Autor Tema: Gameplay tool : New gameplay patch version 1.41 by Jenkey  (Pročitano 30000 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

jurun

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 23
    • Pogledaj profil
Re: Gameplay tool : New gameplay patch version 1.3 by Jenkey
« Odgovor #30 poslato: 20. oktobar 2011, 17:30:11 »
ubacio, probao i razočarao se.ovo samo pokvari igru te ona postane još teža nego što je bila.
 

Dane Znik

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 791
    • Pogledaj profil
Re: Gameplay tool : New gameplay patch version 1.3 by Jenkey
« Odgovor #31 poslato: 20. oktobar 2011, 17:40:39 »
Citat: jurun;883982
ubacio, probao i razočarao se.ovo samo pokvari igru te ona postane još teža nego što je bila.

Jer dusa i telo sve je crno belo!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: nesa24 the end, Brospeed

sonyblack2

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Re: Gameplay tool : New gameplay patch version 1.3 by Jenkey
« Odgovor #32 poslato: 22. oktobar 2011, 14:31:45 »
stvar je super poboljsava igru u mnogim stvarima
 

taliban

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 394
    • Pogledaj profil
Re: Gameplay tool : New gameplay patch version 1.3 by Jenkey
« Odgovor #33 poslato: 22. oktobar 2011, 15:57:24 »
Jel se meni cini ili ovaj 1.4.1 nema nikakvog efekta na ranije zapocetu ML?Vidim da ima samo fajl za exhibition pored configa a i da se zale ljudi da ne radi za BAL
Hey wenger leave them kids alone
 

SaW

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 161
    • Pogledaj profil
Re: Gameplay tool : New gameplay patch version 1.3 by Jenkey
« Odgovor #34 poslato: 22. oktobar 2011, 17:00:39 »
Ja nisam primetio da igde pise da je ova alatka napravljena npr. iskljucivo za exhibition ili ML ...Tkd, sumnjam da za jedno radi a za drugo ne...
 

Zvezdan Nik

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 342
    • Pogledaj profil
Re: Gameplay tool : New gameplay patch version 1.3 by Jenkey
« Odgovor #35 poslato: 22. oktobar 2011, 21:35:41 »
Radi u svim modovima,i to odlično.Igram već nekoliko dana sa ovim pečom i još nisam primio neki gol koji bi me totalno izludeo(gol glavom najnižeg igrača na terenu,ili driblinzi u stilu Maradone koji vara pola protivničke ekipe?)
 

taliban

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 394
    • Pogledaj profil
Re: Gameplay tool : New gameplay patch version 1.3 by Jenkey
« Odgovor #36 poslato: 22. oktobar 2011, 21:41:36 »
Citat: SaW;884257
Ja nisam primetio da igde pise da je ova alatka napravljena npr. iskljucivo za exhibition ili ML ...Tkd, sumnjam da za jedno radi a za drugo ne...
Citat: Zvezdan Nik;884477
Radi u svim modovima,i to odlično.Igram već nekoliko dana sa ovim pečom i još nisam primio neki gol koji bi me totalno izludeo(gol glavom najnižeg igrača na terenu,ili driblinzi u stilu Maradone koji vara pola protivničke ekipe?)
Onda ili ja ne pokrecem dobro,ili nema nekog previse uocljivog efekta na moj shut,i dalje sutnem po 20 puta,11-12 u okvir gola i vecina od toga ide direktno u golmana ko i bez ovoga.Znaci kopiraju se fajlovi u folder igre i pokrece se normal tool run as admin jelda?
Hey wenger leave them kids alone
 

srki82

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 165
    • Pogledaj profil
Re: Gameplay tool : New gameplay patch version 1.3 by Jenkey
« Odgovor #37 poslato: 22. oktobar 2011, 21:46:27 »
Danas sam stavio ovaj gameplay i mogu reci da je igra mnogo fluidnija,zavisi kako ko podesava one opcije,ja sam stavio da mi je lopta teza i da mi je nesto jaci sut,tako da nema vise onih smesnih suteva iz sesnajsterca koji su bili slabi,finte nisu nesto promenjene,mozda roling u levu i desnu stranu deluje malo ostriji,jos uvek je primetan AI cheat,pogotovo kod slabijih timova,kad vidim da tim kao sto je NOVARA koji je usao iz druge u prvu italijansku ligu igra na nivou timova kao sto je Milan,Inter itd,onda mi je sve jasno...Milan pregazim na Top Player a sa ovim "slabasnim" klubovima mucim muku,jbga...ima i ovaj patch svoje mane ali je ipak mnogo bolje sa njim nego bez njega..
 

