Autor Tema: Passing  (Pročitano 10639 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

customiZer

  • Madridista
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2504
    • Pogledaj profil
    • http://www.customiZer-portfolio.com
Passing
« poslato: 15. oktobar 2011, 23:54:39 »
Ako sam jedini sa ovim utiskom zatvorite temu :)
Da li je i vama mnogo teze pogiditi pas u 2012? U 2011 sam mogao da pogodim koga sam htio kako sam htio a sada ne mogu pas na 2 metra da pogodim, igrac je obidje ili nesto. Kada stisnem pas moram da igram onako kakvu mi situaciju namjesti taj pas, nema nista od moje zamisli :)
Eksperimentisao sam sa Pass Assistance ali bezuspjeno.

Neki savjeti? :)
 

Zvezdan Nik

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 342
    • Pogledaj profil
Re: Passing
« Odgovor #1 poslato: 16. oktobar 2011, 07:38:40 »
Na koliko crtica igraš?Staviš li na full,igraćeš pas igru kao na fliperu.Smanjiš li na jednu ili nijednu,moraćeš da se pomučiš žestoko da dodaš dobar pas,ali ćeš biti u mogućnosti da,kad uvežbaš dobro,dodaješ lopte koje su bile misaona imenica sve ove godine.Ja igram na jednoj crti i to je sasvim dovoljno da se dobije odličan osećaj u igri.Igra na prvu traži najviše koncentracije,ali kada prođe,osećaj je fenomenalan,posebno kad se odigra povratna lopta na šut,ili dupli pas na malom prostoru.Analog i jedna crta,loptu možeš provući gde poželiš.Meni je trebalo nekoliko dana da se pokupim sa pas igrom,ali sada ide odlično.
« Poslednja izmena: 16. oktobar 2011, 11:19:37 od strane Zvezdan Nik »
 

Gilmar

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 36
    • Pogledaj profil
Re: Passing
« Odgovor #2 poslato: 16. oktobar 2011, 13:15:15 »
Ja igram bez crtica.U pocetko je bilo tesko , onda sam se navikao i super je.Samo vezba sinko.Glupo je igrati sa bilo kakvom pomoci, iskljuci sve i cepaj :) .
 

masanhed

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Re: Passing
« Odgovor #3 poslato: 16. oktobar 2011, 13:25:09 »
pozz,da li je moguce da mi je nestala funkcija da sa desnim analogom palim igrace i teram ih da protrce,mozda sam nesto ugasio al neznam sta u svakom slucaju nemam tu mogucnost,ako neko moze da mi kaze gde da to podesim
 

marko030

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 222
    • Pogledaj profil
Re: Passing
« Odgovor #4 poslato: 16. oktobar 2011, 13:58:13 »
A gde se namestaju te crtice da i ja ugasim pa da vezbam :)
 

gilence

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 32
    • Pogledaj profil
Re: Passing
« Odgovor #5 poslato: 16. oktobar 2011, 14:06:06 »
moze jedno pitanje,nevezano za pas igru??..kako se sutira?? :)..svaki sut van 16erca je jadan,sve neki baloni..sut je ranije bio mnogo bolji..sad kao da nemaju snage,jedva dodje do gola..nisu vise onako ostri..
 

Dane Znik

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 791
    • Pogledaj profil
Re: Passing
« Odgovor #6 poslato: 16. oktobar 2011, 14:36:24 »
moras da pustis L1 (brzo trcanje) kad sutiras ;)
Jer dusa i telo sve je crno belo!
 

djolesrb

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 872
    • Pogledaj profil
Re: Passing
« Odgovor #7 poslato: 16. oktobar 2011, 17:48:34 »
Ne mora da znaci da je do tebe sa dodavanjima, sve je oko tog pass assistance. JA igram sa 3 valjda posto nisam nista dirao i desava mi se da kada imam dva igraca kojima mogu da dodam u liniji, doda onom 1. npr a hteo sam durgom bez obzira kolko dugo drzim pas.
 

