Autor Tema: BAL-Diskusija  (Pročitano 38442 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

srki82

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 165
    • Pogledaj profil
Re: BAL-Diskusija
« Odgovor #15 poslato: 9. oktobar 2011, 12:46:49 »
Uspeo sam da zainteresujem Totenhem preko desire club,presao i odigrao prolecni deo sezone,nisam bio nesto efikasan ali sam odlicno igrao protiv Arsenala,Mancestera i Celzija,dobio ponudu od Arsenala na pocetku sezone da predjem za 9,5 miliona evra i prihvatio,za 21 godinu odlican pocetak u velikom klubu,verovatno cu se zadrzati tu par sezona da pokusam da osvojim sta se moze a onda paljba natrag u Spaniju i vrhunac karijere u Barseloni.Francuska,Portugalska i Nemacka liga mi nije interesantna,mozda budem otisao na pozajmicu u Italijansku ligu na maksimum jednu sezonu ali otom potom...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

ssMaK

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 195
    • Pogledaj profil
Re: BAL-Diskusija
« Odgovor #16 poslato: 10. oktobar 2011, 09:36:54 »
Jel neko provalio kako mogu da namjestim da igrac trenira druge pozicije ? Jel se to nesto samo i automatski trenira,ili mogu negdje da namjestim ? :)
Welcome to the jungle...
 

Džoni™

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 920
    • Pogledaj profil
Odg: BAL-Diskusija
« Odgovor #17 poslato: 10. oktobar 2011, 10:02:02 »
Mislim da ta opcija nije moguca ove godine...
 

srki82

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 165
    • Pogledaj profil
Re: BAL-Diskusija
« Odgovor #18 poslato: 10. oktobar 2011, 13:43:11 »
Ne moze da se menjaju pozicije ali mozes na pocetku BAL-a da biras jednu poziciju koja se nadovezuje na druge,recimo CMF i DMF ili AMF,RMF i LMF i prakticno tokom igre ako zelis vise da igras na nekoj drugoj poziciji,forsiras tu poziciju pa ces za nju dobiti bolje ocene od menadzera,to ti je ono kad klub trazi igraca na dve ili tri razlicite pozicije a ti mozes da budes prvi na svim ukoliko ih pokrivas na terenu,ja sam tako kao AMF dogurao kao prvi na LMF i onda me stavlja na jednu od ove dve pozicije.Igram za Arsenal  i previse se guzvamo u sredini,ima vise opcija sa klupe pa je onda nekad bolje imati izbor ali pored toga mi je ipak AMF kljucna pozicija...
 

Eldorado

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 132
    • Pogledaj profil
Re: BAL-Diskusija
« Odgovor #19 poslato: 11. oktobar 2011, 13:23:52 »
ima li editor za become a legend da se nabrijem barem na 70 :)
 

Hodza

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1064
    • Pogledaj profil
Re: BAL-Diskusija
« Odgovor #20 poslato: 11. oktobar 2011, 18:38:25 »
Trazi od mene da uputim 3 suta u okvir gola, ja zabijem na toj tekmi 3 gola i imam jos 2 suta u okvir i onda misssion propala,ja neznam ko je ovde lud.
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: BAL-Diskusija
« Odgovor #21 poslato: 11. oktobar 2011, 18:41:36 »
Чудно,мени је исто то тражио неколико пута и сва три пута сам успешно одрадио мисију.Једном сам имао сам 3 шута у оквир гола а дао сам само један гол и добио позитивну оцену од тренера.
 

boris17su

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Re: BAL-Diskusija
« Odgovor #22 poslato: 12. oktobar 2011, 00:25:18 »
Ne znam... citao sam tu po postovima sto se tice nove pozicije u Bal.. kao pitali su da li je moguce ili ne, pa evo da podelim svoje iskustvo sto se tice toga ovde na ovoj temi, posto neki post je zakljucan ili tako nesto, nisam siguran. Naime... kada sam pocinjao, izabrao sam SS, to sam igrao za klub, kada sam dobio poziv reprezentacije Srbije, jedino slobodno mesto je bilo CF jer je takva taktika... I na toj poziciji su me forsirali, samo sam to igrao i ocene su mi bile lose, ali posle izvesnog vremena, dosao je onaj moj menadzer i kao saopstio da sam dobro igrao mesto CF i da sam sada usavrsio to i stiklirano mi je kao druga pozicija koju mogu da igram.
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: BAL-Diskusija
« Odgovor #23 poslato: 14. oktobar 2011, 19:16:08 »
Ja ћу да полудим.Одиграо сам одличну сезону са Ливерпулом а ниједном ме нису звали у репрезентацију али ниједном!Да напоменем да сам променио агента и све остало,значи супер сам одиграо сезону а позив од репрезентације ништа.А када сам играо у Витесеу и Виљареалу стално су ме звали да играм за "орлове".У чему је проблем :angry: :cursing:
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26479
    • Pogledaj profil
Re: BAL-Diskusija
« Odgovor #24 poslato: 14. oktobar 2011, 23:39:21 »
mene ubi ona ocena makon utakmice, uđem na poluvremenu, asistiram za 1-1 i dam gol za 2-1 i dobijem 6.5?
j*ebo ja onog ko je godinama unazad dužan za to adaptiranje ocena.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

lesinar 1987

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 113
    • Pogledaj profil
Odg: BAL-Diskusija
« Odgovor #25 poslato: 14. oktobar 2011, 23:58:49 »
Ja vec jednu i po sezonu igram na proff.. U prvoj sam za Granadu dao 15 gol,a u Hernnevenu 8 gol u 10 utakmica i nikako da me pozovu u reprezentaciju ! :(
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: BAL-Diskusija
« Odgovor #26 poslato: 15. oktobar 2011, 00:06:58 »
Citat: lesinar 1987;880260
Ja vec jednu i po sezonu igram na proff.. U prvoj sam za Granadu dao 15 gol,a u Hernnevenu 8 gol u 10 utakmica i nikako da me pozovu u reprezentaciju ! :(

Мене су позвали на полусезони 2011/2012 дакле кад сам кренуо.И док сам био у Витесеу и Виљареалу стандарно сам играо у репрезентацији и чак освојио Европско првенство а од кад сам на почетку прошле сезоне прешао у Ливерпул уопште ми не стиже позив за репрезентацију.Мој проблем је већи од твог брате али твој проблем можда можеш да решиш тако што ћеш да промениш агента.Види који агент ти је слободан и купи оног другог или трећег(ако имаш довољно пара узми трећег на листи,ако имаш мало узми другог).Сигуран сам да ће ти то помоћи да решиш проблем а ја не знам шта ћу да радим више попиздео сам мајке ми :cursing:
 

Ghost Rider

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1843
    • Pogledaj profil
Odg: BAL-Diskusija
« Odgovor #27 poslato: 15. oktobar 2011, 00:38:24 »
jel postoji neka fora od kompa da se trazi lopta tipa u prazan prostor ili takodje lopta u prazan prostor samo visinska,na ovo obicno kad trazim loptu mora prvo da je pipne 5 igraca pre nego sto dodje do mene,pritom nikad ne koriste prazan prostor da mi odgiraju :S
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26479
    • Pogledaj profil
Re: BAL-Diskusija
« Odgovor #28 poslato: 15. oktobar 2011, 00:44:04 »
2xR2


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ghost Rider

Ghost Rider

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1843
    • Pogledaj profil
Odg: BAL-Diskusija
« Odgovor #29 poslato: 15. oktobar 2011, 01:08:19 »
nmg se snadjem,sta je R2 jel to selektovanje igraca ili kao onaj sut unutrasnjom ?