Autor Tema: PES 2012 Recenzije  (Pročitano 16396 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

predator7.62

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 31
    • Pogledaj profil
Re: PES 2012 Recenzije
« Odgovor #15 poslato: 7. april 2012, 14:20:11 »
Ako stvarno ne bude novog engine, onda ce PES 13 biti mozda i losiji od ovog. Jednostavno grafika je maksimalno izvucena, kao i golmani i fizika lopte. Mozda preterujem sad al' u 11 nije bilo ovoga sto ima sad. Svaka lopta u nozi, ali svaka. To me malo iritira. Navikao sam na ovaj PES, al' moze to mnogo bolje. FIFA se svake godine priblizava i ako se ovako nastavi sledece godine mozda budem igrao FIFU (nadam se da necu). Za dalji razvoj PES-a potreban je kompletan novi engine, ako to ne urade pisi propalo...
 

NesaStrah

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Re: PES 2012 Recenzije
« Odgovor #16 poslato: 14. april 2012, 23:59:08 »
Za početak da kažem da me Master Liga uopšte ne zanima. PES igram samo sa ortacima u burazerom u multiplayer modu.
Ono što mi je jako bitno a to je mišljenje drugih igrača u vezi ovog PES2012.
Instalirao sam PES EDIT patch i igram multiplayer sa burazerom a on mi se non stop buni kako ovaj fudbal nema veze sa fudbalom.
Smeta mu kretnja igrača, detaljnije, smeta mu kad drzim R2 u odbrani (valjda se zove bekovski ples) i on proba da prodje na desnu stranu a ja branim levu, i onda uspem da se vratim i uzmem mu loptu. Tvrdi kako to uopšte nije moguće u realnom fudbalu jer je nemoguće da ako ispadneš iz igre tako što čuvaš pogrešnu stranu da se vratiš i uzmeš loptu.
Evo bas tog primera o kojem pricam http://www.youtube.com/watch?v=_clJG08EXGg ova situacija od 0:54 napadac okrene loptu i izbaci odbrambenog ali odbrambeni se vraca i uzima loptu.
Sledeće što mu užasno kida živce je to što mu uzimam loptu sa ledja. Onaj fazon kad sam u zaustatku za njegovim napadačem ali ga sustignem i onda krenem da ga vučem, guram sve dok ne dodjem u poziciju da izadjem ispred njega u pokupim loptu. Ovo je situacija kada on trči ka golu pravoliniski. U realnom fudbalu bi trebalo da je moguće da kad imaš prednost a odbrambeni igrač je iza tebe jedno 1-2m da izguraš pravo ka golu i da ne postoji fora da ti on uzme loptu ali ovde u igri nije. Naravno ja mu objašnjavam da kad ga moj odbrambeni sustigne da mora da povuče loptu dalje od mene ako hoće da ostane u njegovom posedu inače ako nastavi pravoliniski loptu će uzeti onaj koji je fizički jači.
« Poslednja izmena: 15. april 2012, 00:06:57 od strane NesaStrah »
 

salesam

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 15
    • Pogledaj profil
Re: PES 2012 Recenzije
« Odgovor #17 poslato: 13. januar 2013, 23:13:57 »
Evo posle nekoliko godina opet sam uzeo da probam igru na kojoj sam nekada bukvalno spavao??? Do PES-a 2008 kojeg sam poslednjeg stvarno igrao, sledeci 09 sam preskocio i par puta probao (i to na PS-u sto meni nikad nije lezalo radi joypeda, oduvek sam igrao na PC-u), dok sam PES 2010 opet nesto vise igrao, a 11, 12 i 13 bukvalno nisam ni video kako izgledaju (na PC-u, na PS-u da, u TC-ma dok klinci igraju ali nikad probao). I tako odlucim ja danas da isprobam PES 2012, kakvo razocarenje, a zatim i smeh (valjda od muke i neverice).

Odma sam uvideo da je stara KONAMI-jevska fora i dalje tu, te da ce full licenca biti od "sledece" godine (isto kao i pre). Zato vas, koji ste svih ovih godina ostali verni ovoj igri, moram pitati, i to vrlo ozbiljno, jel mi moze neko od vas, upucenijih, reci sta su ovi iz KONAMI-a radili poslednjih nekoliko godina? Iste gluposti koje su bile i tad imaju i u ovoj verziji, naravno uz neke nove. Golman je napredovao pola promila, kao (da ne bude da nisu uopste), igra deluje isto kao pre toliko vremena, cak na momente i gore (mada moram priznati da sam odigrao samo par utakmica). Koja je ovo tuga.

Ako mozete i zelite recite mi da li vredi - ne mogu da zamislim da cu vas ovo pitati jer je to nekad bilo nezamislivo za mene i nije postojalo u mom recniku - da probam neku FIFU sa tom magicnom full LICENCOM? Ne mogu da nadjem PES 6 disk, da makar par puta ponovo odigram PES koji je licio na nesto, posebno u to vreme. Da odigram jos koji put sa Arsenalom i Anrijem. Svi vi koji ste izdrzali, i ostali verni PES-u, svaka vam cast, od srca vam to kazem.
« Poslednja izmena: 13. januar 2013, 23:50:35 od strane salesam »