Autor Tema: ML - Manchester City F.C.  (Pročitano 19807 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML - Manchester City F.C.
« Odgovor #15 poslato: 28. maj 2011, 14:46:37 »
instaliraj ga i podesi na screnshot na koje dugme zelis da slika i na movies na koje dugme zelis da snima......

edit: u ovoj temi imas detaljno objasnjenje...   http://www.pes-serbia.net/threads/6720-TUTORIAL-Snimanje-golova-frapsom
jedan je DAVID LUIZ
 

Hernanes 93

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 100
    • Pogledaj profil
Odg: Re: ML - Manchester City F.C.
« Odgovor #16 poslato: 28. maj 2011, 15:06:11 »
Ljudi dzabe komentarisete ovu ML.Decko je dosada kretao 15 puta Master League, tako da ce i ovo da prekine i krene sa nekim drugim timom ispocetka.I tako u krug.
Anderson Hernanes de Carvalho Andrade Lima
 

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML - Manchester City F.C.
« Odgovor #17 poslato: 28. maj 2011, 16:20:34 »
neverujem da cu ovu zavrsiti tako brzo....sada sam odlucan da komentarisem nekoliko sezona....
jedan je DAVID LUIZ
 

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML - Manchester City F.C.
« Odgovor #18 poslato: 28. maj 2011, 16:50:12 »
Grupe Lige Evrope


Sinoc je u Nionu obavljen zreb za grupnu fazu Lige Evrope. Sigurno najjacu grupu ce predstavljati grupa C u kojoj se nalaze Liverpul i Ajaks mada ni grupa F nije toliko slaba, u njoj se nalaze Juventus i Borusia Dortmund.

Ostale parove mozete videti na slici.

jedan je DAVID LUIZ
 

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML - Manchester City F.C.
« Odgovor #19 poslato: 28. maj 2011, 16:56:28 »
Razocarani Mancini


Trece kolo Premier Lige nam je donelo jos jedan derbi, ponovo je u ulozi bio Mancester Siti, ali ovoga puta njihov protivnik je bio Londonski Totenhem.

Iako je Mancester Siti vazio za favorita u ovom mecu, to je i pokazao. Gradjevinari su dva puta vodili ali su Pevci oba puta stizali do izjednacenja. Mancester Siti je poveo golom Kolarova iz penala u 26.minutu meca, izjednacio je Van Der Vart posle asistencije Palasiosa u 31.minutu. Novu radost za Gradjevinare doneo je novi igrac Aleksis Sancez u 37.minutu posle asistencije Milnera, da bi konacnih 2-2 postavio Roman Pavlicenko u 67.minutu meca posle asistencije Pienara.

Oba trenera su bila nezadovoljna igrom svoga tima.

Mancini:
"Jako sam razocaran danasnjom igrom moga tima. Nemogu da verujem da smo savladali Junajted usred Old Traforda a da smo odigrali nereseno sa manje kvalitetnom ekipom Totenhema na svom terenu. Ne zelim da podcenim protivnika, Totenhem ima sjajnu ekipu, sjajnog trenera. Danas smo dva puta vodili ali smo vrlo lako ispustali prednost. Jedini igrac koji me je odusevio na danasnjem mecu bio je Aleksis Sancez, on je prikazao zasto smo ga doveli, imao je nekoliko sjajnih prodora po desnoj strani, nekoliko dobrih centarsuta, uostalom on je iznudio penal koji je iskoristio Kolarov, cak je postigao i jedan gol. Cestitam Sancezu na sjajnom debiju."

Redknap:
"Nisam nezadovoljanl. Uspeli smo da oduzmemo bod timu koji se bori za titulu u Premier Ligi. Mislim da smo prosle sezone bili istog kvaliteta ali da ove sezone oni dominiraju, neznam sta se danas dogodilo. Odigrali smo vrlo slabo u odbrani. Sancez je vrlo lako probijao po desnoj strani pored Asu-Ekota, kada bi Sancez pogresio odmah iza njega bio je David Silva koji bi pokupio loptu i nastavio gde je ovaj stao. Moram da promenim nesto u igri moga tima."



OSTALI REZULTATI:
Blackburn 1-1 M.United
Blackpool 2-1 Arsenal
Wigan 1-1 Newcastle
Fulham 2-3 Aston Villa
Stoke City 1-1 WBA
Liverpool 5-0 Wolves
Bolton 0-1 West Ham
Sunderland 1-2 Birmingham
Everton 2-0 Chelsea
jedan je DAVID LUIZ
 

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML - Manchester City F.C.
« Odgovor #20 poslato: 28. maj 2011, 17:01:49 »
Ne pomaze ni Tevez


Jos jedno kolo Premier Lige je iza nas. Mancester Siti je posle jedne vrlo lose partije na Istlendu odigrao jos jednu losu partiju posle koje su pali na 8 poziciju u ligi.

Mec je za gradjevinare krenuo dobro. Prvo poluvreme su zavrsili prednoscu od 2-0. Golove su postigli Kolarov iz penala u 39.minutu i Tevez u 43.minutu meca. U drugo poluvreme Njukastl je krenuo daleko ofanzivnije sto im se i isplatilo jer su do kraja meca uspeli da izvuku bod i nadoknade 2-0 iz prvog poluvremena. Golove za Njukastl postigli su Kuci u 57.minutu i Gutierez u 78.minutu meca.

Mancini:
"Jos jedna vrlo losa partija. Kada se Sancez povredio pomislio sam da je gotovo i da nemamo vise sansi. Jedino je Aleksis Sancez odigrao dobro u ova dva meca. Moramo sto pre da se probudimo jer nam slede odlucujuci mecevi u Ligi Evrope i FA kupu. Ova dva meca moramo sto pre da zaboravimo i okrenemo se drugim mecevima."

Pardev:
"Pokazali smo da mozemo da se vratimo i posle 0-2. Impresioniram sam igrom mog tima u drugom poluvremenu ali isto tako i iznenadjen igrom Sitija u drugom poluvremenu. Nas protivnik  je imao 2-0 iz prvog poluvremena i odlucio je da se brani u nastavku meca, taj potez Roberta Mancinija me je vrlo iznenadio imajuci u obzir kakav je on trener."




OSTALI REZULTATI
Wolves 3-1 M.United
Tottenham 1-2 Blackburn
Birmingham 0-1 Bolton
Stoke 1-2 Everton
Chelsea 3-0 Sunderland
Arsenal 3-1 Liverpool
West Ham 1-0 Blackpool
A.Villa 2-0 Wigan
WBA 2-2 Fulham
jedan je DAVID LUIZ
 

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML - Manchester City F.C.
« Odgovor #21 poslato: 28. maj 2011, 17:04:23 »
Razocarenje u Birmingemu


Mancester Siti je nastavio svoju losu formu u kojoj je bio u poslednja dva meca i na ovaj treci mec.

Mancini je odlucio da odmara ceo prvi tim za mec sa Hetafeom koji se igra za manje od nedelju dana u Spaniji. Za mec je bio predvidjen samo jedan igrac koji je bio predvidjen i za prosli mec. Uprkos tome sto su bili favoriti igraci Manceste Sitija to nisu pokazali, u mec su krenuli veoma dobro, Jo je imao nekoliko dobrih prilika ali nijednu nije uspeo da iskoristi. Najbolju priliku na mecu propustio je Agbonlahor za Aston Vilu koji je promasio penal u 49.minutu meca.

Oba trenera nisu krila nezadovoljstvo. Trener Mancester Sitija, Roberto Mancini je mnogo nezadovoljniji od svog kolege na klupi Aston Vile.

Mancini:
"Nekako sam ovaj rezultat i ocekivao imajuci u obzir da smo igrali bez najboljih 11 tokom celog meca. Iako smo igrali sa drugim timom morali smo da igramo kao i sa prvim. Bila je ovo najgora partija moga tima od kako sam ja dosao na kormilo Sitija."

Ulije
"Svakako da sam ljut jer smo promasili penal koji bi nam doneo tri boda. Mancester Siti je odlicna ekipa pogotovo u poslednje dve godine. Igraju sjajno, ali je ocigledno da se nalaze u losoj formi. Nas tim nije odigrao bolje od Sitija to mogu da priznam, imali su daleko vise sansi od nas."



OSTALI REZULTATI
Wolves 1-2 Arsenal
West Ham 2-0 Liverpool
Birmingham 1-0 Blackpool
Stoke City 1-1 Sunderland
Chelsea 2-1 Bolton
Tottenham  1-2 M.United
Newcastle 2-0 Blackburn
Everton 3-2 Fulham
WBA 3-2 Wigan
jedan je DAVID LUIZ
 

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML - Manchester City F.C.
« Odgovor #22 poslato: 28. maj 2011, 17:10:32 »
Siti preokrenuo


Prvo kolo Lige Evrope u grupi D bilo je veoma zanimljivo. Mancester Siti je posle loseg prvog poluvremena uspeo da preokrene rezultat i da u drugom poluvremenu ostvari pobedu.

Da Mancester Siti igra slabo u prvom poluvremenu ove sezone to i nije cudo. Tu slabu igru u prvom poluvremenu su preneli i tamo gde nisu smeli u Ligi Evrope. Hetafe je ugostio Mancester Siti. Hetafe je poveo u 11.minutu meca preko Moskuere. Mancester Siti je izjednacio preko Kompanija u 73.minutu meca, da bi konacnih 1-2 postavio Edin Dzeko minut pre kraja meca posle prodora i asistencije Teveza.

U istoj grupi Utreht je uspeo da savlada Mainc u gostima sa 1-0.

Mancini:
"Konacno smo se probudili."

Misel
"Veoma lose drugo poluvreme, pogotovo poslednjih 20. minuta."

jedan je DAVID LUIZ
 

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML - Manchester City F.C.
« Odgovor #23 poslato: 28. maj 2011, 17:14:59 »
Mancini razocaran i pobedom


Mancester Siti je konacno prekinuo svoju seriju remija u Premier Ligi i savladao WBA u jednom vrlo teskom mecu.

Siti je prvo poluvreme zavrsio sa prodnoscu od 1-0, jedini gol u prvom poluvremenu postigao je Tevez u 35.minutu meca. Do 2-0 Siti je stigao pocetkom drugog poluvremena, tacnije u 48.minutu meca preko Davida Silve. Konacnih 2-1 postavio je Vud u 65.minutu meca.

Mancini
"Mislim da smo zasluzeno osvojili sva tri boda. Tevez se vraca u formu sto me jako raduje, nadam se da ga ova povreda koju je zaradio danas nece spreciti da nastavak sezone ucini jos lepsim za Siti. WBA je bio vrlo tezak protivnik, nedostajao nam je i povredjeni Sancez, on se vraca u sledecem mecu protiv Majnca ali tu sigurno nece nastupiti Karlos Tevez."

Hodzson
"Dobili smo vrlo teskog protivnika. Moj tim je odigrao bas onako kako sam ja trazio ali nam i dalje nedostaje kvalitet da mozemo da pariramo velikim klubovima u ligi. Imamo nekoliko mladih i talentovanih igraca ali i nekoliko iskusnih igraca. Mancester Siti je veliki klub u kojem je cast igrati."



OSTALI REZULTATI
Blackburn 2-2 Aston Villa
M.United 1-0 Newcastle
Tottenham 2-2 Wolves
Bolton 2-3 Stoke
Sunderland 2-0 Fulham
Liverpool 4-3 Birmingham
Arsenal 3-0 West Ham
Blackpool 1-3 Chelsea
Wigan 0-3 Everton
jedan je DAVID LUIZ
 

djordje1

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 26
    • Pogledaj profil
Re: ML - Manchester City F.C.
« Odgovor #24 poslato: 28. maj 2011, 23:06:48 »
Kaze se falila!
 

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML - Manchester City F.C.
« Odgovor #25 poslato: 29. maj 2011, 00:08:58 »
gde sam to pogresio..??
jedan je DAVID LUIZ
 


David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML - Manchester City F.C.
« Odgovor #27 poslato: 29. maj 2011, 22:21:24 »
Kolarov dva puta

Mancester Siti je zabelezio i drugu pobedu u Ligi Evrope. Siti je savladao vrlo nezgodan Majnc.

Macester Siti je rutinski sa 2-0 savladao Majnc, a oba gola postigao je Srpski reprezentativac u redovima Sitija Aleksandar Kolarov. Oba puta iz prekida, u  21.minutu iz penala i u 77.minutu iz slobodnog udarca.

U istoj ovoj grupi Utriht je zabelezio drugu pobedu ovoga puta nad Hetafeom 3-1, ali nije uspeo da preuzme prvo mesto od Sitija. U sledecem kolu snage ce odmeriti Siti i Utriht gde se se sigurno odluciti ko ce biti prvi posle prvog preseka u Ligi Evrope.

Mancini:
"Polako se vracamo u onu staru formu. Dobro smo prosli imajuci u obzir da nam je nedostajao Karlos Tevez. Sada trebamo da popravimo formu i u ligi kako bi se vratili na prve cetiri pozicije koje vode u Ligu Sampiona a ako kojim slucajem neko od velikih favorita kiksne probamo direktno da napadnemo titulu u ligi. Da mozemo da osvojimo titulu pokazali smo na mecu sa Mancester Junajtedom. Danasnji mec je bio jedan od najbolje odigranih ove polusezone. Aleksandar Kolarov je pokazao da je sjajan iz prekida. Ima vrlo snazan i precizan udarac, izrzljiv je i brz."

jedan je DAVID LUIZ
 

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML - Manchester City F.C.
« Odgovor #28 poslato: 29. maj 2011, 22:23:57 »
Siti mocniji od Evertona


Do pre samo nekoliko godina ova dva kluba su se borila na sredini Premier Lige, ali dolaskom nove uprave u Siti to je sada druga prica.

U ovom kolu Siti je docekao Everton na Istlendu. U prvoj postavi Sitija nasao se i bivsi igrac Evertona Leskot. Siti je do jedinog gola na mecu dosao u 65.minutu meca preko Gareta Berija kojeg je proigrao Aleksandar Kolarov.

Ovom pobedom Siti se vratio u sam vrh Premier Lige i sada zauzima trece mesto. Cilj je da se napadne prvo mesto.

Mancini
"Imamo problema na poziciji centarfor. Dzeko je sjajno krenuo ali sada se utisao i vec nekoliko meceva unazad nije postigao gol. Danas sam pokusao sa Jo-om ali se i on ispostavio kao lose resenje. Od predsednika kluba cu traziti da na zimu angazujemo nekog dobrog napadaca, golgetera. Mislim da smo zasluzeno osvojili sva tri boda, jer smo imali vise sansi a i najbolju iskoristili."

Dejvis
"Cilj protivnika je bio na pocetku da se povredi Saha kako bi bili slabiji u napadu. Mislim da je protivnik u tome i uspeo. Po mom misljenju zasluzili smo bar bod iz dansanjeg meca."



Ostali rezultati:
Blackburn 2-1 WBA
M.United 3-1 A.Villa
Tottenham 1-0 Newcastle
Blackpool 1-2 Stoke
Wigan 3-1 Sunderland
Liverpool 2-0 Chelsea
Arsenal 2-0 Birmingham
West Ham 0-1 Wolves
Bolton 0-2 Fulham
jedan je DAVID LUIZ
 

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML - Manchester City F.C.
« Odgovor #29 poslato: 29. maj 2011, 22:33:24 »
Dzeko se vraca


Odigrana je prva runda FA kupa. Videli smo mnogo golova. Za nas najzanimljivjiji mec odigrali su Donkaster Rovers i Mancester Siti.

Ono sto moze da raduje Roberta Mancinija jeste sjajan povratak Edina Dzeka u golgetersku formu iz koje je izasao pre nekoliko nedelja. Gradjani su sa pet golova u mrezi protivnika i dva gola u svojoj mrezi vrlo lako stigli do sledece runde. Svih pet golova za Siti postigao je Edin Dzeko u 18, 41, 50, 67 i 83. minutu meca i sve golove je postigao posle asistencija Teveza. Golove za Donkaster Rovers postigli su Fairhurst u 29. minutu i Sarp u 89.minutu meca.

Mancini
"Konacno smo odigrali jednu dobru partiju. Ono sto moze da me raduje jeste sigurno povratak Edina Dzeka u golgetersku formu. Mislim da smo odigrali najbolju utakmicu od pocetka sezone, to govori i rezultat. Karlos Tevez je upisao pet asistencija danas a Dzeko pet golova, konacno smo pronasli sjajnog golgetera u nasoj ekipi. Jos jednom je nasa odbrana pokazala slabost i neuigranost."



Ostali rezultati
Wigan 2-0 Newcastle
Everton 3-0 Leicester
Blackburn 2-1 West Ham
Sunderland 2-0 Bolton
Tottenham 2-1 A.Villa
M.United 3-0 Wolves
Middlesbrough 3-0 Burnley
Cardiff 0-4 Stoke
Leeds 0-1 Hull
Fulham 2-0 Conventry
Liverpool 3-0 Birmingham
Chelsea 5-1 Millwall
Barnsley 1-5 WBA
Derby 1-4 Arsenal
Norwich 0-2 Blackpool

Parovi u sledecoj rundi
Wigan - Everton
Blackburn - Sunderland
Tottenham - M.United
Middlesbrough - Stoke
Hull - Fulham
M.City - Liverpool
Chelsea - WBA
Arsenal - Blackpool
jedan je DAVID LUIZ