Autor Tema: Пут до Звезда-Иван Младеновић  (Pročitano 32565 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #30 poslato: 2. januar 2012, 17:42:30 »

ЗВЕЗДА ЛАКО СА СПАРТАКОМ-0:2,МЛАДЕНОВИЋ ДВОСТРУКИ СТРЕЛАЦ!




Фудбалери Црвене Звезде настављају са добрим партијама од почетка 2012.године.Изабраници Роберта Просинечког уписали су пету узастопну победу у првенству победивиши екипу суботичког Спартака резултатом 2:0.0ба гола за гостујући тим постигао је Иван Младеновић.Звезда је до вођства дошла у 9.минуту.Миливојевић је започео акцију на половини домаћег тима,кренуо напред потом пронашао Пашека а овај је одлично проиграо Младеновића који је са 10 метара искоса са десне стране шутирао и затресао мрежу.Фудбалери Спартака на све начине су покушавали да дођу до изједначења,међутим резултат се није мењао.Онда је на сцену опет ступио млади Младеновић постигавши свој други гол на утакмици.Евандро је пронашао Пашека на левој страни,овај је финтом преварио Братића и успео да центрира а Младеновић је при паду успео да ногом захвати лопту и пошаље је у мрежу поред немоћног Бојана Алексића.Ево шта су након победе над Спартаком изјавили Иван Младеновић и Роберт Просинечки:


Роби:"Заслужена победа,фантастични Младеновић"


"Јако ми је драго што смо забележили још једну победу,пету у низу и што смо опет играли онако како Звезда увек треба да игра.Постигли смо 2 гола,могли смо и више али добро нећемо сада кукати за тим.Реализација се полако поправља а доласком Младеновића то је постало евидентно јер је дечко просто фантастичан.Постигао је 6 голова на ево већ 9 утакмица у дресу Звезде од како је стигао и показује из утакмице у утакмицу да ће бити нови љубимац навијача и можда будућа легенда клуба"-рекао је Просинечки.


Младеновић:"Хвала Робију на лепим речима,драго ми је због голова"


"Много ми је драго што сам постигао два гола и што се налазим у одличној форми.То је веома битан фактор за мене као младог играча.Дао сам 6 голова на 9 утакмица у дресу Звезде.Бољи почетак нисам могао ни да замислим.Ова сезона је за нас готова али верујем да ћемо бити спремни за наредну и да ћемо коначно освојити титулу коју толико чекамо".-рекао је 17-годишњи нападач Звезде
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #31 poslato: 2. januar 2012, 18:47:30 »

МИХАЈЛОВИЋ:МЛАДЕНОВИЋ У "А" ТИМУ "ОРЛОВА"!


Фудбалска репрезентација Србије сусрела се у прошлој години са проблемом званом реализација."Орлови" су имали много проблема,испробано је доста нападача.Никола Жигић је дуго био повређен,сво бреме на семе преузео је Марко Пантелић који је и постигао неколико голова у пролећном делу квалификација за ЕУРО 2012.Због тог проблема,нови селектор фудбалске репрезентације Србије Синиша Михајловић дуго је разматрао кога би од младих играча могао да позове у "А" тим да види да ли се ту крије будући вођа навале српског тима пошто Србија одавно кубури са нападачима.И Миха је изгледа пронашао решење.Одлучио је да у А тим позове највећег талента српског фудбала и 17-годишњег центарфора Црвене Звезде Ивана Младеновића.Миха је одлуку образложио следећим речима:


