Autor Tema: Prijavljivanje Prevaranata PES2012 ONLINE  (Pročitano 22725 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

circulation

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1362
    • Pogledaj profil
Re: Prijavljivanje Prevaranata PES2012 ONLINE
« Odgovor #30 poslato: 20. oktobar 2011, 10:57:33 »
Dobro, pošto ću očigledno morati da odslužim celu kaznu, da li neko može da proba da mi objasni zašto sam bio banovan na 7 dana? Tj zanima me po kom su principu u Konamiju doneli takvu odluku. Odigrao sam 15ak utakmica, lik je izašao, ja sam ga prijavio i dobio zabranu 7 dana. Opet je tamo pisalo da mi je procenat završenih 90% Znači nije to.
Da li neko možda može da skapira zašto se to dogodilo? Pretpostavljam da je greška da bi mi makar odgovorili na 3 maila koja sam im poslao. Nisu odgovorili ni na jedan. Ovako i ako su proveravali, opet mi je ostao ban. Da li je neko imao sličnih iskustava u prethodim godinama?
it sounds good, it looks good, it feels good - it is good!
 OFICIJALNI SAJT NAŠA KRILA
 

boleee

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 267
    • Pogledaj profil
Re: Prijavljivanje Prevaranata PES2012 ONLINE
« Odgovor #31 poslato: 20. oktobar 2011, 17:20:13 »
Citat: circulation;883778
Dobro, pošto ću očigledno morati da odslužim celu kaznu, da li neko može da proba da mi objasni zašto sam bio banovan na 7 dana? Tj zanima me po kom su principu u Konamiju doneli takvu odluku. Odigrao sam 15ak utakmica, lik je izašao, ja sam ga prijavio i dobio zabranu 7 dana. Opet je tamo pisalo da mi je procenat završenih 90% Znači nije to.
Da li neko možda može da skapira zašto se to dogodilo? Pretpostavljam da je greška da bi mi makar odgovorili na 3 maila koja sam im poslao. Nisu odgovorili ni na jedan. Ovako i ako su proveravali, opet mi je ostao ban. Da li je neko imao sličnih iskustava u prethodim godinama?

 
ja sam prosle godine bio banovan,mada sa razlogom, jer sam pokusavao par puta da snimam meceve kako bih prijavio prevarante, a kad god bih taj neki program ukljucio dolazilo je do usporavanja veze, a nekada i do prekida, znaci da kazemo da sam pravedno bio banovan. iz konamija mi je stigao mail da sam banovan 7 dana, a oni du me ukljucili tek 11. dana i to posle mojih silnih zalbi i molbi
 

STUDIOX

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 142
    • Pogledaj profil
Re: Prijavljivanje Prevaranata PES2012 ONLINE
« Odgovor #32 poslato: 22. oktobar 2011, 18:04:09 »
dalas
 

circulation

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1362
    • Pogledaj profil
Re: Prijavljivanje Prevaranata PES2012 ONLINE
« Odgovor #33 poslato: 24. oktobar 2011, 00:32:31 »
Citat: boleee;883972
ja sam prosle godine bio banovan,mada sa razlogom, jer sam pokusavao par puta da snimam meceve kako bih prijavio prevarante, a kad god bih taj neki program ukljucio dolazilo je do usporavanja veze, a nekada i do prekida, znaci da kazemo da sam pravedno bio banovan. iz konamija mi je stigao mail da sam banovan 7 dana, a oni du me ukljucili tek 11. dana i to posle mojih silnih zalbi i molbi
ja sam samo igrao, ništa nisam štelovao van igre...

elem, danas mi je još jedan lik izašao na istu foru. dakle, ulazi se u meni utakmice, nameštaš taktiku, čim pritisneš kick off vrti se dupli plavi krug, nakon toga izlazi u glavni meni.
0 para, svi igrači dobijaju po jednu odigranu utakmicu, svi igrači su za milimetar umorniji, rezultat 0:3 forfeit.

e sad, ušao sam tom liku u profil posle tekme, imao je nekih 30ak utakmica, par pobeda, par nerešenih i podosta poraza. ima 80 posto završenih mečeva i tek jednu nezavršenu u poslednjih deset?? zbun...

ništa mi tu nije jasno, da li je cheat ili nešto drugo nisam pametan. uglavnom, ne prijavljujem više nikoga, jer da sam ovog prijavio opet bih dobio ban, isto kao prvi put.
« Poslednja izmena: 24. oktobar 2011, 00:35:13 od strane circulation »
it sounds good, it looks good, it feels good - it is good!
 OFICIJALNI SAJT NAŠA KRILA
 

internacional 1

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 944
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Prijavljivanje Prevaranata PES2012 ONLINE
« Odgovor #34 poslato: 24. oktobar 2011, 02:50:43 »
MARINJO nas izgleda ako se ikada ovde pojavi treba mu zabraniti da igra bilo sta,on je sramota od coveka jadnik.

