Autor Tema: Totehnem Hotspur ( New Generation 2012 E.D. )  (Pročitano 2399 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

_YugoPrinz_

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Totehnem Hotspur ( New Generation 2012 E.D. )
« poslato: 25. decembar 2011, 03:07:57 »
Nakon dosta razmišljanja o odabiru kluba konacno nadoh rješenje.
Radi se o timu koji ima uigran sastav , kvalitetne pojedince i ono što je najvažnije niti je u samom vrhu svjetskog fudbala, niti je dno dna.
Rijec je o Engleskom prvoligašu Totenhem Hotspurs-u.

U daljim postovima ce biti priloženi potpuni sastav tima za sezonu 2011/2012.
Svaki pokušaj dovodenja igraca sa Scout liste , igraca iz mladih kategorija tima tj. podmladka , kao i svaka primljena ponuda za igraca iz kluba ce biti
dokumentovana i zabilježena u narednim objavama.

Podrazumijeva se post za rezultat , strijelce , moguce povrede i trajanje oporavljanja , sankcije , bodovno stanje na tabeli ,
kao i svi timski uspjesi na medunarodnoj sceni.

Biti ce objavljena svaka promjena u upravi kluba , pojedinacni uspjesi igraca , konacna ocjena svake sezone , napredak igraca ,
zanimljivosti poput najubjedljivijih pobjeda ili poraza , pracenje podmladka kluba , izjave igraca ili trenera ,
predsezonske pripreme , smjer treninga tima , finansijsko stanje kluba , sponzorski ugovori i ostale pojedinosti u ML.

Klub ce potpisivati ugovore sa sponzorima  koji ce biti važni za odgovorno ekonomicno-finansijsko vodenje kluba.
Plate upravi , osoblju , kao i igracima ce biti odredene prilikom obnavljanja ili potpisivanja ugovora i naravno na završetku,
tj. pocetku nove sezone.
Medutim ako klub dode do teške finansijke situacije , morace korigovati plate svima u klubu , no otom-potom.
The Devil     :devil2:
 

_YugoPrinz_

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Re: Totehnem Hotspur ( New Generation 2012 E.D. )
« Odgovor #1 poslato: 25. decembar 2011, 03:10:43 »
Totenhem Hotspur (engl. Tottenham Hotspur Football Club) je profesionalni engleski fudbalski klub koji igra u Premijer ligi.

 Njihovi navijači sebe nazivaju Spursi , dok je klub poznat i pod nadimkom ‘’Pjevci’’ zbog simbola na grbu.

 Totenhem je prvi klub u Engleskoj koji je osvojio duplu krunu , to je bilo u sezoni 1960-61. Takođe Spursi su bili prvi klub iz Engleske koji je osvojio neko evropsko takmičenje.To je bila pobjeda u Kupu pobjednika kupova 1363. godine.
Klub je osnovan 1882. godine , kao Hotspur F.C.  Igraju na White Hart Lane stadionu , kapaciteta 36,310 sjedišta. Vlasnik kluba je kompanija ENIC International ltd. , na čelu sa Daniel Levy-jem.

Popularne Spurse sa klupe vodi jedan od najboljih trenera EPL , Harry Redknap.

[ATTACH=CONFIG]16446[/ATTACH]
« Poslednja izmena: 25. decembar 2011, 03:34:22 od strane _YugoPrinz_ »
The Devil     :devil2:
 

_YugoPrinz_

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Re: Totehnem Hotspur ( New Generation 2012 E.D. )
« Odgovor #2 poslato: 25. decembar 2011, 03:19:39 »
Goalkeeper:
Heurelho Gomes
Jordan Archer                  
Carlo Cudicini
Brad Friedel   
Ben Alnwick                  
Oscar Jansson

                  
Defender:
Younes Kaboul   
William Gallas   
Sebastien Bassong   
Michael Dawson   
Vedran Corluka   
Ledley King
Kyle Walker   
Benoit Assou-Ekotto   
Kevin Stewart                  
Jack Barthram