"Иван Младеновић је најталентованији играч који се појавио у нашем фудбалу у задњих 10 година.Он ће постати легенда нашег фудбала и светска звезда.Видећете кад за коју годину он буде играо у дресу неког европског великана.Ја бих волео да то буде Интер али он ми је рекао кад сам разговаро са њим једном приликом да више преферира Милан од Интера али добро то је на њему да одлучи.Но,то је сад небитно који страни клуб он воли битно је то што је претходних 6 месеци у Јагодини и ево сада од јануара од како је члан Звезде показао вансеријски потенцијал а његов учинак од 30 утакмица и 16 голова до сада довољно говори о његовом квалитету.Звезда ће већ на лето имати муке да га задржи али сигуран сам да ће он остати на "Маракани" неколико сезона јер то је у његовом интересу да постане легенда клуба што је он сам и изјавио али његовим останком ће профитирати и целокупни српски фудбал и пре свих репрезентација"
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #32 poslato: 3. januar 2012, 13:11:31 »
11 сати ујутру.Будим се,облачим и полако устајем из кревета.Прво сам отишао да се умијем и после сам себи скувао једну кафу.И легла ми је ко будали шамар након синоћне журке.Мој друг славио је 18.рођендан а ја сам као по обичају морао да пробам свако пиће које ми је било понуђено или које се налазило на столу.Прво сам почео са ракијом и то сам једно 2 сата густирао,а онда сам редом таманио Јелен пиво,туборг грин Лав Пиво и вино.Већ после поноћи био сам мртав пијан,ал добро пошто сам био од 18ч увече није ни чудо.Чомбе ми је пришао и реко:

"Баки мој,олади мало са тим пићем завршићеш у Хитној јбт"
-"Ма каква хитна,какви бакрачи бре.Ти знаш да кад су овакви догађаји у питању ја морам да пијем као да ће сутра бити смак света бре"
"Ма какав смак света,смањи мало са тим пићем бре."
-"И да хоћу не могу.Ухватило ме је жешће нећу се трезним 3 дана бре!"
"Овако се ни ја нисам напио не памтим кад."
-"Ма видећу ја тебе на мом пунолетству баки мој.Нећеш знати где си"
"Добро,добро бре.Како хоћеш.Ал ако те изнесу на носилима мени немој да се жалиш"
-"Ма каква носила,одавде излазим на ногама бре"

И у праву је био.Заиста сам превише попио али сам наставио да пијем до једно 3 ујутру док се пунолетство и дефинитивно није завршило.Спремио сам се,изашао напоље међутим чуо сам да ме неко дозива.Окренуо сам се и угледао моју бившу девојку Невену,иначе Чомбетову рођену сестру.Питао сам је шта хоће:

"Опа какво морам рећи непријатно изненађење.Целе вечери сам те избегавао.Шта хоћеш сад?!"
-"Ништа.Хоћу да видим само како си."
"Одлично сам.Сад ме извини морам да идем.Немам шта да разговарам са тобом".

Рекао сам то хладнокрвно,окренуо сам се позвао друга и он је дошао са колима и отишли смо кући.



За време доручка,зазвонио ме је телефон.Јавио сам се:
"Хало ко је то?"

-"Останите на вези.Имате позив од селектора Синише Михајловића"
Још увек онако мамуран питао сам:"шта сте рекли нисам вас разумео добро"
"Рекох,имате позив oд селектора.Останите на вези"
Тако сам чекао једно 2 минута и онда се Миха јавио:

"Хало Иване,Синиша Михајловић овде".
-"Добар дан селекторе.Изволите реците зашто сте звали"
"Види овако момчино.Сви ти говоре да ћеш постати легенда српског фудбала и да ћеш бити светска Звезда.То ти кажем и ја.Пред тобом је велика каријера.Као што и сам знаш наш фудбал кубури са нападачима.Појавом тебе,Ожеговића,Марковића мислим да се полако и српски фудбал буди,поготово нападачки кадар да се тако изразим.Да скратим причу,позван си у репрезентацију."
-"Много вам хвала селекторе на позиву.Ово је испуњење још једног сна.Бескрајно вам хвала".

