Autor Tema: Komentari i pitanja  (Pročitano 13925 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

dulex94

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 465
    • Pogledaj profil
Re: Komentari i pitanja
« Odgovor #15 poslato: 11. novembar 2011, 20:32:03 »
A stvarno ne znam sta da kazem, opet dodje do 100 i sve zavrsi ali attachement se ne pojavljuje na listi...

Sad nzm da li je samo do mene ili....

EDIT:

Iako je limit povecan i dalje stoji file to large
« Poslednja izmena: 12. novembar 2011, 08:28:13 od strane dulex94 »
PES FAN
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CREEP, -C.R-9-C.R-

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: Komentari i pitanja
« Odgovor #16 poslato: 16. novembar 2011, 16:48:26 »
Preskocicemo ovaj mesec sa prijavama,to ce nam dati dovoljno vremena da resimo probleme oko uploada replayeva ;)
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CREEP

Alcatraz1

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 220
    • Pogledaj profil
Re: Komentari i pitanja
« Odgovor #17 poslato: 16. novembar 2011, 17:22:02 »
Da,i dalje stoji to large,najbolje je sto ste doneli resenje da preskocite ovaj mesec,pozdrav :D
 

dulex94

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 465
    • Pogledaj profil
Re: Komentari i pitanja
« Odgovor #18 poslato: 18. novembar 2011, 19:54:52 »
I hate to resenje :)
PES FAN
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: Komentari i pitanja
« Odgovor #19 poslato: 18. novembar 2011, 20:38:13 »
problem je u vremenu koje je potrebno da se  uploaduje 5 mb.
Predugo je,i onda nastane zbrka i forum ne zna sta je cekao da se uploaduje.
SF radi na problemu,bice ovde obavestenje o bilo kakvom napretku
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

dulex94

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 465
    • Pogledaj profil
Re: Komentari i pitanja
« Odgovor #20 poslato: 1. decembar 2011, 20:37:27 »
Ajde oce li biti za decembar :)
PES FAN
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: Komentari i pitanja
« Odgovor #21 poslato: 2. decembar 2011, 13:25:44 »
Ovako.Testirao sam pes 12,i sa svog kompa nisam u stanju da vodim goalissimo.I na pes 11 se secate da je snimak bio nekad prespor,usljed slabog frejmrejta na frapsu.Sad je jos gore.
Elem,zato raspisujem "konkurs" za vodjenje goalissima:
Od potencijalnih kandidata se trazi:
-da poseduju konfiguraciju dovoljno jaku za snimanje golova,
-da su upoznati sa radom u programima za video obradu,
-da su odgovorni,te voljni i zeljni raditi na Goalissimu

Onaj odabrani ce da dobije "belog moda" u goalissimu,sto je veliki plus za one koji bi zeljeli biti moderatori na ovom sajtu.
PM sa prijavom saljite meni.
Bitno mi je mi napisete koju konfiguraciju imate,a zatim,ukoliko zelite,vasa iskustva i razloge prijave.Plus je za one koji ostave i link do nekog videa koji su oni pravili ;)
Ja cu birati "pobednika",mozda cak uzmem i 2 lika da po pola vode,zajedno sa mnom kao kontrolom.
Prednost imaju oni koji su duze na forumu,tj oni koje sam koliko toliko "upoznao".

Hvala
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

dulex94

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 465
    • Pogledaj profil
Re: Komentari i pitanja
« Odgovor #22 poslato: 5. decembar 2011, 12:31:53 »
Steta prijavio bih se, ali nemam dovoljno stabilnu konekciju :) (Jbg to je wireless), da editujem video znam, a i da ne znam, lako se nauci preko neta, konfa dobra, steta :)

Ajde nek se neko prijavi pa da imamo to takmicenje :)
PES FAN
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: Komentari i pitanja
« Odgovor #23 poslato: 8. decembar 2011, 16:57:23 »
Stefboy je nas spasioc koji se ponudio da odrzi tradiciju odrzavanja goalissima :)
Videcemo kako ce proci prvi mesec,mada sam skoro pa siguran da ce stef ispuniti vasa ocekivanja ;)
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: stefboy202, GrobarSrbija, CREEP, lekaa, dulex94, Fatal1ty

CREEP

  • I\'m ALEKSANDAR, BITCH
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 726
    • Pogledaj profil
    • http://www.barinfo.co.me/
Re: Komentari i pitanja
« Odgovor #24 poslato: 8. decembar 2011, 19:06:26 »
Stefboy bravo matori :ave:
Murinjo je sebi dozvolio da dovede pet igrača koje plati 100 miliona evra, a nijedan mu nije u prvom planu. On je dovoljan sam sebi. Videli ste kako se teatralno ljubi sa igračima, a pritom mu ekipa nije odigrala autoritativno. I pored premora, Real je morao da odigra bolje u revanšu.
Radomir Antić[/b]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: stefboy202, 4evra, lekaa

CREEP

  • I\'m ALEKSANDAR, BITCH
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 726
    • Pogledaj profil
    • http://www.barinfo.co.me/
Re: Komentari i pitanja
« Odgovor #25 poslato: 22. decembar 2011, 18:23:46 »
Sramota , da ovakvo takmicenje nije uopste propraceno ... Eto toliko :no:
Murinjo je sebi dozvolio da dovede pet igrača koje plati 100 miliona evra, a nijedan mu nije u prvom planu. On je dovoljan sam sebi. Videli ste kako se teatralno ljubi sa igračima, a pritom mu ekipa nije odigrala autoritativno. I pored premora, Real je morao da odigra bolje u revanšu.
Radomir Antić[/b]
 

Fatal1ty

  • ThePro..
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1203
    • Pogledaj profil
    • http://www.rodead.com
Re: Komentari i pitanja
« Odgovor #26 poslato: 22. decembar 2011, 18:42:48 »
Da znas da je steta. Sjecam se kad sam ja vodio, bilo je po 30 prijava. nisi mogao da se odlucis za golove, sad kao da ovaj forum nema 50 'iljada chlanova.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CREEP

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: Komentari i pitanja
« Odgovor #27 poslato: 22. decembar 2011, 20:20:22 »
Vala bas,secam se da sam dizao broj opcija na pollu sa 10 na koliko sam god mogao,samo da svi stanu :)
Bice opet,zeza nas marketing,tj nedostatak marketinga :)
Onda kad sam odradio onaj teaser za goalisimo popularnost je skocila.Mora tako dizati volju sa klipicima,a ja il' ne mogu il' nemam ideje.

Bice nesto opet ;)
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: Komentari i pitanja
« Odgovor #28 poslato: 27. decembar 2011, 18:20:53 »
Prijava za mesec Januar nece biti,zbog praznika.
Srecna Nova godina i Bozic ekipi koja posecuje Goalissimo ;)
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: stefboy202, CREEP, milosh-96, Grucho, ЦЗВ, miloscalum

stefboy202

  • 04. X 1945.
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1526
    • Pogledaj profil
Odg: Komentari i pitanja
« Odgovor #29 poslato: 28. decembar 2011, 15:22:34 »
Само да се захвалим Еври на указаном поверењу. Надам се да га нећу разочарати. ;)
Хвала и свима који су похвалили видео. Ово је тек почетак. Мало ми је требало да се уходам, пошто први пут радим нешто озбиљније што се тиче обрађивања видео клипова, тако да убудуће очекујте све боље и боље обраде. Следи мала пауза, а ви не заборавите на место где можете да се похвалите својим головима. Срећни празници. ;)

:pesoholichari:
Песма нека ори се, никада не престаје,
Црно-бела армија за те бори се
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: 4evra