Autor Tema: When dreams come true...  (Pročitano 26088 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
When dreams come true...
« poslato: 14. januar 2011, 20:28:36 »


Prevod sa engleskog jezika:
Milenović kao Santiago Munez !



Mladi fudbaler iz Srbije,nekadasnji clan omladinske skole Partizana koji je zbog povrede kolena pauzirao 2 godine ponovo se vratio na teren i to na ''veliki'' teren St.James parka.Naime,Milenović je treniraou Engleskoj posle povrede.Tu je i imao operaciju.Trener Njukastla Alan Pardew živi u blizini mesta gde je Milenović trenirao i poslao skauta da ga posmatra.Posle nekoliko njegovih trenera dogovorili su se da on počne da trenira sa ''svrakama''.Počeo je u 2 timu,a juče je potpisao ugovor na 2 godine uz mogućnost odlaska posle prve sezone.Milenović je odlično odigrao utakmice za 2 tim Njukastla.Njegov menadžer Miloš Krivošija koji mu je mnogo pomogao na njegovom putu ka slavi je izjavio da je prezadovoljan sa onim što je postignuto i rekao da Miloša čeka fantastična budućnost.Milenović je u društvu poznat i kao veliki košarkaš i navijač Chicago Bullsa.On je rekao da mu je najveća želja bila da upozna Džordana koji je imao odličnu karijeru kakvu i Milenović želi da ima samo u drugom sportu,u fudbalu.
« Poslednja izmena: 19. januar 2011, 15:39:54 od strane Шоми »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Grucho, МилошЦЗБГ, James_10, Avenger, VaskeKtz

Grucho

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1200
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #1 poslato: 14. januar 2011, 20:48:55 »
Lepo, lepo, cisto da se zna, ako mogu ovo da kazem
Milos Krivosija = M1lo$ , a ako se ovo drzi u tajnosti recite da editujem post :) :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #2 poslato: 14. januar 2011, 21:33:29 »
Citat: zwezdin_huligan;756163
Lepo, lepo, cisto da se zna, ako mogu ovo da kazem
Milos Krivosija = M1lo$ , a ako se ovo drzi u tajnosti recite da editujem post :) :D

Nema veze. :D
 

МилошЦЗБГ

  • ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!!
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 6301
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #3 poslato: 14. januar 2011, 21:37:35 »
Hahahah ja menadzer :ave:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми

Džoni™

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 920
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #4 poslato: 14. januar 2011, 23:20:04 »
Aaa super prica za pocetak.....I JA SAM VELIKI FAN CHICAGO BULLSA, svaka cast za to, puno uspeha u nastavku karijere!!! :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #5 poslato: 15. januar 2011, 10:55:53 »



Da li će Milenović nastaviti kao Munez??



Kada se pročula ova vest mnoge je dirnulo ovo što se desilo.Prenošenje filma u stvaran život.Glavna tema u Engleskoj je ovaj transfer i film ''Goal,Living the dream'' u kome fudbalera Santiago Muneza nalazi ista sudbina kao i mladog Srbina Miloša Milenovića.Cela Engleska se pita da li će on biti kao i Santiago Munez.Da li će donositi pobede ''svrakama'',ali glavna tema za razgovor je da li će on posle Njukastla preći u Real Madrid što je Santiago učinio u filmu.Uspeli smo posle treninga na St.James parku da porazgovaramo sa Milošem:
-Pre svega dobrodošao u Englesku.Kako si se uklopio u novu sredinu?

Uklopio sam se odlično.Odlično se slažem sa saigračima.

-Znaš i sam da je tvoj transfer uzburkao ostrvo.Da li si gledao film ''Goal''?

Da.Ljudi me presreću na ulici i traže mi autograme.Malo mi je čudna da to rade a nisu ni videli kako igram.Gledao sam film.To mi je omiljeni film od malena.

-Da li imaš nekog dobrog prijatelja u klubu kao što je Jamie Drew Santiagu?

Da.U ovom slučaju to je Haris Vučkić.

Mnogi se pitaju da li ćeš posle Njukastla otići u Real Madrid?

Tek sam stigao u Njukastl,tako da je još rano prognozirati.Mada bih voleo da zaigram za Real.Voleo bih da se jednog dana vratim u Beograd.

I uz ove reči završili smo intervju sa Milošem.
« Poslednja izmena: 19. januar 2011, 15:39:25 od strane Шоми »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Grucho, МилошЦЗБГ, MiksaT, James_10

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #6 poslato: 15. januar 2011, 22:02:16 »

Milenović uspešan na startu.



Milenović Miloš,pojačanje Njukastla uspešno je počeo svoj put ka slavi postigavši pobedonosni pogodak za Njukastl protiv Dinamo Kijeva u prijateljskom meču (2-1).Milenović je posle odličnog proigravanja Kerola zatresao mrežu gostiju.Miloš još uvek nije počeo da igra prvenstvene utakmice,ali prema rečima njegovog trenera to će se desiti vrlo brzo.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: МилошЦЗБГ, Džoni™

MiksaT

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 728
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #7 poslato: 15. januar 2011, 22:18:53 »
Odlicno pises.Samo tako nastavi. :ave: :ave: :ave:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #8 poslato: 16. januar 2011, 14:26:10 »

Krivošija:''Miloš je ovo zaslužio''.