И тако смо завршили разговор.Миха ми је објаснио шта тачно жели од мене,да ме види као будућу "деветку" репрезентације и да је тај број већ намењен мени.Дакле,сад и званично крећем ка испуњењу циља да постанем легенда српског фудбала....
 

Ghost Rider

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1843
    • Pogledaj profil
Re: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #33 poslato: 3. januar 2012, 17:18:07 »
hahahha pa sto si ostar bre ovako prema devojci daj iskuliraj mozda te jos voli! :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: NikolaJgd, miloscalum, Ivan94

Павле

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 774
    • Pogledaj profil
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #34 poslato: 3. januar 2012, 17:43:02 »
Миха чаробњак, успео је да те отрезни!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

nemanjabakic

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 299
    • Pogledaj profil
Re: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #35 poslato: 3. januar 2012, 18:06:38 »
ahhahah najbolja BAL prica na forumu :D samo nastaviiii
i sto iskulira devojku ovako :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Dzoni 123

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1111
    • Pogledaj profil
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #36 poslato: 3. januar 2012, 22:14:32 »
sto onako otkaci bivsu
 

Stević

  • G.O.A.T.
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5780
    • Pogledaj profil
Re: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #37 poslato: 3. januar 2012, 23:41:53 »
Sad je slavan, pare udarile u glavu :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Dzoni 123, miloscalum, Ivan94

Dzoni 123

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1111
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #38 poslato: 3. januar 2012, 23:45:17 »
Citat: Stević;926149
Sad je slavan, pare udarile u glavu :D
Nije Ivan takav
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #39 poslato: 4. januar 2012, 12:01:32 »
Oф топик:е људи моји да ви знате какве је она мени гадости направила не бисте тако причали


П.С.Која бре слава ја сам скроман дечко све паре шаљем кеви
« Poslednja izmena: 4. januar 2012, 12:03:47 od strane Ivan94 »
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #40 poslato: 4. januar 2012, 16:52:36 »

МИХАЈЛОВИЋ САОПШТИО СПИСАК ЗА ЕП 2012,ПОЗВАН И МЛАДЕНОВИЋ! :001_smile:


Нови селектор фудбалске репрезентације Србије Синиша Михајловић саопштио је списак путника за предстојеће Европско првенство које ће се одржати у Пољској и Украјини.Поред свих играча,на списку се нашло и име 17-годишњег центарфора Црвене Звезде и највећег талента српског фудбала Ивана Младеновића.Селектор Михајловић је образложио ову одлуку:




"У тренутку када Србија кубури са нападачима одлучио сам да у национални тим позовем Ивана Младеновића.О њему је већ све речено,остаје само да он те похвале оправда и речи преточи у дела а већ је одиграо одличну сезону.Првих 6 месеци у Јагодини,а онда је наставио да решета мреже и у Звезди.Тренутно је у најбољој форми од свих српских нападача и ја верујем да ће и на Европском првенству показати шта зна"-рекао је Миха.
 

Dzoni 123

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1111
    • Pogledaj profil
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #41 poslato: 4. januar 2012, 16:57:41 »
jel ti ukljuceno ono da je lakse da zaigras za reprezentaciju ili si tolki razbiac da te zove sa 17 god
 

Ghost Rider

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1843
    • Pogledaj profil
Re: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #42 poslato: 4. januar 2012, 16:58:17 »
ukljuceno mu 100% :P
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #43 poslato: 4. januar 2012, 17:29:39 »
Да одговорим обојици!!

Није ми то искључено,нити сам било шта петљао око тога.Од кад играм БАЛ сваки пут ме је звао у другој полусезони и то након што сам променио менаџера.Пре није!!
 

Ghost Rider

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1843
    • Pogledaj profil
Re: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #44 poslato: 4. januar 2012, 17:32:27 »
pa dobro care pre svega opusti se ;) ja se sprdam meni nije to uposte bitno da li ti je iskljuceno ili ukljuceno i da igras na amater tvoj zivot tvoja stvar ;) opusteno