Autor Tema: Пут до Звезда-Иван Младеновић  (Pročitano 32732 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #195 poslato: 15. februar 2012, 08:50:18 »
Citat: Dzoni 123;949800
ok brate nisam znao da ti upisuje i te sezone kad predjes :slap:

Па јбг по мени то је чиста глупост али шта да се ради
 

DjoletheKing

  • Đoko
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 990
    • Pogledaj profil
Re: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #196 poslato: 15. februar 2012, 17:07:04 »
Ivane ,brate: Ti si lud za tim BAL-om ja krenuo u oktobru i igram tek 5 sezonu! Ti krenuo u Januaru i Igras 7 kolko' ja vidim! XD :D
 

Павле

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 774
    • Pogledaj profil
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #197 poslato: 15. februar 2012, 17:19:39 »
иване, свака част, мене мрзи да играм бал, а камоли да пишем. :d
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #198 poslato: 15. februar 2012, 22:46:33 »
Citat: Павле д бој;950046
иване, свака част, мене мрзи да играм бал, а камоли да пишем. :d

Хвала брате :gunsmilie:
 

PeraOfficial

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 22
    • Pogledaj profil
Re: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #199 poslato: 16. februar 2012, 12:51:17 »
Ivane , bravo !
Oduševio sam se kada sam pročitao sve ovo i kada sam video kako prolaziš u Proffesional...Ja sad igram na Beginner xD
Srećno ! I Odigraj neki Online Turnir ;)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #200 poslato: 16. februar 2012, 15:44:50 »
Citat: PeraOfficial;950480
Ivane , bravo !
Oduševio sam se kada sam pročitao sve ovo i kada sam video kako prolaziš u Proffesional...Ja sad igram na Beginner xD
Srećno ! I Odigraj neki Online Turnir ;)

Хвала брате.Ово за турнир ћу да видим пошто немам баш времена у задње време.Или напишем једва 1 текст или пустим млађег брата да само откуца ја му спремим шта сам написао. Углавном,ово за турнир ћу да видим
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #201 poslato: 18. februar 2012, 20:10:07 »

МИЛАН ЈЕСЕЊИ ШАМПИОН СА +5 У ОДНОСУ НА РОМУ,МЛАДЕНОВИЋ ДВОСТРУКИ СТРЕЛАЦ ПРОТИВ КЈЕВА! :player:


Фудбалери Милана освојили су титулу јесењег првака у Серији А."Росонери" су искористили кикс Роме против Интера и са убедљивих 3:0 савладали су екипу Кјево Вероне.Први гол за Милан постигао је Алешандре Пато,док је двоструки стрелац за лидера италијанског првенства био Иван Младеновић.


2:0-ГОООООООООООООООООЛ! Одлично се Младеновић издвојио на десној страни,Пато му је послао пас а овај је у пуном трку прошао поред двојице штопера домаћег тима и прецизним ударцем у леви доњи угао повећао предност "росонера на 2:0!


3:0-ГООООООООООООООООООООЛ! Опет Младеновић!Фантастични центарфор "росонера" прихватио је лопту од Емануелсона,кренуо напред и са 20-ак метара упутио ударац ка голу домаћих а лопта је одлетела под пречку.Ефектан гол младог аса српске репрезентације



               Kијево Верона-Милан 0:3
          vs

    Стрелци:Пато у 3,Младеновић у 25  и 71.минуту


           

     Навијачи "росонера" после утакмице су поздравили своје љубимце громогласним аплаузом а и приредили су велику кореографију



Алегри:"Бићемо први и на крају"


"Одиграли смо одличну утакмицу.Од старта смо кренули офанзивно и брзо смо наметнули свој стил игре и успоставили теренску доминацију.Радује ме победа,а свакако и добра игра.После мало лошег старта,сада ређамо победе као на траци и ја се надам да можемо наставити у том ритму и да се у мају радујемо 19.титули јер већ сада имамо 5 бодова у односу на Рому.То није недостижна предност али ако ми наставимо и на пролеће са овако добром игром Рома нема шта да тражи"-рекао је тренер "росонера".


