Autor Tema: БАЛ - Никола Цвејић  (Pročitano 9430 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Piksi012

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 740
    • Pogledaj profil
Re: БАЛ - Никола Цвејић
« Odgovor #60 poslato: 17. decembar 2011, 23:00:13 »
Љубав према Звезди јача од бола! :2guns:




У 5. колу новоформиране Балканске лиге, дочекали смо Будућност из Подгорице. Маракана, врела атмосфера - права увертира за нову победу и оверавање првог места на табели.

Утакмица је гадно почела, примио сам 3-4 оштра ударца у колено и цеваницу, једном чак остао да лежим. Тада, одмах је тренер Просинечки са клупе упитао могу ли да наставим, на шта сам му дао позитиван одговор. Ако нешто мрзим - мрзим то ударање са намером. Што је најцрње, од тих удараца, само један фаул ми је досуђен. Али, то је био мотив више да пресудим Црногорцима.



Ни сам нисам очекивао да ћу то овако учинити у 56. минуту - свакако један од најлепших, ако не и најлепши гол у мојој досадашњој каријери:

 :tank:




Љубав према теби,
велика је знај!
Тај осећај наш, кад погодак даш !
 

Tobdzija.rs

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Re: БАЛ - Никола Цвејић
« Odgovor #61 poslato: 18. decembar 2011, 00:17:27 »
Brate al se lozite :D Svaka vam cast
 

Piksi012

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 740
    • Pogledaj profil
Re: БАЛ - Никола Цвејић
« Odgovor #62 poslato: 18. decembar 2011, 00:46:51 »
Nema potrebe da mi persiraš. :nono:

A, ono, nije da se ložim, volim da pišem (sastave i ta *****a) i onda, iskoristim ovo da ubijem vreme kad ne znam šta ću sa sobom.
Тај осећај наш, кад погодак даш !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: GrobarSrbija, Ivan94

GrobarSrbija

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1164
  • Golmani nisu ljudi.
    • Pogledaj profil
Odg: БАЛ - Никола Цвејић
« Odgovor #63 poslato: 18. decembar 2011, 00:59:53 »
Ma samo cepaj . Lepo je sto volis da pises , i sto radis nesto pametno . A zvezda ovako moze samo u igrici :P
Samo, više nemam sreće. Ko zna? Možda danas? Svaki dan je nov dan. Dobro je kad čovjek ima sreću. Tačnost mi je ipak draža. I onda kada sreća dođe, spreman si..
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Piksi012

Piksi012

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 740
    • Pogledaj profil
Re: Odg: БАЛ - Никола Цвејић
« Odgovor #64 poslato: 18. decembar 2011, 01:07:34 »
Citat: GrobarSrbija;914884
Lepo je sto volis da pises , i sto radis nesto pametno .


Ovo je jako pametno inače, al' nebitno uopšte :D


Citat: GrobarSrbija;914884
A zvezda ovako moze samo u igrici :P

Realno ni vi niste ništa bolji. Mi se u našem prvenstvu mačujemo i palimo se kao dobri smo dobri smo, onda odemo u Evropu i ispraše nas kao mečke i jedne i druge.  :death:

Uostalom, zato i jeste tu PES, makar na igrici da gledam one manekenčiće kako se bore. :blushing:
Тај осећај наш, кад погодак даш !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: GrobarSrbija, Ivan94

Piksi012

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 740
    • Pogledaj profil
Re: БАЛ - Никола Цвејић
« Odgovor #65 poslato: 28. decembar 2011, 23:01:45 »
"'Ајде Цвеле, 'ајде, шибни је под пречку. Бајко, пуца ти горе-лево сигурно, обрати пажњу!", суфлирао је голману тренер Роберт Просинечки док сам се спремао да изведем пети, последњи пенал за моју екипу на тренингу. Дан раније договорено је да ћемо данашњи тренинг бити подељени у две екипе, и да ће и сам шеф играти, а екипа која изгуби у обавези је да части пићем победнике.




Бум, и као по најави, лопта иде под пречку, Бајковић остаје немоћан, а шефова екипа поражена.

"Свака част, момци. Нема, вас човек док не оплете по џепу ви не играте како треба. И, ти, Бајко, кол'ко су те подмитили да кад они шутирају падаш као мртав медвед?!, шаљиво је шеф приказао резултате тренинга и послао нас у свлачионицу.

"Овако, сутра играмо против Сплита. Имају пар играча, показали су да умеју да буду незгодни. Очекујем да одиграмо максимално пожртвовано, и ако тако буде, победа не долази у питање. Важна је утакмица, гужва је око првог места на табели, а ми смо трећи, 'ајде сада да запнемо, када је важно. Ја, лично верујем да ће првенство бити неизвесно, али, морамо да искористимо сваки кикс конкурената. Нема потребе да долазимо много раније, у 12 сви будите ту, да договоримо детаље, и после идемо на победу!"

Просинечки нам је јасно ставио до знања да морамо по победу, и тога смо били свесни. Сви, до једног желели смо да искидамо на терену противника, и вратимо самопоуздање на ниво на коме је био пре пар кола. Као и обично, на дан утакмице, Маракана је била скоро пуна на истоку, западу и северу, а југ беше празан. Чекала је маса да изађемо на терен и прикажемо игру достојну будућим шампионима лиге.

Стартовали смо одлично, већ након 8. минута игре повели 1-0 голом Кадуа, на празан гол, након одбитка. Али, убрзо су гости узвратили, искористивши грешку одбране, и вратили се у игру. 1-1. Нисмо дозволили да нас уздрма примљен гол, одмах смо кренули истим темпом на гол Сплићана. Исплатио се притисак, и након два гола која сам постигао на сличан начин, упутили смо се у тунел Маракане док је на семафору стојао натпис "Звезда 3 - 1 Сплит"




У другом полувремену, нисмо стали, али није то била игра из првог полувремена. Делије су, као и уобичајено, дале све од себе да нас мотивишу и осигурају победу и нова 3 бода. Иако је постојала изузетно мала шанса да се било шта велико деси, нисмо то желели да дозволимо. И, спектакуларним поготком из слободног ударца са 30 метара, Бруно Мезенга је ставио тачку на "и", и решио питање победника. Нова 3 бода, нова ињекција самопоуздања.  А као шлаг на торту, Делије су поново, после ко зна колико времена запевале песму:

"Управа је вредна, тренер тактичан!
Голман брани к'о да није нормалан. . .!"





Очигледно је да ово није више она стара Звезда, која се килавила против нижеразредних "бункер" тимова. Сада, показали смо да можемо да парирамо и великим екипама, а прави тест за ову генерацију представља утакмица у Лиги шампиона која нам следи. Утакмица против Барселоне, и прилика да ова екипа докаже зрелост коју поседује. Наравно, нико не очекује победу, али сви се надамо доброј игри у којој ће публика на највећем српском стадиону уживати!
Тај осећај наш, кад погодак даш !
 

Piksi012

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 740
    • Pogledaj profil
Re: БАЛ - Никола Цвејић
« Odgovor #66 poslato: 31. mart 2012, 22:11:18 »
Može lock, otišao save. x(
Тај осећај наш, кад погодак даш !