Autor Tema: ФК Црвена звезда  (Pročitano 2611289 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Коста

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1832
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda
« Odgovor #21555 poslato: 16. septembar 2020, 20:37:33 »
Mene je prevario Stankovic kad je dosao. Prvi derbi, odmah u vatru gurnuti Nikolic i Gavric, malo smo bili agresivniji, delovalo mi je ok, da nije toliko lose. Znaci vec smo prosle sezone kod Milojevica videli da za kurac nisu Ivanic, Milunovic, Gobeljic, Petrovic, Jovancic, Tomane, Vukanovic i ostali... i gle cuda, nova sezona i skoro svi u prvih 11. Vazno Babica da su poslali na pozajmicu, a da je Milun ostao.

Ne znam da li smo poslednja 3,4 prelazna roka doveli nekog defanzivca, bilo da je stoper ili bek. Onog cirkuzanta Zandera ne racunam, njegova prirodna pozicija je neka plaza i beach football. Isto i Ben, dao nesto u nasoj ligi, napunio one konobare u prvom kolu, ali je uzasan, spor... Isto precrtan prosle godine i stavljen na transfer listu, pa propao transfer i ajde da mu damo trogodisnji ugovor za masne pare, neverovatno.

Na sve promasene transfere Mrkela dobija novi ugovor, ubedjuju nas godinu dana da imamo odlican tim, i evo videsmo. Sreca sto protiv siptara nismo ispali, a bili smo zreli za eliminaciju. To bi bila bruka koja bi se godinama prepricavala. Sad gledam raspored za plej of LE, jaci protivnici neko u prva 3 kola kvalifikacija LS, ali ko nam je kriv.
 

Bogi79

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 730
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda
« Odgovor #21556 poslato: 16. septembar 2020, 20:48:46 »
Mene je prevario Stankovic kad je dosao. Prvi derbi, odmah u vatru gurnuti Nikolic i Gavric, malo smo bili agresivniji, delovalo mi je ok, da nije toliko lose. Znaci vec smo prosle sezone kod Milojevica videli da za kurac nisu Ivanic, Milunovic, Gobeljic, Petrovic, Jovancic, Tomane, Vukanovic i ostali... i gle cuda, nova sezona i skoro svi u prvih 11. Vazno Babica da su poslali na pozajmicu, a da je Milun ostao.

Ne znam da li smo poslednja 3,4 prelazna roka doveli nekog defanzivca, bilo da je stoper ili bek. Onog cirkuzanta Zandera ne racunam, njegova prirodna pozicija je neka plaza i beach football. Isto i Ben, dao nesto u nasoj ligi, napunio one konobare u prvom kolu, ali je uzasan, spor... Isto precrtan prosle godine i stavljen na transfer listu, pa propao transfer i ajde da mu damo trogodisnji ugovor za masne pare, neverovatno.

Na sve promasene transfere Mrkela dobija novi ugovor, ubedjuju nas godinu dana da imamo odlican tim, i evo videsmo. Sreca sto protiv siptara nismo ispali, a bili smo zreli za eliminaciju. To bi bila bruka koja bi se godinama prepricavala. Sad gledam raspored za plej of LE, jaci protivnici neko u prva 3 kola kvalifikacija LS, ali ko nam je kriv.
Sve si objasnio, nema dalje, na žalost to je realnost trenutna.
I ne treba da igramo ni LE, dovode se balvani od igrača, kao i uvek, igraju koji ne trebaju itd itd...
Sve ima svoj kraj, pa doci ce i na površinu sta se sve muljalo, i kao i uvek, miševi uvek pobegnu a ostane dug, pitanje je samo koliki će dug da bude....



 

nesa24 the end

  • nesa24
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 9657
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda
« Odgovor #21557 poslato: 17. septembar 2020, 00:22:30 »
ceo mec su igrali kao da vode 3:0
ceo mec
All men dream: but not equally. This I did.
 

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda
« Odgovor #21558 poslato: 17. septembar 2020, 07:45:02 »
Cela priča sa Dejanom Stankovićem na mestu trenera mi se nije svidela. Na stranu sve što mi igramo kao napadački, što smo imali šuteve sa 50 metara, stvorili par prilika, on jednostavno nema iskustva za ovakve mečeve. Mi pričamo o tome da želimo da razvijamo klub a dajemo tim čoveku koji treba da uči a pre nekoliko meseci rekao da nije ovo za njega. 

