Autor Tema: BAL - Nikola Svabic (Ghost Rider)  (Pročitano 6682 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ghost Rider

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1843
    • Pogledaj profil
BAL - Nikola Svabic (Ghost Rider)
« poslato: 28. decembar 2011, 20:53:26 »
Kao klinac prosao je mnogo fudbalskih klubova ,kao sto su Obilic,Vozdovac i Sindjelic ali ni u jednom nije nasao "svoje pravo mesto" posto je se zavrsila polusezona nije mu se pisalo bas najbolje stavljen je na transfer listu,razocaran takvim statusom koji mu je klub stavio u sled nedovljnog dokazivanja,razmljao je da prestane sa fudbalom i okrene se necem drugom u zivotu,kao i svaki decak mastao je da jednog dana zaigra za veliku Crvenu Zvezdu,ali u ovom trenutku bio je daleko od
tog sna...

Sve dok jednog jutra nije zazvonio telefon,keva utrcava u sobi i budi me
"Nikola budi se imas poziv!!"
"trgnem se onako mamuran misleci da je to neko od mojih drugara,javljam se sav pospan"
"Halo,Nikola ovde?"
Sa druge strane glas "Dobro jutro Nikola izvinjavam se ako sam vas probudio"
Razbudim se u trenutku shvativsi da je to neki nepoznati muski glas "Niste me probudli recite"
"Ovde trener Radnickog iz Kragujevca Slavenko Kuzeljevic zeleo bih da se nadjem sa vama danas u Hotelu Slavija hteo bih da popricamo o vasoj buducnosti"
Sav srecan i zacudjen kazem "Naravno samo recite u koliko sati?"
"Odgovara ti u 13.00h?"
"Odgovara mi,super vidmo se tamo"
"Iskacem iz kreveta,spremam se za 10 min,odlazim u hotel i cekam Gospodina Slavenka Kuzeljevica"
"On dolazi tacno na vreme,sedamo za sto i prelazimo odmah na stvar"
"Evo ovako Nikola stoje stvari,posto znam da ste sad slobodan igrac,Radnicki zeli da vas angazuje,posto vas smatramo jednim mnogo talentovanim mladim igracem imamo dosta poverenja u vas i zeleli bismo da se prikljucite nasoj ekipi i da nam pomognete,jer ove godine gajimo velliku nadu da mozemo da uspemo uz vasu pomoc i pomoc ostalih igraca,sto se tice plate ne mozemo da vam obecamo neku veliku,ali mozemo jednu pristojnu od koje cete moci da zivite solidno a u buducnosti se nadam da ce biti i veca"
"Bez trunke oklevanja pristajem,i kazem da pare nisu najbitnije,zahvaljujem se coveku sto ima poverenje u mene i kazem mu da ga necu izneveriti"



Mlada nada Srpskog Fudbala "Nikola Svabic" potpisao je trogodisnji ugovor sa ekipom "Radnickim 1923" iz Kragujevca"Prezadovoljan sam mojim dolaskom u klub kao sto je Radnicki,potrudicu se da dam sve od sebe i ko zna mozda ove godine obezbedimo mesto koje ce nas voditi u Evropu,Takodje zeleo bih da pozdravim mog druga a i saigraca Nikolu Ilica koji je takodje u ovom zemiskom prelaznom roku dosao u Radnicki" rekao je mladi napadac Radnickog...







"Svabic strelac u Prijateljskoj utakmici Protiv A.E.K. iz Atine,ali ipak nedovljno za pobedu"



"Ekipa Radnickog iz Kragujevca izgubila je prijateljsku utakmicu od ekipe A.E.K-a iz Atine rezultatom 2:1 u poslednjim minutima igre,Trener Radnickog Slavenko Kuzeljevic nije bio razaocaran igrom svohij pulena,naprotiv bio je zadovoljan igrom svojeg tima"Zadovoljan sam igrom svoje ekipe i usled poraza,ovo je prijateljska utakmica i dao sam sansu svim igracima da se dokazu,i video sam ko koliko moze i vec sad znam od prlike ko ce biti u prvoj prvenstvenoj utakmici protiv ekipe Javora koja se igra u nedelju od 17.00h"

Napisacu odma da igram na Superstar,10 min da znate da nepitate stalno :)

p.s zamolio bih moderatore da mi obrisu ove da male slicice sto sam atoachovo a nzm kako sam to uradio :D
« Poslednja izmena: 29. decembar 2011, 05:12:02 od strane Ghost Rider »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: NikolaJgd, Шоми, Dzoni 123, Incognito