                  
Midfielder:
Gareth Bale   
Scott  Parker   
Tom Huddlestone   
Aaron Lennon   
Luka Modric   
Danny Rose   
 Iago Falque      
Jake Livermore   
 Sandro   
Steven Pienaar   
John Bostock                  
Ryan Fredericks      
Cristian Ceballos                  
Massimo Luongo                  
Tom Carroll         
Jake Nicholson            
Cameron Lancaster                  
Alex Pritchard                  
Dean Parrett

         
Attacking Midfielder:
Rafael van der Vaart   
Giovani dos Santos   
Niko Kranjcar   
Andros Townsend   
Ryan Mason   

               
Striker:
Roman Pavlyuchenko   
Emmanuel Adebayor   
Jermain Defoe   
Harry Kane         
Kudus Oyenuga                  
Souleymane Coulibaly

                  
On Loan:
Nathan Byrne                  
Adam Smith                  
Steven Caulker                  
Jermaine Jenas                  
David Bentley                  
Kyle Naughton                  
Jonathan Obika                  
David Button                  
Bongani Khumalo
The Devil     :devil2:
 

_YugoPrinz_

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Re: Totehnem Hotspur ( New Generation 2012 E.D. )
« Odgovor #3 poslato: 25. decembar 2011, 03:21:48 »
[ATTACH=CONFIG]16447[/ATTACH]               [ATTACH=CONFIG]16448[/ATTACH]



Totenhem je danas odigrao prvu od 3 prijateljske utakmice u sklopu predsezonskih priprema sa Italijanskim prvoligašem Udinezeom. Retultat je bio 4 : 1 u korist Spursa.
Naime , Totenhem je dominirao tokom čitave utakmice i prikazao fudbal kakav se od njega očekuje. Utakmica je bila odlična , brza , sa puno prilika na obje strane. Ispostavilo se da ipak Udineze nije ‘’dorastao’’ klubu sa White Hart Lane-a.
Već u 7. minutu Bejl dovodi Totenhem do vođstva. Brzi kontra-napad i šut Pavljučenka koji se odbija od golmana i stiže do Bejla koji efektnim volejom postiže prvi gol na meču.
U 23. minutu 2:0 . Strijelac Pavljučenko. Sjajan pas u prostor od Modrića i Pavljučenko ne griješi , smješta loptu iza leđa golmana Udinezea.
40. minut I 3:0. Ponovo raspoloženi Pavljučenko. Ovog puta na asistenciju Lenona. To je ujedno bio rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu , malo sporija igra sve do 74. minuta  kada Defo plasira loptu u donji desni ćošak za više nego ubjedljivo vođstvo od 4:0. Asistencija Van der Varta.
Počasni pogodak za Italijane postiže Di Natale u 87. minutu posle male konfuzije naših defanzivaca.

Harry Rednkap je ovom prilikom izjavio :
Odlična igra, svaka čast mom timu na ovoj fenomenalnoj fudbalskoj predstavi. Posebno moram pohvaliti Pavljučenka koji je mogao do het-trika , ali i našu odbranu koja je bila odlična tokom čitavog meča osim tog jednog detalja i male nepažnje.

Izjava Van der Varta:
Iako sam ušao u drugom poluvremenu veoma sam zadovoljan svojom igrom.  Asistirao sam kod četvrtog pogotka  i imao sam nekoliko odličnih šuteva ka protivničkom golu ali mi je izgleda falila sreća.
The Devil     :devil2:
 

_YugoPrinz_

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Re: Totehnem Hotspur ( New Generation 2012 E.D. )
« Odgovor #4 poslato: 25. decembar 2011, 03:23:16 »
[ATTACH=CONFIG]16449[/ATTACH]           [ATTACH=CONFIG]16450[/ATTACH]



Petarda na San Siru. Igrači Totenhema su savladali favorizovani Milan sa čak 2-5. Pred više od 50.000 posjetilaca viđena je spektakularna utakmica. Oba tima su ušla u meč sa najjačim formacijama.

