Autor Tema: Увек са тобом...  (Pročitano 2509 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Увек са тобом...
« poslato: 28. decembar 2011, 12:08:18 »
Утакмица Партизан-Црвена Звезда,резултат 1:0 за Партизан.Крај утакмице,Просинечки гледа у свечану ложу,Лукић гледа Робија на кратко и као полумртав напушта ложу.Већ се знало шта ће бити после овога.Роби је поднео оставку,титула је пропуштена.Поново почиње гужва у црвено-белом табору.Као да се све избрисало,али ипак увек се у нама налази трачак наде и вере.Са Звездом је увек тако.
Ја и даље читам шта све пишу о њој,ко је све пљује и свакога дана све горе и горе,лепих вести нема.Слушам по улици сви пљују по управи,играчима,ништа ново,али ипак за забринути.А ја,и даље верујем.Ја који сам завршио Електротехничку школу,и наставио пут тренера,што и нема неке велике логике.Сви су причали пред тобом је светла будућност,можда и јесте,али сада као помоћни тренер ОФК-е,баш и не изгледа тако.




Сутрадан ме је позвао Владан,тражио је да будем тренер.Верује у мене,тако каже.Тешко је одлучити се.Можда је ово велики корак за мене,можда ће на улици и о мени причати као о овима пре мене,тешко је чути комшију како ти каже биће боље,а у себи мисли како би те пљунуо у лице.Ипак,у каријери постоје прекретнице,прекретнице од којих ти зависи та каријера и које могу много тога да промене,код некога на боље код некога на горе,зависи.Тако да сам одлучио да пристанем,ипак је то Звезда.



Сео сам у ауто и кренуо да потпишем уговор.Што сам се више приближавао Аутокоманди имао сам неки чудан осећај,тешко је то описати.Нисам имао пуно да причам са Владаном,највише због ситуације која је снашла Звезду,потписао сам и отишао да упознам играче.Улазио сам у свлачионицу и помало се растужио,сањао сам да ћу једном постати тренер Звезде,смех,храброст и свлачионицу пуну среће,а оно што сам затекао била је тишина.Сви су ћутали и гледали се,када сам ушао гледали су у мене и пажљиво слушали.Као и Ликићу и њима сам имао мало да кажем,бар данас.



Толико за сада... :)
« Poslednja izmena: 28. decembar 2011, 19:06:35 od strane Шоми »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Džoni™, МилошЦЗБГ, NikolaJgd, dulex94

Džoni™

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 920
    • Pogledaj profil
Odg: Увек са тобом...
« Odgovor #1 poslato: 28. decembar 2011, 16:36:08 »
Tesla :ave:
Napred brate, samo gazi! :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми, dulex94

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: Увек са тобом...
« Odgovor #2 poslato: 28. decembar 2011, 19:32:18 »
Sve počinje u Mahačkali



Polako,ali sigurno već sam počeo da radim sa momcima,dobro su se pokazali.Izgledaju kao dobra ekipa koja je željna trofeja i dokazivanja.Navijači kao i svake godine od nas očekuju rezultate,a ne one od kojih im je teško kad izađu na ulicu.Nadam se najboljem.Za sada radim bez pomoćnog trenera,pošto je Marović nastavio put sa Robijem.Lukić nije hteo da mi zadaje ciljeve,verovatno svestan svega što se dešavalo,nije izlazio u javnost već nekoliko dana.Tako je to,ne znaš više šta da radiš.



Dobili smo rivala u kvalifikacijama za Ligu Šampiona,a to je ekipa o kojoj se mnogo priča u zadnje vreme.Ekipa koja je uz pomoć svog vlasnika dovela velike zvezde svetskog fudbala,a to je Anži.Ne prija nikako njihovo ime i činjenica da idemo na klimu koja nama ne odgovara.Ipak,u duhu zvezdaštva je da verujemo,a siguran sam da navijači veruju,uvek postoji nada bar dok sudija ne odsvira kraj,do tada je sve moguće.



Vraćavši se kući video sam na stanici devojku,moju dugu ljubav.Morao sam da je pitam da je povezem.Pristala je,naravno i ušla u kola.Dugo smo pričali o svemu i svačemu,bitnom i manje bitnom.Saznala je da sam postao trener,što joj se dopalo,verovatno zbog simpatijama prema klubu.Iako ne stanujem baš gde ona odvezao sam je do kuće.Morao sam ponovo da je vidim i pitao je za sastanak,malo uplašeno.Kada je pristala,laknulo mi je.Vratio sam se kući i završio jedan veoma uspešan dan.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Džoni™, dulex94

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: Увек са тобом...
« Odgovor #3 poslato: 29. decembar 2011, 12:41:09 »
Liga Šampiona je počela,otputovali smo u Rusiju kako bi ostvarili neostvarivo i plasirali se u Ligu Šampiona.Igračima sam rekao da izađu i igraju ovog puta za sebe.Da sve zaborave,samo da igraju za sebe.Inače,u prvom timu našao se i novajlija Milan Jovanović.Uspeli smo nekako da ga otkupimo od Anderlehta.Ako hoćemo Ligu Šampiona,onda nam takva pojačanja trebaju.Pošto su nas napustili Ignjatijević i Kovačević,on je bio pravo rešenje.



