Autor Tema: Master League Online (MLO)  (Pročitano 81906 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

dido27

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 237
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #30 poslato: 5. oktobar 2011, 21:37:51 »
kupio sam pes 12 i instalirao ali ne mogu online nikako da igram instaliram i njihov patc ali nista ,igricu sam kupio u nemackoj.molim za pomoc neka se neko javi na pm hvala...nije tema ali razumite me
 

Interista

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 492
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #31 poslato: 5. oktobar 2011, 22:54:22 »
Citat: dido27;874475
kupio sam pes 12 i instalirao ali ne mogu online nikako da igram instaliram i njihov patc ali nista ,igricu sam kupio u nemackoj.molim za pomoc neka se neko javi na pm hvala...nije tema ali razumite me

 
Ako si ubacivao neki patch,reinstal pes...

1) idi ovde https://id.konami.net ,napravi Konami ID
2) Ne ubacuj nikakav patch,kad' zavrsis instalaciju,sem oficijalnog 1.01
3) Probaj posle tog patch-a da udjes.. ako budes uspeo,onda mozes da ubacis Pes edit patch http://pesedit.com/forums/showthread.php?6850-PESEdit-com-2012-Patch-1-1-Released%21-02-10-11-Fix-1-1-1
4) posle tog patch-a, skines ovo ispod DOWNLOAD 1.1.1
Fixed online compatibility (must use online switch BEFORE starting the game).
http://ul.to/zru4dw7s
http://www.filesonic.com/file/2303346854

i samo kopiras u folder,gde ti je pes 2012.. pokrenes igru,i to je to...
 

dido27

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 237
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #32 poslato: 5. oktobar 2011, 22:58:13 »
ja sam instalirao pes 12 obriso sve patchove ,napravio  konami id cak se na njihovom sajtu logujem i budem logovan.kada pokusam online pise mi anmeldung nicht möglich??????? 4 put insaliram igricu i nece
 

Interista

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 492
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #33 poslato: 5. oktobar 2011, 23:02:19 »
Je l' si koristio registrieurngscode sa male knjige ?
 

dido27

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 237
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #34 poslato: 5. oktobar 2011, 23:03:36 »
taj sto mi je na knjizi sam koristio kada sam hteo da instaliram igru jedino tada
 

Interista

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 492
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #35 poslato: 5. oktobar 2011, 23:06:07 »
E,kad' kucas,za online... ukucas gore svoj id,ispod sifru,i dole proveri reg.code... Aj pa javi.. i salji mi na inbox.. Nemoj da spamujemo ovde bzvz..
 

zuke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 835
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #36 poslato: 5. oktobar 2011, 23:35:55 »
Citat: Interista;874458
Ovako... ****m im mater japansku,retardiranu,glupu !!!! Kako ih bre vise nije sramota ! Pa za koj k. bacas pare na original(bar ja dajem,da bih peglao online),a laga ima NA IZVOZ !!!

Poslednja 2-3 dana.. To je nesto neverevotano !!! Oci me zabole,koliko laguje !! Znaci.. Nemam reci... Bitno je da su obacili 10002e3224 novih stvari,a online nisu pipnuli !!

Izgleda da je tacno,da sto vise bude igraca bilo,da ce veci lag biti na serveru.. Ne znam,stvarno...

 


Izgleda da ce i ove godine to da me nervira.Original mi jos nije stigo,ali prema ovome sto pises,izgleda da ce biti ista stvar.To je bio jedini razlog zbog kog sam razmisljao da ove godine uzmem fifu mesto pes-a.Videcu ,ako me to bude nerviralo previse,mozda i ja prodam PES ,koji mi inace jos nije ni stigao :)
CILJ NE OPRAVDAVA SREDSTVA!!!
 

Interista

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 492
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #37 poslato: 5. oktobar 2011, 23:46:19 »
Citat: zuke;874577
Izgleda da ce i ove godine to da me nervira.Original mi jos nije stigo,ali prema ovome sto pises,izgleda da ce biti ista stvar.To je bio jedini razlog zbog kog sam razmisljao da ove godine uzmem fifu mesto pes-a.Videcu ,ako me to bude nerviralo previse,mozda i ja prodam PES ,koji mi inace jos nije ni stigao :)

Videces i sam druze... Nadam se ! STVARNO se nadam... Da ce da srede to,nekako... U pocetku je bilo ok.. Valjda,nije bilo tol'ko ljudi.. pa je radilo ok.. Al' ovo sad'.. Nije normlano ! Znas kad' ne moze jedna utakmica da se odigra,da bude ok... Al' to nisu sitni lagovi... Nego na veliko.. K'o sekirom ! :)
 

boleee

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 267
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #38 poslato: 6. oktobar 2011, 00:05:46 »
Citat: Interista;874584
Videces i sam druze... Nadam se ! STVARNO se nadam... Da ce da srede to,nekako... U pocetku je bilo ok.. Valjda,nije bilo tol'ko ljudi.. pa je radilo ok.. Al' ovo sad'.. Nije normlano ! Znas kad' ne moze jedna utakmica da se odigra,da bude ok... Al' to nisu sitni lagovi... Nego na veliko.. K'o sekirom ! :)

 
ma to nesto nije kako treba sa tvojom vezom, a kako ti je bilo na proslom pesu sa lagom, ja nisam imao lag skoro ni malo
 

Interista

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 492
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #39 poslato: 6. oktobar 2011, 00:32:42 »
Citat: boleee;874610
ma to nesto nije kako treba sa tvojom vezom, a kako ti je bilo na proslom pesu sa lagom, ja nisam imao lag skoro ni malo

 
Pa ne bih pisao ovako nesto,da nisam prvo sve kod' sebe proverio :)

Upload 0,98mb/s-a ..Ako to nije dovoljno.. Onda jbg....
 

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #40 poslato: 6. oktobar 2011, 01:23:25 »
Ja odigrao do sada 30ak meceva, od toga mozda su mi 3-4 bile lag (verovatno imaju slab net ili pale torrente), a ove ostale utakmice su radile kao offline.
Odigrao sam sa nekoliko ljudi sa ovih prostora  sa kojima sam igrao i pes10 i 11, stvarno je odlicna veza, najbolja do sada sto se tice onlinea.
Sacekajmo da pocnu lige na PS, to ce tek biti ludilo. :)

I da, svidja mi se sto mogu da prekinem replay kada neki smarac gleda svoj gol, to me jako nerviralo do sada u onlineu. :D
 

Interista

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 492
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #41 poslato: 6. oktobar 2011, 01:38:01 »
Moguce da je do toga :) meni krene sve super.. Al' cim im dam gol.. TO JE STRASNO ! :)

Igrao sam sa msm. 2 lika iz Srb.. Sve je bilo super. .. Al' ovi jazavci,izgleda,svi pale torente.. Pa zato laguje :/
 

circulation

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1362
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #42 poslato: 9. oktobar 2011, 00:11:17 »
Interista, sta se dešava piši malo, jel nas čekaju francuzi, grci, nemci i turci da ih LOMIMO?
it sounds good, it looks good, it feels good - it is good!
 OFICIJALNI SAJT NAŠA KRILA
 

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #43 poslato: 9. oktobar 2011, 01:38:58 »
Evo jedan knuckle gol protiv nekog nemca
 

bajrozupic

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 483
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #44 poslato: 9. oktobar 2011, 12:32:15 »
Citat: kepakg;876282
Evo jedan knuckle gol protiv nekog nemca

Jabulani