Prvi pogodak na utakmici je viđen u 13. Minutu . Asistencija Van der Varta i egzekucija Pavljučenka. San Siro je utišao.
30. minut i 2:0 za Spurse. Strijelac , ko drugi nego Pavljučenko. Fenomenalan pas Modrića koji Rus iskorišćava na najbolji mogući način.
Na isteku 1. poluvremena Zlatan Ibrahimović pogađa mrežu golmana Gomeza. Brzi kontra napad i sigurna egzekucija. 1:2   je bio rezultat prvog poluvremena.
U drugom dijelu , taman kad se pomislilo da će se ‘’roso-neri’’ vratiti u meč , Geret Bejl postiže pogodak za 1:3. Prošao je po lijevoj strani zatim odigrao dupli pas sa Lenonom i sigurnim udarcem savladao Ameliju. Igrao se 56. minut.
1: 4 . Zaslužio je taj pogodak Rafa Van der Vart. Asistencija Kranjčara za ubjedljivo vođstvo Totenhema od 77. minuta.
83. minut . Korner za domaćine. Na ispucanu loptu naleće Robinjo i poluvolejom smanjuje na 2:4 .
I konačno , u drugom minutu sudijske nadoknade Pavljučenko postiže svoj treći pogodak na meču i upotpunjuje het-trik. Dos Santos , koji je ušao u drugom poluvremenu  umjesto Luke Modrića , šalje pas koji cijepa odbranu Milana i Rus lako i sigurno postiže posljednji pogodak na meču.

Izjave igrača i trenera :

Pavljučenko : Osjećam se nevjerovatno. Ovakva pobjeda i het-trik protiv jednog od najvećih svjetskih klubova većina igrača mogu samo zamišljati.Veoma sam zadovoljan svojom a i formom tima.

VDV: Odavno ne pamtim bolju utakmicu. Savladali smo ubjedljivo, tim koji je institucija u Italiji , a naravno i u Evropi. Asistirao sam i postigao gol. Nadam se da ćemo nastavit ovim ritmom.

Rednkap: Savršen dan. Ušli smo u meč ofanzivno , težište igre prebalici na protivničku polovinu i igrali svoj fudbal. Prezadovoljan sam igrom svojih igrača a i malobrojni naši navijači nisu zažalili što su prisustvovali ovom spektaklu.

Zlatan Ibrahimović : Od početka utakmice smo izgubili inicijativu i to nas je skupo koštalo. Čestitam protivniku i poručujem istovremeno da je lopta okrugla i da sljedeći put kad se sretnemo sa terena ćete izaći pognute glave.

Trener Milana se nije pojavio na pres konferenciji.

Neki od naslova u štampi na ostrvu :
Amelija , sjedi 5.
Spursi unijeli petardu na San Siro.   itd itd.
« Poslednja izmena: 25. decembar 2011, 03:32:57 od strane _YugoPrinz_ »
The Devil     :devil2:
 

_YugoPrinz_

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Re: Totehnem Hotspur ( New Generation 2012 E.D. )
« Odgovor #5 poslato: 25. decembar 2011, 03:24:33 »
[ATTACH=CONFIG]16451[/ATTACH]          [ATTACH=CONFIG]16452[/ATTACH]


U trećem kontrolnom meču Totenhem se sastao sa neugodnim Viljarealom na svom Vajt Hart Lejnu. Preko 30.000 ljubitelja Spursa je došlo da podrži svoje ljubimce. Iako su svi očekivali meč sa puno golova i brzih napada , na terenu je prikazan potpuno drugačiji fudbal.

Neugodni tim iz Primere je prvi zaprijetio preko Nilmara ali Gomez odlično interveniše.
Odgovor Spursa je stigao na isteku pola sata igre kada je Lenom bio u prilici ali je njegov šut izblokiran. Rezultat prvog dijela igre 0:0 .

U drugom poluvremenu trener je malo izmiksao tim. VDV umjesto Modrića , Dos Santos umjesto Lenona i Pavljučenko umjesto Defoa.

Igrao se malo brži fudbal u odnosu na prvih 45. minuta , to su osjetili i  navijači koji su ‘’podgrijevali’’ atmosferu na stadionu.
Konačno, prvi i jedini pogodak na meču. Djelo Dos Santosa. Asistencija Pavljučenka. U 85. Minutu Totenhem stiže do vođstva lobom Dos Santosa.