Zvezdan Nik

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 342
    • Pogledaj profil
Re: Gameplay tool : New gameplay patch version 1.3 by Jenkey
« Odgovor #38 poslato: 22. oktobar 2011, 21:59:20 »
Taliban,ja imam onaj pesedit peč i pokrećem normalno preko njega.
 

Zeljko_PFC

  • Regular
  • **
  • Poruke: 76
    • Pogledaj profil
Re: Gameplay tool : New gameplay patch version 1.3 by Jenkey
« Odgovor #39 poslato: 22. oktobar 2011, 22:09:46 »
mogu li samo da skinem i instal ovaj 1.4.1 safe,da predhodno ne skidam ovaj normal? ima li to kakve veze? :D
 

Stella Rossa

  • Regular
  • **
  • Poruke: 87
    • Pogledaj profil
Re: Gameplay tool : New gameplay patch version 1.3 by Jenkey
« Odgovor #40 poslato: 23. oktobar 2011, 00:16:32 »
Људи, ја би оставио све по дифолту како је у игрици и активирао само отклањање АИ Чита.И како да подесим опције да то изведем ако је могуће?
 

SaW

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 161
    • Pogledaj profil
Re: Gameplay tool : New gameplay patch version 1.3 by Jenkey
« Odgovor #41 poslato: 23. oktobar 2011, 00:17:04 »
Citat: Zeljko_PFC;884519
mogu li samo da skinem i instal ovaj 1.4.1 safe,da predhodno ne skidam ovaj normal? ima li to kakve veze? :D

To samo skini i nema da brines ;) Ja igram preko safemode verzije, cepaj samo

Citat: Stella Rossa;884627
Људи, ја би оставио све по дифолту како је у игрици и активирао само отклањање АИ Чита.И како да подесим опције да то изведем ако је могуће?

Samo stikliraj AI a za ostale opcije, mislim da pise u zagradi gde je default ili da ti stoji na sredini ;)
« Poslednja izmena: 23. oktobar 2011, 00:19:34 od strane SaW »
 

Dane94

  • Gost
Odg: Gameplay tool : New gameplay patch version 1.3 by Jenkey
« Odgovor #42 poslato: 23. oktobar 2011, 00:23:04 »
Skidam. Rokam vec petu sezonu Master Ligu koju cepam sa Stoukom , nemam Konamijev patch skinut jer igram sa onom prvom verzijom vijetnamskog patcha koji samo ubacuje nazive i grbove timova u Bundesligi i Cempionsipu , sredjuje dresove i jos neke sitnice...No nebitno! Hoce li mi raditi i da mi objasni neko detaljno ako nije frka sta tacno da stikliram?
 

SaW

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 161
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Gameplay tool : New gameplay patch version 1.3 by Jenkey
« Odgovor #43 poslato: 23. oktobar 2011, 00:28:39 »
Citat: Dane94;884642
Skidam. Rokam vec petu sezonu Master Ligu koju cepam sa Stoukom , nemam Konamijev patch skinut jer igram sa onom prvom verzijom vijetnamskog patcha koji samo ubacuje nazive i grbove timova u Bundesligi i Cempionsipu , sredjuje dresove i jos neke sitnice...No nebitno! Hoce li mi raditi i da mi objasni neko detaljno ako nije frka sta tacno da stikliram?

Trebalo bi da ti radi, e sad...Sta zelis ti stikliras i suprotno...Imas gomilu opcija i ti fakticki kreiras kako tebi odgovara..
 

Dane94

  • Gost
Odg: Gameplay tool : New gameplay patch version 1.3 by Jenkey
« Odgovor #44 poslato: 23. oktobar 2011, 00:29:55 »
Hvala na brzom odgovoru matori. Javljam utiske.

EDIT : pise da podrzava samo PES2012 version 1.01 NO - DVD

To kontam da znaci da bez Konamijevog patcha ne mogu...?