Autor Tema: PES 2012 Recenzije  (Pročitano 16193 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Eror_beatz

  • Regular
  • **
  • Poruke: 79
    • Pogledaj profil
PES 2012 Recenzije
« poslato: 1. novembar 2011, 00:11:43 »
Lijep pozdrav,
nakon što sam odlucio da ne igram više PES do dajnjeg, evo jedna recenzija za one koji jos nisu probali (mada je malo ti xD)

Bilo je lijepo na pocetku, sve je to izgledalo fino, svi smo mislili (ili sam ja barem mislio) vrati se pes tamo gdje je nekad bio, al ono što nisam znao je to da ce biti ovo prvi pes kojeg se odricem (znam ljudi prosli PES-ovi su bili i gori) medjutim, ovaj pes je "nedorecen", vise kao demo verzija, mozda je PES 2012 full (ustvari demo za PES 2013) nikad se ne zna, uglavnom, ocu da kazem, toliko me je ova igra pocela zivcirati da to nije humano, (mislim na single player FL), multiplayer još ko malo i igram s prijateljima, mozda i to prestanem kad me budu svi pobjedjivali kao u FL.

Svi ce te reci, ma nemas ti pojma, dok te svi pobjedjuju, hmmm, a ja cu vama onda reci, zasto protiv prijatelje svie JA pobjedjujem (mislim veliku vecinu utakmica), ovu cinjenicu pravda jednim argumentom, kada sam tek instal PES, znaci poceo sam ML, i prvu sezonu, i drugu sezonu, osvojio sam sve, (na SUPER STAR, posto sam odma instal patch s kojim je otkljucano to), eh onda slijedi ne znam ni sam sta, izlazili su patchovi svakakvi, gameplay dodaci, sve sam ja to instalirao (mislim ono sto valja), u pocetku, super stvari su to, realno izgledao pes, na nesto licio, medjutim, vremenom postane gore nego sto je bilo po defultu, a defult me josh vise nervira (to sam vam zaboravio reci),

Zasto me defult nervira???
Pa ovako,
- golmani khmmm, jesu li oni uopste animirani, pa bacaju se isto "krave", da isto krave, nemaju ni malo ljudskosti i realnosti u sebi,
- igraci, hmmm, jesu to fkt igraci, jel postoji igrac koji moze u jednoj utakmici pretrcati (odnosno provodati) sve igrace i dati gol, naravno da postoji ali to je rijetkost, medjutim u pesu je to svakodnevnica, ukljucite igracu index "speed marchant" (izvinite mi ako sam pogresno napisao, neda mi se sad provjeravat), i stvar je rijesena, driblajte do mile volje
- let lopte, po defultu, lopta ima realan let, medjutim kada neko udari unutrasnjim loptu, gdje je ono rotiranje lopte, sigurno puse vjetar u kontra stranu pa joj neda
- sudije, to nisu sudije za fudbal, nego za balerine, malo dirnes igraca faul, (sjeckanje igre), a kad mene dirnu, to nije faul, stvarno, djaba svi tutoriali za igranje odbrane
- mreze, mreze jesu vracene na staro, da lice na nesto, da izgledaju stvarno, ali ipak previse zategnue, i potpuno ne dovrseno animiranje isti, odnosno fizika mreza je za ne povjerovati, (malo se to moze popravit s jenkey patchom, ali nije to puno)

Zasto me dodaci nerviraju???
- poprave golmane, ali naprave josh vece gluposti
- poprave let lopte, ali izgubi smisao samog leta, i zakona fizike, i one realnosti cemu teze simulacije
- uostalom, tesko da moze neko da promjeni toliko da pes lici na nesto, osim sami clanovi pes kolektiva,


et pozdravljam istomisljenike, ma pozdravlja i ne istomisljenike, morao sam se negdje ispucat, a ova tema je bila bas to, mozda sam bio i previse okrutan, i previse isao u krajnosti, ali sta ce krajni prozvod popraviti ako ne kritika, ljubim vas LOL :D
« Poslednja izmena: 1. novembar 2011, 00:15:33 od strane Eror_beatz »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ChopiNho, _djomla_, Zmaster, PalocPESfan, Nikola 92, bokirivaldo

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
PES 2012 Recenzije
« Odgovor #1 poslato: 1. novembar 2011, 03:34:49 »
Mesto za recenzije, svako ima pravo na svoje mišljenje pa vas molim da jednostavno "prokomentarišete" tekst tako što ćete ostaviti thanks, da se ne bi svelo na temu o utiscima i suprotstavljenim mišljenjima.
« Poslednja izmena: 1. novembar 2011, 03:44:34 od strane Darcoolio »


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Cat

  • Regular
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Re: PES 2012 Recenzije
« Odgovor #2 poslato: 7. novembar 2011, 19:25:03 »
Moji utisci:

Grafika: u "punoj" verziji mi deluje mnogo bolje nego u demo verziji, bez blura (koristom PESEdit.com patch 2.01 i Konami patch 1.01), sviđa mi se kako su igrači animirani, imaju realističnije i mekše pokrete.
Fizika: lopta, kretanje igrača, čini mi se bolje nego u 2011. Sviđaju mi se dodavanja i prijem lopte. Znam da ima mnogo onih koje ovakva dodavanja živciraju, ali po meni - otvorene su nove mogućnosti u igri, kako na primer "prepuštanje" lopte saigračima, vrlo kratka dodavanja i sl. Nekako je sve to realističnije urađeno. Šutevi deluju pomalo sporo, kao da je svaki let lopte prema golu previše "zakrivljen", kao da nema pravolinijskog "punog šuta". Možda je to samo utisak, mada meni delimično odgovara. Dao sam neke baš lepe golove.
 Igra: zahteva dosta koncentracije, napad nije problem i vrlo mi se sviđa (sporija igra, puno dodavanja i kombinacija, lakše se drži lopta) ali igranje u odbrani je jako "nategnuto" i nervozno, sada je start jedino pravo oružje, ja igram sa jako mnogo faulova (inače pada gol), što po meni nije realistično (naročito protiv slabijih protivnika). Golmani su posebna priča i čini mi se da je ovo korak u nazad. PES godinama kuburi sa AI golmana, ali ovo je čini mi se, neviđeno dosad. Možda sam malo ogorčen i subjektivan - ali golmani su očaj. Čak gore nego u 2010 i 2011.
  Da budem sasvim jasan: PES 2012 mi je sasvim zanimljiv i uživam u igri. Sviđa mi se igra po terenu, kombinovanje, držanje lopte. Nije savršen, ali je drugačiji je dovoljno - možda se iz ovoga izrodi nešto sjajno u verziji 2013, ko zna. (Mada svi mi to stalno pričamo za svaki sledeći PES).
« Poslednja izmena: 7. novembar 2011, 19:27:34 od strane Cat »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: dakimil

Dane94

  • Gost
Odg: PES 2012 Recenzije
« Odgovor #3 poslato: 6. decembar 2011, 01:04:57 »
Aj posto sam dokon da napisem koju.

Svidja mi se kako su uradili Master Ligu , mnogo je realno. Za to dajem ocenu 8.
Druga stvar , gejmplej. Jednom recju : AIDS - neizlecivo. Gejmplej koji pravi onaj mudzahedin ( svaka mu cast btw. ) koliko - toliko cini PES 2012 igrivim. Dakle ublazava igru do granice prihvatljivosti i to jedva. Bez toga ja ne bih ni igrao. Prosto je nemoguce kako su odradili komp. Ne znam kako je sa velikim ekipama jer ih ne praktikujem , ali kao da igrate bukvalno protiv Mesija u napadu , Gatuza na zadnjem veznom , Vidica u odbrani i Bufona na golu.