Zvezdan Nik

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 342
    • Pogledaj profil
Re: Passing
« Odgovor #8 poslato: 16. oktobar 2011, 19:36:33 »
Citat: Gilmar;881155
Ja igram bez crtica.U pocetko je bilo tesko , onda sam se navikao i super je.Samo vezba sinko.Glupo je igrati sa bilo kakvom pomoci, iskljuci sve i cepaj :) .
Igraš na analogu ili na krstiću?Ako igraš na analogu bez ijedne crtice,i još imaš uspeha u igri protiv kompjutera na najtežem nivou,onda si ti fenomen svakako.
Protiv čoveka mogu da igram bez ijedne crte,protiv kompa je suludo.
 

mr. HankeY

  • Regular
  • **
  • Poruke: 94
    • Pogledaj profil
Re: Passing
« Odgovor #9 poslato: 16. oktobar 2011, 20:49:56 »
Citat: Zvezdan Nik;881487
Igraš na analogu ili na krstiću?Ako igraš na analogu bez ijedne crtice,i još imaš uspeha u igri protiv kompjutera na najtežem nivou,onda si ti fenomen svakako.
Protiv čoveka mogu da igram bez ijedne crte,protiv kompa je suludo.
Po cemu je to toliko tesko? I ja igram bez ijedne crtice i jos pogasim onaj Player Assistance. Nije nista tesko,ja sam za 3-4 tekme uso u ritam.
necainter
 

Zvezdan Nik

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 342
    • Pogledaj profil
Re: Passing
« Odgovor #10 poslato: 17. oktobar 2011, 07:02:30 »
Ljudi,nemojmo se praviti Englezi.Igram i ja ovu igru svaki dan i vrlo dobro znam da je kombinacija analognog upravljanja sa isključenim crtama teško mučenje,gotovo nemoguča misija.Igram igru od samih početaka tako da nisam nikakav amater ili još gore početnik u ovoj priči.Onaj koji uspe da napravi dobar rezultat u nekom takmičenju tipa Master liga,igrajući na najjačem nivou,a isključuje sve crte u kombinaciji sa analognim komandama,vanredno je inteligentan,ili je nadčovek.
Protiv čoveka je smisleno isključiti sve crte,protiv kompa je to jako teška rabota.
O player assistance i nije bilo govora,to je i kod mene sve na off.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: dakimil

Alcatraz1

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 220
    • Pogledaj profil
Re: Passing
« Odgovor #11 poslato: 17. oktobar 2011, 10:06:24 »
jel pricate o onim crticama semi asisted a,tako nekako pise,znaci sve da smanjim?
 

Klang

  • nyonyo
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 307
    • Pogledaj profil
Re: Passing
« Odgovor #12 poslato: 17. oktobar 2011, 10:22:51 »
Odigrao sam 2,3 partije do sada :D tako da ne znam u cemu je fora sa tim crticama. Cemu one sluze uopste?
 

gagy142

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 40
    • Pogledaj profil
Re: Passing
« Odgovor #13 poslato: 17. oktobar 2011, 14:13:24 »
Ma pasovi jesu tezi ali to i jeste realnost nije svaki tim Barselona da igra laserski tacno , ali moj problem je odbrana zasto igrac kad juri protivnickog nece vise kad drzis X da vrsi pritisak na njega da izbija loptu ?
 

majdej

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 19
    • Pogledaj profil
Re: Passing
« Odgovor #14 poslato: 30. oktobar 2011, 20:15:59 »
Ija imam isti problem sa dodavanjem ...pogotovu u online igri KATASTROFA!!!
Pogasim assistance i nista dodam svih pet crta nista KATASTROFA!!!
a tek trougao u sesnaestercu ma nista totalno neprecizno,napravise krs od dodavanja
:wacko::wacko::wacko: