Autor Tema: Turnir u Pancevu,20.08.2011  (Pročitano 1721 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

kasper

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Turnir u Pancevu,20.08.2011
« poslato: 2. avgust 2011, 15:46:53 »
Pozdrav svima,

Povodom otvaranja nove PC igraone u Pancevu (posetite grupu na fejsu "igraonica Call of duty"),odlucio sam da organizujem II (jubilarni :) )turnir u PES-u 2011(predhodni odrzan 2009 godine u I igraoni),pa ce mi svaka sugestija biti zlata vredna.

Ono sto je sigurno je da ce se turnir odrzati 20.8.(termin postavljen i na bilbordu).Planirao sam da nagrade budu primamljive,sto podrazumeva da igraone nece imati nikakvu zaradu,cak je i spremna da bude u manjem minusu u cilju propagande igraone.Neka osnovna vizija turnira je da prva nagrada bude monitor 22 inca(ukoliko bude bar 25 igraca)+ 20 sati besplatnog igranja,II nagrada dzojstik srednje klase+10 h u igraoni,i III 10 h u igraoni.Ucesce je 400 dinara,a ako bude vise igraca,pojacacemo nagrade.Obezbedicu u besplatna peciva:tongue:

Sto se tice pravila,usvojio bih ona najcesca,sa tim sto ipak ne bi bilo zabrenjenih ekipa,jer smatram da kompletan igrac treba da bude kadar da zauistavi i Mesija,i Ronalda i ostale Cak Norise....:stuart:

Sistem takmicenja ce biti mesavina grupne faze i kup sistema,odnosno prvo se igra grupna faza po 4 igraca,od kojih dvoje ide u sledecu rundu,a onda se igra kup sistem(po 2 utakmice).

Sa obzirom da je u pitanju PC igraona,utakmice ce se igrati na monitorima od 19 inca,i preporucljivo je da svaki ucesnik donese svoj dzojstik,mada igraona poseduje 10-ak sonijevih dzojstika...

Ukoliko bude bio veci broj takmicara,deo utakmica bi se igralo u I igraoni,gde je organizovan I turnir...

Toliko za sada,jos neki detalji ce biti naknadno objavljeni,i pozivam vas da se pridruzite grupi "igraonica Call of duty Pancevo"

Pozdrav svima
 

kasper

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Re: Turnir u Pancevu,20.08.2011
« Odgovor #1 poslato: 7. avgust 2011, 18:15:11 »
Duzan sam da vas dostavim detalje vezane za turnir.U dogovoru sa strucnjakom organizacije ovakvih turnira,pravila bi bila sledeca:

-Grupa:

Trajanje: Dve utakmice svako sa svakim po 10 min
Raspolozenje: NORMAL
Tim: Samo klubovi (mozete menjati klub)
Ako 2 igraca imaju isti broj bodova gleda se medjusobni susret pa medjusobno vise golova ako je i to isto gol razlika u grupi ako je i to isto onda se gleda ko je postigao vise golova u grupi.

-Eliminaciona faza:

Trajanje: Dve utakmice po 10 minuta
Raspolozenje: NORMAL
Tim: Samo klubovi,mogu se menjati,ali moraju biti isti u dvomecu
Gol u gostima ne vazi
Ako bude nereseno igra se treca od 5 min samo sa penalima (bez Extra Time-a)

-Finale:

Trajanje: Jedna utakmica od 10 minuta
Raspolozenje: NORMAL
Extra Time, Penalty: YES, YES

-Turnir pocinje u 12.00h u "Call of duty" igraoni koja se nalazi na Kotezu I,u ulici Novosadskoj 2.Ucesnicima iz Beograda je najlakse da sednu na Beovoz,i sidju na stanicu "Predgradje",odakle bih organizovao prevoz do igraone(igraona je udaljena 1.5 km od stanice "Predgradje".Ko vise voli buvljak,nek izadje na predhodnu stanicu

-Uplate se vrse na ziro racun 355000000112781834,svrha uplate :turnir u PES-u.
Prilikom uplate obavestite me o istoj na PM ili 069/22-666-58 Boris