Ono sto sam primetio jeste da komp po nekom svom difultu odlucuje kada ce vas odalamiti ko majmuna , a kada ce vam dozvoliti da se nadigravate s njim i eventualno pobedite. Ponekad napravim akciju ko Bog , ali ako komp odluci da ne dajem gol... Moj igrac ce promasiti okvir gola ili ce njegov golman odbraniti neodbranjivo. Da spustam na Profesional necu , jer lakoca unistava svaku igru. Jeste cilj muciti se sto vise , ali citere mrzim iz dna duse pa tako i na komp u ovom slucaju gledam kao citera.

Dakle generalno gejmplej 6. Kao sto sam rekao na ivici igrivosti.


Druga stvar slobodnjaci. Svidjaju mi se . Realnije je i golovi se daju onoliko cesto koliko i u stvarnosti , al zaista. Ono sto me nervira jeste i da ovde komp odlucuje cesto o mojoj sudbini. Imam neki osecaj da postoji skripta da komp u svakom 5 pokusaju u toku celog Futbol Lajfa , dakle ne samo na jednoj tekmi... Daje gol iz slobodnjaka na svakih 5-6 utakmica bez obzira koja to pozicija bila. Da ne postoji ona opcija za pomeranje golmana tokom izvodjenja slobodnjaka mislim da bi komp davao golove u proseku 2 na 3 tekme. Takodje situacija je cesto obrnuta i u mom slucaju. Mogu da roknem u golmanovo raslje i ucice od njegovih prstiju u gol. A mogu i da prebacim zivi zid ko car , savrseno kako i Bekam ne moze...U sam ****ni ugao , a golman da se ispruzi kao ****ni Van Der Sar i skine mi sut. ( mrzi me da pisem o kornerima i penalima uglavnom hajde da kazemo da oni vade situaciju sto se tice ovog cita , mada komp primenjuje to cesto i u kornerima )

Slobodnjaci : 7

Druga stvar licenze. Da nema patcheva tesko da bih igrao uopste. Za mene je pravo uzivanje pre par godina bila FIFA 2005. To je tada bio bum. Danas medjutim bih voleo da PES uradi nesto slicno i ****no dodje do 20 i kusur liga i stvori jedan fudbalski Svet koji bi bio odlicno simuliran u igrici. Naravno Liga Evrope , Liga Sampiona i onaj Libertadores drasticno vade situaciju s toga ovde ide ocena 6.5

Face , uopste grafika igraca , stadiona , dresova i sve ostalo. Tu bih dao jaku osmicu , znaci moze 8.5. Istovremeno uvek vazi ona da moze bolje. Izgled igraca je za cistu 9-ku.


Uglavnom to su stvari koje su meni bitne. Konacna ocena : 7.2
 

dakimil

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 137
    • Pogledaj profil
Re: Odg: PES 2012 Recenzije
« Odgovor #4 poslato: 6. decembar 2011, 15:16:57 »
Posle skoro 3 meseca igranja novog PES-a i FIFE mislim da mogu da dam konacan utisak o ovom PES-u.

Da nema onog odvratnog AI cheata gameplay bi bio za desetku, taj AI cheat kvari utisak, ali u principu dobar je gameplay, to je ipak i dalje u osnovi simulacija fudbala. Realno, priznajmo, nivo igranja se zove ''top player'' i ''super star'' bas zato jer ne moze bas svako da ga igra, to je ipak namenjeno onima koji igraju fudbalske simulacije vec godinama. Mada, stvarno je iritantan nacin na koji se manifestuje tezina tih nivoa, jer se golovi primaju iz nemogucih situacija i od smesnih protivnika. Ali ima leka i za to cheatovanje, samo treba biti manijak i sesti i vezbati odbranu, podesiti pravu taktiku i formaciju, sto vise drzati loptu u svom posedu, razvlaciti protivnika po terenu, ne zaletati se previse u neke kontranapade i uspeh je zagarantovan. Istina, sve ovo stoji ako igrate sa nekom jakom ekipom, slazem se da ako igrate sa nekom slabijom ekipom koja ima prosecan rejting tesko je bilo sta ozbilnije uraditi. Ali u principu, tako je i u realnom fudbalu, tesko da npr. jedan Vitessse moze da pobedi Barsu ili Real.

Let lopte savrsen, slobodnjaci dosta dobri, pokreti igraca relni, narocito pokreti prilikom sutiranja glavom. Vidim, svi se zale na neke traljave suteve, ali poenta je samo u vezbi, jer ako igrate i Fifu i Pes shvatili ste da je nacin sutiranja u ove dve igre potpuno razlicit. Grafika, generalno nije tako dobra kao u Fifi, ali pojedini graficki elementi u PES-u su za desetku, kao npr. face igraca, sama konstitucija igraca, stadioni,...

Mane ovog Pesa, pored AI cheata, su po meni: prejake senke na nekim stadionima kad se igra po danu (ne razumem sta su japanci zeleli time da nam saopste), komentator retardinjo koji kao da prica uspavanke, ping-pong efekat kod dodavanja lopti (mada, to cesto moze da bude i od koristi), nekad se desava da igrac koga kontrolisem radi sasvim suprotno od onog sto mu ja zadajem da uradi, ali cak i to ne moze da mi u potpunosti pokvari utisak. Nedostatak licenci zaista vise ne moze da bude mana bilo kojeg Pesa, jer pomocu raznih editora za manje od jednog dana mozete da licencirate gotovo citav PES. Cak i onaj editor u igri nije los jer mozete sa njim skoro pa original dresove da napravite, samo ako se barem malo razumete u rad u Photoshopu.

Mnogi se nece sloziti sa mnom, sto je i normalno, gomila vas svaki dan verovatno trpi neverovatne stresove zbog nerviranja igrajuci ovaj PES.

Pozdrav.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ПЛЕЈБоЈ, Salihovic15, Zvezdan Nik

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: PES 2012 Recenzije
« Odgovor #5 poslato: 13. decembar 2011, 20:00:05 »
Jedan citat...
Citat
PES 2010 - PES 2011 - PES 2012. Enough changes to warrant a release of course, but very recognizable from previous efforts.

PES 2013. Completely unrecognisable from previous iterations in tech, marketing, community interaction and production value.

Počelo je, kad pre :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio, NoLe PxFxCx

NoLe PxFxCx

  • Regular
  • **
  • Poruke: 55
    • Pogledaj profil
    • http://www.facebook.com/nelaprdaj
Re: PES 2012 Recenzije
« Odgovor #6 poslato: 2. januar 2012, 01:24:51 »
Nisam dugo pisao po forumu pa reko ovde cu da iznesem svaku primedbu i reci hvale na ovaj PES.