Младеновић:"МILAN ETERNO AMORE"


"Јесења титула!+5 у односу на Рому заиста лепа предност пред одлазак на двонедељну зимску паузу.Верујем да смо испунили очекивања навијача.Играли смо одлично,постигли 3 гола и заслужено идемо на паузу као јесењи прваци.Желим да освојим већ ове сезоне титулу са Миланом и верујем да ћу успету у томе.Даћу све од себе да постигнем што више голова како бих тиме што више допринео успеху клуба у овој сезони"-рекао је млади ас.
« Poslednja izmena: 18. februar 2012, 20:12:43 od strane Ivan94 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Жиле

Предраг_96

  • Gost
Re: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #202 poslato: 22. februar 2012, 17:13:50 »
Човече  већег цара од тебе нема овде.
Одлично радиш ово само напред. :)
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #203 poslato: 22. februar 2012, 19:31:44 »
Citat: Предраг_96;954041
Човече  већег цара од тебе нема овде.
Одлично радиш ово само напред. :)

Хвала брате :triprsta: мада бољи је CREEP од мене ја сам како бих реко његов наследник :p
 

Dzoni 123

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1111
    • Pogledaj profil
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #204 poslato: 22. februar 2012, 23:37:14 »
CREEP je meni rekao da ce pisati nego bas nema vremena
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #205 poslato: 22. februar 2012, 23:38:51 »
Citat: Dzoni 123;954217
CREEP je meni rekao da ce pisati nego bas nema vremena

Ма реко је и мени.Него је бедак он је по мени најбоље текстове писао сад је све свалио на мене :p
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Dzoni 123, Павле

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #206 poslato: 24. februar 2012, 21:19:01 »

DERBI "DELLA MADONINA":МЛАДЕНОВИЋ ОПЕТ КОБАН ПО ИНТЕР-1:0! :devil2:

Иван Младеновић наставља са добрим партијама у дресу италијанског Милана!22-годишњи центарфор "росонера" постигао је једини и победоносни погодак против градског ривала Интера у дербију "Дела Мадонина".Младеновић је био стрелац и јесенас када је у 85.минуту срушио "нероазуре".Исти сценарио виђен је и данас.Милан је преко Младеновића крунисао теренску иницијативу и доминацију и сада се налази на +11 у односу на другопласирани Интер,док је Рома испала из трке за титулу и има чак 13 бодова мање од "росонера".После меча,изјаву новинару Газете дали су Младеновић и Алегри.Ево шта су њих двојица рекли:


Алегри:"Ех тај Младеновић :clapping: "


"Задовољан сам како смо одиграли против највећег ривала.А сигуран сам да су и навијачи презадовољни добрим издањем нашег тима.Опет морам похвалити Младеновића.Дечко се привикао на италијански фудбал и на стил игре који краси Милан.У Европи смо стигли до четвртфинала Лиге Европе и верујем да можемо освојити ово такмичење.То је једини већи трофеј који Милан није освојио у својој историји"-рекао је тренер лидера Серије А.


Младеновић:"Пресрећан сам због новог гола против највећег ривала"


"Пресрећан сам јер сам опет био стрелац против Интера.Ово ми је 20 гол у сезони и верујем да ће их бити много више.Драго ми је што смо победили Интер и побегли им на +11!Верујем да је ово недостижна предност и да је титула већ наша иако има још 10 кола до краја"-рекао је љубимац навијача Милана.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Жиле

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #207 poslato: 28. februar 2012, 01:01:45 »

ЛИГА ЕВРОПЕ-ШЕСНАЕСТИНА ФИНАЛА:МАМА МИА МЛАДЕНОВИЋ,4 ГОЛА ПРОТИВ ОЛИМПИЈАКОСА!
-


 Стадион:"Сан Сиро"
 