Što se igrača tiče, mi glumimo kao da smo Čelzi. Imamo 1000 igrača pod ugovorom od kojih ne možemo da izaberemo 11 normalnih. Borjanu ne zameram apsolutno ništa, da jeste pogrešio ali nas je i čupao. Ono što su mnogi osporavali i pričali svašta, ispostaviće se na kraju da je nama Mirko Ivanić najbolji igrač. 

Mi nemamo napadača, nemamo bekove i ništa ne činimo po tom pitanju. 

Sve mi se čini da mi proći nećemo u grupnu fazu LE ali videćemo. 

Terza Mađija je dobar samo da bi se Grobari zajebavali a gosn Mrkelu, da ne komentarišem.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 

Marko82

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda
« Odgovor #21559 poslato: 17. septembar 2020, 09:49:40 »
Stankovic je najveci krivac, apsolutno. Kolika god da je legenda, kao trener ne zna nista, njegov poraz. Stavio Vukanovica u napad, a juce se nije ponasao kao napadac, ko muva bez glave, odmah igrac manje za nas. Ben ili Katai u napad, a Gavric po krilu. Za 4 stopera u liniji bolje da ne pricam. Ziva je u pravu, bikove tj. bekove kao Rodic i Gobelja mozemo pronaci u drugim ligama i dovesti za dz, defanzivni mentalitet gubitnika. Menja ofanzivnog Ivanica i ubacuje onog sto trci na pete. Ovo je moralo da se dobije do produzetaka. Ae, barem u tu LE da udjemo, malo kinte da padne i da igramo egal sa pojedinim ekipama, za LS nismo nikako.
 

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda
« Odgovor #21560 poslato: 17. septembar 2020, 09:58:32 »
Jedna tekma se igra i poslednjem kolu kvalifikacija za LE, tako da ništa od toga.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 

P.A.I.N

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1493
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda
« Odgovor #21561 poslato: 17. septembar 2020, 11:29:34 »
Ja kao neutralan sam sinoc gledao mec i mogu vam reci da ne mogu da verujem da zvezda nema boljeg beka ( ili ne dovodi) od gobeljica. Decko u napadu katastrofa , od 10 centarsuteva jedan nije bio upotrebljiv. A  o odbrani da ne pricamo vraca se sporo do centra do tad milunovic i odbrana vec uzme loptu ili ode u korner.
Gobeljic je po njihov gol bezopasan po zvezdin mnogo opasniji.
"When you play the game of thrones,you win or you die!"
[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
 

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda
« Odgovor #21562 poslato: 17. septembar 2020, 11:52:39 »
Problem je što mi nemamo bekove uopšte:

Rodić - igra pod inekcijama i bolovima već godinu dana. Nema snage za više od 45 minuta
Gobeljić - koji može samo da trči ali bez nekog pravog cilja, centaršut ne ume da pogodi
Gajić - Pa ne znam kako da ga opišem ali mislim da je najbolje da ga uporedim sa Anđelkovićem

Glava se nabije u zemlju i povratna ka 11m u nadi da će tamo biti neko. Pogodio je Kataia tako u prvenstvu i misli da je ovaj uvek tamo i da ga niko ne čuva.

Možemo mi i o krilima da pričamo, sredini... celom timu ali jedno je činjenica a to je da smo odradili katastrofalnu selekciju igrača. Ok igrali su na kartu navijači vole Kataia, Kangu i tu nema greške. Sve ostalo što su dovodili su omašili u poslednjih godinu dana.

I takođe mislim da mi skauting službu nemamo, kako za igrače, tako i za protivnike. Ovo smo morali da dobijemo bez problema. Nisu ovi slabi ali nisu ni Šahtjor ili neka slična ekipa. Opet kažem, cela priča oko Stankovića mi se ne sviđa. Nije problem da čovek uči ali je problem da uči u Zvezdi. Da su ovako podržali Lalatovića, dali mu ove igrače i mogućnost da povede sa sobom Drinčića ( :XD: ) mi bi prošli ovo laganooooo. Babiću nisi dao priliku da se dokaže. Umesto da se od početka sezone Babić i Pankov forsiraju, da im Milunović posluži kao ispomoć a da Degeneka prodaju (kao što pričaju), mi pozadi ne bi imali mnogo problema. Nama trebaju 4 nova beka, po dva za svaku stranu.

Kanga ne igra na svojoj poziciji, Ivanić jeste naš najbolji igrač, (šta god drugi pričali), Katai još nije svestan da se vratio u Srbiju iz Amerike, igra na potez o dva u toku tekme. Napadača nemamo, Ben je omatorio ali i takav je za klasu bolji od svih naših napadača koje imamo.

Sve u svemu, ne verujem da možemo da prođemo dalje ako budemo igrali u gostima, ko god da nam je protivnik.
« Poslednja izmena: 17. septembar 2020, 14:01:28 od strane Mihajlodc »
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda
« Odgovor #21563 poslato: 17. septembar 2020, 12:11:52 »
Još jedna stvar.
Kanga mora da se iskupi na sledećoj utakmici. Zajebavao se, Sanogo zbog njega dobio žuti, privatizovao utakmicu, šutirao nerezonski potpuno, izludeo ceo tim i klupu.
Stanković, totalni promašaj sa izmenama i kad ih je uvodio, da ne pričam da je birao izvođače penala.
Ali to sve vuče ovo gore što je prethodno napisano.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

P.A.I.N

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1493
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda
« Odgovor #21564 poslato: 17. septembar 2020, 14:34:09 »
Nije problem samo scouting zvezde nego mislim da su tu veci problem malverzacije i menadzerski ugovori. Pa onaj causic je placen milion evra i igrao i ulazio skoro svaku tekmu pogotovu evropske, a decko ne bi mogao u pola klubova nasih i Ling Long ligi startnu da igra.
Vama napadac fali mnogo, juce rezervni golman zvezdin da je igrao umesto Vukanovica ne bi se primetilo.
"When you play the game of thrones,you win or you die!"
[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
 

Коста

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1832
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda
« Odgovor #21565 poslato: 17. septembar 2020, 14:46:11 »
Ali generalno na svim forumima trube navijaci godinu dana sta sve ne valja, i sad kad ispadnemo nema sta da se analizira, sve je receno. 

Inace, prevara italijanska koju smo doveli, prosle sezone u Seriji B na 25 utakmica 2 gola, a pre 2 godine u Seriji A 0 golova za isto nekih 20-ak utakmica, dao je jedan gol u kupu. Znaci doveli smo napadaca koji je za 2 godine postigao 3 gola, vazno filmsku najavu da su napravili. Juce u produzetku imao 1 na 1, prilikom driblinga zamalo nogu nije slomio, penal tek kako je sutnuo, kao sisica najveca. Kako vreme odmice, mi uspevamo sve gore i gore igrace da dovedemo. Uspeli smo da nadjemo losijeg od Tomanea.
 

Bogi79

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 730
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda
« Odgovor #21566 poslato: 17. septembar 2020, 16:23:02 »
Evo o čemu sam pisao i govorio čim je Stanković došao u Zvezdu, da će da krene sve naopako, dugovi itd...
Brod tone, očigledno, miševi su se ojadili od zvezde...

https://www.maxbetsport.rs/majstori-u-ljutice-bogdana-tri-godine-koje-su-pojele-100-000-000-evra-234454/



 

nesa24 the end

  • nesa24
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 9657
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda
« Odgovor #21567 poslato: 18. septembar 2020, 15:59:24 »
jermenija [ararat] ili slovenija [celje]
buducnos' zvezde je svetla
All men dream: but not equally. This I did.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Beli19

AleksaVP

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 164
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda
« Odgovor #21568 poslato: 18. septembar 2020, 16:31:45 »
Jebalo ih gostovanje više, kakve vajde od statusa nosioca onda osim što dobiješ lakšeg protivnika na papiru.
 

Nemanja

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda
« Odgovor #21569 poslato: 18. septembar 2020, 19:47:27 »
Pa jel i to malo ili da uvedu da ovi koji nisu nosioci igraju sa 10 igraca?
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Wolfy03, vukasin98