Menadžer mladog fudbalera Njukastla Miloš Krivošija dao je intervju za naš list po pitanju Milenovića i njegovog transfera.On je sve u svemu zadovoljan kako se sve završilo i drago mu je što je pomogao Milošu da zaigra za Njukastl koji igra u najačoj evrposkoj ligi.

Miloš je odličan fudbaler i čovek.S njim je lako naći zajednički jezik.Dosta je komunikativan i uvek kaže ono što misli.Za njega je ovo veliki izazov,kao i za mene.On mi je dobar prijatelj i zato sam se potrudio oko ovoga i uspeli smo! On je sada u Engleskoj i igra za dobar klub.Teško da je mogao da završi na boljem mestu od ovog.Potrudićemo se da obezbedimo ovde sve što nam treba.Miloš ima svoj auto,ali trenutno nema stan,ali ćemo i to ubrzo rešiti.Znam da njega svašta čeka,razne bljuvotine po novinama i razni skandali,ali to je deo posla,mislim da će on lako izaći na kraj sa tim,mada moram da kažem da on uvek započne neku frku kada se posvađa sa nekim(smeh).

Poželeli smo Krivošiji puno uspeha u poslu i napustili njegov stan.Miloš sledeći meč igra protiv Čelsija u FA kupu i to će mu biti prvi meč za prvi tim ove sezone.
« Poslednja izmena: 16. januar 2011, 14:30:03 od strane Шоми »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: МилошЦЗБГ, Grucho

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #9 poslato: 17. januar 2011, 17:15:12 »


Milenović srušio Čelzi !



Naš internacionalac koji je nedavno potpisao za Njukastl postigao je pogodak protiv lidera u šampionatu,Čelzija.Milenoviću je ovo 2 pogodak od kako je potpisao za ''svrake''.Prvi,ali i najbitniji pogodak,pošto je Njukastl pre ove utakmice bio u zoni ispadanja.Ovom pobedom Njukastl se popeo na 15. mesto Premijer lige,ali i dalje su u opasnoj zoni.Njukastl će imati dosta prilika da se izvuče iz ove situacije,stim da im je na raspolaganju mladi Milenović koji je ovim golom podigao samopouzdanje do maksimuma.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: МилошЦЗБГ

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #10 poslato: 19. januar 2011, 15:48:23 »



Hihon,Bordo,Hofenhajm i Partizan...



Mladi fudbaler Njukastla,Milenovic Milos najavio je da ce ove sezone napustiti Njukast i nastaviti karijeru u nekom drugom klubu.Prema nasim saznanjima on je najblizi Partizanu u kome je kao klinac proveo 2 godine.Trener Stanojevic je izrazio veliku zelju za mladog fudbalera posle njegovih odlicnih partija u Njukastlu.On je za ''svrake'' postigao 16 golova na 22 utakmice i upisao 3 asistencije.Mladi fudbaler je na odmoru u Beogradu sa svojim menadzerom Krivosijom i ceka dogovor oko transfera.




Milenovic je uzgred promenio svoje kopacke pa trenutno nosi Adidas f50 adizero.Milenovic je i blizu saradnje sa ovom kompanijom.
« Poslednja izmena: 19. januar 2011, 15:50:56 od strane Шоми »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Grucho, lekaa, МилошЦЗБГ

Alcatraz1

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 220
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #11 poslato: 20. januar 2011, 10:47:48 »
dobar si dobar ;)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #12 poslato: 20. januar 2011, 20:24:12 »


Spanska serija zavrsena,Milenovic u Nemackoj !



Milenovic nije zavrsio u Partizanu kako su mediji pisali vec je otisao na drugu stanu,u Hofenhajm.Milenovic je posle 16 golova za Njukastl postao najbolji strelac Premijer lige,a sada ce se prikljuciti drustvu Ibisevica,reprezentativca Bosne i Hercegovine.Mladom fudbaleru ovo je drugi klub na njegov putu.Trener Stanojevic je bio razocaran posle ove vesti,ali ce Partizan pokusati da nadje drugo resenje za napad.Kako saznajemo trener Crvene Zvezde Robert Prosinecki poceo je da posmatra Milenovica koji bi mozda na kraju sezone mogao da obuce crveno-beli dres.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: МилошЦЗБГ, Džoni™, Grucho, lekaa

James_10

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 404
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #13 poslato: 21. januar 2011, 21:29:22 »
uuu svaka cast ;)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #14 poslato: 26. januar 2011, 17:53:41 »


Milenovic dva puta,Srbija slavila 4-0 !



Tinejdzer koji nastupa za Hofenhajm,na svojoj drugoj utakmici za reprezentaciju Srbije postigao je dva pogotka u prijateljskoj utakmici sa Bolivijom koju je Srbija pobedila rezultatom 4-0.Milenovicu je ovo bila prva utakmica za reprezentaciju koju je odigrao od prvog do poslednjeg minuta utakmice.

-Prezadovoljan sam prikazanim na terenu,a pogotovo Milosem.Imao sam poverenja u njega i i dalje ga imam.Videcemo se mi sa njim na jos mnogo utakmica.-u zurbi je ispricao Antic

Milenovica ocekuju vazne utakmice u dresu nemackog prvoligasa,a najvaznije u Lige Evrope.Hofenhajm se plasirao u sesnaestinu finala ovog takmicenja gde se sastaje sa Parmom.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: МилошЦЗБГ