NikolaJgd

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 5933
    • Pogledaj profil
Odg: BAL - Nikola Svabic (Ghost Rider)
« Odgovor #1 poslato: 28. decembar 2011, 20:55:22 »
Au matori ja i ti u istom klubu :D
sve najbolje!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ghost Rider

Ghost Rider

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1843
    • Pogledaj profil
Re: BAL - Nikola Svabic (Ghost Rider)
« Odgovor #2 poslato: 28. decembar 2011, 20:57:58 »
Hvala druze ima zajedno da sabijamo :D evo pomenuo sam te gore u tektsu :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: NikolaJgd

NikolaJgd

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 5933
    • Pogledaj profil
Odg: BAL - Nikola Svabic (Ghost Rider)
« Odgovor #3 poslato: 28. decembar 2011, 20:59:59 »
Hvala oduzicu ti se ! :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ghost Rider

Džoni™

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 920
    • Pogledaj profil
Odg: BAL - Nikola Svabic (Ghost Rider)
« Odgovor #4 poslato: 28. decembar 2011, 22:03:55 »
Srecno u Radnickom, da napravis sto bolju karijeru! ;)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ghost Rider

Ghost Rider

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1843
    • Pogledaj profil
Re: BAL - Nikola Svabic (Ghost Rider)
« Odgovor #5 poslato: 28. decembar 2011, 22:34:25 »
Hvala brate :)



Evo ovako posle 2 kola Radnicki iz Kragujevca je poslednji na tabeli...
U prvoj utakmici protiv Javora izgubili smo 1:0 ocajna igra preslaba znaci..A u drugoj utakmici protiv Partizana izgubili smo 2:0 tu tek nemam reci,ovi u odbrani su operisani...

izasle su grupe za Ligu Evrope stanje je sledece:


Ako igraci Radnickog nastave sa igrom kao u JSL crno im se pise..

"Prvi bodovi za Radnicki u JSL!"

U derbiju treceg kola izmedju ekipa Radnickog i Vojvodine slavila je domaca ekipa razultatom 2:0,strelci su bili Svabic i Zivadinovic"

Trener domacih nije krio odusevljenje,"Presrecan sam zbog prve pobede u JSL a najvise zato sto smo pobedili Vojvodinu,ekpu koja ce sigurno ove godine biti kokurent za neka od 4 mesta koja vode u evropu,zelim da zahvalim svim igracima na dobro odigranaj utakmici.."

"Nova pobeda i nova 3 boda za ekipu Radnickog iz Kragujevca!Svabic pogodio metu dva puta!"
"U 4 kolu,kao domacin savladana je ekipa Smedereva rezultatom 2:0,oba pogotka postigao je mladi napadac i najvece pojacanje Radnickog iz krakujevca Nikola Svabic"
"Ja sam prezadovoljan svojom igrom drago mi je da sam bas ja taj koji je doneo pobedu mojoj ekipi i nastavicu sve da ovako bude i u sledeceim utakmicama" Nije krio odusevljenje mladi napadac koji je otisao sa ostatkom ekipe da proslavi pobedu..







"Radnicki pobedio Celtic kao gost i zabelezio prve bodove u Evropskom takmicenju u istoriji kluba!Svabic postigao svoj prvi gol u Ligi Evrope!"







-"Sta da vam kazem ljudi!najsrecniji sam covek na planeti!"
-"Nije krio odusevljenje trener Radnickog"
-"Sve ste sami videli,odigrali smo borbeno i napdacki i rezultat je sam dosao,svi su nas na pocetku takmicenja gledali kao autsajdere na "kojima ce lako uzimati bodove" ali verujem da su sad promenili misljenje,ne samo protvnici iz grupe,nego i sve ekipe koje ucestvuju u Ligi Evrope"
-"Sigurno su vam prosala ocekivanja,psole prve pobede u LE?"
-"Lagao bih kada bih rekao da nisu,ali moramo ostati hladnih glava,ponasan sam na svoje igrace i verujem u njih a pogotovo u naseg mladog golgetera Svabica koji iz meca u mec pokazuje da je jedan ako ne i najbolji napadac u Srbiji,da ako on i njegovi saigraci nastave ovako mozemo da doguramo daleko u LE i da svima pokazemo da Radnicki 1923 ima kvalitet za najbolje Evropsko takmicnje"
-"Hvala vam na ovom kratkom interviju i zelimo vam sve najbolje u LE kao i u domacem prvenstvu"
-"Hvala vama"
« Poslednja izmena: 30. decembar 2011, 23:22:25 od strane Ghost Rider »
 

Misa7

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 167
    • Pogledaj profil
Re: BAL - Nikola Svabic (Ghost Rider)
« Odgovor #6 poslato: 29. decembar 2011, 15:13:50 »
Auuu brt kidas,svaka cast,odlicna prica,srecno....
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ghost Rider

Ghost Rider

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1843
    • Pogledaj profil
Re: BAL - Nikola Svabic (Ghost Rider)
« Odgovor #7 poslato: 29. decembar 2011, 16:37:33 »
Hvala druze potrudicu se da bude jos bolja (:
 

Павле

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 774
    • Pogledaj profil
Odg: BAL - Nikola Svabic (Ghost Rider)
« Odgovor #8 poslato: 29. decembar 2011, 16:58:11 »
Браво матори, кидаш!!!!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ghost Rider

Ghost Rider

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1843
    • Pogledaj profil
Re: BAL - Nikola Svabic (Ghost Rider)
« Odgovor #9 poslato: 29. decembar 2011, 17:04:15 »
Hvala matori! Uskoro nove vesti! ;)
 

Ghost Rider

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1843
    • Pogledaj profil
Re: BAL - Nikola Svabic (Ghost Rider)
« Odgovor #10 poslato: 29. decembar 2011, 19:00:26 »


"Radnicki nastavio sa dobrim igrama u JSL pao Metalac u Gornjem Milanovcu 1:2!"

"Iako je vecina mislila da ekipa Radnickog nece moci da odrzi korak sa vodecima u JSL zbog evropskih utakmica u LE grdno su se presli,ekipa Radnickog je ovaj put bila boja od domacina Metalca rezultatom 1:2,strelci su bili Stojakovic iz penala,i Zivadinovic,posle ove utakmice ekipa Radnickog je stavila do znanja da su kvalitetna ekipa i da imaju realne sanse u borbi za titulu,preostaje nam samo da vidmo da li ce to i uspeti da ostvare.."

"Ceta izabranika Slavenka Kuzeljevica stala u Indji!" "Indjia slavila golom u 90min!"

"Ekipa Radnickog je posrnula u 6 kolu JSL,od nje je kao domacin bila bolja ekpa Indjije,ni jedna od ekipa nije pruzila igru kakva se ocekivala od njih,Indjija je pobedila uz dosta srece golom u 90min iz prekida,nedovljno koncetrisani igraci Radnickog ostavili su samog napadaca Indjije kojem nije bilo tesko da matira golmana gostiju"

"Trener Radnickog nije bio zadovoljan igrom svojih pulena,koji su do sad pruzili jednu od najslabijih partija u JSL"
-"Sve cestitke treneru domacih,mislim da je realan rezultat po meni bio 0:0,medjutim Indjiju je pratila sreco i eto slavili su ipak na kraju,sto se tice Radnickog mozda je igrace stigao umor od LE no videcemo u narednom periodu do tad nam preostaje da treniramo vredno i nadam se da ce se trud isplatiti vremenom"
"Kratak je bio trener gostiju,Slavenko kuzeljevic"



"Novo iznenadjenje! Pao Francuski Ren! Svabic upisao Asistenciju!"

Igraci radnickog ne prestaju da odusevjavalju svet! Ovaj put zabelezena je druga pobeda u Ligi Evrope i manje-vise nego protiv Francuskog Rena.
Ekipa radnickog je jos jednom pokazala da moze da se nosi sa velikim ekipa kao sto je u ovom slucaju bio Ren,gosti si umali inicijativu sve do polovine prvog poluvremena,sve dok Svabic nije probio po levom boku i centarsutom pronasao svog saigraca Zivadinovica kojem nije bilo tesko da samo postavi nogu i sprovede loptu u nebranjeni deo mreze!Od tog trenutka Radnicki preuzima inicijativu an terenu ali samo kratko,jer se Ren vraca u zivot posle slobodnog udarca i poravnava rezultat na 1:1.Radnicki krece svim silama u napad sto im se ispalcuje u 78min kada je posle kornera u pototivnickom sesneastercu ponovo bio najvisi napadac domacih Zivadinovic i postize gol za 2:1! A samim tim i nova 3 boda za ekipu Radnickog u ovom evropskom takmicenju.
Evo i sastav Radnickog na utakmici protiv Rena:



