Autor Tema: Tutorijal za slobodne udarce  (Pročitano 19720 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Misa7

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 167
    • Pogledaj profil
Re: Tutorijal za slobodne udarce
« Odgovor #30 poslato: 20. decembar 2011, 23:58:14 »
I ja isto,nekad ide normalno nekad ne,nzm zasto?????
 

indy

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: Tutorijal za slobodne udarce
« Odgovor #31 poslato: 10. januar 2012, 14:34:39 »
Dali se prilikom udarca "knuckeball",osim suta(2x),koristi jos nesto?!Odradim po tutorijalu,medjutim nedobijam da lopta dobije krivudav smer ispred golmana,nego ide pravolinijski.
 

TheBernandinho

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 890
    • Pogledaj profil
    • http://www.youtube.com/user/TheBernandinho?feature=mhee
Re: Tutorijal za slobodne udarce
« Odgovor #32 poslato: 10. januar 2012, 17:46:26 »
Ja ne znam da uradiim ovaj knuckleball šut uvek kad drugi put stisnem šut on samo doda snagu i ode u tri lepe...
Када би Брус Ли играо за Звезду, Маракана била би у змајевом гнезду, а ти, а ти, обуци дрес Брус Ли..
Не дозволи ником да пређе половину, преполови голмана, пречку и стативу, а ти, а ти, обуци дрес Брус Ли...
 

MaliZi98

  • Regular
  • **
  • Poruke: 57
    • Pogledaj profil
Re: Tutorijal za slobodne udarce
« Odgovor #33 poslato: 5. februar 2012, 18:10:42 »
a kako to izvest na tastaturi..jel ima neki tutorijal za slobodne na tastaturi....ili kako da rasporedim settingse..pomoc
 

TheBernandinho

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 890
    • Pogledaj profil
    • http://www.youtube.com/user/TheBernandinho?feature=mhee
Re: Tutorijal za slobodne udarce
« Odgovor #34 poslato: 6. februar 2012, 13:32:42 »
Pa kolko znam brate za svako dugme na džojstiku ima i dugme na tastaturi.Nema šta sad ovde da razmišljaš ako je ovde šut i pas za felš na blizinu tako je i na tastaturi itd...
Када би Брус Ли играо за Звезду, Маракана била би у змајевом гнезду, а ти, а ти, обуци дрес Брус Ли..
Не дозволи ником да пређе половину, преполови голмана, пречку и стативу, а ти, а ти, обуци дрес Брус Ли...
 

Perica83

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 232
    • Pogledaj profil
Re: Tutorijal za slobodne udarce
« Odgovor #35 poslato: 7. februar 2012, 14:39:12 »
Prvo ovaj fudbal vise ne moze da se igra na tastaturi jer ima toliko slozenih komandi koje treba da se izvode veoma brzo,sto na tastaturi nije moguce.A za knuckeball osim sto se dva puta stisne sut sto cu kasnije objasniti kako,pre prvog put treba jos drzati kursor napred,ka golu.Bez toga,nema knuckeball-a.E sad,jacina suta koju punite kada ovo izvodite uopste nije bitna ali UOPSTE nije bitna za razliku izvodjenja slobodnjaka sa drugih,blizih pozicija.Ako mozda niste znali,ovaj sut je efektan samo od 30m pa na vise,zato sto se tada u zivom zidu nalaze samo dva igraca a ispod 30m 4-5.Znaci,jacina suta ne treba da prelazi polovinu nikada,neka vam to bude maksimum.
E sad GLAVNA FORA ZA KNUCKEBALL jeste dobar tajming drugog pritiska na sut a on se radi KADA IGRAC STAVI NOGU KOJOM NE SUTIRA PORED LOPTE.To mora malo da se vezba.Znaci ako pravilno uradite,power bar se vise nece puniti.U momentu kada igrac stavi stajnu nogu pored lopte,i skroz zamane nogom kojom sutira tada treba pritisnuti drugi put sut i drzati dok lopta ne poleti.To je sve.Posle lopta radi sama i pravi golmana smesnim.Eto ljudi,nadam se da sam vam pomogao a ako jesam,ne stiskajte dugme hvala,ja nemam tih kompleksa.Samo cepajte mreze,pa se citamo nekom drugom prolikom.
 

TheBernandinho

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 890
    • Pogledaj profil
    • http://www.youtube.com/user/TheBernandinho?feature=mhee
Re: Tutorijal za slobodne udarce
« Odgovor #36 poslato: 7. februar 2012, 18:47:45 »
Pošto nećeš hvala,evo ovako ti se zahvaljujem mada tu ne vidim kompleks.Tvoj post mi je zaista pomogao i red bi bio da ti zahvalim na tome,al ajde ako nećeš...
Када би Брус Ли играо за Звезду, Маракана била би у змајевом гнезду, а ти, а ти, обуци дрес Брус Ли..
Не дозволи ником да пређе половину, преполови голмана, пречку и стативу, а ти, а ти, обуци дрес Брус Ли...
 

amar77

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Re: Tutorijal za slobodne udarce
« Odgovor #37 poslato: 7. februar 2012, 23:27:54 »
pokusavam da uradim ovaj knuckle sut na ps3 ali mi ne uspijeva.. znaci napunim kocku do pola i prije nego sto igrac udari loptu ponovo pritisnem kocku.. uvijek golman odbrani (uhvati) i na replayu nema nikakvog krivudavog smijera :(
 

Alexic

  • Regular
  • **
  • Poruke: 62
    • Pogledaj profil
    • http://markizdesign.tumblr.com
Re: Tutorijal za slobodne udarce
« Odgovor #38 poslato: 14. februar 2012, 16:28:27 »
Moraćeš pažljivije da pogledaš maremasov tutorijal.
Graphic Designer | Beatmaker

Tumblr | Youtube | Facebook | Google+ | Twitter