Autor Tema: BAL- Nikola Kovacevic  (Pročitano 6016 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

GrobarSrbija

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1164
  • Golmani nisu ljudi.
    • Pogledaj profil
Odg: BAL- Nikola Kovacevic
« Odgovor #15 poslato: 5. januar 2012, 12:02:12 »
Па Дел Пјеро је играо за Јувентус , не за звезду .
Samo, više nemam sreće. Ko zna? Možda danas? Svaki dan je nov dan. Dobro je kad čovjek ima sreću. Tačnost mi je ipak draža. I onda kada sreća dođe, spreman si..
 

Stević

  • G.O.A.T.
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5780
    • Pogledaj profil
Re: Odg: BAL- Nikola Kovacevic
« Odgovor #16 poslato: 5. januar 2012, 13:45:04 »
Citat: GrobarSrbija;926853
Па Дел Пјеро је играо за Јувентус , не за звезду .
Kako si ispao glup xD
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: miloscalum

NormaleN

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 365
    • Pogledaj profil
Re: BAL- Nikola Kovacevic
« Odgovor #17 poslato: 5. januar 2012, 17:22:33 »
a brate presao sam jer me zvezda nije htela zamisli..osvojio Eu a dala mi nogu ccc....
 

NormaleN

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 365
    • Pogledaj profil
Re: BAL- Nikola Kovacevic
« Odgovor #18 poslato: 5. januar 2012, 20:22:10 »


Srbija deklasirala Uzbekistan 4:1!!!

U prijateljskoj utakmici izmedju Srbije i Uzbekistana Srbija je pokazala ko je sampion Evrope.Sa 3 gola Kovacevica i 1 golom Tosica iz penala igraci srbije su priredili uzbekistancima pravu nocnu moru.

Prvo je Kovacevic u 15.  minutu zatresao mrezu sa ivice sesnaesterca. http://imageshack.us/photo/my-images/857/pesserbiapatch2012pes20.png/

Zatim je Suflaj u 19  minutu glavom dao veomao lep gol . http://imageshack.us/photo/my-images/860/pesserbiapatch2012pes20.png/

Da bi do kraja poluvremena Srbija ponovo povela golom Kovacevica glavom.Asistirao je tosic iz kornera.Bio je to 39 minut. http://imageshack.us/photo/my-images/502/pesserbiapatch2012pes20b.png/

U drugom poluvremenu Srbija je mnogo opustenije igrala i uglavnom napadala.Kovacevic je zamijenjen u 67 minutu.Minut kasnije Tosic daje gol iz penala,nakon sto je golman uzbekistana faulirao kaludjerovica.

Do kraja utakmice nije bilo mnogo uzbudjenja.

Kovacevic:konacno utakmica!!

"u Barseloni ne igram puno valjda zato sto sam najmladji,najneiskusniji i najslabiji igrac.Meni ne smeta sto ne igram utakmice nego sto samo treniram jer barselona ima 16 trenerskih poena.Za pola godine sam dosta napumpao svoj overall i nameravam da ga i dalje pumpam.Ipak sam se izborio za mesto u prvih 11 za sledecu utakmicu protiv majorke.Necu imati veliku minutazu ali cu pokazati treneru da nije pogresio sto me stavio u startnih 11"
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: BAL- Nikola Kovacevic
« Odgovor #19 poslato: 5. januar 2012, 20:27:37 »
Све најбоље брате али не мораш да помињеш ове тренерске поене.Мсм ако хоћеш да буде што реалније зашто онда стављаш тренерске поене.Где си ти видео да то неко говори ништа више само ме ово занима иначе све најбоље још једном.
 

NormaleN

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 365
    • Pogledaj profil
Re: BAL- Nikola Kovacevic
« Odgovor #20 poslato: 5. januar 2012, 20:54:57 »
pa bzvz stavljam umesto da rasklapam sad ko pravi fudbaler:trener je dobar,dobri uslovi,dobar kondicioni trener ...itd itd.Umesto toga stavim trenerski poeni jer ipak je ovo igrica.iako treba da bude sto realnije ipak pisem i da bi ljudi znali kako je u kojem timu i jer mi je lakse..Hvala na savetu sad razmisljam da to promenim jer ti ipak pises mnogo vise i bolje od mene.Inace da znas ja sam kao gost na 4umu ulazio i citao tvoju karijeru i odlucio pre neki dan da pisem moju.Da nije bilo tebe nebi ni pisao :D i bas zbog toga svaki tvoj savet mi je dobrodosao..

Ps: citaoci sad sam igrao protiv majorke i to je bila sprdnja od utakmice. Neke sam golove i snimio pa cu probat da stavim na yt .jedan gol je medju boljim u mojoj karijeri s obzirom da imam 65...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94