supernemecek;960450
Ахахахах, јак је Пантела!

Ох не,зар опет....:gunsmilie:
 

DjoletheKing

  • Đoko
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 990
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #217 poslato: 7. mart 2012, 19:39:55 »
Citat: Ivan94;960508
Ох не,зар опет....:gunsmilie:
Da! :D
« Poslednja izmena: 7. mart 2012, 21:08:57 od strane DjoletheKing »
 

МилошЦЗБГ

  • ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!!
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 6301
    • Pogledaj profil
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #218 poslato: 7. mart 2012, 19:46:26 »
Теби је баш досадно.
 

DjoletheKing

  • Đoko
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 990
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #219 poslato: 7. mart 2012, 21:08:42 »
Citat: МилошЦЗБГ;960659
Теби је баш досадно.
Ma evo edit post, da ne spamujem temu...
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #220 poslato: 9. mart 2012, 20:07:08 »

"РОСОНЕРИМА" ДУПЛА КРУНА! :clap:


Дупла круна иде у Милано!Фудбалери Милана победили су у финалу Купа Италије екипу Сијене резултатом 4:0 и тако потврдили да су у овом тренутку најбољи тим у Италији."Росонери" су пре само недељу дана победом против Роме од 1:0(стрелац Младеновић)потврдили освајање 19.титула првака Италије у клупској историји а сјајном партијом против Сијене оправдали су очекивања јавности и потврдили освајање дупле круне.Стрелци за тим Масимилијана Алегрија били су Ел Шарави(два пута),Касано(једном)и Пато(једном).Запажену улогу на вечерашњој утакмици имао је и љубимац навијача и српски репрезентативац Иван Младеновић који је вечерас био у улози асистента:Једном Ел Шаравију и Касану код постављања коначних 4:0. Центарфор "орлова" дебитантску сезону у дресу Милана обележио је освајањем Серије А и Купа Италије,где је проглашен за најбољег играча,стрелца и изабран је у идеалних 11 најмасовнијег такмичења у Италији.Ево шта су на конференцији за медије рекли Алегри и Младеновић:


Младеновић:"Одлична сезона за све нас"


"Презадовољан сам овом првом сезоном у дресу Милана.Направио сам прави избор када сам пре годину дана одлучио да пређем у Милан.Ово је клуб који волим и који има посебно место у мом животу.Освојили смо дуплу круну,играћемо у Лиги Шампиона следеће сезоне.Остаје жал само што нисмо освојили Лигу Европе јер смо у полуфиналу у двомечу изгубили од Порта.Али шта да се ради,не жалимо претерано што то нисмо освојили"-рекао је МВП Купа Италије.


Алегри:"Оправдали смо епитет најбољег италијанског клуба"


"Фантастична сезона за нас!Освојили смо дуплу круну и показали да смо тренутно без премца у Италији.Првенство смо освојили 7 кола пре краја а имали смо на крају 17 бодова више од Роме са којом смо до задњег кола у јесењој полусезони водили битку за скудето.Али ето,ми смо се појачали и појачања су оправдала очекивања на најбољи могући начин.Следеће сезоне нам је циљ да одбранимо дуплу круну и да догурамо што даље у Лиги Шампиона.Милан је велики клуб,па сходно томе ми верујемо да можемо постати прваци Европе"-рекао је тренер "росонера" који је продужио уговор са Миланом до 2018.године




             *НАВИЈАЧИ МИЛАНА ПРОСЛАВИЛИ ОСВАЈАЊЕ ДУПЛЕ КРУНЕ*
         
« Poslednja izmena: 9. mart 2012, 20:13:35 od strane Ivan94 »
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #221 poslato: 16. mart 2012, 23:53:59 »
Ето заврши се и та прва сезона у Италији.Годину дана сам већ члан Милана,освојио сам дуплу круну,играо полуфинале Лиге Европе.Јако добра сезона за мене.Што је још важније,успео сам да придобијем навијаче и да постанем љубимац навијача мог клуба.Након завршене сезоне,добио сам две недеље одмора које сам одлучио да посетим породицу,најближе пријатеље,ортаке за цео живот......


     Слећем на Београдски аеродром....


После неколико сати пута,слетео сам на Београдски аеродром.На моје опште изненађење чекао ме је пријатељ Ненад Ђорђевић.Она врста "пријатеља за цео живот". Шта смо ја и стари добри судија радили док сам још играо за Јагодину и Црвену Звезду,боље да вам не причам.Углавном,обишли смо на стотине кафана свуда смо били редовне муштерије.Хтели су и мене да убаце у судијску организацију,чак сам био прошао и курас и ето сада када год треба ја са великим задовољством судим неку пријатељску,и у Италији ме чак моле за то,а камоли овде.Но да се манем те приче:

"Де си судија кућо стара?!"
-О де си легендетино над легендетинама. Јел још ваћариш невине малолетнице по Италији? :D::
"Ха ха ха еее нисам ти ја Свраки.Њему је то специјалност :crazy: "
-А не,њему је специјалност да јури ожењене жене :smartass: "
"А ха ха ха ха па како сам могао то да заборавим :yawn:.Јел га још товариш :mrgreen: ?
-Сваки дан бре,док не одемо у пензију ја ћу то да му радим.
"Е јадан он поред тебе.Душу си му извадио"
-Ма навико је он,сад је мртав ладан није креативан ко раније.Него ајде бре упадај довезо сам ти твог југишу.Да се подсетиш мало старих добрих времена кад си крстарио друмовима Србије.
"Ха ха ха е знао сам да си легенда.Ужелео сам се југише бре тамо у Италији само сам ферари возио **** га ти :001_tongue:
-Е ајде сад седај у Југишу и пичи колико год оћеш.Само гледај да нас мурија не навата.
"Ма не брини.Креће лудило"

 После сат времена...........


Па ти ниси нормалан!
"Ша је судија,не волиш фаст спид а? ахахахаха"
И мајке ти га јареће много си се уобразио тамо!
"Ма чини ти се,него ме обузела топлина око срца кад сам видео мога Југишу као да сам га јуче купио од искусног Декија Ескића"
Јаоооо кад кренеш да ****ш о Југу ти не престајеш до сутрадан
"Шта ћу кад ми је он ко члан породице,тако ми кеве Гордане :mrgreen:"
Јао Гоцо шта си дочекала :p
"Ае сад ти немој да  ****ш него уживај" :D::

  После 2 недеље......

Биле су то 2 најбоље недеље у мом животу.Добар провод са ортацима,супер девојке,оно као фудбалер а све се ложе ма дај бре. Шалу на страну,одлично сам се провео за време паузе. А онда су на ред дошле квалификације за Светско првенство! Да ли ћемо остати само претенденти или ћемо отпутовати у Москву време ће показати. Кофер је спреман,ствари су спаковане.СРЦЕ НА ТЕРЕН ПА ДА СЕ ВИДИМО У МОСКВИ!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: PeraOfficial

Dzoni 123

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1111
    • Pogledaj profil
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #222 poslato: 5. april 2012, 22:34:53 »
sto si prestao da pises
 

PeraOfficial

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 22
    • Pogledaj profil
Re: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #223 poslato: 9. april 2012, 11:01:15 »
Kralj si , ali napisi opet nesto :D
Procitao sam sve ! Sto si prestao brate ?
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #224 poslato: 12. april 2012, 17:21:47 »
Тренутно имам важнија посла од ПЕС-а и много битније ствари,па немам пуно времена. Кад будем опет био у могућности,почећу нову БАЛ и МЛ тему до тада неће бити ништа више ново од мене. Надам се да ћу ускоро наставити да пишем,признајем ужелео сам се писања али шта ћу,кад немам времена :closedeyes:

А и кренуо сам на курс за фудбалског судију па ми то одузима доста времена,као и допунски часови вожње пошто се спремам за полагање. Углавном хвала свима који прате моје писање и наравно захваљујем им се што су имали живаца да читају ове моје лудорије :mrgreen: ,ускоро ће их бити још.

Едит:админи ова тема може под лок.
« Poslednja izmena: 12. april 2012, 20:43:15 od strane Ivan94 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DjoletheKing, Павле