 

circulation

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1362
    • Pogledaj profil
Re: Prijavljivanje Prevaranata PES2012 ONLINE
« Odgovor #35 poslato: 24. oktobar 2011, 17:04:00 »
neka, taj lik očigledno niti zna Engleski niti matematiku, ima fore još par tekmica pa će da završi u đubrovniku, i on i njemu slični...
it sounds good, it looks good, it feels good - it is good!
 OFICIJALNI SAJT NAŠA KRILA
 

bajrozupic

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 483
    • Pogledaj profil
Re: Prijavljivanje Prevaranata PES2012 ONLINE
« Odgovor #36 poslato: 24. oktobar 2011, 17:13:44 »
Citat: circulation;885494
ja sam samo igrao, ništa nisam štelovao van igre...

elem, danas mi je još jedan lik izašao na istu foru. dakle, ulazi se u meni utakmice, nameštaš taktiku, čim pritisneš kick off vrti se dupli plavi krug, nakon toga izlazi u glavni meni.
0 para, svi igrači dobijaju po jednu odigranu utakmicu, svi igrači su za milimetar umorniji, rezultat 0:3 forfeit.

e sad, ušao sam tom liku u profil posle tekme, imao je nekih 30ak utakmica, par pobeda, par nerešenih i podosta poraza. ima 80 posto završenih mečeva i tek jednu nezavršenu u poslednjih deset?? zbun...

ništa mi tu nije jasno, da li je cheat ili nešto drugo nisam pametan. uglavnom, ne prijavljujem više nikoga, jer da sam ovog prijavio opet bih dobio ban, isto kao prvi put.

Ovde nije problem sa chitovanjem već sa vezom. Kad ti je veza nestabilna, konami prekida utakmicu a nije bitno kod koga je problem, obojici rejting ide dole.
Ja imam problem sa tim preko dana, ako mi pukne veza dva puta ostavljam fudbal do uveče...

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Re: Prijavljivanje Prevaranata PES2012 ONLINE
« Odgovor #37 poslato: 24. oktobar 2011, 18:42:09 »
SG_Ruud.v.Goal

Konj smrdljivi izasao mi u 1/4 finalu ML Opena odmah na pocetku meca i dobio je 3-0...dokle vise !?
 

T3mplar

  • flexy
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1073
    • Pogledaj profil
Re: Prijavljivanje Prevaranata PES2012 ONLINE
« Odgovor #38 poslato: 27. oktobar 2011, 15:22:13 »
Citat: kepakg;885822
SG_Ruud.v.Goal

Konj smrdljivi izasao mi u 1/4 finalu ML Opena odmah na pocetku meca i dobio je 3-0...dokle vise !?



Sad je meni dahaka tako izasao u polufinalu d4 kupa,ovo je neki novi cheat vise ne idu na opterecovanje konekcije,cim se pojave nickovi samo izadje novac za plasman i pise da si ispao. :hammer:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: circulation

boleee

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 267
    • Pogledaj profil
Re: Prijavljivanje Prevaranata PES2012 ONLINE
« Odgovor #39 poslato: 28. oktobar 2011, 00:13:20 »
Citat: T3mplar;887380
Sad je meni dahaka tako izasao u polufinalu d4 kupa,ovo je neki novi cheat vise ne idu na opterecovanje konekcije,cim se pojave nickovi samo izadje novac za plasman i pise da si ispao. :hammer:


tako je bilo i na proslom pesu, izasao ti je na staru foru ctrl-alt-delete a on je prosao dalje jer je bio bolje rangiran od tebe  u kvalifikacijama. tu nista nisu promenili, zato ja i ne igram kupove, necu da se nerviram, a i procenat da mi pada
 

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Re: Prijavljivanje Prevaranata PES2012 ONLINE
« Odgovor #40 poslato: 28. oktobar 2011, 00:54:34 »
Turniru su postali neigrivi od cheatera, svi skoro znaju koja je fora za izlazenje i da dobijes 3-0, prosto neverovatno da to nisu uocili glupi japanci.
 

Interista

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 492
    • Pogledaj profil
Re: Prijavljivanje Prevaranata PES2012 ONLINE
« Odgovor #41 poslato: 28. oktobar 2011, 02:50:16 »
Ako moze neko,da mi se javi na pm.. Da mi samo objasni,kako mogu da izlazim,''chitujem'' .. Da se razumemo.. Nikad' to nisam koristio,nit' imam pojma,kako se to radi.. Ali.. Hocu da upotrebim to,kad' s'nimim debila,da ima slab % .. da ne gubim vreme bzvz.i da se nerviram... Hvala..
 

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: Prijavljivanje Prevaranata PES2012 ONLINE
« Odgovor #42 poslato: 28. oktobar 2011, 07:19:14 »
Prijavljivanje cheatera :

1. Interista :)
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Interista

circulation

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1362
    • Pogledaj profil
Re: Prijavljivanje Prevaranata PES2012 ONLINE
« Odgovor #43 poslato: 28. oktobar 2011, 11:02:56 »
Citat: kepakg;887700
Turniru su postali neigrivi od cheatera, svi skoro znaju koja je fora za izlazenje i da dobijes 3-0, prosto neverovatno da to nisu uocili glupi japanci.
uoče Japanci, ali pogrešnog kazne...
it sounds good, it looks good, it feels good - it is good!
 OFICIJALNI SAJT NAŠA KRILA
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Interista

Interista

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 492
    • Pogledaj profil
Re: Prijavljivanje Prevaranata PES2012 ONLINE
« Odgovor #44 poslato: 28. oktobar 2011, 13:59:36 »
Citat: mihajlodc;887724
Prijavljivanje cheatera :

1. Interista :)


Hahahaha.. Moze i tako :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Mihajlodc