Do kraja utakmice , bez većih šansi za pogodak.
Totenhem 1 : 0 Viljareal


Izjava Dos Santosa : Ovo nije samo moj gol , ovaj gol je postigao tim. Drago mi je što smo donekle opravdali očekivanja navijača. Želim da igram i  da dokažem da sam vrijedan za prvu postavu.
« Poslednja izmena: 25. decembar 2011, 03:33:22 od strane _YugoPrinz_ »
The Devil     :devil2:
 

_YugoPrinz_

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Re: Totehnem Hotspur ( New Generation 2012 E.D. )
« Odgovor #6 poslato: 25. decembar 2011, 03:25:35 »
Totenhem je odigrao sve 3 kontrolne utakmice sa 100% ucinkom. Slijede rezultati i najbolji pojedinci.

Totenhem 4 : 1 Udineze

Milan 2 : 5  Totenhem

Totenhem 1 : 0 Viljareal




Strijelci :

Pavljucenko     5
Bejl                 2
Defo                1
Van der Vart    1
Dos Santos      1

Asistencije:

Van der Vart    3
Pavljucenko     2
Modric            2
Lenon             2
Kranjcar          1
The Devil     :devil2:
 

_YugoPrinz_

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Re: Totehnem Hotspur ( New Generation 2012 E.D. )
« Odgovor #7 poslato: 25. decembar 2011, 03:27:42 »
[ATTACH=CONFIG]16453[/ATTACH]
Harry Redknap : Posle 3 utakmice i 3 pobjede nad favorizovanim protivnicima , ja , uprava kluba kao i svi navijači , sam prezadovoljan sa onim šta su moji izabranici prikazali. 10 postignutih i samo 3 primljena gola  je zavidan rezultat uzimajući u obzir protiv koga smo igrali. Igrači prve postave će najvjerovatnije ostati u istoj a na ‘’drugom’’ timu je da mi dokaže da griješim. Golmani , odbrana , sredina kao I napad su bili perfektni. Što se tiče navijača , želim da u još većem broju bodre i prate svoje junake. Živjeli!




[ATTACH=CONFIG]16454[/ATTACH]
Geret Bejl : Šta da dodam a da već nije rečeno. Naravno, saga o mom prelasku u drugi klub mi je dosadila. Srećan sam na Vajt Hart Lejnu i tu  namjeravam da ostanem sve dok klub ne odluči drugačije. Ako se to desi , mirno ćemo prekinuti saradnju , kao profesionalci, ali vas uvjeravam da se to u skorije vrijeme neće desiti.



[ATTACH=CONFIG]16455[/ATTACH]
Daniel Levy :  Zadovoljan sam rezultatima na svim predsezonsikm testovima. Ako se ovaj trend nastavi ja , kao vlasnik , obećavam velike novčane inekcije za dovođenje novih igrača. A za sve fanove jedna radosna vijest. Oficijalni dresovi za sezonu 2011/12 su u prodaji širom Velike Britanije po cijeni od 70 funti. Hvala, pozdrav.
The Devil     :devil2:
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Totehnem Hotspur ( New Generation 2012 E.D. )
« Odgovor #8 poslato: 25. decembar 2011, 03:27:46 »
Svaka cast :)
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

_YugoPrinz_

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Re: Totehnem Hotspur ( New Generation 2012 E.D. )
« Odgovor #9 poslato: 25. decembar 2011, 03:28:49 »
[ATTACH=CONFIG]16456[/ATTACH]


Tužna vijest , ne samo za Totenhem , već I za fudbal uopšte!

Posao trenera donosi mnogo dobrih stvari. Za neke to je finansijski obezbijeđena budućnost , za neke nastavak igranja fudbala , za neke glamur i slava , a za poneke je sve. Međutim , kao i svaki drugi posao , i ovaj sa sobom nosi određene negativne elemente , tipa : stres , psihički i fizički umor , prijetnje , manjak privatnosti i tako dalje. Iako je treneru Totenhema Hariju Redknapu ovaj posao značio sve , one negativne stavke ovog posla su ga sustigle.

