Autor Tema: ML - Hamburg SV  (Pročitano 2306 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

elcapiteno7

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 791
    • Pogledaj profil
ML - Hamburg SV
« poslato: 17. novembar 2011, 20:02:29 »


HSV dobio novog trenera!



Danas u popdnevnim satima u zračnu luku je stigao avion iz BiH.U tom avionu je došao i Mirsad Bungur.Sa aerodroma, Bungur se uputio u prostorije nogometnog kluba Hamburg.U prostorijama Imtech Arene sa čelnicima kluba Bungur je dogovorio i potpisao saradnju sa ovim klubom.



Nakon potpisivanja ugovora Bungur i vlasnik kluba, Carl-Edgar Jarchow, su izašli u salu za novinare i obratili se prisutnim.Dogovor je postignut veoma brzo i svi su zadovoljni.A kao primarni zadatak za novog menadžera Hamburga je da se uspiju izboriti za jedno mjesto u Europa Ligi sljedeće godine.



Prisutnim novinarima se obratio i Bungur.''Drago mi je što sam dobio ovaj posao.Nisam se nadao da ću preuzete jedan ovako poznati klub'', rekao je Bungur i nastavio:''Nadam se da ću uspjeti uraditi ono zbog čega sam doveden na ovu poziciju.Što se tiče pojačanja još ništa neznam.To ću odlučiti nakon što se upoznam sa ekipom.''Nakon ove izjave Carl-Edgar Jarchow i Mirsad Bungur su napustili salu.Bungur uskoro treba da se upozna sa ekipom i da odradi prvi trening izvještava Bild.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: NikolaJgd, Džoni™, Ivan94

Džoni™

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 920
    • Pogledaj profil
Odg: ML - Hamburg SV
« Odgovor #1 poslato: 17. novembar 2011, 20:10:53 »
Lepo si poceo, srecno sa HSV-om! :D
 

U.L.T.R.4.S

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 105
    • Pogledaj profil
Odg: ML - Hamburg SV
« Odgovor #2 poslato: 17. novembar 2011, 20:19:46 »
Srecno,osvoji sve sto mozes...
 

elcapiteno7

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 791
    • Pogledaj profil
Re: ML - Hamburg SV
« Odgovor #3 poslato: 17. novembar 2011, 20:21:13 »
Hvala svima. :D
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: ML - Hamburg SV
« Odgovor #4 poslato: 17. novembar 2011, 20:28:15 »
Нек је са срећом брате :)
 

Dane94

  • Gost
Odg: ML - Hamburg SV
« Odgovor #5 poslato: 17. novembar 2011, 21:03:20 »
Al si lep ljubi ga majka.
 

elcapiteno7

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 791
    • Pogledaj profil
Re: ML - Hamburg SV
« Odgovor #6 poslato: 17. novembar 2011, 22:21:57 »


Bungur doveo prvog igrača.



Nakon što je sa igračima Bungur odradio par treninga već su počeli transferi.Već je nekoliko igrača stavio na transfer listu jer kako on kaže nisu mu potrebni.Većinom su to mladi igrači.



Kao prvo pojačanje Bungur u HSV dovodi španskog reprezentativca.Riječ je o 33-godišnjem defaznivnom igraču Joanu Capdevili.Nakon što je Capdevila igrao za Espanyol, Atletico Madrid, Villareal i Benficu prelazi u Njemačku u ekipu Hamburga SV.Capdevila se na pres-konferenciji pojavio u dresu sa brojem 3 kojeg će nositi naredne dvije godine.''U HSV sam došao da pomognem klubu u njegovom cilju, a to je plasman u Europa Ligu naredne godine.Mislim da imam iskustva i da time mogu doprinjeti ovom klubu.Mislim da je Njemačka liga puno zanimljivija i bolja od Portugalske, pa je i to jedan od razloga što sam došao u Hamburg.'' izjavio je Capdevila za Rheinische Post.

P.S. Ivane brate hvala.A Dane ovo nije moja faca ovu sam sliku našao negdje na netu. :D
 

Dane94

  • Gost
Odg: ML - Hamburg SV
« Odgovor #7 poslato: 17. novembar 2011, 22:41:44 »
E steta ja jedini izgleda igram sa svojom.
 

elcapiteno7

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 791
    • Pogledaj profil
Re: ML - Hamburg SV
« Odgovor #8 poslato: 17. novembar 2011, 22:50:58 »
Jbg možda i ja budem sa svojom igrao neznam vidjet ću.Izgleda ti se jedini ne stidiš svoje face.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Dane94

  • Gost
Odg: ML - Hamburg SV
« Odgovor #9 poslato: 18. novembar 2011, 09:12:12 »
Kacam rasan.