Da krenem... Ovako uzeo sam instalirao PES Edit Patch i ubacio Championship kao drugu ligu.Izabrao sam Hull City kao solidan klub i stavio na Top Player tezinu igranja.U pocetku dok sam se jos privikavao na "novu" igricu mogu da kazem da sam umeo da pobedim po 2-3 razlike 4,5 utakmica za redom i tako sam uspeo da udjem u Premier Ligu.Ali sada posle 10 kola sam 6 i sad jedva da uspem da uzmem bod a kamoli 3 boda protiv Sitija,Junajteda,Liverpula,Totenhema,Arsenala i Celzija...Prosto moji odbrambeni igraci nemaju nikakve sanse protiv Aguera,Suareza i tako tih...Igranje odbrane je pretesko ako nisi skocentrisan sto posto...Drzim C i S i tajming (znam da mi je dobar jer kada igram sa ortacima dolazim do lopte dosta lakse nego protiv CPU-a) protiv CPU-a pogodim 3/10 ... Igraci se dosta bolje defanizivno krecu ali opet lagano CPU gura loptu kroz moju odbraanu dok kroz njegovu gurnem dosta tesko...Ali generalno samo da se podjednostave to igranje odbrane i bice okej...Takodje ne treba vijati igrace koji imaju loptu i izletati sa bekovima na njih(sto sam ja u pocetku radio i uvek gurnu loptu tu gde je prazno i molim boga da ne primim gol) i biti strpljiv jer je AI odbrane dosta dobar i presecice oni sami loptu... Dodavnja su tu i tamo ... Igram na dve "crtice" i na semi asistend i protiv CPU-a imam osecaj da kada povecavas "crtice" to je CPU-ova odbrana dosta intaligentnija i da mi dosta lakse citaju dodavanja(pogotovo ona u prostor). Kada stavim na 4 "crtice" nije mi to taj osecaj igranja PES-a kao fifu da igram... A kada prebacim da nema "crtica" tj kad podesim na prvi nivo ne mogu da se spojim jer na tastaturi se ne moze igrati tako jer imas na tastaturi postoji 8 pravaca dok na analogu gde god pozelis mozes da odigras pas. Toliko za dodavanja .... Ono sto me jos jako ali jako jako iritira je sledece... GOLMANI (tj samo moj golman posto CPU-ov golman brani skoro bez greske) Popravljeni su dosta ali jos imaju malih milion bagova i tako mi se desi da napadam non-stop,imam inicijativu,bolje igram ,centriram sve sve i ne mogu dati gola i onda dodje 75-85 minut i onda se desi da dodje jedan igrac(prosto kao da CPU zamisli da ja moram primiti gol) i uzme loptu , ne bitno da li je stoper ili golman ili mesi , i prodje mi pola odbrane onda uradi neki ne moguci dupli pas i sutne i moj golman primi gol ispod noge a bacio se da brani sut u desne raslje....Takodje isto sto me jako iritira to je smirenost CPU-ve odbrane...Ne znam da li se to vama desava ali ja da napadnem sa deset igraca golmana on bi lagano podboo loptu preko mojih igraca do svog saigraca.... I bekovi i centar halfovi... Ne znam kakav pritisak moram napraviti da bi bek,stoper,centralni,golman izbio loptu u aut pod pritiskom kada je... I kaada izbiju loptu napred to obicno iz kolena bude i onako lopta leti 80 m a on je sutne iz kolena iz okreta ... Ne retko mi se desavalo dok nisam skontao kako da izbijem takve lopte da iz takve lopte primim gol ... SToper - spic - moj golman(citaj rupa) - GOL.... Sutiranje je sasvim uredu ali me iritira tj. ubija me u pojam sto moj svaki je*eni sut mora da bude izblokiran... tj 80% suteva ili bude balon ili bude blokirano...Fizika lopte je dobra ali ima bagova(i to velikih)Prekidi-slobodnjaci-korneriDa krenem od slobodnjaka.... Ono sto me je iznerviralo gde za malo nisam obrisao PES to je bilo kada sam igrao Championship i vodim 1:0 protiv Millwalla(ja msm) i 90+ ja napravim prekrsaj na 20m...i dodje mi igrac i zavuce mi golcinu kakvu ne mogu ni da zamislim da li takav gol neko moze da da...Jos stanem sa najvisljim igracem (194cm) pored stative i skocim i drzim D(da mi skoci zivi zid) i on sutne i stisnem i S da skoci igrac pored stative ali ne vredi i samo gledam loptu ulazi u same raslje.To mi je ubilo tada svaku smisao igre...Nije samo protiv Millwalla dogodilo vec i protiv raznih drugih...Prekidi(centar sut sa strane) je naamesten da CPU ima priliku da sutne pa ako udje udje...Centar sut skace njihov stoper ostavlja povratnu svom igracu ovaj sutira pa ako udje uslo je...Korneri(jao jao jao) kada god CPU gubi od mene ide centar sut gde ja nemam sanse da se odbranim i uvek primim gol .... i tu jednom za malo da nisam obrisao PES jer to je bilo 1. kolo premier lige protiv Liverpoola gde mi dodje Lucas i skoci pored mog Hobsa koji je vislji od njega za jedno 15 cm.... Takav osecaj imam da prosto se bojim da napravim korner....Master Liga Generalno nemam zamerki ali zato ono "previse igram" daj malo da se odmorim ili zasto ja "ne igram dovoljno"....Jest pazi da Runi ne pita Fergusona da odmara posle svake 3 odigrane cele....Znaci poludim dok cekiram to... Super je sto moze da se podesava trening,bolje je kalendar odradjen i sta jos...Sudije imaju kriterijum kao da je u pitanju neki balet ili tako nesto.... Dzabe poznavanje igranje odbrane jer svaki manji kontakt je faul...7/10 klizecih startova je faul za koji se od tih sedam 6 dobija zuti karton.... Znaci potpuno seckanje igre bez ikakve potrebe....Ne znam to je to od mene nadam se da i drugi imaju slicne utiske kao i ja i ako ima neko nesto da doda neka slobodno napise:)
Ne znam zasto su mi moderatori obrisali post prosli ali da li oni ne daju da svako iznese svoje misljenje igre ja stvarno ne znam...Izvinjavam se na greskama u pravopisu jer nisam imao zivaca da "sminkam" tekst...
Nadam se da ce PES 13 biti isti kao PES 12 bez bagova i golmana samoubica ... :) Ja bih bio zadovoljan.....
Pozdrav!
« Poslednja izmena: 2. januar 2012, 17:44:49 od strane NoLe PxFxCx »

P E S  2 0 1 4
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: PES 2012 Recenzije
« Odgovor #7 poslato: 31. januar 2012, 23:10:43 »
Citat: maremas;912654
Jedan citat...

Citat
PES 2010 - PES 2011 - PES 2012. Enough changes to warrant a release of course, but very recognizable from previous efforts.

PES 2013. Completely unrecognisable from previous iterations in tech, marketing, community interaction and production value.


Počelo je, kad pre :D


*****e, ništa od novog endžina za PES 2013 :9898:
Citat: =Adam
I'm currently in talks with Konami about PES 2013 & the new engine for new consoles. They've made a decision to focus the new engine, and make it exclusively for the generation ahead. I'm torn by this decision, the new tech was planned for this year, but not anymore. The whole team, as in all senior Konami staff, are in Japan and plans are being set in stone for the future of PES.
I do want to say, just because it's not a new engine doesn't mean this year won't see some key advancements. Stay tuned for some great announcements.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Re: Odg: PES 2012 Recenzije
« Odgovor #8 poslato: 1. februar 2012, 00:28:50 »
Citat: maremas;940981
*****e, ništa od novog endžina za PES 2013 :9898:

Ako ništa onda je dobra vest da će novi pes najverovatnije moći da se igra na konfiguracijama na kojima radi i 2012...
Bem ti žutaće, lepo kažem da nije fudbal za njih, u*ralo ih da naprave par solidnih fudbala, a onda da sve to isto zapakuju u lepšu ambalažu.
Ne ide to tako...


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: PES 2012 Recenzije
« Odgovor #9 poslato: 1. februar 2012, 01:17:06 »
Bla bla bla
Citat: Adam


Core parts of the game have been rebuilt. The possible issues will be how they are Incorporated into the current engine.


Now is not the time to worry.


There's a lot of positives alongside the obvious negative. First of all, PES will launch onto the new machines emphatically. Secondly, the current game will be exclusively built from fan feedback.


Read a lot into the last sentence. Like I said you guys will be very happy. Some of the stuff implemented and then shown will make you think it's a new engine.
 

Marko82

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Re: PES 2012 Recenzije
« Odgovor #10 poslato: 1. februar 2012, 13:03:45 »
Ako je istina da nece biti novi engine,onda sam bas razocaran,jer je sadasnji engine maksimalno iskoriscen,dokaz za to su golmani koji 5 godina ne valjaju,a niko ne moze da me ubedi da Konami ne zna da isprogramira golmane [PES6],ali kad nemas dobar engine dzaba ti sve.
" Core parts of the game have been rebuilt. The possible issues will be how they are Incorporated into the current engine. " Da,da,pa to je ono sto ****,a nije qratz.Nazalost,gledajuci sta nam je Konami spremao u poslednje vreme,po prvi put u zadnjih 5 godina ne iscekujem novi PES sa odusevljenjem.Jos jedna godina prodavanja muda za bubrege...
 

bokirivaldo

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 317
    • Pogledaj profil
Re: Odg: PES 2012 Recenzije
« Odgovor #11 poslato: 1. februar 2012, 14:55:46 »
Citat: Darcoolio_No1;941044
Ako ništa onda je dobra vest da će novi pes najverovatnije moći da se igra na konfiguracijama na kojima radi i 2012...
Bem ti žutaće, lepo kažem da nije fudbal za njih, u*ralo ih da naprave par solidnih fudbala, a onda da sve to isto zapakuju u lepšu ambalažu.
Ne ide to tako...
Vreme je za korenite promene a to moze verovatno samo sa novim endzinom
tako da sta da ocekujemo koliko bolje moze . Ovaj fudbal su skroz promasili u kojem na 1 dobru stvar 2-3 su uradene lose da
nije onog yair gameplay ne bi ga ni igrao .
 

blackwhite

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3562
    • Pogledaj profil
Re: PES 2012 Recenzije
« Odgovor #12 poslato: 1. februar 2012, 15:47:20 »
Sto se mene tice,sa njihovim ,,novinama,, sam prezasicen,nemojte molim vas vise...nek nam vrate stari pes...
PSN ID : blackwhite985
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: PES 2012 Recenzije
« Odgovor #13 poslato: 29. mart 2012, 15:24:54 »
Evo mali hint...
Citat: Adam
Happy birthday Jaun! And lucky for you, today is a good day ;)


Unfortunately, I can't go into specifics, as we're still a few weeks away from lift off, but dare I say it, it's time to get on the hype train. Scrap everything I said about PES 2013 being a year to be content with, Konami are pushing the bar!


So yeh, a very positive day, and I've planned out the hinting I'm going to be doing in the weeks ahead. Sit tight!


I'll just start with this: Individuality. KONAMI HAVE NAILED IT! I'm stunned with what is in place. Stats, animations (GK too), and player performance. Just WOW!

Edit:
Ja sam pitao da mi kaze u odnosu na PES 2012 kako bi ocenio ove stavke sto je naveo, odgovorio mi je ovo pošto trenutno ne sme ništa konkretno da kaže:

Citat
Not of a number right now, it's early and will improve, but already it's a true reworking of those elements.

There have been times when PES has really impressed me, so much so I've begged Konami to release a demo super early. I think PES 2011 was the first where me and Suff played the first build, and wanted the game to be playable to masses as early as possible because it was clearly special, and a big positive change in terms of gameplay compared to th previous version.

Trust me, I'M GOING TO GET ON A PLANE AND BULLY SEABASS. HE NEEDS THIS DEMO OUT AS EARLY AS F*CKING POSSIBLE.

Citat: Adam
I, no Konami need to put the game in as many peoples hands as soon as possible and say 'NOW WHAT!'
 

nesa24 the end

  • nesa24
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 9657
    • Pogledaj profil
Re: PES 2012 Recenzije
« Odgovor #14 poslato: 29. mart 2012, 15:45:52 »
Ma nije valjda to Adam napisao...
O kako ga svi vole...
Nikad nije reklamirao nista pa povukao bulju...
a ne.. ne..
All men dream: but not equally. This I did.