P.s sad sam izvalio da nisam uhvatio ss na kraju meca omfg -.-
« Poslednja izmena: 30. decembar 2011, 23:33:30 od strane Ghost Rider »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми

miloscalum

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 160
    • Pogledaj profil
Odg: Re: BAL - Nikola Svabic (Ghost Rider)
« Odgovor #11 poslato: 29. decembar 2011, 19:37:36 »
Svaka cast matori sve najbolje samo ovako nastavi....:D
 

Ghost Rider

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1843
    • Pogledaj profil
Re: BAL - Nikola Svabic (Ghost Rider)
« Odgovor #12 poslato: 1. januar 2012, 22:12:30 »

"Radnicki pobedio Jagodinu golom Svabica u 90min!"
"Radnicki je kao gost uspeo da savlada ekipu Jagodine rezultatom 0:1 ali tek u 90min,usledio je korner iz desnog ugla posle koga je mladi Svabic izvanrednom skok igrom doprineo da se nadje u sansi za gol sto je i uspeo da iskoristi i da donese svojoj ekipi nova 3 boda!"


"Radnicki bolji u derbiju 8 kola od ekipe OFK Beograda 2:0!"
"Ekipa radnickog je u 8 kolu savladala ekipu OFK Beograda rezultatom 2:0,u domacoj ekipi najvise se istakao napadac Zivadinovic koji je sa 2 gola doneo svojoj ekipi 3 vazna boda,Radnicki je odigrao cvrsto an sredini terena imali su veci posed lopte od gostiju a takodje i vise suteva ka protivnickom golu,Ekipa Radnickog je nametnula svoj ritam igre od prvog minuta i drzala ga sve do 90,ekipa OFK Beograda nista posebno nije uspela da ucini osim par lakih suteva koje je lako zaustavio golam domacih"
"Radnicki razocarao! Samo 0:0 sa Cukarickim na Banovom Brdu!"
"Radnicki je u 9 kolu stao na Banovom Brdu,Cukaricki koji je vec otpisan od vecine klubova i koji ce sigurno napustiti JSL ligu po zavrsetku iste,ekipa Cukarickog je pruzila snazan otpor kao da se radi o finalnoj utakmici nekog kupa,i stavila svima da znanja da nece tako lako prepustati bodove kao sto to svi misle,slag na tortu doprinela je i losa igra Radnickog,nedovoljno koncentrisani igraci radnickog nisu uspeli da realiziju brojne zicere tako da je na kraju rezultat ostao 0:0"

"Ekipa Radnickog pretrpela prvi poraz U Ligi Evrope,Domacin zasluzeno slavio!" 2:1

"U 3 utakmici LE Radnicki je kao gost izgubio od ekipe Fulhama rezultatom 2:1,tempo igre koji je domacin nametnuo u samom pocetku igre radnicki nije uspeo da odrzi,tako da su gosti posrnuli samo posle 15 min igre kada je napadac domacih savladao golamana gostiju udarcem sa 25m u nebranjeni deo gola,posle tog gola Ekipa Fulhama krece jos silovitije u nadi da osigura 3 boda an svom terenu,sto su i uspeli u 75 min takodje jos jednim sutem samo ovaj put sa 20m,precizan je bio Dempsy,Radnicki je uspeo do gola tek u 90min igre ali je tad vec bilo kasno tako da je rezultat ostao 2:1 za domace,rezultat je mogao biti i veci u korist domacih ali inzvaredni golman na golu gostiju Danilo Pustinjakovic spasao je svoju ekipu ubedljivog poraza."

 

Ghost Rider

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1843
    • Pogledaj profil
Re: BAL - Nikola Svabic (Ghost Rider)
« Odgovor #13 poslato: 2. januar 2012, 05:46:06 »


"Svabic raskinuo ugovor sa Radnickim?!"
Nikola Svabic talentovani napadac sad vec bivseg Radnickog,raskinuo je svoj 2 godisnji ugovor,za sad zbog neutvredjenih razloga,pitali smo celnike kluba sta je bilo,ali niko nije hteo da nam kaze sta se zapravo desilo."
"Zato smo otisli kod Nikole Svabica kuci i popricali sa njim o ovako iznandnom odlasku iz Radnickog"
"Razlog zasto sam dobio otkaz je neslaganje sa nekoliko igraca,zapravo posle nekoliko utakmica u JSL a takodje i u LE,bio sam direktan i iskren i rekao sam misljenje o nekolicini igraca,naravno sa cime se oni nisu slozili bilo je cak i neke tuce ali niko nije povredjen,rekao sam treneru da nezelim da igram dalje dok se takvo stanje nepormeni,predsednik kluba cuvsi moju odluku postpuio je po svom nacinu,sto je sa neke strane ispravno a sa neke i ne,bice mi isplacena plata koja stoji u ugovoru do isteka istog a na leto cu potraziti drugi klub,zeleo bih posebno da se zahvalim mom Treneru Slavenku Kuzeljevicu koji je imao poverenja u mene i koji je bio uz mene u celoj ovoj prici,takodje mom saigracu Nikoli Ilicu koji me je podrzao u mojoj odluci i pozeleo mi srecu u nastavku karijere takodje sto zelim i ja njemu u Radnickom"

P.S LJUDI MOJI MORAO SMA DA SKLOPIM NEKU PRICU I IS*****M OVO GORE JER SAM PUKO! TOLIKO SAM IZNERVIRAN DA NEMAM RECI,POSLEDNJIH NEKOLIKO UTAKMICA MOJI IGRAJU TOLIKO DEBELINO DA JA NEMAM RECI,ZNACI VISE NEIGRAM NAPADACA DA BIH DOBIO LOPTU IGRAM STOPERA POKUPIM JE U ODBRANI I ONDA KAO DA IGRAM VEZNOG DELIM LOPTE  MOM SAIGRACU U NAPDAU KATASTROFA TOLIKO SE NERVIRAM DA JE TO BRUKA ZNACI PAR NEKOLIKO UTAKMICA GUBIM SVE U 90 MIN KATASTROFA OVI MOJI SU TOLIKO OPERISANI KAO DA IGRAM NA AMATER A NE AN SUPERSTAR KATASTROFA. sory zbog velikih slova al morao sam znaci uf koliko sam pukao sad bruka :(
 

Ghost Rider

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1843
    • Pogledaj profil
Re: BAL - Nikola Svabic (Ghost Rider)
« Odgovor #14 poslato: 2. januar 2012, 21:30:38 »
Posle jedne sezone provedene bez klub,Svabic nije posustajao u nadi da ce na leto dobiti ponudu od nekog kluba,u vremenu dok je JSL trajala,Svabic je trenirao sa svojim klubom u kojem je i nacio svoje prve fudbalse korake,rec je o FK Torlak,trener je bio prezadovoljan sto ce Svabic makar privremeno trenirati dok nepocne letnji prelazni rok.
"Zelim da se zahvalim treneru Torlaka i upravi koji su mi omogucili da treniram i da odrzavam svoju spremnost do pocetka prelaznog roka,znao sam da su oni divni ljudi i da mogu da im verujem." -Kratak je bio Svabic..
[/B][/COLOR]

"Pocetak letnjeg prelaznog roka,i samo par sati po "otvaranju" istog Svabic dobija ponudu od Portugalske ekipe "GIL Vicente" malo razaocaran sto nije dobio ponudu od nekog Srpskog kluba,ipak pristaje i odlazi u Portugal,u nadi da ako pokaze svoje mogucnosti na leto opet dobije poziv iz Srbije,a kako on kaze Crvena Zvezda bi bila njegov decacki san!"



"GIL Vicent predstavio svoje letnje pojacanje mladog reprezentativca Srbije Nikolu Svabica!"




"Nisam imao izbora da biram gde cu da zaigram,dobio sam ponudu od GIL Vicente-a prihvatio sam,jer sam vec dugo bez kluba,potpisao sam jednogodisnji ugovor,dacu sve od sebe da klub zavrsi na sto boljoj poziciji u Poretugalskoj ligi,koja nije nimalo laka,ljudi iz kluba su dobri kao i igraci za sad je sve u najboljem stanju,a nadam se da ce tako i ostati"

"GIL Vicente pobedioo PSV u prijateljskoj utakmici rezultatom 3:0! Svabic postigao 2 pogotka!"
Trener domacih Paulo Alves bio je zadovoljan igrom njegovih igraca koji su pokazali u prijateljskoj utakmici,takodje bio je zadovoljan i igrom npadaca Nikole Svabica,"Sta da kazem presrecan sam kada igram pocne da vam se isplacuje odma na pocetku i to u prijateljskim utakmica,verujemo u njega i mislim da GIL Vicente ima sanse za mesto an tabeli koje vodi u Evropu" ukratko je rekao Paulo Alves...

P.S Necu vas mnogo daviti o karejeri dok sam u GIL vicentu jer realno koga zanima xD objavljivacu nesto posle svake 10 utakmice,rezltate koliko sam dao golova,tabelu itd :)
« Poslednja izmena: 2. januar 2012, 21:36:30 od strane Ghost Rider »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: МилошЦЗБГ, Ivan94