Стрелци:Младеновић у 15,21,65 и 73.минуту за Милан,Љубомир Фејса у 35.минуту за Олимпијакос

Гледалаца:79.560
"Фуриозни Милан","Мама миа Младеновић",ово су само неки од наслова које обасипају европске и италијанске медије!"Росонери" су у двомечу шеснаестине финала Лиге Европе елиминисали грчки Олимпијакос укупним резултатом 6:1!Пре 7 дана у Грчкој на "Караискакију" било је 2:0 за Милан а оба гола постигао је Иван Младеновић.Исти сценарио,само још гори по екипу из Пиреја догодио се на "Сан Сиру".Младеновић је пружио вероватно најбољу партију у својој каријери,постигао је 4 гола и добио највишу оцену од свих играча на данашњој утакмици.Мрежу гостујућег тима погађао је у 15,21,65 и 73.минуту утакмице,док је једини гол за атинске црвено-беле постигао Љубомир Фејса у 35.минуту меча.Ево како је Младеновић постигао сва четири гола и шта је он после утакмице имао да каже,а преносимо и изјаву тренера Милана Масимилијана Алегрија:


15.минут-ГОЛ!1:0 води Милан Младеновић је стрелац.Центарфор "росонера" испратио је продор Ћавија Родригеза по левој страни,овај је упутио центаршут а српски ас волеј ударцем матирао је голмана Олимпијакоса и донео предност свом тиму.



21.минут-ГОЛ!2:0 за Милан,поново Младеновић након одличног соло продора лако је изашао на крај са голманом гостију и повећао предност "росонера" на 2:0


65.минут-ГОЛ!3:1 за Милан хет-трик фантастичног Младеновића који вечерас игра као Лео Меси!Робињо и Емануелсон разменили су дупли пас,Робињо је опет покупио лопту одлично је уочио Младеновића послао му пас а овај је финтом преварио свог чувара и послао лопту у доњи леви угао Олимпијакосовог гола.



73.минут-ГОЛ!4:1 опет сјајни Младеновић,његов четврти гол на овој утакмици.Дефинитивно најбоља утакмица до сада у каријери младог аса "росонера" и српског фудбала.Продор Пата по левој страни,центаршут Младеновић скчае и постиже свој четврти гол на овој утакмици.Вече које ће нападач српске репрезентације заувек памтити!


Младеновић:"Још не могу да верујем да сам постигао 4 гола"


"Незаборавно вече за мене.Постигао сам 4 гола.Ово ми је прва утакмица у каријери на којој сам чак 4 пута дао гол!Није нимало лако дати 4 гола,то је веома тешко и то се дешава само у ретким тренуцима.Жао ми је што сам баш дао Олимпијакосу,Звездином братском клубу 4 гола али ето шта ти је судбина.Једино то квари овај прелеп и предиван осећај.Мислим да сам на правом путу да постанем права светска звезда.Даћу све од себе да успем у томе"-рекао је центарфор "росонера" и српске репрезентације.




Алегри:"Мама миа Младеновић"


"Ау,каква утакмица!Каква игра Милана.Одушевљен сам како смо овако брзо сломили противника и што смо остварили убедљиву победу.Олимпијакос је добар тим,имају квалитет али једноставно пресудила је наша жеља и невероватни,магични Младеновић.Морам га опет похвалити,одиграо је најбољу утакмицу у досадашњој каријери.Верујем да ће постати легенда овог клуба и ас светског формата мада по мени,он то већ јесте"-нахвалио је свог играча тренер "росонера".
« Poslednja izmena: 28. februar 2012, 01:09:29 od strane Ivan94 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Жиле

Павле

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 774
    • Pogledaj profil
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #208 poslato: 29. februar 2012, 11:16:26 »
Мама миа!!! Браћа декласирана!
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #209 poslato: 29. februar 2012, 11:58:37 »
Citat: Павле д бој;957031
Мама миа!!! Браћа декласирана!

Нисам поносан на то :death: