Autor Tema: Пут до Звезда-Иван Младеновић  (Pročitano 32685 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Пут до Звезда-Иван Младеновић
« poslato: 29. decembar 2011, 18:45:05 »

Са 7 година начинио сам своје прве фудбалске кораке.Било је то на стадиону "Селтрес" у Младеновцу.Отац ме је уписао у Омладинску школу ОФК Младеновца.Од првог дана рођења мој отац је причао својим друговима како ћу ја једног дана постати легенда српског фудбала и ас светског формата.Прва играчка коју ми је купио била је лопта.Од друге године свога живота учио ме је како да шутирам и брзо сам то и заволео.Дете ко дете,воли све па тако сам ја брзо и заволео фудбал.Свакодневно ме је тата,како сам све више растао подучавао и учио да што боље шутирам.Као да је њему био циљ да од мене направи будућу фудбалску легенду.Са 6 добио сам свој први албум са сличицама светских звезда и обожавао сам да скупљам па чак и кад сам довршио један албум,купио сам други па после и њега завршио.И онда је дошао тај дан који ћу заувек памтити.Тата ме је позвао да изађем напоље,каже има нешто важно да ми каже:
"Сине,реци твом тати јел волиш ти фудбал?"
-"Наравно да волим и хоћу да постанем велики фудбалер"
"Е па онда,хајде да те упишемо у омладинску школу ОФК Младеновца"
-"Супер!Хајдемо"

И након што смо отишли тамо,рекли су ми хајде мали да видимо колико знаш фудбал.И тако сам се поигравао са лоптом,трчкарао по терену са осмехом на лицу али оно што је највише одушевило мог оца и најодговорније људе из ОФК Младеновца био је мој голгетерски таленат.Рекли су ми да имам осећаја за гол,да се увек створим на правом месту у право време.То је било довољно и уписао сам се у омладинску школу.


Са 16 година....


Тренутно се налазим у кадетском тиму ОФК Младеновца.За ових 9 година колико тренирам фудбал стекао сам доста пријатеља,познаника,упознао сам неколико легендарних стручњака пре свих Славољуба Муслина и Салета Јанковића.Био сам најбољи стрелац клуба у Пионирима,пре годину дана сам прешао у кадете и одлично сам се снашао.Освојили смо титулу првака у кадетској лиги,био сам један од најбољих играча а награда за најбољег стрелца измакла ми је за гол.Освојио ју је Радетић,нападач Јагодине.Заиста се осећам одлично у Младеновцу и много ми је драго што сам део ове веселе дружине......

17.рођендан и понуда од ФК Јагодина!


16.јул-мој рођендан.Данас сам напунио 17 година и прославио велики јубилеј,10 година бављења фудбалом.Иако сам још кадет волео бих да ускоро дебитујем за први тим Младеновца.Међутим,иако сам то желео након што се моја рођенданска журка завршила моји планови потпуно су се променили.Изашао сам из кафића,поздравио се са друговима и таман када сам их испратио испред мене се појавио један човек.Питао сам га шта жели:
"Шта желите господине?"
-"Види овако мали.Ја сам спортски директор суперлигаша Јагодине.Пратили смо те прошле сезоне у кадетској лиги и као што многи кажу ти си будућност нашег фудбала."
"Хвала на лепим речима.Шта вас конкретно занима у вези мене"?
-"Занима ме да ли би прихватио понуду да потпишеш професионални уговор са Јагодином,2 године добијаш стан у Јагодини,обезбедићемо твојим родитељима посао и нема проблема.Само реци да момче"
"У реду пристајем,али мајка ће остати да ради овде. са ћалетом ћу се преселити у Јагодину јер ће он бринути о мојој каријери за сада док не успем да пронађем квалитетног менаџера".
-"У реду.Испунићемо ти све захтеве.Сутра буди у Јагодини,очекује те званична промоција и први професионални уговор"
"ОК.Сутра се видимо".

         

         Сутра је велики дан за мене.Потписаћу свој први уговор у каријери професионалног фудбалера.Од сутра крећем са остваривањем свих својих циљева које сам као дечак зацртао...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ghost Rider, Piksi012, Dzoni 123, Džoni™, Шоми, U.L.T.R.4.S, nemanjabakic, Incognito, Grucho

МилошЦЗБГ

  • ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!!
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 6301
    • Pogledaj profil
Re: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #1 poslato: 29. decembar 2011, 18:47:34 »
Odlično! najbolja priča od kad pišeš definitivno :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94, Ghost Rider

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #2 poslato: 29. decembar 2011, 18:51:09 »
Citat: M1lo$;922675
Odlično! najbolja priča od kad pišeš definitivno :)

Кацам расан :001_cool:
 

DjoletheKing

  • Đoko
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 990
    • Pogledaj profil
Re: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #3 poslato: 29. decembar 2011, 18:58:11 »
Dobra prica! :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Dzoni 123

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1111
    • Pogledaj profil
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #4 poslato: 29. decembar 2011, 19:10:52 »
Sto sad ovo
inace dobra prica
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #5 poslato: 29. decembar 2011, 19:13:43 »

ЈАГОДИНА ПРЕДСТАВИЛА НАЈВЕЋЕГ ТАЛЕНТА СРПСКОГ ФУДБАЛА!


Српски фудбалски суперлигаш Јагодина представила је данас своје прво појачање за предстојећу сезону 2011/2012.У питању је највећи таленат српског фудбала 17-годишњи нападач Иван Младеновић који стиже из редова кадета ОФК Младеновца.Младеновићу ће ово бити први професионални уговор у каријери.Младом нападачу новинари су постављали бројна питања а он је одговорио на сва.Ми смо одлучили да ипак издвојимо само она најзанимљивија:


С медиа:Реците нам пре свега како се осећате сада када сте започели своју професионалну каријеру?

Младеновић:"Осећам се сјајно.Дошао сам у одличан клуб,клуб у којем ћу стећи драгоцено искуство и у којем ћу сигуран сам показати зашто ме сви називају највећим талентом нашег фудбала.

С медиа:За који клуб навијате?

Младеновић:Од рођења навијам за Црвену Звезду.Сви у мојој породици су Звездаши,мој отац и покојни деда су ишли редовно на утакмице Звезде,а мој отац је био у Барију 1991.године.

С медиа:Да ли се надаш да би после Јагодине,могао да обучеш Звездин дрес?

Младеновић:Живим за тај дан кад ћу постати играч Црвене Звезде.Верујем да ће ми се тај сан ускоро остварити али прво желим да се докажем као играч у Јагодини па ћу онда видети шта даље.За сада,Јагодина је мој избор и потрудиће се да оправдам указано поверење

С медиа:Добили сте број 9,карактеристичан за сваког изразитог центарфора

Младеновић:Да и веома сам срећан што сам добио "деветку" коју сам носио и у кадетском тиму ОФК Младеновца.У пионорима сам носио број 10 и што се мене лично тиче најдражи бројеви су ми 9 и 10 свакако.

С медиа:Шта мислите,докле Јагодина може догурати ове сезоне?

Младеновић:Мислим да Јагодина може да направи подвиг и да заузме место које води у Лигу Европе.Имамо добар тим,упознао сам се са саиграчима они су одлични момци и фантастични играчи и Јагодина има право да се нада добром резултатима на домаћој сцени.

С медиа:Колико голова очекујете да ћете постићи у дресу Јагодине?

Младеновић:То не могу да прецизирам.Али кад већ питате сигуран сам да би једно 15-ак голова учинило ову прву сезону у професионалној каријери врло успешном!

С медиа:Хвала то би било све за данас

Младеновић:Хвала и вама.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми

Džoni™

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 920
    • Pogledaj profil
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #6 poslato: 29. decembar 2011, 19:26:41 »
Odlicna prica brate...samo gazi! :ave:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94, CREEP

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #7 poslato: 29. decembar 2011, 19:41:25 »
Citat: Dzoni CZBG;922714
Odlicna prica brate...samo gazi! :ave:

Хвала брате ;)
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #8 poslato: 29. decembar 2011, 22:52:39 »

ЈАГОДИНА РАСТУРИЛА ХАЈДУК-4:1,МЛАДЕНОВИЋ ДВОСТРУКИ СТРЕЛАЦ!


Фудбалери Јагодине након серије нерешених резултата коначно су успели да у 7.колу Јелен супер лиге забележе победу,и то убедљиву.Јагодинци  су на свом терену,пред око 2.500 гледалаца савладали кулски Хајдук резултатом 4:1."Ћурани" су одлично одиграли свих 90 минута,имали теренску иницијативу и заслужено су дошли до убедљиве победе и првог тријумфа у овој сезони у елитној супер лиги Србије.За играча утакмице проглашен је млади 17-годишњи нападач домаћег тима Иван Младеновић који је постигао два гола и забележио једну аситенцију:



"Није било лако.Требала је нам победа у овој утакмици да бисмо побољшали пласман на табели.Драго ми је што смо победили овако убедљиво и што сам постигао 2 гола.То ми много значи,првенствено на подизању самопоуздања пред наредне битне утакмице које нам предстоје у овом првенству"-рекао је центарфор "ћурана".
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми

Ghost Rider

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1843
    • Pogledaj profil
Re: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #9 poslato: 30. decembar 2011, 02:21:46 »
Na kojoj tezini igras ? :)
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #10 poslato: 30. decembar 2011, 10:37:31 »
Citat: Ghost Rider;923076
Na kojoj tezini igras ? :)

Професионал
« Poslednja izmena: 30. decembar 2011, 11:22:57 od strane Ivan94 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ghost Rider

Petar 96'

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 12
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #11 poslato: 30. decembar 2011, 21:02:04 »
Odlično pišeš,srećno u nastavku karijere...i ja sam počeo u Jagodini pa ću posle valjda u czv. :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #12 poslato: 30. decembar 2011, 21:08:16 »

Ето,завршена је јесења полусезона.Лоше смо стартовали,2 пораза и 4 ремија у првих 6 кола,а онда смо у 7.колу убедљиво савладали Хајдук и од тада смо везали седам тријумфа и забележили један реми,а поражени смо од Црвене Звезде у задњем колу јесењег дела шампионата са 1:0.Једини гол за Звезду постигао је Филип Касалица након центаршута Душка Тошића.Против свог вољеног клуба,играо сам 70 минута и за то време био сам прилично опасан по Бајковићев гол али је Бајко био феноменал и зауставио сваки мој шут.Имао сам доста дуела са одбраном Звезде,пре свих водио сам жестоке дуеле са Ћосићем:.Он је заиста сјајан момак и ја се надам да ћу ускоро моћи да играм у Звезди заједно са њим,као и са Лазом и осталим момцима.Једноставно желим да ускоро обучем Звездин дрес и надм се да ће ми се та жеља испунити.На половини сезоне заузимамо 4.место на табели које води у групну фазу Лиге Европе.Надамо се сви да можемо остварити тај велики успех и да ћемо следеће сезоне играти у Европи......Након последње утакмице тренер је свима дао вољно и сви смо кренули свако на своју страну,ја сам одлучио да одем мало до Ужица на зимовање месец дана.За дивно чудо,тамо сам срео свог друга Вука Оровића.Пролазио сам тако поред хотела и чуо сам да ме неко дозива.Ја реко,ко би то могао бити и угледам њега.Братски сам га загрлио и поздравио се са њим.А онда смо започели разговор:


"Па где си мајсторе,легендо,краљу 100 година те нисам видео!"
-"О Вучино јел си то ти или ми се коњ одвезо?"
"Коњ ти се одвезао.Па јбт нисам те видео од прошлог јануара кад си био на зимском кампу са кадетима Младеновца.
-"Тачно тако.Годину дана се нисмо видели.Па шта радиш како си?"
-"Одлично брате.Колико видим ти си још у Слободи"?
"Више нисам.Сада сам члан Твентеа.Али преговарам са Ајаксом понуда је примамљива и вероватно ћу је прихватити"
-"Богами,свака ти част ако пређеш у Ајакс.То ће бити сјајан потез за тебе.Ево ја потписао двогодишњи уговор са Јагодином и одиграо константно ову полусезону."
"Да знам.Пратим ја тебе брате и твој почетак професионалне каријере.Добро си почео,главу дајем да ћеш за коју годину играти у Ливерпулу,Реалу,Барси или тако неком великану"
-"Прво Звезда Вучино,па после Ливерпул или неки други велики тим"
"Ајд,па нек ти је са срећом.Иначе,поздравила те стара екипа Милан,Ђаја и Пиља."
-"Хахаха ае поздрави и ти њих и поручи Милану да не филозофира много,Ђаји да не јури женске него да заврши факултет а Пикиљићу да купи правог кера а не ону ****у пикинезерску"
"Аахаххахахах е јеси легенда мајке ми.Хоћу обавестићу их :lol: .Ае па се видимо,бићемо у контакту"
-"Видимо се брате"


И тако прошао ми је тај дан,уз дружење са Вуком.Његова каријера тече узлазном путањом.21 година му је,са 17 година дебитовао је за Слободу провео је у Ужицу 3 сезоне,пре годину дана је постао члан Твентеа а сада га тражи велики Ајакс и ја се надам да ће прихватити њихову понуду јер не зове те великан попут Ајакса сваког дана...........


Почетак припрема-10.01.2012.


Након месец дана паузе,цео тим се окупио на градском стадиону у Јагодини.Сачекали смо тренера Крунића и чланове стручног штаба да дођу и да нам предоче шта ћемо у наредном периоду радити.Након сат времена чекања,стигао је и тренер Симо Крунић:

"Добар дан момци.Ево пре свега да вам честитам Нову Годину а Божић сам некима од вас већ честитао.Хтео сам рећи да вам од срца желим све најбоље у 2012-ој години и нека нам Бог да среће и здравља па да се пласирамо у Лигу Европе.То би клубу донело огромну своту новца а и промовисало би фудбал у Јагодини и колективно српски фудбал на један виши ниво.То је потребно свим љубитељима у Србији.Да неки друг мањи клуб поред Звезде и Партизана учини нешто велико и битно за овај наш фудбал.Какав је да је,наш је"
-"Браво шефе.Свака вам је на месту!"
"Јесте Иване.И теби све најбоље желим у овој години.Одлично си одиграо прошлу полусезону и дао си велики допринос овако добром пласману нашег клуба на табели.Тренутно смо четврти и велике су шансе да се пласирамо у Лигу Европе."
-"Даћемо све од себе тренеру,верујте у нас"
"Да не верујем у вас,одавно бих отишао из клуба.Хајде сада,доста је одмора.


Након говора који нам је одржао шеф поделили смо се у две групе.Једна је вежбала извођење слободних удараца a друга група радила је вежбе...

 Taко је прошао овај први тренинг након тридесетодневног одмора.Прва утакмица коју будемо играли у пролећном делу сезоне биће она против Рада у Четвртини финала Купа Србије.СПРЕМАН САМ ЗА НОВЕ ИЗАЗОВЕ КОЈИ МЕ ОЧЕКУЈУ!
 

Павле

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 774
    • Pogledaj profil
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #13 poslato: 30. decembar 2011, 21:22:53 »
Да ли користиш оне Еџтра Контенте за БаЛ?
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Пут до Звезда-Иван Младеновић
« Odgovor #14 poslato: 30. decembar 2011, 21:25:17 »
Citat: Павле д бој;923680
Да ли користиш оне Еџтра Контенте за БаЛ?

Све је било аутоматски откључано кад сам инсталирао ЈСЛ печ