Igrači su istrčali na teren.U meni se javio čudan osećaj.Gledam igrače kako istrčavaju na teren,ide himna Lige Šampiona.Gledam i srećan sam što sam sada na ovom mestu.Došlo je i par stotina naših navijača,da pokažu ko je najverniji kada je najteže.Držali smo se dobro,lepo se kretali i uspeli da postignemo gol.Kaluđerović je iskoristio grešku Karlosa na sredini terena.Bio sam smiren do kraja.Na kraju smo i pobedili i učinili neverovatan uspeh,došli na korak do Lige Šampiona.



Ipak ostao nam je revanš.U mojoj glavi se nedelju dana muvaju svakakve misli o svemu.Sve je to prestalo kada smo izašli na travu ''Marakane'' i nošeni pesmom navijača pobedili sa 1:0,ovog puta Jovanović.Neverovatan uspeh nove Zvezde nagovestio je da smo spremni za velike puteve.

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: dulex94, miloscalum

dulex94

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 465
    • Pogledaj profil
Re: Увек са тобом...
« Odgovor #4 poslato: 29. decembar 2011, 12:43:41 »
ohoho, pisanje ovakvih pricica postaje popularno na forumu. A gledaj samo koliko talentovanih ljudi ima. Svaka cast i da zgazis sve protivnike.
PES FAN
 

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: Увек са тобом...
« Odgovor #5 poslato: 29. decembar 2011, 12:47:08 »
Citat: dulex94;922360
ohoho, pisanje ovakvih pricica postaje popularno na forumu. A gledaj samo koliko talentovanih ljudi ima. Svaka cast i da zgazis sve protivnike.

Ja pišem ovako od kad je izašao PES.; )
Hvala. :)
« Poslednja izmena: 29. decembar 2011, 12:49:31 od strane Шоми »
 

dulex94

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 465
    • Pogledaj profil
Re: Увек са тобом...
« Odgovor #6 poslato: 29. decembar 2011, 12:48:45 »
Ja sam tek sada poceo, rekoh da se oprobam, zadovoljan sam za sad... :D
PES FAN
 

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: Увек са тобом...
« Odgovor #7 poslato: 31. decembar 2011, 13:27:08 »


Lane potpisao na tri godine!



Fudbaler reprezentacije Srbije Milan Jovanović potpisao je sa Crvenom Zvezdom trogodišnji ugovor.Crvena Zvezda je Anderlehtu uplatita 5 miliona evra za ovo pojačanje i ujedno ovo je i jedino pojačanje pred Ligu Šampiona.Jovanović nije krio zadovoljstvo što se vratio u domovinu i što će igrati za voljeni klub.
-Drago mi je što se vraćam u moju Zvezdu.Nisam se snašao u Belgiji,nadam se da će biti mnogo bolje ovde.Daću sve od sebe da tako i bude.-bio je kratak Jovanović
Crveno-beli su u grupi izvukli velikana Mančester Siti,Valensiju i šampiona francuske Lil.
« Poslednja izmena: 31. decembar 2011, 13:29:17 od strane Шоми »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Увек са тобом...
« Odgovor #8 poslato: 31. decembar 2011, 16:02:36 »
Шоми брате мој само цепај :ziveli:  ал немој ко брата те молим да Сити називаш великаном какав црни великан вештак обичан :thumbdown:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: dulex94

dulex94

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 465
    • Pogledaj profil
Re: Увек са тобом...
« Odgovor #9 poslato: 31. decembar 2011, 16:03:56 »
Haha, u pravu je Ivan....

I moja tema polako napreduje 460 pogleda... :D
PES FAN
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Увек са тобом...
« Odgovor #10 poslato: 31. decembar 2011, 16:17:19 »
Citat: Ivan94;924212
Шоми брате мој само цепај :ziveli:  ал немој ко брата те молим да Сити називаш великаном какав црни великан вештак обичан :thumbdown:

:D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

dulex94

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 465
    • Pogledaj profil
Re: Увек са тобом...
« Odgovor #11 poslato: 31. decembar 2011, 16:41:50 »
Ja sam polako sa svojom skrenuo u pisanje romana, ali sta da radim kada igram PLS :D

Svaka cast za Jovanovica, dobro je uradjen u igri, posluzice ti dobro...
PES FAN
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: Увек са тобом...
« Odgovor #12 poslato: 31. decembar 2011, 23:10:08 »


Crveno-beli u osmini finala LŠ!



Fudbaleri Crvene Zvezde napravili su neverovatan uspeh plasiravši se u osminu finala Lige Evrope posle pobede na gostovanju Valensiji 1:3.Navijači u Srbiji uspeh su proslavili na ulicama Beograda i drugim gradovima Srbije.Golove za Zvezdu postigli su Kaluđerović,Lazović i Kadu dok je jedini strelac za Valensiju bio Soldado sa penala.Trener Beograđana nije krio zadovoljstvo:
-Ne znam šta da vam kažem,presrećan sam,toliko.-izjavio je Milenović i nastavio slavlje sa igračima i stručnim štabom
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Dzoni 123

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1111
    • Pogledaj profil
Odg: Увек са тобом...
« Odgovor #13 poslato: 31. decembar 2011, 23:24:38 »
ti brate za Novu Godinu cepas pes boli te uvo
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94