Autor Tema: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM PREDLOZI ZA UPDATE  (Pročitano 30772 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM PREDLOZI ZA UPDATE
« Odgovor #15 poslato: 4. januar 2011, 00:53:13 »
Citat: borisgut;750443
Uklonite liniju sa radara!!!

nećemo smarate nećemo da uklonimo liniju sa radara
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

esinisa5

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 34
    • Pogledaj profil
Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM PREDLOZI ZA UPDATE
« Odgovor #16 poslato: 4. januar 2011, 11:51:42 »
Lepo ste popravili JNA ali molim vas da prpravite Marakanu poz:
 

Dare_F.C.R.S

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 26
    • Pogledaj profil
Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM PREDLOZI ZA UPDATE
« Odgovor #17 poslato: 4. januar 2011, 15:11:39 »
Imam predlog,nadam se da cete ga usvojiti u 1. sledecem update-u...Da se poprave malo informacije o igracima (visina igraca da bude ona prava npr. addy je visok 178,a ne 175...i jos nesto sto je po meni malo bzvz,da se tacno uradi jaca noga igraca npr. Milos Trifunovic je desnjak,a ne levak i ima tu jos gresaka po tom pitanju,cini mi se da je reljic uradjen kao levak,a on je desnjak).Znaci visina i jaca noga igraca da se uradi kako treba,znam da to mogu i sam,ali ne koristim edit mode,pa molim clanove edit team-a ako mogu to da isprave,ako ne nema veze...
 

popxl

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 119
    • Pogledaj profil
Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM PREDLOZI ZA UPDATE
« Odgovor #18 poslato: 4. januar 2011, 15:54:47 »
E ovako u vezi dresova Slobode. Rezervni dresovi su beli, kao sto su bili pre update-a. Zbog nesposobnih ljudi iz uprave koji su zaduzeni za to, Slobodini prvi dresovi sa rukavima nisu crveno crni vec samo crveni. Dakle Sloboda ima dve verzije prve garniture, crveno crne bez rukava i crvene sa rukavima ( kod vas su bez i imate dve verzije prve garniture ). Moj predlog je da stavite kao i pre update-a crveno crne za prve i bele za druge jer ce se od proleca i lepseg vremena igrati tako. Ili da do sledeceg update-a prva garnitura bude ova crvena, a druga bela. Nisam stigao da cestitam za patch i trud koji ulazete u ovo.
 

Dare_F.C.R.S

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 26
    • Pogledaj profil
Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM PREDLOZI ZA UPDATE
« Odgovor #19 poslato: 4. januar 2011, 18:58:45 »
Citat: Dare_F.C.R.S;750797
Imam predlog,nadam se da cete ga usvojiti u 1. sledecem update-u...Da se poprave malo informacije o igracima (visina igraca da bude ona prava npr. addy je visok 178,a ne 175...i jos nesto sto je po meni malo bzvz,da se tacno uradi jaca noga igraca npr. Milos Trifunovic je desnjak,a ne levak i ima tu jos gresaka po tom pitanju,cini mi se da je reljic uradjen kao levak,a on je desnjak).Znaci visina i jaca noga igraca da se uradi kako treba,znam da to mogu i sam,ali ne koristim edit mode,pa molim clanove edit team-a ako mogu to da isprave,ako ne nema veze...

jel moze neko iz edit tima da mi kaze hoce li se moj predlog usvojiti? Hvala
 

NightCaller3

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 213
    • Pogledaj profil
Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM PREDLOZI ZA UPDATE
« Odgovor #20 poslato: 4. januar 2011, 21:30:04 »
Koliko je meni poznato Miloš Trifunović je levonog (mada se solidno služi i desnom nogom). To što je dao nekoliko golova desnom nogom ne znači da mu je desna noga jača (znači samo da mu je lopta dolazila na tu nogu ;) ). Stevan Rejić igra levog beka i takođe je levonog (ako se dobro sećam).

***

Što se Addy-jeve visine tiče, na internetu se mogu naći 2 podatka, 175 cm i 178 cm (kao i nekoliko različitih podataka za težinu: 69, 73, 74 kg). Zbog toga što zvanični sajt Crvene Zvezde nema podatke o težini svojih igrača (dok zvanični sajtovi Partizana, Vojvodine i OFK Beograda imaju te podatke) korišćeni su podaci sa PSD-a:

http://pesstatsdatabase.com/viewforum.php?f=364

Ako bih morao da pogađam rekao bih da su podaci za Addy-ja 178 cm/73 kg, ali ne mogu da tvrdim da je to 100% tačno.

Dobro bi došlo da i Zvezda ima zvanične podatke o težini igrača, jer je glupo da Koroman ima 70 kg (na 177 cm visine), kada je svima jasno da čovek ima najmanje 75 kg od početka sezone (pomalo je glupo pogađati; a i ko da se seti svake sitnice kada se unese gomila podataka).
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM PREDLOZI ZA UPDATE
« Odgovor #21 poslato: 4. januar 2011, 21:32:17 »
Citat: Dare_F.C.R.S;750942
jel moze neko iz edit tima da mi kaze hoce li se moj predlog usvojiti? Hvala

 
ja cu da ti kazem nece se usvojiti odgovorio ti je NightCaller3 zasto
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

the best

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 19
    • Pogledaj profil
Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM PREDLOZI ZA UPDATE
« Odgovor #22 poslato: 4. januar 2011, 21:36:14 »
a gde je  fix jucerasnji nemogu da ga nadjem da skinem dajte mi link unapred hvala
 

Dare_F.C.R.S

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 26
    • Pogledaj profil
Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM PREDLOZI ZA UPDATE
« Odgovor #23 poslato: 5. januar 2011, 01:27:14 »
Sto se tice adija visok je 178 tako pise na zvezdinom sajtu,wikipediji i transfermarktu,uradjen je na pesu kao desnjak,na transfermarktu pise da je levak...Gledao sam i za reljica i za trifu pise da su obojica desnjaci,to ne mora da bude tacno,ali ja msm da je 99% tacno da su obojica desnjaci...Kad krene 2. deo sezone gledajte tekme pa sami vidite koju nogu vise koriste...Ok ne mora da se usvoji ;) i da jos ovo reljic jeste levi bek ali to ne mora da znaci da je on levak!
 

NightCaller3

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 213
    • Pogledaj profil
Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM PREDLOZI ZA UPDATE
« Odgovor #24 poslato: 5. januar 2011, 07:29:09 »
Moje informacije su ispisane na osnovu gledanja utakmica (mislim naravno na infomacije o jačoj nozi). Ne znam zašto uopšte koristite Wikipedia-u, transfemarkt i sl. za takve podatke (podatke igrača koje možete redovno pratiti, makar na televiziji)... Zar ne pratite utakmice domaće lige (pogotovo utakmice kluba za koji navijate)?

Lee Addy je dešnjak, iako koristi levu nogu veoma dobro, čak staviše odlično (izvodi prekide desnom nogom, tako da je to 99% sigurno). Visinu ćemo možda uneti (jedino to bi moglo da se unese od svih predloga), ali moram naći pouzdan podatak za težinu (ako ne nađem, onda ostaju stari podaci).

***

Pogledaj Koromana na transfermarkt-u: http://www.transfermarkt.co.uk/en/ognjen-koroman/profil/spieler_25002.html

Za poziciju mu piše Midfield - Fullback, visina 179 cm (na zvaničnom sajtu piše 177 cm). Fullback znači bek. Kada je Koroman igrao beka u Zvezdi? Ako je toga i bilo (mada se ne sećam), to je bilo prinudno na par utakmica.

Ne kažem da nema tačnih informacija o našim igračima na transfermarkt-u, Wikipedia-i i sl. sajtovima ali informacije odatle ne treba uzimati zdravo za gotovo.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан

Dare_F.C.R.S

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 26
    • Pogledaj profil
Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM PREDLOZI ZA UPDATE
« Odgovor #25 poslato: 5. januar 2011, 13:59:26 »
Ok brt za adija sam negde procitao da je sam rekao da i jednu i drugu odlicno koristi tako da je to ok,ali sto se tice reljica 99% sam siguran da je desnjak bez obzira sto igra levog beka,takodje msm i za trifunovica,kad pocne jsl 2. deo od marta gledacemo pa cemo videti ko je bio u pravu ;) Ja sam predlozio da se to ispravi,ali sam i rekao da su to sitne greske koje se ne moraju ispraviti,a mogu ih i ja sam ispraviti...
 

ludwig

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 210
    • Pogledaj profil
Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM PREDLOZI ZA UPDATE
« Odgovor #26 poslato: 5. januar 2011, 18:16:04 »
Par kilograma(centimetara) gore dole neće promeniti utisak o pecu :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: dj90

micko95

  • Regular
  • **
  • Poruke: 61
    • Pogledaj profil
Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM PREDLOZI ZA UPDATE
« Odgovor #27 poslato: 5. januar 2011, 19:58:55 »
http://www.dodaj.rs/?3Z/VJ/3JvrAcBe/pmoc.png ????

sta teba da uradim da bi mi se culo kako treba
 

rebbrash

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 185
    • Pogledaj profil
Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM PREDLOZI ZA UPDATE
« Odgovor #28 poslato: 6. januar 2011, 16:56:08 »
Posle onog FIXa mnogo toga je popravljeno e sada je red da se odrade stadioni kvalitetno pa da bude patch blago receno "odlican". :)
U svakom ratu država daje topove, gazde volove, a sirotinja sinove! :whistling:
 

bomba1994

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 175
    • Pogledaj profil
Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM PREDLOZI ZA UPDATE
« Odgovor #29 poslato: 8. januar 2011, 21:34:28 »


dali bi mogao da se vrati ovaj scoreboard u update-u ???