Sa veliko tugom i žalošću moram vam saopštiti raskid saradnje našeg kluba sa gospodinom Redknapom. Ralog raskida saradnje je sljedeći : Uslijed velikog stresa i umora , Hari je zadobio ozbiljne zdravstvene probleme srca. Nažalost , zbog toga Hari će morati da prekine svoju trenersku karijeru i da se posvijeti sebi i porodici i proživjeti ostatak života u sreći i miru bez stresa koji mu ovaj posao donosi.
Nemojte misliti da će porodica Redknap ovu bitku boriti sama , ja kao vlasnik kluba obećavam finansijsku , socijalnu ali prije svega prijateljsku pomoć našoj legendi. Ostaje mi još samo da kažem , Hari hvala ti.



Jonatan Smith ( podpresjednik kluba) :
Moja dužnost je imenovanje novog trenera. Pored toga što je svakom navijaču i svakoj osobi iz stručnog štaba, teško pala ova vijest o Harijevom povlačenju sa pozicije menadžera , još gore je što nas je to zadesilo pred sami početak Engleske Premijer lige. Čak iako bi klub sada krenuo u potragu za novim trenerom , to bi bilo traženje igle u plastu sijena , a da ne pominjem promjenu režima rada na treninzima koje bi taj novi trener uveo , finansijski minus kao i ne poznavanje igrača.

Uzimajući sve u obzir , klub je racionalno razmislio i odlučio da na mjesto trenera postavi ‘’desnu ruku’’ Harija . Riječ je o dosadašnjem pomoćnom treneru kluba, jer on posle Harija najbolje poznaje igrače . mentalitet kluba , stil treninga kao i  sve na Vajt Hart Lejnu.
Njegovo ime je Emil Duraković. Dolazi iz Crne Gore i ima 25 godina. Bez  trenerskog iskustva osim uspješno završenih nekoliko većih trenerskih škola. Sa Harijem radi od svoje 20-e godine , tačnije zajedno vode naš klub punih 5 godina. Ponavljam , iako je bez trenerskog iskustva i nije poznat u svijetu trenera , uprava stoji i  vjeruje u njega , a nadam se da ce on uzvratiti pobjedama. Takođe molim navijače za podršku u ovom teškom trenutku za sve nas. Hvala.



Emil Duraković :
Huh , šta da kažem u ovom trenutku. Kada sam prije 5 godina došao na mjesto pomoćnika , mislio sam da ću tu ostati najmanje 10 godina , jer sam veoma mlad i neiskusan, tako da mi je glavni cilj bio da učim od Harija. Ali eto , uslijed ovakvog spleta događaja , ja sam na poziciji trenera i ispunio mi se san. Hariju želim sve najljepše i brz oporavak.
Pošto dobro ponajem igrače i njihove mogućnosti nastavljamo sa istim tempom rada na treninzima. Trenutno vam ne mogu ništa obećati osim jedne stvari. A to je da i posljednji atom svoje snage dajem za ovaj klub i za njegov uspijeh. Hvala vam!
« Poslednja izmena: 25. decembar 2011, 03:33:52 od strane _YugoPrinz_ »
The Devil     :devil2:
 

_YugoPrinz_

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Re: Totehnem Hotspur ( New Generation 2012 E.D. )
« Odgovor #10 poslato: 25. decembar 2011, 03:31:01 »
Poruka za sve potencijalne čitaoce :

Ovo je samo uvod , jer ova ML još nije počela zbog tehničnih problema xD.
Samo sam htjeo da vidim vaše reakcije , molim za sve vaše primjedbe i pohvale ( ako ih ima).
The Devil     :devil2:
 

_YugoPrinz_

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Re: Totehnem Hotspur ( New Generation 2012 E.D. )
« Odgovor #11 poslato: 25. decembar 2011, 03:34:54 »
Citat: Горан;918856
Svaka cast :)

Hvala Gorane.
The Devil     :devil2:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан

Casanegra

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 10
    • Pogledaj profil
Re: Totehnem Hotspur ( New Generation 2012 E.D. )
« Odgovor #12 poslato: 28. decembar 2011, 16:25:55 »
Прати се... Настави са причом! :sailor::clap2: