Autor Tema: When dreams come true...  (Pročitano 26178 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dane94

  • Gost
Re: When dreams come true...
« Odgovor #30 poslato: 27. februar 2011, 18:22:53 »
Dobra prica
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #31 poslato: 4. mart 2011, 11:59:00 »



Milenovic:''Srbija na prvom mestu!''



Fudbaler Getafea Milenovic Milos nije zeleo da razgovara oko transfera u drugi klub vec je izjavio da mu je sada najvaznija Srbija i da ni o cemu drugom ne razmislja.

-Ovog meseca pocinje Evropsko prvenstvo i trenutno o tome razmisljam.Potrudicemo se da dovedemo Srbiju bar do nokaut faze.-bio je jasan Milenovic

Evropsko prvenstvo je takodje i pijaca fudbalera koje dolaze da posmatraju menadzeri iz celog sveta i ovo je mesto na kome raste cena fudbalerima koji ovde zablistaju.Milenovic ce imati sansu da se pokaze pred brojnim menadzerima i da ih primora da na adresu Getafea posalju ponudu.Getafe je spreman kada i Milenovic da pocnu pregovore sa klubovima.Za sada se okrecemo na EP.
« Poslednja izmena: 4. mart 2011, 19:09:46 od strane Шоми »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Džoni™

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #32 poslato: 3. maj 2011, 18:05:26 »



Milenović prešao u Borac !!!




Mladi reprezentativac Srbije potpisao je dvogodišnji ugovor sa Čačanskim Borcem!Posle povrede koju je zadobio mladom fudbaleru su na raspolaganju bila dva izbora:da potpiše za Borac ili da potpiše za Sevojno.Cena je opala drastično u odnosu na prošlu godinu,tako da mu je ovo bilo jedino rešenje.Milenović je izjavio da iako ovo nije želeo,braniće boje sadašnjeg kluba koji je prošlu sezonu završio na 9.mestu na tabeli.Navijači Borca bili su oduševljeni kada su čuli za ovu vest.Milenović će zaigrati najverovatnije za petnaestak dana,pošto mu je doktor odredio da još dve nedelje radi treninge kako bi se vratio u formu.Nema sumnje da je Borac dobio novu zvezdu tima.

PS: Inace nisam zeleo da predjem u Borac.Tesko da bih posle 3 sezone dobio ponudu od Borca.Pao mi je sistem,pa mi je i sejv otisao u tri lepe...Nisam zeleo da pravim novu.Zeleo sam da nastavim da pisem u ovoj temi,da nastavim pricu koju sam zapoceo.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: МилошЦЗБГ, Džoni™

МилошЦЗБГ

  • ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!!
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 6301
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #33 poslato: 3. maj 2011, 18:11:16 »
Samo napred matori ;)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми

ALEKSAA

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #34 poslato: 5. maj 2011, 19:33:11 »
koji patch koristis ????
 

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #35 poslato: 7. maj 2011, 13:10:33 »
Citat: aleksaa;806014
koji patch koristis ????

jsl 0.4.
 

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #36 poslato: 7. maj 2011, 13:56:29 »



Milenović ostvario san,potpisao za Zvezdu !!!






Posle osvojene titule sa Borcem,mladom fudbaleru počele su da stižu ponude za angažman posle prve sezone i odličnih partija u čačanskim crveno-belima.Prva je stigla iz Nemačke,od Majnca koji je već februaru nudio angažman Milošu.Ipak do tog dogovora nije došlo,čekao se kraj sezone.Na kraju sezone Milenović dočekuje ponude kao najbolji strelac Jelen super lige,takodje i kao najbolji igrač iste.Stigla je još jedna ponuda od ''Švaba'',ovog puta od bivšeg kluba Hofenhajma.Milenović se razmišljao da se vrati među stare saigrače,ali onda stiže ponuda od voljenog kluba iz Ljutice Bogdana.Milenović nije mogao biti srećniji,rekao je menadžeru,Milošu Krivošiji da odmah prihvati ponudu,što je on i učinio sa velikim zadovoljstvom.Milenović nije mogao danas da razgovara pred medijima,ali očekujemo da ga čujemo sutra na zvaničnom predstavljanju na Marakani.Milenović će nositi dres sa brojem 12 što je potvrdio Ivan Adžić.








Milenović is all in !





Sa novim klubom,stiže i nova oprema.Novopečeni Zvezdaš će naredne sezone nositi Adidas opremu.To je nagovestio dolaskom na zvanično predstavljanje novih kopački marke adidas.Milenović je potpisao jednogodišnji ugovor sa adidasom uz mogućnost produžetka saradnje.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: МилошЦЗБГ, CREEP

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #37 poslato: 7. maj 2011, 14:07:42 »



Milenović vodi Zvezdu u Ligu Šampiona !




Samo što je kročio na Marakanu,odmah se pokazao u fenomenalnoj ulozi.Robert Prosinečki ukazao je mladom fudbaleru priliku i stavio ga u startnih jedanaest protiv Totenfema u plej-ofu za LŠ.Milenović je u 25.minutu zatresao mrežu Engleza i tako postavio konačan rezultat utakmice.Jugović je već u Nionu gde očekuje žreb za frupnu fazu Lige Šampiona.






Vidić u Realu,Mesi u Totenhemu !




Iskusni fudbaler naše reprezentacije i doskorašnji kapiten Mančestera,Nemanja Vidić potpisao je dvogodišnji ugovor sa Real Madridom.Real se i ranije interesovao za našeg defanzivca,ali sada je došlo do konačnog dogovora.Visina transfera je 60 miliona evra!
Takodje najjtalentovaniji fudbaler na svetu Lionel Mesi napravio je neverovatan potez prešavši u londonski Totenhem.Ipak ovaj transfer nije veći od Ronaldovog i iznosi 101 milion evra.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: МилошЦЗБГ

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #38 poslato: 15. maj 2011, 18:25:06 »


Milenović kod Dekija !!!





Nekadašnji igrač Borca,Njukastla,Getafea,Hofenhajma i Crvene Zvezde potpisao je trogodišnji ugovor sa Interom iz Milana.Milenović se tako priključio kapitenu reprezentacije u njegovoj poteri ka novom trofeju pošto su ispustili priliku da osvoje Seriju A.Milenović će u Interu nositi dres sa brojem 32.
« Poslednja izmena: 15. maj 2011, 18:31:19 od strane Шоми »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CREEP

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #39 poslato: 15. maj 2011, 18:29:48 »


Milenović napušta Milano,dolazi u Suboticu !




Posle loših rezultata u Seriji A i malo ukazanih prilika Milošu odluka je pala da Milenović se vraća u Srbiju.Miloš će dobiti 7 puta veću platu nego što je imao u Interu.Spartak je prošlu sezonu završio na 2 mestu,odmah ispod Borče koja se plasirala u Ligu Šampiona.


Inače...

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CREEP

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #40 poslato: 7. jun 2011, 16:30:16 »


Esclusiva intervista Miloš Milenović.


Foto:Marco Ambrosini

(prevod sa italijanskog jezika)

Mladi fudbaler Katanije Miloš Milenović koji je pre par dana potpisao ugovor sa italijanskim prvoligašem Katanijom odigrao je sinoć prijateljsku utakmicu izmedju Srbije i Alžira (1:0).Posle utakmice naši novinari su ga susreli i pitali ga za intervju što je on sa zadovoljstvom prihvatio.Milenović iako mlad ostavio je iza sebe dosta klubova u kojima je napredovao.

Gazzetta: Pre svega dobro veče.Kao i sve vaše obožavaoce u Italiji i nas zanima kako je sve ovo počelo?

Milenović: Dobro veče.Pa počelo je još pre deset godina kada sam počeo da treniram fudbal u Voždovcu.Tada je sve počelo.Počeo sam da dajem golove i bio sam presrećan,a onda su stigli pozivi za mnogo veće klubove poput Zvezde i Partizana.Prošao sam i Zvezdinu školu i stigao do kadeta.Onda je stigla ona povreda,ali eto posle nje uspeo sam da stignem do velikog Njukastla.

Gazzetta: Kako danas gledate na Njukastl?

Milenović: Na Njukastl gledam kao na veliki klub koji je imao mnogo uspeha u svojoj prošlosti i želim im takodje mnogo uspeha u budućnosti.

Gazzetta: Vi ste već igrali u Italiji,kako ste se snašli?

Milenović: Pravo da vam kažem, u početku je bilo teže dok se priviknem na sredinu.Ljudi su drugačiji nego u Beogradu,ali sam se ipak lepo uklopio u sredinu.

Gazzetta: Priča se da se ženite,da li je to tačno?

Milenović: Tačno je zaprosio sam moju devojku,ali neću otkrivati datum venčanja.

Gazzetta: Koji vam je omiljeni fudbaler od malena?

Milenović: Bez sumnje to je Dejan Petković.

Gazzetta: Imate li nekog od poznatih koje biste izdvojili?

Milenović: Naravno,to je Novak Djoković.Nema reči koje bi ga opisale.

Gazzetta: Hvala vam na vremenu koje ste izdvojili i srećno u nastavku karijere.

Milenović: Hvala i vama. (osmeh)

Sledeće nedelje očekujte intervju sa Zlatanom Ibrahimovićem koji će nam otkriti tajne njegovog uspeha.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CREEP, МилошЦЗБГ, nb97

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #41 poslato: 28. jul 2011, 20:14:02 »


Milenović u Berlinu,Herta novi izazov !



Mladi perspektivni fudbaler Katanije,Milenović Miloš nastaviće karijeru u berlinskoj Herti.Fudbaler koji u martu puni 22 godine potpisao je jednogodišnji ugovor za nemački klub koji je takođe i novi Bundesligaš pošto se vratio u iz ''Cvajte''.Milenović je na predstavljanju izrazio želju da se ponovo vrati u Srbiju i da zaigra za voljeni klub,Crvenu Zvezdu i rekao da će ako stigne ponuda Zvezde odbiti sve ponude pa makar to bila i Barselona.Herta želi u Evropu,a videćemo da li će to i uspeti.

PS: Ponovo mi se sje*ao sejv i morao sam ponovo iz početka.Kao što je bio i prethodni slučaj,ni sada nisam želeo da prekidam već započetu priču. poz:
« Poslednja izmena: 28. jul 2011, 20:21:17 od strane Шоми »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CREEP, Ivan94

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #42 poslato: 29. jul 2011, 17:17:40 »


Opačina i Milenović pijani šetali ulicama Beograda ?!



Sve je počelo kada su se dva fudbalera srela u prostorijama kluba iz Ljutice Bogdana i u društvu predsednika Vladana Lukića odgledali utakmicu Crvena Zvezda-Odense (3-0) u kvalifikacijama za Ligu Evrope.Nakon utakmice fudbaleri su krenuli ka Slaviji gde su bneko vreme boravili u obližnjem kafiću.Tada je tek počeo njihov provod.Kasnije su viđeni u poznatoj kafani ''Zlatno Burence'' u kome su se provodili u društvu nepoznatih devojaka.Po izlasku iz kafane dva fudbalera su teturajući uputili ka Miloševom stanu u kome boravi dok provodi vreme u Beogradu.Neko vreme su proveli u njegovom stanu dok Aleksandar nije izašao,ustopirao taksi i odvezao se u nepoznatom pravcu.Očividac nam je objasnio da su se provodili u raspevanom stanju.

-Da,video sam ih kako prolaze ovuda.Hteo sam da im tražim autogram,ali nisam smeo da im priđem.Čuo sam da su pevali i to vrlo glasno.-ispričao je anonimni mladić

Aleksandar i Miloš su imali sreće da nije naišla policija,inače ko zna kako bi se ovo završilo po igrače Milana i Herte.
« Poslednja izmena: 29. jul 2011, 18:53:41 od strane Шоми »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: МилошЦЗБГ, CREEP, lekaa, Ivan94

CREEP

  • I\'m ALEKSANDAR, BITCH
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 726
    • Pogledaj profil
    • http://www.barinfo.co.me/
Re: When dreams come true...
« Odgovor #43 poslato: 30. jul 2011, 06:41:06 »
Super ! Samo nastavi matori !
Murinjo je sebi dozvolio da dovede pet igrača koje plati 100 miliona evra, a nijedan mu nije u prvom planu. On je dovoljan sam sebi. Videli ste kako se teatralno ljubi sa igračima, a pritom mu ekipa nije odigrala autoritativno. I pored premora, Real je morao da odigra bolje u revanšu.
Radomir Antić[/b]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми, Ivan94

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #44 poslato: 9. avgust 2011, 19:14:20 »


Hajduk dobio novo pojačanje !



Pošto nije dobio ponudu Herte da nastave saradnju,Milenović je napustio Berlin i uputio se ka Beogradu kao slobodan igrač.Milenović je odlučio da odmor nastavi u Dalmaciji gde je boravio neko vreme sa devojkom.Za to vreme uprava Hajduka iz Splita nije gubila vreme i sa Miloševim menadžerom,Milošem Krivošijom ugovorila transfer mladog fudbalera u hrvatski klub.

Hajduk ove sezone nastupa u kvalifikacijama za Ligu Šampiona i ima velike ambicije.Milenović je prošle sezone pružio solidne partije u dresu Herte postigavši 15 golova i napravivši 9 asistencija,ipak to nije bilo dovoljno Bundesligašu da produži saradnju sa mladim napadačem.Hajduk u sredu igra na svom stadionu protiv ''Pevaca''.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CREEP, Džoni™