Autor Tema: FAQ Pes-Serbia Patch JSL v4 - 2012 Često postavljana pitanja i rešenja  (Pročitano 13474 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net





Pes-Serbia Patch JSL 2012 FAQ  - Pro Evolution Soccer 2012
/ www.pes-serbia.net /




1.Pri pokretanju instalacije izbacuje mi pločicu "The setup files are corrupted,please obtain a new copy of the program".Prilikom downloada patcha došlo je do greške da bi sve bilo kako treba potrebno je ponovo pokrenuti download JSL Peča.

2.Da li se JSL Peč može instalirati zajedno sa drugim pečevima? Naravno JSL Peč je potpuno zaseban od drugih pečeva tako da bez problema možete igrati JSL i neki drugi peč.

3.Kada pokrenem setup izbacuje mi pločicu "The Filename,Directory name,or volume label Syntax is incorrect".Prebacite instalaciju na desktop i odatle pokrenite i instalirajte.

4.Nisu urađene PSD ocene za sve ekipe zbog čega ? PSD ocene su urađene za većinu ekipa kako naših tako i stranih za update će se odraditi full PSD za sve ekipe.

5.Pokrenuo sam JSL Peč i izašla mi je greška "This aplication has failed to start because d3dx9_xx.dll was not found.Re instaling the aplication may fix this problem." Potrebno je da instalirate najnoviju verziju DirectX-a kako bi otklonili ovu grešku.

6.Dok sam instalirao peč antivirus mi je prijavio da fajl "psb.dll" ima virus ? Uzbuna je lažna stavite fajl na listu izuzetaka neki antivirusi poput "Avire,NOD ili AVG" prijavljuju virus zato što je fajl modifikovan kako bi igra mogla da radi.

7.Zašto se na titlescreenu nalaze igrači Partizana a ne neke druge ekipe ? Partizan je trenutno naš prvak i svojim igrama je doprineo da se oni nađu na default titlescreenu ali svakako vi to možete zameniti u folderu Bonus se nalazi više titlescreena pa možete birati koji vam se dopada.

8.Kako da izbacim stadione JNA i Marakanu ne dopadaju mi se više volim da igram na KONAMI Stadionima ? Potrebno je instalirati JSL Peč 2012 Stadium Removal.

9:Navijanja su preglasna postoji li način da ih smanjim ? Nažalost za sada takve opcije nema KONAMI je dosta toga promenio u odnosu na PES 2011 potrudićemo se da u sledećem update-u utišamo kolko toliko navijanja.

10.Gde mogu da nađem nalepnice za JSL Peč za omot diska ? Omot možete naći u bonus folderu koji se nalazi u kitserveru.

11.Kako da izbacim navijanja iz peča ? Otvorite pes-serbia12/pes-serbia/img/ i obrišite folder dt01.img to bi trebalo da ukloni navijanja iz peča.

12.Kolko zauzima JSL Peč kada se instalira ? JSL Peč kad se instalira zauzima oko 1.7GB prostora na hard disku.

13.Zašto PES nije preveden na srpski jezik ? Još uvek se radi na prevodu biće u narednoj verziji.

14.Igram na 16-9 gde mogu naći Scoreboard ? Scoreboard za 16-9 možete naći u bonus folderu koji se nalazi u kitserveru.

15.Da li se JSL Peč može igrati Online ? Ne, za sada to nije moguće

16.Izlazi mi pločica "The program can't start because DfEngine.dll is missing from your computer.Try reinstalling the program to fix this problem." Prvo proverite da li ste dobro instalirali patch fajlovi od peča vam se moraju nalaziti pored pes2012.exe ako je sve dobro onda downloadujte taj fajl DfEngine i ubacite u folder od pes-a DOWNLOAD
« Poslednja izmena: 12. mart 2012, 15:40:13 od strane Горан »
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop