Autor Tema: BAL-Ivan Mladenovic  (Pročitano 30570 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
BAL-Ivan Mladenovic
« poslato: 17. avgust 2011, 17:26:33 »


Каријеру сам почео у Лациу.У својој првој професионалној сезони са својим клубом освојио сам Серију А и ЕП са Србијом.Након тога,стигла ми је понуда од ХСВ-а и отишао сам у Немачку где нисам успео да се наметнем тренеру(8 утакмица,2 гола).Доста сам размишљао шта би за мене било најбоље,да покушам да се наметнем тренеру или да одем.На крају,преломио сам и одлучио да напустим ХСВ.Недуго затим,добио сам понуду од ПСЖ-а.Једногодишњи уговор+бонуси у случају освајања Лиге Европе,лиге и Купа.Дао сам свом менаџеру зелено светло да започне преговоре са ПСЖ-ом јер сам јако желео да пређем у Француску и имао сам осећај да је ова моја одлука за мене пун погодак.15.јула сам потписао уговор са ПСЖ-ом и већ на првој утакмици,постигао сам хет-трик чиме сам наговестио да ће ово бити моја најбоља сезона до сада.Није ми дуго требало да се изборим за место у стартној постави "светаца".Већ у 4.колу нашао сам се у стартних 11 и ту сам остао до краја свог уговора са ПСЖ-ом.Током свог боравка у ПСЖ-у одиграо сам 45 утакмица и постигао 34 гола. 20 пута сам биран за играча утакмице,5 пута за играча кола,3 пута за играча месеца,а на крају сезоне изабран сам за најбољег стрелца Лиге 1 и Купа Француске,и изабран сам у идеалних 11 Лиге Европе.Са ПСЖ-ом сам освојио Куп Француске и Лигу Европе,док сам првенствену трку изгубио од Лиона због лошије гол-разлике.Пошто ми је истекао уговор са ПСЖ-ом,помало разочаран отишао сам из клуба коме сам дао све,за који сам остављао срце на терену и љут на управу јер ми није понудила нов уговор а жарко сам желео да останем у Француској.А онда,уследиле су понуде Нирнберга и Ливерпула.Нирнберг сам одмах отписао јер нисам желео да се понови моја "црна" сезона у ХСВ-у(8 утакмица,2 гола :thumbdown:).Због тога сам одлучио да потпишем 3-годишњи уговор са славним Ливерпулом.Сутра можете прочитати мој интервју за СПОРТСКИ ЖУРНАЛ.
« Poslednja izmena: 17. avgust 2011, 17:42:48 od strane Ivan94 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CREEP, Petar062

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: BAL-Ivan Mladenovic
« Odgovor #1 poslato: 17. avgust 2011, 21:37:36 »
МЛАДЕНОВИЋ У ЛИВЕРПУЛУ!!!




19-годишњи центарфор српске репрезентације Иван Младеновић потписао је трогодишњи уговор са Ливерпулом.Након фантастичне сезоне у ПСЖ-у,у којој је на 45 утакмица постигао 34 гола и освојио Лигу Европе и Куп Француске,и био проглашен за најбољег стрелца француског првенства(Лига 1)уследила је понуда од славног Ливерпула што млади нападач никако није могао да одбије.И нас је занимало,откуд то да га је баш славни Ливерпул ангажовао па смо одлучили да га замолимо за интервју,на шта је он љубазно одговорио.Цео интервју преносимо у целости:

*Ивке,пре свега честитам што си постао играч Ливерпула.Какав је осећај са 19 година бити члан једног од највећих енглеских клубова и уопште како је дошло до преговора са "редсима"?
-Пре свега хвала теби што си ме позвао.Са задовољством сам пристао да урадим овај интервју јер сијам од среће,пре свега јер сам одувек сањао да заиграм за један од највећих енглеских клубова било да су то Јунајтед,Арсенал,Ливерпул.Ето,ја сам се нашао у Ливерпулу и поновио бих,пресрећан сам што сам овде.Стадион је прелеп,а навијачи су фантастични.Ливерпулов коп је један од најдинамичнијих у свету и заиста биће велика част играти пред њима

*Све нас занима како је уопште дошло до контакта са Ливерпулом?
-Видите овако.Још од како сам прешао у ПСЖ у јуну 2012 почели су да ме прате скаути Ливерпула.Током сезоне имали смо неколико састанака,наравно ја сам то крио од саиграча и од свих у ПСЖ-у јер сам желео мир и стабилност у екипи,нисам хтео да се хвалим како сам у контактима са челницима Ливерпула.На крају полусезоне 2012/2013 мој менаџер је имао неколико састанака са челницима Ливерпула и у начелу договорио мој прелазак на "Енфилд роуд" на крају сезоне.
*У ПСЖ-у може се рећи си "експлодирао".45 утакмица,34 гола.Освојио си Лигу Европе и Куп Француске са "свецима".Уз то,постао си миљеник навијача ПСЖ-а јер си слободно можемо рећи најзаслужнији играч што је ПСЖ освојио Лигу Европе и Куп Француске.Како ти гледаш на сезону проведену у Француској и на твој однос према навијачима?
-Годину дана у Француској заиста са поносом истичем=НАЈБОЉИХ ГОДИНА ДАНА У МОЈОЈ ДОСАДАШЊОЈ КАРИЈЕРИ!!!Заволео сам ПСЖ као клуб,а и навијаче.Навијачи су ме доста пута сусретали на улицама,у дискотема,кафићима и тражили ми аутограме.Стварно је то био посебан осећај,посебно за мене јер ни сањао нисам да ћу постати и остати идол навијача ПСЖ-а.Хвала им на свему,ја их никада нећу заборавити и ако Бог да среће можда се једног дана и вратим у Француску,а сигурно је да ћу то учинити,можда већ за неколико година.
*Па Ивке,срећно и све најбоље у каријери жели ти редакција СПОРТСКОГ ЖУРНАЛА.
-Хвала и вама,задовољство је било разговарати са вама.И увек ћу када вам нешто затреба стојати на располагању.
« Poslednja izmena: 17. avgust 2011, 22:13:03 od strane Ivan94 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CREEP, Petar062, Džoni™, CHICHARITO14

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: BAL-Ivan Mladenovic
« Odgovor #2 poslato: 17. avgust 2011, 22:51:55 »
Stavio bih ti Thanks,al' ne znam žašto nemam tu opciju kod tebe? :D

Samo napred. ;)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: BAL-Ivan Mladenovic
« Odgovor #3 poslato: 17. avgust 2011, 23:31:10 »
ће да средимо и то брате :d
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: BAL-Ivan Mladenovic
« Odgovor #4 poslato: 17. avgust 2011, 23:47:13 »
:КАКАВ ДЕБИ МЛАДЕНОВИЋА ЗА ЛИВЕРПУЛ!!!!!




19-годишњи центарфор српске репрезентације дебитовао је на пријатељској утакмици са Олимпијакосом за славни енглески клуб Ливерпул.А доживео је деби какав би сваки нападач пожелео.Наиме,млади нападач три пута се уписао у стрелце и не само то.Током свих 90 минута проведених на терену сјајно се кретао,отварао,улазио у шансе,неколико пута опробао и шут из даљине и показао да је врло опасан и ван шеснаестерца.У сваком смислу,Младеновић ће бити велико појачање за Ливерпул и можда ће управо он бити тај који ће вратити титулу Ливерпулу после толико година паузе!!!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Petar062, CREEP

Petar062

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 1272
    • Pogledaj profil
Re: BAL-Ivan Mladenovic
« Odgovor #5 poslato: 17. avgust 2011, 23:57:44 »
Ne volim baš nešto Liverpul ali dobro, bitno je da si ti zadovoljan. :D
Rasturićeš ovu sezonu, osećam ;)
 

Dane94

  • Gost
Re: BAL-Ivan Mladenovic
« Odgovor #6 poslato: 18. avgust 2011, 01:20:42 »
Kako ljudi ne znaju da pisu ove stvari **** te.
 

GrobarSrbija

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1164
  • Golmani nisu ljudi.
    • Pogledaj profil
Re: BAL-Ivan Mladenovic
« Odgovor #7 poslato: 18. avgust 2011, 08:14:42 »
Fala qrcu da se setio neko da banuje ovoga . Bravo za Liverpul :)
Samo, više nemam sreće. Ko zna? Možda danas? Svaki dan je nov dan. Dobro je kad čovjek ima sreću. Tačnost mi je ipak draža. I onda kada sreća dođe, spreman si..
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: BAL-Ivan Mladenovic
« Odgovor #8 poslato: 18. avgust 2011, 10:35:26 »
Кени Далглиш:Младеновић је фантастичан!!!


Менаџер Ливерпула легендарни Кени Далглиш похвално се изразио о квалитетима новог нападача Ливерпула и српског репрезентативца Ивана Младеновића.-"Иван је фантастичан играч.Пратили смо га током његовог боравка у ПСЖ-у,одгледао сам неколико његових снимака,али сам једном и ишао уживо да га гледам.Он је млад нападач,тек се развија али и већ сада са 19 година прешао је пут од Лација,преко ХСВ-а и ПСЖ-а до Ливерпула.И то не може било ко,већ играч који представља будућност фудбала а Иван то свакако јесте.Довели смо га као прву опцију у нападу,очекујем да се ускоро избори за своје место у стартној постави и оправда сав свој квалитет",изјавио је менаџер "редса"
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Petar062, Шоми

Petar062

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 1272
    • Pogledaj profil
Re: BAL-Ivan Mladenovic
« Odgovor #9 poslato: 19. avgust 2011, 02:45:24 »
Daj neki SS ocena :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: BAL-Ivan Mladenovic
« Odgovor #10 poslato: 19. avgust 2011, 10:14:52 »
ће да буде и то :player:
« Poslednja izmena: 19. avgust 2011, 10:16:56 od strane Ivan94 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Petar062

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: BAL-Ivan Mladenovic
« Odgovor #11 poslato: 19. avgust 2011, 20:08:57 »
:
Победа Ливерпула на старту,Младеновић 2 пута у мету!!!


19-годишњи центарфор Ливерпула Иван Младеновић почео је да оправдава епитет најзвучнијег појачања Ливерпула у овом прелазном року.Наиме,центарфор "редса" и српски репрезентативац прво је асистирао Суарезу код првог поготка,а затим се у 29 и 34 минуту уписао у стрелце и тиме најавио одличну прву сезону у дресу Ливерпула.-"Драго ми је што сам постигао 2 гола на старту премијер лиге.То ми много значи,првенствено због подизања самопоуздања пред наредне утакмице како са клубом тако и са репрезентацијом.Имам велика очекивања и циљ да покажем да заслужујем дрес једног од највећих енглеских клубова"-прокоментарисао је после утакмице нови центарфор "редса".

 
Подсетићемо и да је Младеновић проглашен за играча утакмице:

Ал ме кренуло  :mrgreen:
« Poslednja izmena: 19. avgust 2011, 20:29:49 od strane Ivan94 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CHICHARITO14, Шоми, Petar062

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: BAL-Ivan Mladenovic
« Odgovor #12 poslato: 20. avgust 2011, 00:59:12 »
ПОЛУСЕЗОНА У ЛИВЕРПУЛУ:20 УТАКМИЦА,19 ГОЛОВА!!!![

19-годишњи нападач српске репрезентације Иван Младеновић у јуну 2013 стигао је у Ливерпул и већ у првој сезони показао да је оправдано плаћен 25 милиона фунти.Учинак:20 утакмица,19 голова!!!Учинак каквим су до сада могли да се диче само Меси и Кристијано Роналдо,сада са правом може и наш млади ас.У изјави за навијачки сајт Ливерпула српски репрезентативац је рекао:"Пресрећан сам овде у Ливерпулу.Град је диван,навијачи и саиграчи су сјајни.Истина,имао сам мало треме у почетку,бринуло ме је то да ли ћу успети да се наметнем тренеру Далглишу и да ли ћу показати да заслужујем дрес најславнијег енглеског клуба".Ипак,временом је и та трема ишчезла и почео сам да пружам све боље и боље партије.Учинак у овој полусезони је заиста феноменалан,могу само да обећам како себи тако и вама навијачима да ћу ако не бољи онда да ћу наставити овим темпом.Волео бих да са Ливерпулом освојим премијер лигу мада не верујем да ћу успети ове сезоне јер смо тек шести на табели али следеће ако направимо добар старт можемо да се надамо титули.Такође,имамо велике шансе да освојимо ФА куп и Лигу Европе где важимо за једног од фаворита који претендују да се оките пехаром ЛЕ.Навијачима бих поручио да дођу на сваку утакмицу Ливерпула,да бодре свој клуб и да навијају свим срцем,а ми играчи ћемо залагањем и борбеношћу оправдати толику подршку колику Ливерпул има"-рекао је центарфор "редса" за навијачки сајт Ливерпула YNWA!!!
« Poslednja izmena: 20. avgust 2011, 01:03:08 od strane Ivan94 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Petar062, CHICHARITO14

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: BAL-Ivan Mladenovic
« Odgovor #13 poslato: 20. avgust 2011, 01:21:33 »
Звездини скаути прате Младеновића!!!


19-годишњи репрезентативац Србије и центарфор Ливерпула Иван Младеновић налази се на мети Црвене Звезде,сазнаје PRESS.Наиме,центарфор Ливерпула је дете Црвене Звезде,односно поникао је у Омладинској школи клуба са Маракане,али је због тешке ситуације у клубу 2008.са само 17 година отишао у италијански Лацио.Младеновић је неколико пута још док је био у ПСЖ-у изјављивао како је он Звездаш од рођења и да жарко жели да обуче дрес вољеног клуба.У Црвеној Звезди потврдили су да су послали скауте у Ливерпул како би пратили игре српског репрезентативца и да се надају да ће се на крају сезоне Иван вратити на Маракану."Тачно је да смо послали скауте да прате Младеновића и његове партије у дресу Ливерпула.Иван је наше дете,он воли Звезду и неколико пута је још за време управе Ден Тане био на СЕВЕРУ,чак је присуствовао као члан клуб и избору Владана Лукића за председника у мају 2009.Дакле,ми смо већ разговарали са Ивкетом и он је као дете од годину дана скакао од среће кад смо му рекли да смо послали скауте да га прате током пролећне полусезоне.Он нам је на то само рекао:"Пошаљите ви скауте по мене и нека остану код мене у Ливерпулу.Ето мене у јуну у Звезди"-испричао нам је Иванов отац и менаџер,Зоран Младеновић
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Petar062, CHICHARITO14

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: BAL-Ivan Mladenovic
« Odgovor #14 poslato: 20. avgust 2011, 01:34:48 »

ПРЕМИЈЕР ЛИГА:МЛАДЕНОВИЋ СРУШИО АРСЕНАЛ


После зимске паузе,настављена је премијер лига а и наш репрезентативац Иван Младеновић наставио је да тамо где је стао на полусезони,да решета мреже у премијер лиги.Овога пута,наш млади ас је са 2 поготка потопио Арсенал у дербију кола и тиме још више привукао симпатије навијача Ливерпула.-"Осећај је феноменалан.Дати 2 гола тиму какав је Арсенал није нимало лако.То је технички поткована и физички јака екипа.Поносан сам због данашње игре.Надам се да ће ово бити добра препорука  за позив у репрезентацију али и добра препорука за скауте Звезде који ће ме пратити током пролећне полусезоне.Заволео сам Ливерпул и навијаче али Маракана је моја кућа,Звезда је моја љубав,Звезда је мој живот и ја тамо припадам.-рекао је Младеновић новинарима СПОРТСКОГ ЖУРНАЛА
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Petar062, CHICHARITO14